Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2017., 16:34   #1921
Jedan misli da više tumora ima od prašenja. Drugi misli da je duhan uz alkohol odgovoran.

Struja. Ljude zajebava EM zračenje iz elektrovodova. Samo ne vidm alternativnu zamjenu za struju.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 16:43   #1922
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Jedan misli da više tumora ima od prašenja. Drugi misli da je duhan uz alkohol odgovoran.

Struja. Ljude zajebava EM zračenje iz elektrovodova. Samo ne vidm alternativnu zamjenu za struju.

hehe ne zna se koji je pametniji od vas dvojice i kako birate na sta cete odvuc temu a sta cete zanemariti

Tehnologija je uznapredovala svetlosne godine u poslednjih sto godina ali smo mi dobili samo jedan najbudjaviji deo svega toga.

Ne zelim se upustati svakako sa vama u diskusije .. ako imao nesto napisacu na drugim temama , ovo tu ni nije tema mada svakako verujemn da chemtreilovi itekako uticu na povecan broj bolesti kod ljudi, zivotinja, biljaka...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 16:49   #1923
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Od alkohola i duhanskih proizvoda..secera.. mislis na onaj rafinisani secer ili onaj u jecmu

Joj ne budi budalast do te mere .. da nije mozda vise tumora zbog hemije tj stvari koje se ne mogu naci u prirodnom obliku.
genije, a kako se ovo moje razlikuje od ovog tvojeg kaj tu pises?

nego, od cega su neandertalci obolijevali od tumora? od koje kemije (i naravno duhana i secera )?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 16:54   #1924
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
gdje je ista od navedenog?
Pa zar tebi nije cudno da ujedinjene nacije ne zabrane proizvodnju persila npr. znas onaj prasak za pranje vesa od kojeg posle pranja kad mirise oce da boli glava od hemijskih isparenja mirisa jorgovana ? i od kojeg se posle kad dospe u more bakterije ne razmnozavaju u normalnom odnosu?

Jel po tebi normalno da ako i malo razmisli neka osoba kuda ce odvesti ta preterana proizvodnja hemije i dalje to zeli proizvoditi iako postoje prirodne alternative .. pogotovo ljudi koji odredjuju sta je dozvoljeno a sta ne da ne zabrane takve stvari.

A da se usput zabrane prirodne stvari? Tebi tu sve normalno jel? stvarno me znate iznervirati.. no otiso sam.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 16:57   #1925
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
hehe ne zna se koji je pametniji od vas dvojice i kako birate na sta cete odvuc temu a sta cete zanemariti
Trenutak, želiš reći da je teorija o štetnosti struje kriva ali je teorija o prašenju ispravna. Veselo. Gle, EM zračenje možeš izmjeriti. Uređaj je veličine mobitela.
Ovu drugu teoriju nemožeš potvrditi čak ni kemijskom analizom zraka.

Quote:
Ne zelim se upustati svakako sa vama u diskusije .. ako imao nesto napisacu na drugim temama , ovo tu ni nije tema mada svakako verujemn da chemtreilovi itekako uticu na povecan broj bolesti kod ljudi, zivotinja, biljaka...
To je samo tvoje vjerovanje.
Utječe li nešto i kako na zdravlje prvo bi trebalo potkrijepiti nekim činjenicama. Pa na kraju i dokazati.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 18:03   #1926
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
zasto ima vise tumora? zato sto ima vise konzumacije alkohola, duhanskih proizvoda i secera. kaj te jos zanima? kako ne vidis koliko je glupo vjerovati da te netko sprica a taj isti i njegova obitelj zivi ispod istog atmosferskog omotaca.
Znači nastavljaš svoju turneju ,7Nation, blesiranja i pokazivanja svog neznanja.
Nagli porast tumora je posljedica više faktora, a od značajnijih su jaki cancer promotori i caner okidači ( E brojevi kojihb e sve više u hrani, pesticidi, kemikalije u kućanstvu... a i istraživanja daju naznake da i razna zraćenja-odašiljači mogu potencirati rak )

A pušio se duhan i pio alkohol i prije 80 godina no raka nije bilo toliko ni približno neznalico.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 18:24   #1927
Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Nebitno iz kojeg razloga je niska rezolucija, nisu ni uvjeti idealni za snimanje mobitle filmića. Bitno je da se jedva vrsta aviona vidi, .
Pobogu jel se ti Adama šališ.
Pa koliko blesavoća i idiotizama možeš iznijeti u svojoj lakrdiji od zaključka.

Kakve veze ima marka ili tip aviona

Evo razmisli, da te netko upuca pištoljem, da li bi razimšljao da li je to bila CZ, S&W, Colt ... ?
Ne, Adama ne bi o tome razmišljao, Bože moj, kakvo redikulno razimšljanje.

Preskočiti ću tvoje poveznice kojima povezuješ činjenice jer na ništa ne liče, nego odmah preći na zaključak da iza toga aviona ostaju debeli, gusti tragovi
,

i zaboli nas đon za tip aviona, broj cipela pilota, broj grudnjaka stjuardesa, tehničke karakteristike aviona, godinu proizvodnje...
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 18:31   #1928
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
.

Ljudi smo kompatibilni sa hranom koja je u prirodnom obliku a razne tumore ljudi dobiju zbog prekomernog koristenja tih stvari koje se ne mogu naci u prirodnom obliku.
Bravo, toliko jednostavno
Ne mogu neki shvatiti, reklame im isprale mozak, anestezija čeonog režnja i odsutnost vlastitog mišljenja im je poklon od mnogobrojnih kretenizama sa TV-a.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 19:27   #1929
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Pobogu jel se ti Adama šališ.
Pa koliko blesavoća i idiotizama možeš iznijeti u svojoj lakrdiji od zaključka.

Preskočiti ću tvoje poveznice kojima povezuješ činjenice jer na ništa ne liče, nego odmah preći na zaključak da iza toga aviona ostaju debeli, gusti tragovi
Zbilja si nevjerojatan

ajde još jednom istaknut ću ono bitno
Quote:
Bitno je da se jedva vrsta aviona vidi, a ti tvrdiš da se još nekakve mlaznice vide
Ja govorim o tome da si napisao da su vidljive mlaznice iz kojih se šprica. Ajde molim te označi mi na snimci gdje su? Naravno da ne vidiš niti jednu jer si slijepo kopirao link bez iti malo kritičnosti prema napisanom.

I nisi odgovorio je li i ovaj na drugoj slici isto zaboravio ugasiti prskalice? Nešto su jako zaboravni ti kemtrejl piloti.

Ili je možda ipak riječ o normalnoj kondezaciji na krilu u oba slučaja?
Adama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 19:58   #1930
Cool

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Zbilja si nevjerojatan

ajde još jednom istaknut ću ono bitno
Ja govorim o tome da si napisao da su vidljive mlaznice iz kojih se šprica. Ajde molim te označi mi na snimci gdje su? Naravno da ne vidiš niti jednu jer si slijepo kopirao link bez iti malo kritičnosti prema napisanom.

I nisi odgovorio je li i ovaj na drugoj slici isto zaboravio ugasiti prskalice? Nešto su jako zaboravni ti kemtrejl piloti.

Ili je možda ipak riječ o normalnoj kondezaciji na krilu u oba slučaja?
Adama možeš ti isticati koliko hoćeš i kako hoćeš, no nebtno zbog :
1. Dokazao si da si lažov, evo ti odmah ko je to napisao, i sa kim si ti ušao u nebitnu reperkusiju oko mlaznica, i ostalih nebitnih gluposti, zaboravljajući bitno.
Lagavši da sam to ja napisao i slijepo kopirao link.

Evo adama s kime si ti polemizirao :
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=1911

Ili adama da prihvatim da si zabunio, i da hoću , naravno nakon tvoje isprike prvo i priznanja tvoje brzopletosti, ako nisi lagao, ako izostane , tada lagao sa namjerom jesi.

2. Kada spominješ kondenzaciju, prisjeti se 7Nation-ovih doživljaja u kadi, te se njemu u vezi toga obrati
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 00:08   #1931
Smanji doživljaj s tim lažovima
Da, originalni post na koji sam odgovaro je napisao Ibrahim i onda si se ti nadovezao. Ionako pišete iste stvari pa vas nije problem zamijeniti.

Ili se ti zapravo ne slažeš s Ibrahimom i smatraš da je na ovim filmićima najnormalnija kondenzacija pa te moje prozivanje povrijedilo? Ako je tako onda moja isprika. Super, znači napredujemo
Adama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 00:43   #1932
Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Smanji doživljaj s tim lažovima
Da, originalni post na koji sam odgovaro je napisao Ibrahim i onda si se ti nadovezao. Ionako pišete iste stvari pa vas nije problem zamijeniti.

Ili se ti zapravo ne slažeš s Ibrahimom i smatraš da je na ovim filmićima najnormalnija kondenzacija pa te moje prozivanje povrijedilo? Ako je tako onda moja isprika. Super, znači napredujemo
Ehej Adama polako.
Nemoj sada preko površnosti opravdavati samoga sebe.
No i dobro nije neko zlo, gledajući dobronamjerno.

Da ja tebi imputiram npr. od 7Nationa onaj današnji post gdje je pisao infantilne debilizme o "panici koju je doživio zbog chemova u svojoj kupaonici" , i još komentiram kako ionako pišete iste stvari, sigurno ti Adama ne bi bilo drago.

Bez obzira što Ibrahim ne piše takve djetinjarije, bilo kakva imputiranja nisu baš...., no dobro.

I Ibrahim i ti ili netko ste raspravljali o mlaznicama i tehničkim detaljima, .

A ja govorim o vojnim i meteorološkim eksperimentima.

U vezi slaganja i neslaganja bi se dalo raspraviti, no ne samo sa Ibrahimom, koji iznosi dobre stvari.

Već sa onima koji idu u krajnost :

1. Koji uopće ne priznaju/vjeruju bilo kakvo zaprašivanje
2.Druga krajnost oni koji misle da nas praše iz razloga da nas se sve potruje ko miševe.

To su, Adama, te dvije krajnosti, gdje neki i ućeni ljudi odlaze, brane svoje stavove, ne priznaju niti jednu pojavu niti argument, ili sa druge strane oni, koji šire paniku i trabunjaju o oblaku otrovabiza aviona koji će nas sve potamaniti.

Vojni i meteorološki eksperimenti zaprašivanja, ipak imaju i implikacije na zdravlje, pošto se prašilo i nad naseljenim područjima.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 08:28   #1933
Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Nebitno iz kojeg razloga je niska rezolucija, nisu ni uvjeti idealni za snimanje mobitle filmića. Bitno je da se jedva vrsta aviona vidi, a ti tvrdiš da se još nekakve mlaznice vide.
Vrsta aviona ti je bitna, a da nas zaprašuju kao komarce, to nije.
Gdje sam tvrdio da se vide mlaznice?
Može citat mojih riječi?


Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Na 1:40 do 1:52 su wingtip vortices. Nešto nije jasno s time?
Da, to je sve kondenzacija na krilu, isto kao na 2:23 ovog videa
https://www.youtube.com/watch?v=s1c-O0qWQBQ
Kažeš, na "mojoj" snimci se jedva vidi vrsta aviona, a na tvojoj jedva da se kuži da li je riječ o romobilu ili motokultivatoru...
Sve je toliko u magli da se ništa konkretno ne može tvrditi.
Međutim, na tom prethodnom videu od 1:40 do 1:52 se sve lijepo vidi.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Ovo je klasično ispuštanje goriva. Tako da su ono prvo kondezacije, drugo je ispuštanje goriva.
Aha, čuli smo priču o ispuštanju goriva. Oni to jako često rade. I ti tragovi ostaju satima i šire se cijelim nebom i stvaraju bijelu izmaglicu.
Kako uspijevaš s takvom sigurnošću tvrditi da se ovdje nikako ne radi o istom kao na onom prethodnom, ultramutnom i maglovitom videu?
Inače, onako usput, i jedno i drugo, što god da je, izlazi iz istog mjesta na krilu.

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
pomagajte ljudi, danas ujutro palim u nazagrijanom kupatilu toplu vodu i osim vode izlazi i nekekav bijeli dim koji je ubrzo ispunio cijelo kupatilo i kondenzirao se po plocicama i ogledalu. sta da radi, kome da se obratim
Ne moraš se nikom obratiti ako nisi do sad.

Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
sretno vam Trumpovo.
prije 30 dana su avijoni s rali po nebu.

sada je ili:

a) pala vlaga u zraku

b) imaju ugašene motore na potezu od zapadne europe prema istoku.
https://s15.postimg.org/5rh8bd8dn/flights.jpg
Što god netko rekao, otkad je Trump to izjavio, ja još ne vidjeh nijedan jedini CT.
Kao što kažeš, vjerojatno se odjednom drastično promijeniše prilike u atmosferi.
Pratimo i dalje.

Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Slicno sam pre par godina radio i bio slicno uporan sa dokazima i nikako mi nije bilo jasno kako ovi neki jos uvek izmisljaju neke neverovatne poveznice.

Nista samo kazem da ovih par ovde koji ignorisu cinjenice necete nauciti nikada ako vec dosada nisu i naucili ili sto im ego neda da vide istinu koja im je vec u glavi zapravo.
Hvala ti na podršci, iormas.
Iskreno, najzadnja stvar radi koje ja ovdje pišem i stavljam činjenice i primjere, izvore i argumente, nema ni najmanje veze s ovom šačicom nesretnika koji tu dežuraju i troše pola dana i života i kompletne živce da bi se svađali i poricali vidljive i nepobitne činjenice.
Svima nam je jasno sve u vezi njih i oni su potpuno beznačajni.

Ja to radim radi one gomile koja prati forum, ali ne sudjeluje aktivno jer im se ne da trošiti energiju na ove nesretne ljude, kao i radi onih koji će tek doći...da saznaju istinu.
A ako netko laže iz interesa ili jer više ne vidi i ne čuje ništa jer je totalno pod masovnom hipnozom, to je njegov problem, neka samo nastavi, meni ni iz džepa ni u džep.
Pošto su toliko "sigurni" da su u pravu, svi bismo voljeli vidjeti neke izvore koji bi barem iole potvrdili makar samo djelić njihovih teorija i nebuloza.

Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Svejedno je ovo se sprovodi i mnogo ozbiljniji i uticaljniji ljudi zbog ko zna kakvih razloga okrecu glavu i ne zele pricati o tome .. pre svega mislim na drzavnike.
Odgovor je tu.
Ova fenomenalna žena je poznata srpska psihologinja koja sve zna o svjetskoj politici, a još više o psihičkim bolestima i poremećajima.
U videu razotkriva zašto su političke marionete zapravo poltroni i slugani pravih svjetskih moćnika koji stoje iza ovog zaprašivanja i sveg zla što se na svijetu događa.
Objašnjava na koje načine moćnici i elita (jedan koji im pripada je ovaj lijepi dječarac) drže političare u šaci i radi čega oni moraju plesati kako im ovi sviraju.
Preporučam svakome da pogleda.

Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Kakav je to idiotski svet koji kao vode fakultetski obrazovani magarci.. prodali su se za sitne pare.

Samo kome?
Sve je rečeno u gornjem videu.

Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
eto ako vas zabavlja onda super ali mene bas znaju iznervirati sa svojom nerazumnom tvrdoglavoscu pa ih stoga vise ni ne citam bas.. jer sam vremenom skontao da nista razumno ne pisu.
To je točno.
Međutim, bez brige, mene ni puno bolji ne mogu izbaciti iz takta.
Baš naprotiv, samo mi daju još jaču motivaciju.

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post

zasto ima vise tumora? zato sto ima vise konzumacije alkohola, duhanskih proizvoda i secera.
Općenito, radi sve većeg trovanja i negativnih utjecaja iz hrane, zemlje, vode i zraka.

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
nego, od cega su neandertalci obolijevali od tumora?
Može izvor ove tvrdnje?
Btw. može ikakav izvor ičega ili ćemo samo copy/paste spamove čitati?

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
To su, Adama, te dvije krajnosti, gdje neki i ućeni ljudi odlaze, brane svoje stavove, ne priznaju niti jednu pojavu niti argument, ili sa druge strane oni, koji šire paniku i trabunjaju o oblaku otrovabiza aviona koji će nas sve potamaniti.
Osobno mislim (a to sam i napisao već prije) da ne vjerujem da je glavni cilj CT-a trovanje već stvaranje uvjeta u atmosferi za provođenje geoinženjeringa.
Trovanje je nuspojava za koju se luđacima fućka jer su zaokupljeni puno važnijim ciljem.
Na kraju krajeva, i oni puše i piju, i oni jedu smeće od hrane, i oni uzimaju drogu jer su bez nje slabići... iako znaju da je sve to štetno.
Ali vitaminima nas sigurno ne zaprašuju.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 08:38   #1934
Ove negatore plaća Hanndžeković.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:20   #1935
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Pa zar tebi nije cudno da ujedinjene nacije ne zabrane proizvodnju persila npr. znas onaj prasak za pranje vesa od kojeg posle pranja kad mirise oce da boli glava od hemijskih isparenja mirisa jorgovana ? i od kojeg se posle kad dospe u more bakterije ne razmnozavaju u normalnom odnosu?

Jel po tebi normalno da ako i malo razmisli neka osoba kuda ce odvesti ta preterana proizvodnja hemije i dalje to zeli proizvoditi iako postoje prirodne alternative .. pogotovo ljudi koji odredjuju sta je dozvoljeno a sta ne da ne zabrane takve stvari.

A da se usput zabrane prirodne stvari? Tebi tu sve normalno jel? stvarno me znate iznervirati.. no otiso sam.
ne znam kako to kod vas u srbiji i koje to more imate ali hrvatska po standardima razvijenog svijeta ne ispusta kemikalije u more vec ima procistace otpadnih voda i propise za kucanstva i industriju. tako da je ovo samo jedna u nizu krivih 'informacija' kojima se sluzite, slucajno iz neznanja ili namjerno iz tko zna kojih razloga.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Znači nastavljaš svoju turneju ,7Nation, blesiranja i pokazivanja svog neznanja.
Nagli porast tumora je posljedica više faktora, a od značajnijih su jaki cancer promotori i caner okidači ( E brojevi kojihb e sve više u hrani, pesticidi, kemikalije u kućanstvu... a i istraživanja daju naznake da i razna zraćenja-odašiljači mogu potencirati rak )

A pušio se duhan i pio alkohol i prije 80 godina no raka nije bilo toliko ni približno neznalico.
koje si struke? pitam jer nisi jos naletio ni na jednu temu gdje bi pokazao da nesto znas. ja upravo pisem o kemijskim spojevima u hrani, duhanu i drugim stvarima koje ljudi koriste kao primjer besmislenosti tvrdnje da netko sprica to isto iz zraka a ti sad pocinjec upis uvredama da bi se na kraju upisa slozio samnom. ajde udahni, saberi se i probaj bolje.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Evo i šta reći na ovakav idiotski upis.
I sada kada bih rekao da bi trebalo nazvati Dom zdravlja i reći da 7Nation ima problema u kupaonici, on bi se uvrjedio.
No, ajde, možda si ozbiljan pa bi uz
https://www.google.hr/search?q=chemt...0eyy4gtE0337M:
to nešto i naučio pod tušem.
ne mozes ti mene uvrijediti rorione, kad bi me osobe poput tebe smatrale icim drugim doli idiotom ozbiljno bih se zabrinuo. osim pitanja koja obicno postavljam svima okupljenima oko ove bedaste teorije zavjere tebi dodajem i ovo: gdje su linkovi na moje lazi?

Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Može izvor ove tvrdnje?
Btw. može ikakav izvor ičega ili ćemo samo copy/paste spamove čitati?
moze.

a pohvalno je da si primjetio da ti se upisi svode na copy/paste nabacivanje nepovezanih gluposti koje u vecini slucajeva cak ni ne potvrdjuju tvoje tvrdnje.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:51   #1936
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Vrsta aviona ti je bitna, a da nas zaprašuju kao komarce, to nije.
Gdje sam tvrdio da se vide mlaznice?
Može citat mojih riječi?
Ajmo probati ponovo objasniti što sam napisao. Na tvom videu o navodnom "uhvaćenom zaboravnom kemtrejl pilotu" ne vidi se skoro niti vrsta aviona, ali se bez problema tvrdi da se vide mlaznice. To nisu tvoje riječi ali si mrtvo-hladno kopi-pejstao

Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Snimka dokazuje da unatoč slijetanju aviona po maglovitom vremenu, chemtrailsi u ovom slučaju ne mogu biti demantirani vremenskim neprilikama, jer je na snimci vidljivo kako tragovi ne dopiru iz mlaznih motora kako skeptici oduvijek zagovaraju.

Drugo, na snimci je vidljivo da iz krila ne izlazi samo voda već se jasno vide mlaznice koje izlaze iz nekoliko dijelova krila ovog aviona što ne bi bilo moguće da su u pitanju kondenzacijski tragovi.
Iz čega sam zaključio da se slažeš s time? Ako se ne slažeš zašto si stavio?

Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Kažeš, na "mojoj" snimci se jedva vidi vrsta aviona, a na tvojoj jedva da se kuži da li je riječ o romobilu ili motokultivatoru...
Sve je toliko u magli da se ništa konkretno ne može tvrditi.
Međutim, na tom prethodnom videu od 1:40 do 1:52 se sve lijepo vidi.
Opet je nebitno koji je avion (inače jasno se vidi da je riječ o Emirates Boeingu 777) ali je bitno da je riječ o istoj pojavi kao i na tvom videu. Jesmo li se onda složili da je ipak riječ o kondenzaciji?
Ili u oba slučaja imamo "zaboravnog" pilota?


Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Aha, čuli smo priču o ispuštanju goriva. Oni to jako često rade. I ti tragovi ostaju satima i šire se cijelim nebom i stvaraju bijelu izmaglicu.
Kako uspijevaš s takvom sigurnošću tvrditi da se ovdje nikako ne radi o istom kao na onom prethodnom, ultramutnom i maglovitom videu?
Inače, onako usput, i jedno i drugo, što god da je, izlazi iz istog mjesta na krilu.
Ne rade često, ali se radi kad treba, nije da baš aviokompanije jedva čekaju bacati gorivo.

A nije baš da izgleda isto.

Fuel dump
https://en.wikipedia.org/wiki/Fuel_d...mpA340-600.JPG

Kondenzacija na krilu
https://s16.postimg.org/ptrxedsid/Untitled_5.jpg

Ako tebi ovo dvoje izgleda isto i izlazi iz istog mjesta onda ok...
Adama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 07:45   #1937
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Ove negatore plaća Hanndžeković.
To je vrlo drag čovjek.
Ne bih rekao da ima loše namjere jer on je član jedne poznate dobrotvorne skupine odnosno komisije.

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
hrvatska po standardima razvijenog svijeta ne ispusta kemikalije u more vec ima procistace otpadnih voda i propise za kucanstva i industriju.
Istina, ima propise, ali pročistače nema baš svuda. Na nekim mjestima se čak može i vidjeti gdje se u more ulijeva nešto što ne bi smjelo, a negdje se i vrlo neugodni mirisi osjete...možda su se pročistači zaštopali?

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
tako da je ovo samo jedna u nizu krivih 'informacija' kojima se sluzite, slucajno iz neznanja ili namjerno iz tko zna kojih razloga.
Pretpostavljam da je ovo tvoj argument i dokaz...hmm... čega to...?

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
osim pitanja koja obicno postavljam svima okupljenima oko ove bedaste teorije zavjere tebi dodajem i ovo: gdje su linkovi na moje lazi?
Ja sam ti ih nekoliko priložio u zadnje vrijeme.

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
osim pitanja koja obicno postavljam svima okupljenima oko ove bedaste teorije
Hehe, da je tako jako bedasto i da je samo teorija, ne bi ti ovamo dolazio, niti itko od nas.

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
na pohvalno je da si primjetio da ti se upisi svode na copy/paste nabacivanje nepovezanih gluposti koje u vecini slucajeva cak ni ne potvrdjuju tvoje tvrdnje.
Da, upravo to sam primijetio za tvoje upise. Gorčina, ljutnja, agresiva, bijes, a iznad svega offtopic, a izvora i argumenta vezanih uz temu - niti trunke...

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
S obzirom na način prehrane neandertalaca, nikakvo čudo...
Evo ti još.



Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Ajmo probati ponovo objasniti što sam napisao. Na tvom videu o navodnom "uhvaćenom zaboravnom kemtrejl pilotu" ne vidi se skoro niti vrsta aviona, ali se bez problema tvrdi da se vide mlaznice. To nisu tvoje riječi ali si mrtvo-hladno kopi-pejstao
'Ajde, hvala Bogu, barem nisi kao ovi koji tvrde ono što nisam rekao i onda nemaju obraza priznati da su pogriješili.
Da, tako piše na tom linku, no ja nisam spomenuo mlaznice jer tu riječ nisam ovdje do sad koristio.
Često linkam na izvor i citiram dijelove teksta, ali to tada nisu moje riječi.
Uglavnom, oni kažu "na snimci je vidljivo da iz krila ne izlazi samo voda već se jasno vide mlaznice koje izlaze iz nekoliko dijelova krila ovog aviona što ne bi bilo moguće da su u pitanju kondenzacijski tragovi."
Lako moguće da je greška u tipkanju, trebalo bi umjesto mlaznice pisati mlazovi i to je onda to.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Ako se ne slažeš zašto si stavio?
Ako je tipfeler kao što sam objasnio da je lako moguće, onda se slažem jer se mlazovi itekako vide.
No, zar se samo mora priložiti ono s čim se slažemo?
Osobno nisam tu radi slaganja ili neslaganja s bilo kim već radi toga što me zanima istina.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Opet je nebitno koji je avion (inače jasno se vidi da je riječ o Emirates Boeingu 777) ali je bitno da je riječ o istoj pojavi kao i na tvom videu. Jesmo li se onda složili da je ipak riječ o kondenzaciji?
Teško, jer oni tragovi koji izlaze u mlazovima iz krila ne liče mi na kondenzat.
Međutim, u onom jednom videu što si stavio, ima primjera koji bi se mogli tako objasniti.

Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Ako tebi ovo dvoje izgleda isto i izlazi iz istog mjesta onda ok...
Druga slika je loša...ali ako nije s istog mjesta, koliko mm ili cm je udaljeno?
Kad bih ugledao nakon prve ovu drugu sliku, odmah bih rekao da je ista stvar u pitanju.

Recimo, ovo mi doista liči na kondenzaciju na krilima.
I ovo.
I ovo.
I ovo.

Ovo npr nikako.
Ni ovo.
Ni ovo.



Evo sad jedan video koji prikazuje zajedničke letove, najprije 4, a onda druga 3 aviona, te kakve tragove ostavljaju iza sebe...

Na kraju krajeva, to što je sam američki predsjednik izjavio da će prekinuti CT - govori sve.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:29   #1938
Teorija zavjere o chemtrailsima

U nizu apsurdnih teorija zavjere kojima se bombardira hrvatsku javnost preko društvenih mreža, posebno mjesto zauzima teorija o chemtrailsima, po kojoj nas tajne organizacije ili udružene svjetske vlade iz zrakoplova zaprašuju toksičnim tvarima kako bi nas lakše kontrolirale, izazvale bolesti i tako smanjile broj stanovnika.
Fizičari pak kažu da su tragovi na nebu nakon prolaska aviona samo kondenzirana vodena para, nastala na visinama iznad pet kilometara, s kojih je apsolutno nemoguće nešto kontrolirano ispustiti. “Na takvim visinama nemoguće je kontrolirati – gdje bi, kada i u kojim količinama na zemlji završio tako ispušteni agens. Ako nas baš netko želi trovati, zar ne bi bilo jednostavnije da otrov ispusti u vodovod”, pitaju znanstvenici.
“Chemtrailsi su jedna od najvećih budalaština u pseudoznanosti. Nevjerojatno je da postoje ljudi koji u to vjeruju, posebno političari, poput Mirele Holy, koja je 2010. u Saboru postavila zastupničko pitanje o chemtrailsima. To je čisto podilaženje ljudima i pokušaj da se preko ovakvih priča prikupi što veći broj simpatizera”, ističe Hrupec.

http://www.telegram.hr/politika-krim...seudoznanosti/
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 13:21   #1939
baši si našla/o citirat glasilo rejting efendije yusufa 80% popularnog.
i to na alternativi. to je u rangu dailysmile-a kojeg je wiki izbacila kao relevantno glasilo naglavačke.
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 13:44   #1940
http://ww3.sinaimg.cn/mw690/7fa0c7bbgw1dwg46aqdcaj.jpg

Ibrahime, pokazuješ zavidnu tehničku nepismenost.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.