Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2007., 08:53   #1
Investiranje u regiji - Banja Luka

Naravno da i ova burza zaslužuju svoju temu.
No, pitanje je koliko je ovdje zainteresiranih. Zapravo, ima li tko ovdje da je već ulagao na ovoj burzi?

Za ovu burzu vrijedi ono što vrijedi za ostale burze u regiji istočno od Zagreba. Velika volatilnost i podložnost političkom stanju na jednoj strani, a snažan razvoj i prilike za iznadprosječnu zaradu na drugoj.

Što se tiče samog trgovanja, porebno je otići na lice mjesta i ovoriti račun u tu svrhu. Priča se će od sljedećeg mjeseca biti omogućena (čak nametnuta) mogućnost trgovanja preko interneta.

U središtu pozornosti su dionice naftne industrije i građevinara.
Pa ajmo malo počet istraživat
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 10:14   #2
Ja tamo imam dvadesetak dionica od prošle godine. Mnogi ljudi su zaista otvorili račun tamo, ali možeš raditi i iz Hrvatske preko skrbničkih računa, Hypo i Raiffeisen sigurno, a za HPB nisam siguran. S tim da je ovo drugo nešto skuplje.

U zadnjih godinu dana nositelji rasta su bili PIF-ovi, nafta i elektrosektor, a u budućnosti mislim da najveću perspektivu imaju građevina, financije i neke proizvođačke djelatnosti orijentirane na izvoz. Mislim da je razdoblje nekontroliranog rasta svega i svačega prošlo i sad će se morati malo bolje paziti što se kupuje. Ali prilika za dobru zaradu naravno još uvijek ima.
Frasier is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 22:05   #3
Investiranje u BIH, a posebno u RS mi dugorocno i politicki izgleda vrlo rizicno.
Pratim politiku i situacija je katastorfalna.
Cista politicko-nacionalisticka mafija i dugorocno to je lose za biznis
da je moguce zaraditi, ali mi se rizik cini prevelikim. srbija mi je cak s sigurnosno-politickog prihvatljiva bez obzira na Kosovo.
Mislim da se dobro treba informirati i prouciti podatke o trzistu za ulaz u RS.
Na zalost nisam toliko profesionalna za ovo trziste.
sretno svima.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 22:54   #4
Mudro razmišljanje! Živio sam dolje 20 godina, u tom okruženju, s tim ljudima... Jednom i nikad više! Ništa dolje još nije riješeno, BiH je bure baruta oko kojeg gomila budala baca petarde. I sada bi dolje trebalo ići investirati... Srbija još može proći, tamo sam uložio novac i stvari su se pokrenule. A u BL ni mrtav!
HR Maximus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 15:50   #5
ja sam od ove godine u Banjaluci i u Sarajevu!

sa RNAF-om sam super zadovoljan, oko 300%!
još nije kasno da se ukljucite, idući tjedan počinje remont, a za 2-3 mjeseca počinje proizvodnja, i onda slijedi show!

:-)

i da, ja sam tamo preko brokerske kuće iz Slav. Broda...

Zadnje uređivanje cicap : 14.06.2007. at 15:55. Reason: dopuna
cicap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:05.