Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Pogledaj rezultate ankete: prihvatljiv postotak reklamacija (da roba ostane profitabilna)
0 0 0%
1-3% 1 50.00%
4-6% 0 0%
7-10% 0 0%
do 15% 0 0%
do 20% 1 50.00%
do 30% 0 0%
do 40% 0 0%
do 50% 0 0%
više od 50% 0 0%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 2. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2014., 12:42   #1
Prihvatljiv postotak reklamacija

Pitanje za sve koji su u prodaji:
koliki postotak reklamacija je prihvatljiv?
Koja bi po vama bila gornja granica, maksimum prihvatljivosti koji ako se pređe bi zaključili da roba više nije profitabilna za prodaju?
Miminum bi bio 0%, no je li to realno po vama?

Možemo li sad zanemariti maržu na robi, da se sve pojednostavni.
Anketa je anonimna
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 13:25   #2
Sama logika ti nameće odgovor.

Ako ti je trošak reklamacije jednak ili veći od zarade na godišnjoj razini, onda taj proizvod nije profitabilan. Dakle, maržu ne možeš zanemariti...

No, ima i jedna druga stvar, a to je ime. Silnim reklamacijama, pa čak ako i uz njih proizvod zarađuje, okaljavas svoje ime i ne stvaraš ugled koji bi ti donio stabilnost u poslovanju.

Ipak, nije realno da nemaš reklamacija. Neka razumno idealna situacija bi zahtjevala ne više od 10 reklamacija na 1000 prodanih proizvoda. Neka razumno realna situacija pak nikako više od 50 reklamacija na 1000 prodanih.

Dakle, držati reklamacije ispod 5% je prihvatljivo.

Za luksuznije proizvode tendencija treba biti ka 1 reklamacija/1000 prodanih proizvoda.
Primjerice, visoko pouzdani proizvodi imaju pouzdanost od 0.997, što znači da ih se kvari samo 3 na 1000.

Dakle, na koji segment kvalitete proizvoda ciljaš, takav ti je i prihvatljivi prag reklamacije.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:08   #3
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post

No, ima i jedna druga stvar, a to je ime. Silnim reklamacijama, pa čak ako i uz njih proizvod zarađuje, okaljavas svoje ime i ne stvaraš ugled koji bi ti donio stabilnost u poslovanju.
Hvala, na ovo kvotano sam zapravo mislila, koliko je ok imati reklamacija da ne pljuješ po reputaciji. Sad kad si raščlanio vidim da nisam dobro postavila pitanje

Logično da je profitabilno dokle god je profitabilno kužiš, ne?

Dakle po tome da je ispod 5%, a moj jedan proizvod je cca 2-3% znaći da sam ok
a kad odem dalje u analizu, reklamacija nije zbog proizvoda, nego tih 2-3% ne znaju čitati s razumijevanjem.
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:19   #4
Quote:
choc kaže: Pogledaj post
Hvala, na ovo kvotano sam zapravo mislila, koliko je ok imati reklamacija da ne pljuješ po reputaciji. Sad kad si raščlanio vidim da nisam dobro postavila pitanje

Logično da je profitabilno dokle god je profitabilno kužiš, ne?

Dakle po tome da je ispod 5%, a moj jedan proizvod je cca 2-3% znaći da sam ok
a kad odem dalje u analizu, reklamacija nije zbog proizvoda, nego tih 2-3% ne znaju čitati s razumijevanjem.
Kuzis, ne

To je zbilja dobro, ako je razlog navedeni. Možda da pojednostavis upute?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:41   #5
Kod Delboya je sve ispod 100% reklamacija uspješna prodaja
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.