Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2019., 03:06   #341
Ovisna si o jubitu i onda ljude stavljas na hold...

Slazem se s nekim da tehnologiju treba zabraniti, jer onda bi vidjela pravo znacenje bitnih stvari.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2019., 09:53   #342
ignoriranje je vrlo nezgodno ako se primjeti kada nekom trebas, onda je brzina odgovra puno brza, a kad nije to, onda se to usporava
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2019., 15:35   #343
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
ignoriranje je vrlo nezgodno ako se primjeti kada nekom trebas, onda je brzina odgovra puno brza, a kad nije to, onda se to usporava
super Zapazanje.

Iz toga se moze lako izvuc motiv osoba. A to je iskljucivo iskoriatavanje, manjak postovanja prema drugima. A i prema sebi samima.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2019., 07:47   #344
Na neke nacine moglo bi se reci bezosjecajnost, manjak empatije, sapunice i red karpeti vazniji od zivog covjeka, ali stvara se takva moderna klima gdje se ponekad na to gleda kao na nesto vrlo pozitivno
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2019., 14:26   #345
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
ignoriranje je vrlo nezgodno ako se primjeti kada nekom trebas, onda je brzina odgovra puno brza, a kad nije to, onda se to usporava
Ili to/tako možda dođe kao nešto čvrsto za primiti se. Nekoliko puta uočljivost da je (ili nije) netko tu na usluzi (jer odnosi se održavaju, inače umiru) samo po uzvratu ili po očekivanju, a ne 'onako klasično ljudski' bezrezervno - može biti sasvim solidan, samome sebi naputak kako se postaviti ili reagirati na tako zadan podražaj. Ako je vlastita reakcija neželjena, ili 'nemoguća', ili.... to je onda problem za pozabaviti se, no taj problem ne uključuje nikog drugog osim sebe samoga - kao problematičnost. Skočiti lavu u kavez, mic-mic-kati mu nudeći ga kojom šniticom podriguše, i ostati duboko potresen prilikom zatečenosti kako mu je (a ne bi trebala biti, po očekivanju) krv iz kljovom ili panđetinom ruptirane butine slađa od posivjele podriguše, ne opisuje ljudsku glupost. Opisuje savršeno stapanje maštovitosti (i očekivanja po istome, radije od razumne, racionalne, logičke procjene) i želje za drugačije - od kakogod bilo, realno.
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you watch them on a screen.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2019., 15:01   #346
Mislim da sam negdje ovdje vec dobio karton. Riječ je dakle o stoci sitnog zuba. Vidiš taj gore panj, iznad skroz, voli kad mu se odgovori, kad mu nešto treba, e jeli kad je namiren onda je busy...

Da je okolina pametnija barem malo, imao bi 0 kontakata u telefonskom imeniku.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2019., 15:37   #347
ako nemam vremena za odgovoriti na poruku onda je i ne čitam, ne volim ljudima ostavljati seen
uprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2019., 21:36   #348
Za pojedine imam osjecaj da su djecurlija sa viskom vremena.
 
Odgovori s citatom
Old 27.10.2019., 22:18   #349
Mobitel je sranje i bacanje love služi klincima za kurčenje koji je skuplji i koji ima bolju kameru ja sam namjerno kupio najgori od 300 kuna i kad ga ponosno izvadim sigurno neki klinjo pomislu vidi seljaka ali je zaostao čime se koristi ali stvarnost je drugačija ja sam poslovan i pametan čovjek koji mobitel koristi samo za poruke i pozive a on je glupa kidara sa mobom od 7 tisuća kuna koji ni sam ne zna što će mu to osim da se kurči po srednjoj školi.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.