Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2014., 19:53   #41
Frende ništa nije slađe nego tuđe !!!! Jednostavno pozovi ju na cugu /večeru .... Reci joj sve što želiš i vidjet ćeš njenu reakciju, jednostavno je. Iskreno ne gubiš previše a opet mogao bi dobiti punooo

I da nemoj predugo čekati ... "pobjednici ne traže izgovore dok druga strana igra" !!
__________________
"Mladost imamo da bismo činili gluposti, a starost da bismo za tim glupostima žalili"
major89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 21:41   #42
Quote:
xRAx kaže: Pogledaj post
Ma nisam opisivao bas detalje nego sam samo rekao okvirno kakva je situacija,pa naravno da je bilo reakcije s njene strane,znam je vec duze vrijeme no bili smo u nekom normalnom odnosu cisto smo se pozdravili kad se vidimo i to je to,niti smo izlazili vanka,jednom prilikom smo se nasli vanka moja ekipa i njena u klubu i prva je dosla do mene i pitala jeli moze stat pored mene i krenula pricu,bilo je i dodira s moje strane i nije se bunila opce ,poslije toga smo se krenuli i cut svako par dana i javljala je se i ona ali manje nego ja,od ranije sam znao da joj se fizicki dopadam jer mi je jedna poznanica njena rekla onako kroz salu ali nisam to uzimao zdravo za gotovo,i tako tijekom jednog izlaska sam joj prisao i pocela prica opet,bila je malo pijana pa mi je cak priznala da joj zgodan i privlacan,cura je inace ono mirnija po prirodi,to je trajalo nekih ajmo rec mjesec i pol dana i onda je otisla i 2mj se nismo vidili,bilo je kontaka ali kasnije sve manje.Kada se vratila ono prisao sam joj pozdravili se i malo pricali cisto reda radi,tada sam imao u planu pozvati je ali nakon 2mj ne vidanja je nekako se odnos promijenio,jos smo izasli vanka s drustvom bili nakon toga jednom i cekao sam samo priliku da vidim oceli opet davati znakove zivota hah,bilo je opet nekih naznaka no ja sam cekao jos malo vremena da se vratimo na razinu na kojoj smo bili prije odlaska i nisam cinio nista konkretno a mislim da je cekala samo moj poziv,da bi nakon nekih 10 dana upoznala novog tipa s kojim je mislim u vezi no nisam siguran.To je to otprilike da ne ulazim jos u neke detalje mislim da cete shvatit iz ovoga.
Po meni najgora moguća stvar koju sad možeš napravit je ić s njom " otvoreno pričat o svojim osjećajima". Ako je stvarno sad s tim drugim dečkom (a ako je normalna ženska, s njim je zato šta joj se lik sviđa), a ti si već propustio hrpu prilika - djeluje mi malo sebično i djetinjasto da joj sad upadneš s pričom o tome. Ja da sam na njenom mjestu, s takvim postupkom bi mi samo pao u očima. Stavljaš njoj na teret svoje osjećaje koji možda (više) ne postoje s njene strane.

Postoji milijun i jedan način na koji joj možeš dat do znanja šta osjećaš i isto tako na koji možeš zaključit šta ona osjeća i je li još uvijek zainteresirana za nešto, a bez da izazoveš neugodnu situaciju. Ako joj odjednom upadneš bum-tras sa svojim osjećajima tjeraš je da na licu mjesta bira između tebe i drugog dečka koji joj se isto sviđa, samo šta je za razliku od tebe on imao hrabrosti kad je trebalo. Vrlo vjerojatno ćeš dobit odgovor koji ti se neće svidit.
Karmeliita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 13:09   #43
Priznao sam joj kako je i naravno popusio pricu da mozemo samo ostat prijatelji nista vise,kao da je bila zezancija da je bila zagrijana,da me gledala kao frenda ioako zna i sama da ne govori istinu ali razumim je sada da se izvlaci na taj nacin.Bila je kao ljuta na mene u zadnje vrijeme i prije nego sam joj rekao koliko sam primjetio po reakcijama jer je ocekivala da napravim nesto.
Znam da joj sad nemogu nista trenutno ali ipak mislim da bi se to moglo promijenit jer je bila bas zagrizla za mene odavno,nisam nista umislio nego sam siguran u ovo.
Imate li kakav savijet mozda kako da je sad ponasam prema njom jer ipak mislim kad bi joj uletio nakon nekog vremena kako treba da bi bilo ipak nesto.
Mozda sam u zabludi i jeli imao netko mozda ovakvu situaciju i da je uspio na kraju ono sto je zelio.
xRAx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 15:59   #44
imali vas ljudi,pomagajte ako mozete ,kad sam ja vec zabrljo hah
xRAx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 16:25   #45
prosla baba s kolacima.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 16:33   #46
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
prosla baba s kolacima.
svjestan sam da je,imali kakav nacin da se vrati baba
xRAx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:06   #47
možda se i vrati, ali s praznom tacnom.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:43   #48
Pun grad pički a ti cmoljiš oko jedne.
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 08:03   #49
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
Pun grad pički a ti cmoljiš oko jedne.
Ja sam sigurna da ti kupiš najbolje pičke u gradu sa svojom Alfom!
Kurac ti je 25 cm, lijep si ko slika i pun si para!
connection is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 00:10   #50
Ne, moje kriterije je teško ispuniti, tako da ne jebem samo na osnovu fizičkog izgleda.

Ne vozim Alfu nego Mercedes koji je star 7 god ali je velik i ima kožu

Kurac mi je puno manji od 25 cm, nisam lijep ko slika ali sam zgodan, ali ne najzgodniji, za hrvatske pojmove bi se moglo reći da sam pun para ali realno daleko je to od bezbrižnog života.
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 00:14   #51
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
Pun grad pički a ti cmoljiš oko jedne.
đabe to kad srce hoce sta ono zeli...
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 00:25   #52
Ma to je samozavaravanje i slabost, što to jedna ima a da drugih 10.000 nema?

Možda je ta nova 6 puta bolja od sadašnje koju ionako nema.
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 01:03   #53
A sto onda cvilite I trcite oko Te jedne odredjene.budi musko I presjeci sve veze I kreni dalje!
malinamalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 10:00   #54
jao jao...
ovo je bolje od bilo kakvog Teena ili OK-a
ali ajde dobro....

najbolja šansa ti je sad alkohol.
"gledaj" da se susretnete na nekom događaju gdje će se piti
i ti i ona
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 10:44   #55
Quote:
xRAx kaže: Pogledaj post
Radi se o tome da sam izlazio s djevojkom vise puta,tj. izlazili smo u drustvu s prijateljima,u pocetku kad smo se upoznali odmah sam osjetio neku povezanost i kemiju,nakon par izlazaka je vec bilo ocigledo da izmejdu nas ima ono nesto i oboje zelimo nesto vise,ali radi se o tome da je ta cura sestra od jednog mog prijatelja pa nisam nista konkretno poduzimo jer nisam bio siguran jeli to pametan potez.Bili smo se zbilizi dosta a onda je doslo ljeto i bili smo razdvojeni 2mj. i u ne bas cestom kontaktu.Kada je se vratila nekako sam imao osjecaj da je se ohladila malo ali je to bilo normalno nakon 2mj. ne vidjanja.Polako smo vratili kontkat i izasli opet s drustvom.Da ne odugovlacim vise nakon toga je ubrzo nasla drugog jer mislim da joj je dosadilo cekat da je pozovem.Sad me zanima jeli se moza ista ucinit ili da joj priznam sta sam uradio i da mi je stalo ili da pustim sada kada je gotovo.
nije zgodno kada nekog tako poznaješ...ali sada pusti to, što možeš
fidorino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 10:45   #56
Quote:
xRAx kaže: Pogledaj post
svjestan sam da je,imali kakav nacin da se vrati baba
možda prekine nekad
fidorino is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 07:42   #57
1. nisi skupio muda kad je trebalo
2. zauzeta je
3. skupio si muda prekasno
4. priznao si joj
5. pristojno te odjebala

meni je tu sve jasno kreni dalje i ubuduće nemoj samog sebe kočit
__________________
Good decisions come from experience. And experience is often a result of bad choices :)
anica766 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 00:12   #58
imam sličnu situaciju: dakle, upoznali smo se, malo pričali, rekli da ćemo otić na cugu, zove on mene sljedeći dan za cugu, ja mu kažem da nemrem ( stvarno nisam mogla ) i on na to dobro, javiš se kad buš mogla? to je bilo prije 2 tjedna, otad mu se nisam javljala jer par dana nakon isto nisam mogla, a kasnije sam se razboljela, također, muči me i to što mi je jedan drugi trenutno broj jedan, al sad nekako vidim da možda od toga neće biti ništa i sad dal se skoro javit ovom ili da ga prekrižim jer ipak je prošlo neko vrijeme?
ja sam mu dala povoda za to jer mi je na prvi pogled oku bio ugodan, no onda sam kroz priču saznala što je po struci i to me je nekako ohladilo od njega, čak sam primijetila i još jednu manu, te jednostvano više nisam nila sigurna jel bi nešto s njim
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 11:49   #59
Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
a s druge strane nemoj bit pičkica i preluštat sve sudbini,napravi taj korak jer možda ga je ona fakat cijelo vrijeme i čekala,a za takve stvari nikad nije kasno......
Baš je super biti žensko - prepustiš sve u ruke sudbini (djelovanju dečka) i ne ispadaš pičkica. A kad sudbina ne odigra svoje - muško je papak.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 11:57   #60
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Nista vise ne govori o njenoj nezainteresiranosti od cinjenice da ima decka.
Jao, kako bi ti mogla, s takvim stavom, najebat u životu.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.