Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori lokalni 2017

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2017., 16:14   #441
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je da od splitskih gradonačelničkih kandidata svoju temu imaju samo Pauletić i Kerum .
Od ozbiljnijih fale Aida i Opara ali im vrimena.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 18.02.2017., 16:31   #442
Batarelo bi najprije trebala nešto reći, ponajprije na temu "Kako sam rušila Baldasara iznutra" - ali, Opara svako toliko negdje da ozbiljan intervju - evo ga danas na tportalu - a niđe teme .
Lord Byron is offline  
Old 18.02.2017., 16:41   #443
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Batarelo bi najprije trebala nešto reći, ponajprije na temu "Kako sam rušila Baldasara iznutra" - ali, Opara svako toliko negdje da ozbiljan intervju - evo ga danas na tportalu - a niđe teme .
Ne daji mi posla.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 26.02.2017., 18:57   #444
http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...-salteru/19209

i ovaj bi tia bit gradonačelnik
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 26.02.2017., 21:01   #445
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Tip je kreten. Džaba mu sva putovanja i znanja kad je totalni kreten i seljačina.
ViktorViktorija is offline  
Old 26.02.2017., 21:31   #446
Ono što je ovdje napisano kao banalna činjenica o mrežnim anketama u kojima se može sudjelovati neograničeni broj puta, Pauletić predstavlja kao ekskluzivnu vijest o "povjerljivim informacijama koje je dobio".
Lord Byron is offline  
Old 26.02.2017., 22:11   #447
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
prije svega džentlmen
Gray is offline  
Old 01.03.2017., 21:03   #448
javljanje iz svih kvartova sa glavnim problemima koje treba riješit, jedan po jedan

PRIORITET SPLITA: VUKOVARSKA ULICA
https://www.youtube.com/watch?v=QekkrujiT2s

ROBERT PAULETIĆ: Kila zaslužuje bolje !
https://www.youtube.com/watch?v=np6b23jjVDk

i jedna reakcija glede Kile

Reakcija s Kile: Radnici su se rugali s Pauletićem kada su mu rekli da nema novca za asfalt

Nezavisni vijećnik u Gradskom kotaru Mejaši, predsjednik Građanske inicijative Karepovac - drugo lice Splita Tihomir Barić, koji inače živi na Kili, reagirao je na posljednji video Mostovog kandidat za gradonačelnika Roberta Pauletića u kojem je naveo da ga prizori iz tog kvarta podsjećaju na favele. Reakciju pod nazivom 'Pauletiću, ostavi se Kile' prenosimo u cijelosti.

- Usporedba Kile s brazilskim favelama je uvreda za sve stanovnike Kile jer u favelama žive siromašni stanovnici s velikom stopom kriminala. Pozivam Pauletića da nam objasni kako je moguće postaviti kanalizaciju, nove vodovodne cijevi, nove telefonske kablove i javnu rasvjetu bez da se ulice raskopaju. Da se uistinu želio upoznati sa stvarnom situacijom pitao bi nekoga tko nešto zna, pa bi mu se i objasnilo da će se sve ulice po završetku radova u potpunosti asfaltirati. Mogao je i otići u neke ulice gdje su radovi u potpunosti završeni, pa bi vidio kako to izgleda. Ovako je dopustio da se radnici rugaju s njim i govore mu kako nema novca za asfalt. Nikad do sada nije bio na Kili, a sada usred radova dolazi skupljati jeftine političke poene. Slični radovi su se radili na Sirobuji kao što će biti i na Kamenu tj. svugdje gdje se budu radili ovako veliki infrastrukturni radovi. Uz sve probleme i poteškoće koje se događaju na gradilištu, a čitava Kila je trenutačno veliko gradilište, ovakvo jeftino skupljanje političkih poena i uzbunjivanje građana je dno dna. Umjesto da Kilu istakne kao pozitivan primjer gdje se nagomilani problemi rješavaju, Pauletić najveći projekt koji se na Kili dogodio i koji će se dogoditi pokušava na prizeman način omalovažiti. Pozivam Pauletića da nam kaže svoj stav o Karepovcu i ostaje li i dalje pri ranijim izjavama da će na Karepovcu izgraditi kompostanu i sortirnicu? Ako na ovakav način misli rješavati probleme na Kili, uopće ih ne prepoznajući, predlažem mu da nam više ne pomaže jer na Kili i Mejašima postoje ljudi koji znaju stvarne probleme i rade na njihovom rješavanju.

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...a-asfalt/19307
svjpromatrac is offline  
Old 19.04.2017., 15:54   #449
EKSKLUZIVNO: Robert Pauletić odustao od kandidature za gradonačelnika Splita!

Robert Pauletić je odustao od kandidature za gradonačelnika Splita! Tu nam je vijest potvrdio Robert Andrijić, koji je figurirao kao Pauletićev kandidat za dogradonačelnika Splita.

Dodajmo da je i izbrisan Pauletićev službeni Facebook profil 'Robert Pauletić - čovik od svita'.

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...a-splita/20606

baš iznenađenje, ha
svjpromatrac is offline  
Old 19.04.2017., 16:06   #450
Zašto izvisiti kada se možeš prikloniti nekoj drugoj opciji i dobiti zagarantiranu fotelju...
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Old 19.04.2017., 16:10   #451
Vijest o povlačenju Roberta Pauletića objavio je putem priopćenja sam Pauletić, koji je i pojasnio zbog čega se odlučio na povlačenje iz gradonačelničke utrke u Splitu.

"Donio sam odluku da se povlačim iz kandidature za gradonačelnika Splita. U meritornim anketama sam na nešto više od deset posto, troje kandidata ima jaču podršku, dakle birači očito nisu prepoznali moju želju da značajno smanjim broj zaposlenika u Gradskoj upravi Splita.

Smatram da je višak ljudi i nesposobnosti gradskih službi Splitu već dugo kamen oko vrata. Prema anketama je jasno da ne mogu ući u drugi krug, a iz Gradskog vijeća takve stvari ne mogu mijenjati. Ovo je moja izgubljena izborna bitka: nekad treba znati i odustati. Vraćam se svojim privatnim poslovima, jer srećom nisam ovisan o politici.

Motiv mi nije bio, što sad ovim i dokazujem, niti nekakva fotelja u Gradskom vijeću, ni osobna korist, nego želja da pomognem Splitu, Zahvalio bih Mostu što mi je ukazao povjerenje, ali nemam više motiva za daljnju političku utrku. Ostavljam splitski Most u rukama mladih, sposobnih ljudi koji će sigurno i bez mene ostvariti dobar rezultat na izborima. Pozivam Mostove birače da i dalje budu lojalni Mostu.", stoji u Pauletićevu priopćenju.

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/l...---473800.html
svjpromatrac is offline  
Old 19.04.2017., 16:12   #452
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
Vijest o povlačenju Roberta Pauletića objavio je putem priopćenja sam Pauletić, koji je i pojasnio zbog čega se odlučio na povlačenje iz gradonačelničke utrke u Splitu.

"Donio sam odluku da se povlačim iz kandidature za gradonačelnika Splita. U meritornim anketama sam na nešto više od deset posto, troje kandidata ima jaču podršku, dakle birači očito nisu prepoznali moju želju da značajno smanjim broj zaposlenika u Gradskoj upravi Splita.

Smatram da je višak ljudi i nesposobnosti gradskih službi Splitu već dugo kamen oko vrata. Prema anketama je jasno da ne mogu ući u drugi krug, a iz Gradskog vijeća takve stvari ne mogu mijenjati. Ovo je moja izgubljena izborna bitka: nekad treba znati i odustati. Vraćam se svojim privatnim poslovima, jer srećom nisam ovisan o politici.

Motiv mi nije bio, što sad ovim i dokazujem, niti nekakva fotelja u Gradskom vijeću, ni osobna korist, nego želja da pomognem Splitu, Zahvalio bih Mostu što mi je ukazao povjerenje, ali nemam više motiva za daljnju političku utrku. Ostavljam splitski Most u rukama mladih, sposobnih ljudi koji će sigurno i bez mene ostvariti dobar rezultat na izborima. Pozivam Mostove birače da i dalje budu lojalni Mostu.", stoji u Pauletićevu priopćenju.

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/l...---473800.html
Ajde dobro, uspio je u priopćenju ne zvučati toliko nadureno, a vjerojatno je.

ViktorViktorija is offline  
Old 19.04.2017., 16:15   #453
Pametno od Pauletića. Kamo sreće da i Aida Baterelo odustane od utrke.
DJTcro is offline  
Old 19.04.2017., 16:18   #454
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Pametno od Pauletića. Kamo sreće da i Aida Baterelo odustane od utrke.
Pametno. Opara rutinski
KatarinaRi is offline  
Old 19.04.2017., 16:27   #455
Ovo bi moglo koristiti Kerumu. Mostovi birači dijele slični mentalni sklop kao i Kerum.
DJTcro is offline  
Old 19.04.2017., 16:33   #456
Očekujem raspad glasova na HDZ i Keruma. Ukratko, jurimo prema najcrnjem scenariju za grad...
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Old 19.04.2017., 17:14   #457
Quote:
Amazing Pudding kaže: Pogledaj post
Ukratko, jurimo prema najcrnjem scenariju za grad...
A taj je?
Lord Byron is offline  
Old 19.04.2017., 17:49   #458
šteta. njegovi glasovi vjerojatno idu opari.

kerumu je naštetila afera sa nećakom dilerom trave
milko84 is offline  
Old 19.04.2017., 18:30   #459
bitno je da se Pauletić pred mjeseca dva bahatil kak on SIGURNO dobiva izbore
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 19.04.2017., 18:41   #460
Jedan klaun manje.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.