Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2017., 18:25   #2801
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ak je bio zgodan i jebozovan, ja bi na ulet s matematikom itekako pala.
Jesi za dejt u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu?
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 10:45   #2802
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A kako su točno te dvije izjave povezane? Moj prvi seks je bio na prvom spoju, i definitivno nije ostalo jednokratno
Nisam se dobro izrazio... Budući da me ne zanimaju jednokratna "umakanja", uglavnom odbacujem tu opciju seksa na prvom spoju. Prvi mi služi da vidim da li ću željeti drugi.

Iliti, što bi Dalmoši rekli - nije priša.

Jest, znalo se dogoditi da ga bude prve večeri, ali to je uglavnom bilo kad nekog baš dobro upoznam kroz duže tipkanje ili slično.
__________________
x
Call me The Breeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:21   #2803
Upoznali smo se online na jednoj stranici, odlučili malo popričat jer smo imali slične interese. Dodali jedno drugo na fejsu i dogovorili se za izlazak kod njega pogledat film. Taj prvi dogovor sam morala odgodit za neki drugi iz zdravstvenih razloga. I ok, nije mu bio problem odgodit. Kažem mu da ću mu se u međuvremenu javit kad budem mogla, jer su mi tada bili ispitni rokovi. Prošlo je mjesec dana od toga i sjetim se ja njega i javim mu se. Opet se dogovorimo kod njega pogledat taj isti film. Kažem mu da izađe ispred zgrade i pričeka me dok ne dođem jer nemam namjeru ulazit tek tako u nečiju zgradu. I tako dođem 5 minuti ranije na dogovoreno mjesto i čekam, čekam, čekaaam..njega nema. Nažalost, odem jer mu nisam imala kako javit ( ni broj mobitela, ni wi-fi..ništa) da sam tu i čekam ga. Računam možda mu je nešto iskrsnulo, a nema moj broj da mi javi. Dođem kući oko 22h i vidim poruku od njega na fejsu. Pita gdje sam i da kad me već nema da ne moram uopće dolazit. Kako mi je u tom momentu prekipilo uff ..al ajd smirim se i napišem mu da nisam imala kako javit da sam dole i čekam ga. Kad sam ga pitala gdje je on bio rekao je da me čekao u sobi Tu sam odvalila , al dobro greške se očito događaju..kažem da smo oboje krivi i da nema veze. On je mene očito krivo shvatio i što je tu je. I ništa, ispriča mi se i pita me hoću li bit budna za uru vremena, jer bi me stvarno htio upoznat. Kažem da ću bit i dogovorimo se da se nađemo u blizini mog mjesta. Dođem tamo, počnemo pričat bla bla...kad puf kaže da mora ić. A od razgovora prošlo nekih 15 minuti. Kažem ok, lik ode do auta i ode Niti a niti b od njega. Ono mogao je objasnit zašto ide, mogao je reć ne sviđaš mi se ili bilo što da znam na čemu sam. Dan nakon te večeri, pošaljen mu poruku da li mu je razgovor bio dovoljan i bi li htio nešto više saznat o meni. Lik odgovori : ''Samo sam htio vidjet s kim sam razgovarao''. Mislim si kakav je to odgovor, uopće nema veze s onim što sam pitala Kako ne volim ovakve šonje izbrišem ga i mirne duše ne odgovorim ništa
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien

Zadnje uređivanje TolkienGeek : 26.03.2017. at 17:41.
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:25   #2804

Isuse.
Ja nikad nisam imala bizaran dejt. Samo poneke klasične muljatore, nothing special.
Kako se dobije bizaran dejt? Što moram napraviti?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:30   #2805
Išla si kod nekoga doma gledati film, a nisi imala ni broj mobitela od te osobe? Ajd da je to bilo nešto super spontano tu večer kad ste se počeli dopisivati, ali nakon mjesec dana ti i dalje ideš kod nekoga doma, a niste se u međuvremenu imali potrebu ni čut ni razmijenit sms?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:36   #2806
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Išla si kod nekoga doma gledati film, a nisi imala ni broj mobitela od te osobe? Ajd da je to bilo nešto super spontano tu večer kad ste se počeli dopisivati, ali nakon mjesec dana ti i dalje ideš kod nekoga doma, a niste se u međuvremenu imali potrebu ni čut ni razmijenit sms?
Da. I što je tu čudno? Ni jedno se ne volimo dopisivat i tako smo se dogovorili. Računali smo da ćemo se imat o čemu raspričat kad se napokon vidimo.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:38   #2807
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Da. I što je tu čudno? Ni jedno se ne volimo dopisivat i tako smo se dogovorili. Računali smo da ćemo se imat o čemu raspričat kad se napokon vidimo.
Da. Baš ništa čudno. Bitno da je on čudan što je došao na kratko van i otišao. To je najčudnije u cijeloj priči.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:38   #2808
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Da. I što je tu čudno?
Pa, malo je cudno.



MotoX Style @ tptlk
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:41   #2809
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Da. I što je tu čudno? Ni jedno se ne volimo dopisivat i tako smo se dogovorili. Računali smo da ćemo se imat o čemu raspričat kad se napokon vidimo.
Ako te išta tješi, meni nije čudno.

I ne smatram bezobrazluk pristojnim odgovorom na nekonvencionalnost.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:45   #2810
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Pa, malo je cudno.



MotoX Style @ tptlk

Svatko ima svoje poimanje čudnog.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:48   #2811
Ova priča drži vodu jedino ako su oboje imali 16. Ukoliko nisu, jeziva je. Tj, činjenica da se odrasli ljudi ponašaju poput autističnih pacijenata.

Ali ovo me podsjelito na jedan dejt. Dođem ja tako u dogovoreno vrijeme pred njenu zgradu. Čekam koju minutu u autu da se dama spusti, nema nikog. Mislim si, ok možda bolje da izađem da me skuži. Čekam, čekam, šećem okolo, nigdje nikog. Sad mi već prekipjelo, zovem ja nju da di je. I pojavljuje se konačno dama.

Pitam je zašto kasni, a ona meni da što ju nisam nazvao čim sam došao. Mislim si, da te nisam uopće nazvao, ne bi se valjda ni pojavila, a vjerojatno ni ti mene nazvala da provjeriš što se događa.... A lijepo dogovorili točno vrijeme. Možda sam trebao i crveni tepih raširiti, da se dama udostoji izaći iz stana. Naravno da od svega nije bilo ništa.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:49   #2812
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Da. Baš ništa čudno. Bitno da je on čudan što je došao na kratko van i otišao. To je najčudnije u cijeloj priči.
Da li ti shvaćaš da je to bio obostrani dogovor jer nam je oboma tako odgovaralo?
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:52   #2813
Cek, ova ne ulazi samo tako u neciju zgradu, a u stan nepoznate osobe bez problema?
A frikuse😚
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:53   #2814
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Da li ti shvaćaš da je to bio obostrani dogovor jer nam je oboma tako odgovaralo?
Razumijem. Razumijem i da ljudi nemaju potrebu pričati na mobitel, i da nekima nije do smsanja, sve to razumijem i sve pet. Onaj dio koji ne razumijem, zapravo dva dijela:
- ideš kod nekoga doma koga ne poznaješ, a nemaš potrebu uzeti broj mobitela? Neće te broj mobitela spasiti od ničega, ali je jebeno nepraktično što si i sama vidjela.
- ono drugo što ne razumijem je po čemu je on ispao šonjo? Čovjek je želio vidjeti s kim je tipkao, kad je vidio nije imao želju nastaviti što god bi se moglo nastaviti. Nije te vrijeđao. Otišao je, bez posebnih objašnjenja. Stvarno ti treba objašnjavati da sad kad te vidi da mu se ne sviđaš i zašto točno mu se ne sviđaš? Ili bi ti bilo draže da provede s tobom dva sata, koliko je već pristojno, iako mu se ne sviđaš? Taj odlazak je prilično fer od nekoga kome se ne sviđaš.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:56   #2815
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Cek, ova ne ulazi samo tako u neciju zgradu, a u stan nepoznate osobe bez problema?
A frikuse��
Zašto bih ulazila u zgradu ako se jednostavno može spustit dole da me sačeka? Nije problem zgrada kao zgrada, već pristojnost da me sam uvedeš u stan, a ne da ulazim u stan kao da smo skupa čuvali ovce.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:56   #2816
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Cek, ova ne ulazi samo tako u neciju zgradu, a u stan nepoznate osobe bez problema?
A frikuse😚
Frikuše se bolje zabavljaju.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:56   #2817
I opet ne moram nis tipkat jer wayfaring dezura ivo:

MotoX Style @ tptlk
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:59   #2818
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Razumijem. Razumijem i da ljudi nemaju potrebu pričati na mobitel, i da nekima nije do smsanja, sve to razumijem i sve pet. Onaj dio koji ne razumijem, zapravo dva dijela:
- ideš kod nekoga doma koga ne poznaješ, a nemaš potrebu uzeti broj mobitela? Neće te broj mobitela spasiti od ničega, ali je jebeno nepraktično što si i sama vidjela.
- ono drugo što ne razumijem je po čemu je on ispao šonjo? Čovjek je želio vidjeti s kim je tipkao, kad je vidio nije imao želju nastaviti što god bi se moglo nastaviti. Nije te vrijeđao. Otišao je, bez posebnih objašnjenja. Stvarno ti treba objašnjavati da sad kad te vidi da mu se ne sviđaš i zašto točno mu se ne sviđaš? Ili bi ti bilo draže da provede s tobom dva sata, koliko je već pristojno, iako mu se ne sviđaš? Taj odlazak je prilično fer od nekoga kome se ne sviđaš.

Njegov broj sam uzela već prvi prvom dogovoru, no iz nekih sad nebitnih razloga sam ga izgubila i nisam imala potrebu pitat ponovo jer smo se dogovrili da me sačeka vani. A nisam ni imala novaca na računu, tako da ako već postavljaš pitanja razmotri sve činjenice. On je moj broj također dobio pri prvom dogovoru, a zašto me nije nazvao ni dan danas ne znam.

A zašto nakon kašnjenja ne bi bar objašnjenje trebala dobit?
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:03   #2819
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Njegov broj sam uzela već prvi prvom dogovoru, no iz nekih sad nebitnih razloga sam ga izgubila i nisam imala potrebu pitat ponovo jer smo se dogovrili da me sačeka vani. A nisam ni imala novaca na računu, tako da ako već postavljaš pitanja razmotri sve činjenice. On je moj broj također dobio pri prvom dogovoru, a zašto me nije nazvao ni dan danas ne znam.

A zašto nakon kašnjenja ne bi bar objašnjenje trebala dobit?
Uzimam u obzir ono što si napisala, jebemu, ne sve ono što je još moglo biti

Ma nebitno. Nebitno i to jesi li imala mobitel ili ne, je li on kasnio i zašto. Jel ti bitno sad zašto je kasnio? Došao je i nije ostao. Našli ste se, on je otišao, ti si ga izbrisala. Čiča miča gotova priča.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:07   #2820
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Uzimam u obzir ono što si napisala, jebemu, ne sve ono što je još moglo biti

Ma nebitno. Nebitno i to jesi li imala mobitel ili ne, je li on kasnio i zašto. Jel ti bitno sad zašto je kasnio? Došao je i nije ostao. Našli ste se, on je otišao, ti si ga izbrisala. Čiča miča gotova priča.
Pa nakon onolikog teksta, da još i to pišem.
Ma nije bitno kašnjenje koliko njegov pristup svemu. Nisam ni ja bog zna kako postupila, ali barem me pitaj ako ti nešto oko dogovora nije bilo jasno da se spriječe takve situacije.

Nije čak ni njegov burni odlazak problem, već što ne možeš nakon kašnjenja bar dostojno odgovorit na postavljeno pitanje.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.