Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Najbolji Final Destination Film/Filmovi su mi:
Final Destination 1 (2000) 25 78.13%
Final Destination 2 (2003) 7 21.88%
Final Destination 3 (2006) 3 9.38%
Final Destination 4 (2009) 0 0%
Final Destination 5 (2011) 2 6.25%
Ne znam/Ne mogu se odlučiti 2 6.25%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 32. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 22:24   #21
Naravno prvi.
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:57   #22
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Peti me jako oduševio prvenstveno zbog plot twista na kraju. Jer je na kraju došao kao prequel prvome. Odmah mi je trebalo biti čudno što su se Sam i Molly ukrcavali u avion. A onda kad vidimo Alexa i ekipu kako izlaze/bivaju izbačeni iz aviona ja ostao . Dakako, scena sa urušavanjem mosta opet genijalna, mada se tu dao uočiti nešto slabiji CGI, kad frajeru šipka prođe kroz oko. Ali OK... Tu mi je također odličan soundtrack, naročito uvodna i odjavna špica.

Sve u svemu, obožavam ovu franšizu.
Često uočim neke sitnice prilikom čak prvog gledanja nekog filma pa moram ovo spomenut...

To sa twistom na kraju u petici stvarno nisam očekivao kad sam prvi put gledao film, ali znaš kako sam nešto naslutio tijekom gledanja filma? tj. nešto mi je stvarno bilo čudno, a to je da u većini (ma svima) filmova danas uvijek kad pričaju na mobitelu pričaju na iPhone-ovima, Samsung Galaxy-ima i sličnim touch-phone novotarijama, i to uglavnom su u filmovima mobiteli skoro pa zadnja riječ tehnologije vremena u kom se film radi, e pa u petici ovog filma mi je bilo čudno kako toga nema, a kad čak netko i priča na mobitelu onda je ona starudija, pa sam se pitao koji kur. pričaju na tim mobitelima ali sam nekako onda to zatomio dalje gledajući film, kad ono vidi vraga... 2000-a godina
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 13:07   #23
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Često uočim neke sitnice prilikom čak prvog gledanja nekog filma pa moram ovo spomenut...

To sa twistom na kraju u petici stvarno nisam očekivao kad sam prvi put gledao film, ali znaš kako sam nešto naslutio tijekom gledanja filma? tj. nešto mi je stvarno bilo čudno, a to je da u većini (ma svima) filmova danas uvijek kad pričaju na mobitelu pričaju na iPhone-ovima, Samsung Galaxy-ima i sličnim touch-phone novotarijama, i to uglavnom su u filmovima mobiteli skoro pa zadnja riječ tehnologije vremena u kom se film radi, e pa u petici ovog filma mi je bilo čudno kako toga nema, a kad čak netko i priča na mobitelu onda je ona starudija, pa sam se pitao koji kur. pričaju na tim mobitelima ali sam nekako onda to zatomio dalje gledajući film, kad ono vidi vraga... 2000-a godina
Stvarno? Nisam zapravo obraćao pozornost na to jer nit sam čitao spoilere, nit očekivao onakav twist. E baš ću pogledat. Je li znaš u kojoj točno sceni?
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 22:54   #24
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Stvarno? Nisam zapravo obraćao pozornost na to jer nit sam čitao spoilere, nit očekivao onakav twist. E baš ću pogledat. Je li znaš u kojoj točno sceni?
Onaj lik sa naočalima koji završi tamo u onoj kineskoj sauni, prije nego ga počne ona baba tamo zlostavljat na masaži , u toj sceni je pričao na mobitel onaj na rasklapanje gdje baš vidiš da je ona starinska fora... I onda kad ga je tamo Smrt napala, mobitel je počeo vibrirat i pokazali su ga baš cijelog kao model
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 20:27   #25
Ja vec krenuo s gledanjem ovog serijala, izdrcila me tema, i vec nocas odgledao prvi deo. Htedoh i drugi al' me stigo umor no veceras nastavljam.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 00:53   #26
Quote:
In August 2014 New Line Cinema said Final Destination 6 & 7 are begin to film in a few days.
Upravo procitah na Wiki ! Tooo !!! :klap: Znaci snimanje je u toku

Izgleda da imaju u planu nesto drugacije obzirom da po prvi put snimaju dva nastavka odjednom.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 01:13   #27
Čudno da nikakvih vijesti o tome nema kad guglaš. Ustvari, tu je nekakva gdje piše da će se snimati u Rusiji. Koliko je isitne u tome ne znam. Ovo mi je prvi glas da će biti nastav(a)ka.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 18:47   #28
Večeras na Novoj, u 23:45 h, ide premijerno četvorka.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 06:28   #29
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Večeras na Novoj, u 23:45 h, ide premijerno četvorka.
Kud baš nju staviše
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 03:01   #30
Prvi je najbolji, vec je netko rekao ima cool soundtrack, najbolju atmosferu, ali su mi i 2/3 bili zabavni, zadnja 2 su losa.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 19:48   #31
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Večeras na Novoj, u 23:45 h, ide premijerno četvorka.
Nisam gledala uopće taj dio, al šteta šta sam ga baš tad propustila. Valjda?

Inače duja je po meni najbolja, naravno odmah nakon jedinice
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 09:58   #32
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Nisam gledala uopće taj dio, al šteta šta sam ga baš tad propustila. Valjda?

Inače duja je po meni najbolja, naravno odmah nakon jedinice
Nadam se da mi modovi neće zamjeriti što ponovno dižem ovu temu, baš sam juče pogledao ponovno jedinicu i peticu (jedinicu po neki 10-i put haha, peticu evo treći put, mene je ovo baš ono... OK FRANŠIZA)...
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2021., 21:23   #33
hahah i ja ponovo počeo gledat
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2021., 21:32   #34
Prvi mi je najbolji.

U drugom mi se samo sviđa što je glumica Ali Larter glumila u ovom nastavku (drugom). Nije mi drago što su njen karakter ubili, jer je preživila u prvom!

I treći mi isto valja.

Četvrti i peti su gledljivi...peti dio bolji od četvrtog...
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2021., 14:36   #35
Prvi je najbolji. Sjećam se kada sam prvi puta gledala ovaj film. Ne znam točno koje godine, mislim da ima više od 10 godina sigurno. Bilo mi je dosadno, nije bilo ništa za gledati na tv-u, a nije mi se niti ovo gledalo. A onda mi je postala interesantna priča u avionu. Kako je ovaj počeo paničariti, i na kraju avion eksplodira. To mi je bilo wauuu koji film, kako ovo nisam ranije gledala. Nakon eksplozije aviona nisam očekivala ovakav film. Mislila sam da će biti neka drama. A ono kako je film odmicao, sve zanimljiviji je bio. I tako ja otkrila nešto potpuno novo što još do tada nisam gledala
kvekukvaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2021., 20:24   #36
Prvi je najbolji, drugi je kao prvi s boljim budžetom, treći se isplati isto pogledati. Ovih najnovijih se ni ne sjećam više. Totalni su gubitak vremena.
FuzzBall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 13:16   #37
Slažem se s tobom. Drugi i treći još oke. Nedavno sam pogledala 4. The Final Destination (2009). Baš je loš. Reakcije glumaca na tragične događaje su skoro pa nikakve. Nema reakcija, nema emocija, kao da je sve to što se oko njih događa normalno. A svaka smrt je brutalna na svoj način, potrudili su se oko toga. A meni je to baš pretjerano. U prvom dijelu ima emocija, reakcije su odlične kod glumaca kada onaj avion eksplodira. Glavni glumac se stalno znojio, plašio svih svojih vizija koje je imao. Dok u četvrtom nema toga, glumci potpuno hladnokrvni. Zato mi je taj film loš.
kvekukvaku is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.