Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2012., 02:42   #21
Mozda se radi o odlaganju stvari u za to nepredvidjeno mjesto ili manjku ciscenja stvari u sobi.

Treba obratiti pažnju na neurednost. Možda djeca drže do osobne higijene pa onda tu stanu i ne čine to isto za okolinu.
Malo mi je čudno da osoba koja nikad ne smrdi ima smrdljivu sobu a da ovo ili nešto drugo nije u pitanju
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 10:58   #22
Quote:
akafi kaže: Pogledaj post
eto , imam imam pubertetliju i šta da kažem trebao bi se tuširati dva puta dnevno jer
on nem aneugodan miris ovako kad si kraj njega, ali stavit glavu u njegovu sobu graniči sa hrabrošću
pere se , presvlačiu itd
imate li neku preporuku za nekšto za tušiarnje?

nekako mi se čini da bi bil dobro piti neke čajeve ili nešto ,ali nemam pojma što

prolazi i to ikad?
Dezodorans ?
HacijendaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 10:55   #23
Quote:
akafi kaže: Pogledaj post
eto , imam imam pubertetliju i šta da kažem trebao bi se tuširati dva puta dnevno jer
on nem aneugodan miris ovako kad si kraj njega, ali stavit glavu u njegovu sobu graniči sa hrabrošću
pere se , presvlačiu itd
imate li neku preporuku za nekšto za tušiarnje?

nekako mi se čini da bi bil dobro piti neke čajeve ili nešto ,ali nemam pojma što

prolazi i to ikad?
da prolazi, i to vrlo brzo.
za par mjeseci ćeš se javiti sa postom ˝moje djete me ubija velikom količinom dezića i inih mirisalica, koju masku preporučate?˝
ja ću navest svoje iskustvo, pa si pokupi kaj ti paše.
i mene je kao i druge ovdje brinula količina otrova u dezićima, ali sam od toga odustala. j
mislim da je njihov najveći problem što u počecima ne koriste dezić kad se operu, nego kad im puhne, npr. kad izlaze. i onda ga ako je u spreju našprica svikud osim po pozdusima.
moja preporuka:
-svaki dan tuš
-poslije tuša dezić (roll on, ili stick) - ne antiperspirant
-svaki put kad obuva tene čiste čarape ( ne baš svaki, kod mene dvaput)
-ako se tušira više od jednom na dan, neka sapuna samo pazduhe, prepone i stopala, jer se koža isušuje pa se osipa
-posteljinu mjenjati jedanput na tjedan
-obavezno nositi zmazani veš u koš za zmazanu robu
eto, nadam se da ćeš od ovoga nešto izvući.
cinober is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.