Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2016., 12:59   #121
Također kao odličnu prepaid opciju treba probati i REVOLUT, digitalnu prepaid mastercard karticu dobiješ odmah kroz aplikaciju, vežeš za nju npr. debitnu karticu sa kojom nadoplacuješ i mozes odmah koristiti, ako ti treba i fizicka kartica ona je besplatna, naplate ti samo slanje nekih 6€. Vrijedi svuda u svijetu. Ja ju koristim non stop. Odlicna aplikacija i trenutna kontrola troškova

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
Hermetis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 08:21   #122
Samo da malo popravim Hypo/Addiko također ima u ponudi Mastercard karticu koji radi na identičan način kao što je Hermetis opisao. Koristim je 5 godina i nikad i nigdje problema. Do sada je bilo problema što su koristili karticu bez čipa pa na nekim novim EFT uređajima nije prolazila (npr. McDOnalds, Crodux). Od kada je Addiko imaju novu karticu sa čipom i sve radi savršeno (osim kaj je ružna pink boja).

lp
ck_kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 17:16   #123


Dakle, sa slike je konkretno vidljivo koliko trebam platiti (ali umanjite ovaj iznos za 200 kn jer imam voucher, dakle iznos koji trebam platiti je 955 kn). Navedene su i ove neke njihove napomene o tečaju. Radi se o Airbnb-u.

Ljubazno molim nekog da mi kaže koliko ću točno ja to platiti ukoliko plaćam ovom karticom: https://www.zaba.hr/home/visa-poklon-kartica
Kad se ode na link, pod uvjeti i cijene ima i tečajna lista za karticu.

Eto, jednostavno sam pretupav da sam točno shvatim koliko će oni meni kuna uzeti jer ne znam koja se valuta pretvara u koju i koliko puta te tko sve mora uzeti svoj dio kolača i koliki je taj dio. Totalno sam zbunjen, a ni ovi u banci mi ne znaju reći jer sam pitao i u poslovnici i na korisničkoj podršci.

P.S. Hoću li uopće moći platiti tom karticom (stranica inače prihvaća Visu)?

Zadnje uređivanje ying69 : 07.02.2017. at 17:28.
ying69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:25.