Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2012., 01:13   #21
Ne znam zasto nitko ne komentira notornu glupost o "imigrantima zbog kojih raste cijena nekretnina"? Kojih nekretnina? Onih najjeftinijih za baustelce iz Poljske? Ksenofobna seljacka klosarska pripizdina. Svajcarska.

Kazem, Svabe ce s njima lako izici na kraj. Svabe ce samo zapoceti trend otkrivanja raznoraznih zapadnjackih tajkuna i tajkuncica, koji pare ukradene od naroda sakrivaju u svicarske banke.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 01:15   #22
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Europejac, što se ti imaš petljati u Švicarsku politiku? Švicarci rade što hoće sa svojom zemljom. Otkud tebi pravo da se petljaš u druge ljude i u drugu kulturu? I još tražiš da EU birokrati određuju kako će Švicarci živjeti. Stvarno nemaš srama.
Nitko se ne treba petljati u njihovu politiku, ko ih jebe, uvesti im reciprocno sve ono sto oni uvode drugima, tocka.

Nek zive Svicarci kako god oce, u svom toru. Nek se eutanaziraju i drogiraju.

Veceg licemjerja od ovog njihovog zadnjeg poteza, gdje su boravak odlucili ograniciti samo onima iz nerazvijenijih zemalja EU, odavno nisam vidio.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 01:18   #23
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
Nitko se ne treba petljati u njihovu politiku, ko ih jebe, uvesti im reciprocno sve ono sto oni uvode drugima, tocka.

Nek zive Svicarci kako god oce, u svom toru. Nek se eutanaziraju i drogiraju.

Veceg licemjerja od ovog njihovog zadnjeg poteza, gdje su boravak odlucili ograniciti samo onima iz nerazvijenijih zemalja EU, odavno nisam vidio.
Ja tu ne vidim problem

I ja bih radije da ako će mi doći stranac to bude iz neke razvijene zemlje,a ne iz zemlje trećeg sviejta, pa neka to bude obrazovani crnac iz Francuske,a ne recimo neobrzovani bijelac iz Afganistana i sl.
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 01:27   #24
Quote:
Hildebrand kaže: Pogledaj post
Je, samo što oni uvode kvote samo za istočnu Europu, pretežitio slavensku. Ne smetaju im dapače zapadnjaci, bili oni bogati ili siromašni ...
I šta sad? Pa to je njihova država, imaju pravo blokirati ulaz kome god žele.
Niketas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 01:43   #25
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post

Veceg licemjerja od ovog njihovog zadnjeg poteza, gdje su boravak odlucili ograniciti samo onima iz nerazvijenijih zemalja EU, odavno nisam vidio.
Još razumijem da netko Bugarsku i Rumunjsku vidi kao nerazvijene zemlje, ali zašto su to Slovenija i Češka?
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 01:52   #26
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
Još razumijem da netko Bugarsku i Rumunjsku vidi kao nerazvijene zemlje, ali zašto su to Slovenija i Češka?
Prljavi Slaveni i sverceri droge i cigareta, potencijalni kriminalci i sverceri u svajcarskim vlakovima i tramvajima. da ne govorim kolko zbog njih potencijalno moze porasti cijena smjestaja u kontejnerima za 20 ljudi na bausteli.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 01:54   #27
Quote:
Niketas kaže: Pogledaj post
I šta sad? Pa to je njihova država, imaju pravo blokirati ulaz kome god žele.
nek blokiraju ulaz i prljavim parama, te kriminalcima i bizmismenima iz tih drzava, a ne samo baustelcima.

u biti nek rade sto hoce, na svaki takav njihov potez ja bih odgovorio istom mjerom.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 01:56   #28
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Ja tu ne vidim problem

I ja bih radije da ako će mi doći stranac to bude iz neke razvijene zemlje,a ne iz zemlje trećeg sviejta, pa neka to bude obrazovani crnac iz Francuske,a ne recimo neobrzovani bijelac iz Afganistana i sl.
Ne znam citas li ti uopce to sto pises?
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 02:18   #29
Naravno da Portugalcima nisu ogranicili.
Pola Afrike (Mozambik, Angola, Gvineja Bisao, Kapverdski otoci) ima pravo na portugalsku putovnicu jer je do 1976. Portugal vladao njima, i svi koji su do tada rodjeni imaju automatsko pravo.

Zato je lakse nekom iz Luande s portugalskom putovnicom ici zivjeti i raditi u Zenevu nego nekom iz Zagreba ili Cakovca s hrvatskom putovnicom.

Svicarska se pretvara sve vise u Weimarsku Njemacku, a znamo kako je zvrsila (zanimljivo je da je Hitler isto vise volio crnce od Slavena, smatrao ih je nizhom rasom, ali egzoticnima, a Slavene samo slugama i robovima...)
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 10:25   #30
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
nek blokiraju ulaz i prljavim parama, te kriminalcima i bizmismenima iz tih drzava, a ne samo baustelcima.

u biti nek rade sto hoce, na svaki takav njihov potez ja bih odgovorio istom mjerom.
Što ti nitko ne brani.
Niketas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 11:59   #31
Ne znam kako itko moze braniti Svicarsku. Najvise mrze imigrante iz exYU, ukljucujuci i nas Hrvate.

http://en.wikipedia.org/wiki/Immigra...land#Reception
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 12:06   #32
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Ne znam kako itko moze braniti Svicarsku. Najvise mrze imigrante iz exYU, ukljucujuci i nas Hrvate.

http://en.wikipedia.org/wiki/Immigra...land#Reception
Dobro, i?
Zašto bi oni trpili imigrante da žive na njihovoj socijali koji dolazi od njihovih poreza?
Recimo da država od tebe ide porez, u gospodarstvu vlada recesija, sve manje radnih mjesta i po vašoj logici vlada bi se trebala brinuti za doseljenike nego za tvoje radno mjesto.

Molim vas, pa nisu oni RH kojoj je više stalo do ocjene iz Bruxellesa nego do životnog standarda građanina.
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 12:07   #33
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Ne znam kako itko moze braniti Svicarsku. Najvise mrze imigrante iz exYU, ukljucujuci i nas Hrvate.

http://en.wikipedia.org/wiki/Immigra...land#Reception
Netko tko živi u Švici je na jednoj drugoj temi pričao da u nekim kafićima na ulazu stoji napis - Poželjno je da ne ulaze gosti za prezimenima na -ić
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 12:09   #34
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Dobro, i?
Zašto bi oni trpili imigrante da žive na njihovoj socijali koji dolazi od njihovih poreza?.
Misliš da imigranti iz istočnoeuropskih zemalja tamo žive od socijale?
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 12:10   #35
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
Misliš da imigranti iz istočnoeuropskih zemalja tamo žive od socijale?
Ne znam za Švicarsku, no ne bih se čudio da je tako jer u Britaniji i Švedskoj doseljeni imigrant ima pravo kao na neku socijalu i stan dok se "ne snađe". Po meni bolje je ovo nego naša vlada koja zbog stranih interesa gubi milijarde u Siriji.
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 12:30   #36
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Ne znam za Švicarsku, no ne bih se čudio da je tako jer u Britaniji i Švedskoj doseljeni imigrant ima pravo kao na neku socijalu i stan dok se "ne snađe". Po meni bolje je ovo nego naša vlada koja zbog stranih interesa gubi milijarde u Siriji.
Evo podaci za Njemačku

Imigranti iz ex-yu zemalja na posljednjem su mjestu primatelja soc. pomoći
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 15:15   #37
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Ne znam kako itko moze braniti Svicarsku. Najvise mrze imigrante iz exYU, ukljucujuci i nas Hrvate.

http://en.wikipedia.org/wiki/Immigra...land#Reception
Ja ne znam kako ih itko može napadati, to mi je potpuno neshvatljivo. Smatram kako svaka država ima pravo određivati tko će u nju dolaziti.
Ne treba mene nitko voljet, i sam ne volim većinu svjetskih država i nacija. Države koje volim mogu se nabrojati na prste jedne ruke.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 15:17   #38
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
Još razumijem da netko Bugarsku i Rumunjsku vidi kao nerazvijene zemlje, ali zašto su to Slovenija i Češka?


Slovenija je u velikoj ekonomskoj krizi, a Češka ima veliku romsku zajednicu.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 16:59   #39
Razmisli sjeti se,
plakati iz 1971.g kad se odlucivalo smiju li zene dobiti pravo glasa:


http://redders.files.wordpress.com/2...cht1.jpg?w=450

http://redders.files.wordpress.com/2...ht-3.jpg?w=450

http://redders.files.wordpress.com/2...cht2.jpg?w=450

Svicarskoj ne trebaju legalni radnici iz siromasnih EU zemalja,
ali su zato svi pedofili i seksualni napasnici kao Polanski dobrodoshli.

Landlocked country, landlocked mind.
Ili kako bi Ameri rekli ''no money in the world can buy you class, once a hillbilly, always a hillbilly.''


Nedavni protuhrvatski poster jedne od glavnih svicarskih stranaka (SVP):
http://www.20min.ch/dyim/aa9b80/B.M2...58702/35/1.jpg

Ivan S., silovatelj, uskoro Svicarac? - NE!
(Od 30 imigrantskih skupina u Svicarskoj, jedino je ime Ivan cesto u Hrvata).

Zadnje uređivanje Fuerteventura : 20.04.2012. at 17:07.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 17:09   #40
Ajme, kako čak i u prilično izoliranoj (ekonomski i kulturno) i nevažnoj zemlji poput Hrvatske dopire propaganda protiv Šviacraca, koji su za nas drugi planet,ali mi se eto njima kao rugamo...
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.