Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2014., 14:13   #1
Tri stvari koje vam idu na živce, bez obzira što ostatak svijeta mislio o njima vol.2

Stara tema nam ima više od 10 000 postova, i vrijeme je za novu.




Link na staru temu:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=805884




OT:

HONY pratim na Fejsu i ok mi je.
Afro Dita is offline  
Old 05.09.2014., 14:19   #2
Lišit ću se života ako još jednom čujem/pročitam da su muškarci vizualna bića
FridaDali is offline  
Old 05.09.2014., 14:29   #3
Quote:
FridaDali kaže: Pogledaj post
Lišit ću se života ako još jednom čujem/pročitam da su muškarci vizualna bića
Daaaa...te da ih u skladu s tim treba vizualno zadovoljavati u vidu svoje pojave...
petrunjela84 is offline  
Old 05.09.2014., 15:24   #4
Zapravo je vol. 3 jer je prva tema pocinjala brojkom "3 stvari koje..." Al nema veze

Ide mi na zivce sto su vec krajem 8. mjeseca svi prestali ici na plazu iako je i dalje vruce, s izjavom da je ljeto gotovo i radije leze doma. Ili kad kad kazu da ih more umori. Wtf.
Lady Isadora is offline  
Old 05.09.2014., 15:33   #5
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Ide mi na zivce sto su vec krajem 8. mjeseca svi prestali ici na plazu iako je i dalje vruce, s izjavom da je ljeto gotovo i radije leze doma. Ili kad kad kazu da ih more umori. Wtf.
Već 2 tjedna kad god idem na more i vratim se navečer doma, po raznim društvenim mrežama čitam "kako je stigla jesen i došlo je vrijeme da se čizmice izvade iz ormara" i odvalim se smijati kod nikad
__________________
She who leaves a trail of glitter is never forgotten.
Queen Bee is offline  
Old 05.09.2014., 15:38   #6
U Zagrebu su bila 3 i pol topla i suncana dana, tako da razumijem ljude.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 05.09.2014., 15:41   #7
Nisam iz Zg, nego iz dosta toplijeg kraja, ali evo skoro svaki dan nam pada kiša (upravo i sada), tako da stvarno nemam volje da više idem na more.
petrunjela84 is offline  
Old 05.09.2014., 16:25   #8
Ja sam na moru, do plaze nam treba 15min pjeske al kako uvijek netko vozi onda je i krace. Kod nas je bilo cak suncanih i toplih dana krajem mjeseca i pocetkom rujna pa mi nije jasno... Pogotovo zato jer je ljeto bilo cudno.

Ovo da su muskarci vizualna bica mi isto digne zivac. Upalim fejs, neka grupa koja nema veze s tom temom linka clanak o tome sta muski vole na zenama. Odem na kiosk, iz casopisa vristeci naslov "Tipovi zena koji muskarci vole", upalim tv a tamo neka ljubavna posrednica koja spaja milijunase s random zenskama u L.A-u govori kovrcavim curama nek se opeglaju jer muzjaci vole glatku kosu kroz koju mogu provuc ruku ma daj me nemoj.
I svi koji citaju Cosmo za ozbiljno
Lady Isadora is offline  
Old 05.09.2014., 17:28   #9
Potpis na to. "Što muškarci vole, žele, mrze, kako zadržati istog".. svi portali su puni takvih tema.A i oni kao "ženama namijenjeni " kao žena.hr i slično na kraju se svode na isto. "Moj dečko, moj muž", svaka druga tema o tome, zato ni ne idem više tamo!
black fairy is offline  
Old 05.09.2014., 17:43   #10
Ili: ''Moj muž ne voli crvenu kosu na ženama.'', ''Moj dečko kaže da mu je ružna Kim Kardashian.''

Dajte me najte.
Zašto bi to ikoga trebalo biti briga?
FridaDali is offline  
Old 05.09.2014., 18:03   #11
Food blogerice koje u svakom receptu pisu o muffinima, cupcakesima i macaronsima. Milijarde varijacija spomenutih. Dobro je, shvatili smo, aj sad nesto drugo!
I sta u svaki kolac naseru cijeli maslac i 400 grama secera sto je sasvim nepotrebno. Dobim bolest samo sta citam tekst.
Lady Isadora is offline  
Old 05.09.2014., 18:07   #12
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Food blogerice
al samo ove hrvatske

živcira me pričanje o mobitelima
Herbicidna is offline  
Old 05.09.2014., 18:18   #13
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
al samo ove hrvatske

živcira me pričanje o mobitelima
Da da, kad se sjetim jedne koja je napisala da se namaze maslacem lim, pobrasni i stavi masni papir za pecenje . Kog vraga se mastio lim onda?
Lady Isadora is offline  
Old 05.09.2014., 18:20   #14
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Da da, kad se sjetim jedne koja je napisala da se namaze maslacem lim, pobrasni i stavi masni papir za pecenje . Kog vraga se mastio lim onda?
sad kad kažeš, bilo bi mi donekle jasno mašćenje, al koji će joj kuki onda još i brašno
Herbicidna is offline  
Old 05.09.2014., 18:21   #15
Mene zivcira kad dodju sa upisima 'mom decku/muzu je xy celeb zenska gadna' kao dokaz da se ista muskima ne svidja
Simpsolina is offline  
Old 05.09.2014., 18:24   #16
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mene zivcira kad dodju sa upisima 'mom decku/muzu je xy celeb zenska gadna' kao dokaz da se ista muskima ne svidja
Pa baš to.
Forumsko svodničenje
FridaDali is offline  
Old 05.09.2014., 18:40   #17
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mene zivcira kad dodju sa upisima 'mom decku/muzu je xy celeb zenska gadna' kao dokaz da se ista muskima ne svidja
Meni je još gore kad se nađe jedan frajer koji govori u ime cijelog roda kad kaže da bi se ta neka svima sviđala (jer on je muškarac pa time zna što se svim muškarcima sviđa).
Fashion Barbie is offline  
Old 05.09.2014., 18:41   #18
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
sad kad kažeš, bilo bi mi donekle jasno mašćenje, al koji će joj kuki onda još i brašno
Kad pobrasnis namasceni lim tijesto se ne spoji za limom jer se stvori barijera. Samo je papir nepotreban, jer je ili jedno ili drugo.
Lady Isadora is offline  
Old 05.09.2014., 18:44   #19
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Kad pobrasnis namasceni lim tijesto se ne spoji za limom jer se stvori barijera. Samo je papir nepotreban, jer je ili jedno ili drugo.
ma mislila sam može ga i namastit da joj papir drži
Herbicidna is offline  
Old 05.09.2014., 18:48   #20
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Ovo da su muskarci vizualna bica mi isto digne zivac. Upalim fejs, neka grupa koja nema veze s tom temom linka clanak o tome sta muski vole na zenama. Odem na kiosk, iz casopisa vristeci naslov "Tipovi zena koji muskarci vole", upalim tv a tamo neka ljubavna posrednica koja spaja milijunase s random zenskama u L.A-u govori kovrcavim curama nek se opeglaju jer muzjaci vole glatku kosu kroz koju mogu provuc ruku ma daj me nemoj. I svi koji citaju Cosmo za ozbiljno
Jao, kako ja volim gledati tu emisiju! Da živim u L.A. ne bih bila dovoljno dobra da izađem s nekim od tih tipova jer ona bira samo najbolje cure. Srećom, većina je samo bogata novcem.
Scarlett_O_Hara is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.