Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 00:15   #261
zanimaju me muskarci zivotinje animalni ali njezni
extrarockbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 00:17   #262
Quote:
extrarockbaby kaže: Pogledaj post
zanimaju me muskarci zivotinje animalni ali njezni
muškarci graciozni i agresivni kao pume??
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 00:25   #263
kilin mi softli
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 01:49   #264
Čitajte s razumijevanjem

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=217
bebe38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 02:19   #265
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
sve je meni jasno kaj ti mene komentiraš, editiraš i kvotaš. Kužim kaj pišeš i sve bi to bilo ok, kad ne bi bilo jebački dosadno...
... jer je ovo tvoje naprosto hilarious...

Quote:
al ajd da nabacimo još 2 centa.
Nemoj majketi. Premašićeš kućni budžet.

Quote:
Ok, normalna osoba ima samopoštovanja i ne titra i ne baca nikakve "ljubavi" u vjetar. To je čovjeku jasno, onak, već u 5. osnovne.
Kakva faking normalna osoba? To je sociopatski egocentrik koji je otupio na evolucijske predispozicije.
Da, to se ne uči u 5. osnovne.


Quote:
No, sa ženama u tom području ima podosta zanimljivih stvari...pa nabrojimo neke od njih...
Također nezrele stvari, ali so ženske.

1) igra "testiranja". Žena te testira....snima te, testira, prca u glavu, rasteže, da te dobro procijeni i "uzme ti meru". Želi te procjeniti kao junicu na placu...kolko ti je stalo do nje i kakav si (tm), itd...

2) igra hard to get; kad se ti "trebaš malo potruditi".
Ovo ne želim ni objašnjavati, jer je direktna negacija cijele tvoje definicije onoga što žene NAVODNO NE ŽELE.

3) Pokušavaš odigrati nezainteresiranog (zato jer ponekad zaista i nisi toliko zainteresiran ), pa jednostavno sve i da hoćeš ne možeš samo tako postati neki "dobrica" prema njoj.... I ubrzo ona počne više htjeti od te veze nego ti, i tek ju tada šalješ u kurac jer možda uočavaš da je ona, eto jebiga nažalost, trećerazredna roba za išta u muško-ženskom i ljudsko-ljudskom smislu.
Da, ti možda jesi "dobrica" ali jako daleko od toga da ćeš ikad za većinu žena biti takav. Čak suprotno, prema većini žena možeš biti totalni terminator. Prema nekima si bolji, jer, prirodno, osjećaš afinitet prema njoj zbog masu (racionalnih) razloga, i sad si radi toga (što si osjetio išta prema ijednoj ženi), ti automatski "patološki dobrica", a kad si žene hladno koristio ili zajebavao onda si - normalan?!
Ama otkud ti to? Iz romana Ane Žube?

Quote:
jebo me krvavi bog Zeus ak ste vi svi prisebni.
Jebo.
bebe38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 10:40   #266
bas me briga,bitno da je alfa muzjak alfa..sto god radio i cinio njegova stvar i volja...totalna sloboda...
extrarockbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 19:36   #267
Joj da sam muško...
bebe38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 17:24   #268
Ne bi ti to izdržala.
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.