Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2012., 20:24   #21
ako želiš ostatak života provesti viječito se pitajući, jesu li se našli ponovno, vara li me opet, kad ću ponovno saznati...onda ostani s njom. možda si ovisnik o toj vrsti "napetosti", pa ti dobro dođe.
iz osobnog iskustva ti kažem, stjeraj to u vražju mater. pregrizi g... i idi dalje. nikad nije kasno za novi početak, koliko kod da imaš let.
Sje Ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 10:21   #22
Quote:
Sje Ban kaže: Pogledaj post
iz osobnog iskustva ti kažem, stjeraj to u vražju mater. pregrizi g... i idi dalje. nikad nije kasno za novi početak, koliko kod da imaš let.
misliš da zaboravi njen način rješavanja problema u odnosu
teško će to funkcionirati, stvori se neka neravnoteža u odnosu, partneri povlače to sa sobom kroz sadašnjost i budućnost u nesporazumima (čitaj svađama).


zašto se meni čini da je prevara u braku kao neko uzimanje droge koja ti treba pomoći, a kasnije se osjećaš još usranije i trčiš po novi šut i zaborav
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 10:30   #23
hehe...
osvetit se najprije.
udari po novčaniku i nekretninama, pa ćeš vidjet tko koga voli i neće nikad više....
zatim, smišljat razne smicalice i provokacije po potrebi, nije nešto, ali se čovjek osjeća bolje.
obavezno nać neku laku i obznanit svima.
vratiti sto puta sa kamatama na svakom području....
mučit je stalno govorima kako je mogla itd...
ne popuštati, neka pati do suza...
nakon toga vidjet šta će reć.
pa ako i dalje tvrdi da neće više nikad, super, lakše ćeš je nogirat...
a osjećaj će biti prekrasan.
hefest is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 23:43   #24
Quote:
disapointed kaže: Pogledaj post
Nista se ne brini, ne moras ti sad nista poduzimati, vec ce se ona tebi ogaditi. Sad si u soku, nakon par mjeseci ce ti se gaditi pricati sa njom.
u takvim situacijama se treba ohladiti od takve osobe, a to je najbolje da se natjera gledati samo njezine mane tokom godina i brzo će doći do zaključka da mu se gadi takva žena

nemoj ju opravdavati i mene nema puno kod kuće pa ne mislim da bi bilo u redu da me muž vara...
__________________
Mene novac i slava ne zanimaju. Zanima me samo novac...
udana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 09:50   #25
ja bi joj rekao da se zbog djece neću rastat, no ona da gleda kao da smo se rastali i da više ne računa na mene, i pri tome bi joj rekao nek se slobodno jebe s kim hoce samo da nek gleda da se ne vrati trudna doma
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 13:52   #26
Quote:
papaq_ kaže: Pogledaj post
ja bi joj rekao da se zbog djece neću rastat, no ona da gleda kao da smo se rastali i da više ne računa na mene, i pri tome bi joj rekao nek se slobodno jebe s kim hoce samo da nek gleda da se ne vrati trudna doma
Pa stvarno bi ju gadno zajebo . I srećom nitko u takvoj disfunkcionalnoj obitelji ne bi trpio, a naročito ne djeca u čije ime bi ti tako postupio .
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:29   #27
Meni se cini da mnogo ljudi ovdje nastupa iz pozicije komoditeta..U smislu da imaju stabilnije veze ili brak,gdje vjeruju da je takvo nesto nemoguce ili nisu uopce u braku ili vezi..Pa mogu hladno predlagati rastavu kao najnormalniju stvar..
Ljudi pobogu,nije to jednostavno..Godine su tu iza njih..Djeca..Uspomene..Svojevrsna simobioza svega i svacega..Nije lako samo tako napraviti rez...On je i dalje duboko emocionalno povezan sa svojom zenom i voli je..
Sve da je to sto govorite i 100% istina,opet je enormni sok dovesti u racionalni mod razmisljanja,kako je sve dosad sa tom zenskom bila jedna imaginarna stvar..Njegova neka projekcija njihove veze,koja i nema stvarno uporiste i temelje..

Koliko sam skuzio iz autorovog upisa,njemu cak nebi bio problem oprostiti poradi nekih principa preko kojih ne zeli preci u zivotu,nego radi onog tupog osjecaja kad se sjeti svega..A to su strasno truli temelji za dalje..Nemoguci..
Pravi put za dobivanje jos jednog cira ili nedaj Boze necega gore..
Koliko god je lakse ostati kraj njegove supruge poradi stotinu razloga,toliko je tezi put koji bi izabrao rastavom,ispravniji na duge staze i zdraviji po njega..

edit..jos nesto..ove djecije fore o inacenju i ostajanju radi djece,izbacivanju iz kuce itd..mislim,infantilno do bola..ne radi se tu o komadu namjestaja,pa da "lupa" o isti ili ga izbacuje samo tako..treba ostati covjek i kad mozes biti dzubre i vracati podmuklo..on od toga ionako nema nista..trenutno neko zadovoljstvo koje ce jako brzo splasnuti
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 08:04   #28
Quote:
Bedaček kaže: Pogledaj post
...naime s tim istim tipom s kojim me varala prošle godine tokom 10 mjeseci, prevarila me i na faxu, paralelka hodala s njim i samnom 2-3 tjedna... onda se odlučila za mene...
ja ju kasnije zaprosio... mjesec dana kasnije na nekom seminaru se opet srela s njim i opet hopa-cupa. ( priznala da nije bila zaljubljena nego samo sex)

...onda je bila pauza 10 godina...

Priznala mi da ju "baš" i nisam zadovoljavao u krevetu...
Pa ovo je treći put s istim likom, a rekla ti je i razlog. Trebao si se truditi da ju zadovoljiš. Mislim da to možeš još uvijek popraviti jer ako si prešao preko toga dvaput, preći ćeš i treći...

Quote:
Bedaček kaže: Pogledaj post
s druge strane nije da sam i ja bio cvijeće... nisam varao nikada ... ali sam zbog problema znao biti odsutan... nije me znalo biti po par dana doma...
Svjestan sam svoje krivicie u svemu tome...
Ovo ti baš i nije neka krivica, više je tekuća problematika svakodnevnog života. Ionako, ako s nekom popiješ kavu optužit će te da si ju prevario emocionalno (čak i ako nisi imao nikakve namjere), a da je jebačina samo jebačina (valjda da opravda samu sebe). Ako prevariš fizički i stvarno nešto i pojebeš onda opet ne valja (a ne bi valjalo ni tebi jer to ionako ne želiš) tako da...ne valja nikako...

Zadnje uređivanje siddharta : 27.04.2012. at 09:22.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 09:56   #29
Joj kaj volim ove koji dođu sa jednim postom istresti svoj problem i onda se ne javljaju.
Mislim da se ne bi trebali rastajati.
To što ona želi,voli i treba drugoga cijelo vrijeme toga umjetnog braka nije nešto kaj se ne može podnijeti.Može zato kaj je on mazohist a ona slatki emotivni sadist..pa savršen brak.
Čirevi ..ma koga briga,glavno da ti je žena lijepa i khm obrazovana,moderna žena sa ljubavnikom bez kojega ne može.Da je ti hraniš i oblačiš,brineš o vašoj djeci.Bitno ona ima česte "menstruacije" da ljubavnik ima i dalje kome uletiti kada poželi.To je dovoljno.Ona uvijek kaže da.Ljubavniku ne mužu.
A to nije tak strašno za podnijeti.Uvijek će se naći neki plemenit i dobar susjed,kum,prijatelj,kuma ,prijateljica...koji će isključivo njega kriviti za to kaj se ona godinama drpa sa drugim.Pa s vremenom će i on u to povjerovati i problema oko ljubija nema.
Dok muž radi ili dok je ona na "kavi " sa frendicom on nek šeta ili liječi čireve.
Bu se naučio biti priljepak tom odnosu,već se uči u posljednih 18 godina pa...sve bu dobro.
Želim mu puno sreće.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 20:12   #30
Quote:
Bedaček kaže: Pogledaj post

Moram malo o ženi... najbolja majka koju sam ikad vidio u životu, brižna i draga.
visokoobrazovana, lijepa, visoka ma što da vam pričam... zato je i nisam nikad varao.
Razlog za nevaranje ti je briljantan. Usput, naslov teme ti je kriv, jer druškane, prevarila te i prije braka i vara te čitavo vrijeme kao što je netko ovdje ispravno primijetio.

Ne mogu se ne pitati kako nikad nisi posumnjao? Dojma sam nadalje, čitajući tvoje retke, da se inferiorno osjećaš u odnosu na nju i da te ona nimalo ne poštuje.
Da li ti je ikad rekla da nije zadovoljna s vašim seksom? Ali mislim da to u stvari i nije point... jer kao što je apsolutno istinito izjavio Basta -


Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
bračna prevara je simptom da netko u braku ne valja, onaj tko vara... ako nešto nije u redu s brakom, rješava se na drugi način, ne prevarom...
tako da ona je tip osobe koji vara što je višekratno verificirano, a na tebi je sad da odlučiš što dalje sa svojim životom.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 22:56   #31
Svaka žena ima jednog muškarca u životu kojem se uvijek vraća. I niko ne zna razlog tome, čak ni ona.
Vanyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 06:16   #32
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
čuvaj se žena koje imaju "fatalnu" ljubav u prošlosti... kod mnogih želja pritajeno tinja u dubinama i uvijek postoji mogućnost da se razbukta, kao što se i tebi dogodilo...
Quote:
Vanyo kaže: Pogledaj post
Svaka žena ima jednog muškarca u životu kojem se uvijek vraća. I niko ne zna razlog tome, čak ni ona.

Nema tu nikakve misterije. Ti "fatalni" tipovi su samo najbolji jebači. Svaka žena ima najboljeg jebača kojem se vraća i to je to.
Taj problem se rješava tako da postaneš novi najbolji jebač. Točka. Sve piše gore. Sve mu je rekla. Žene uvijek sve kažu, samo muškarci često ne slušaju. Točka još jednom.
HeavenAndHell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 06:30   #33
Quote:
hefest kaže: Pogledaj post
hehe...
osvetit se najprije.
udari po novčaniku i nekretninama, pa ćeš vidjet tko koga voli i neće nikad više....
zatim, smišljat razne smicalice i provokacije po potrebi, nije nešto, ali se čovjek osjeća bolje.
obavezno nać neku laku i obznanit svima.
vratiti sto puta sa kamatama na svakom području....
mučit je stalno govorima kako je mogla itd...
ne popuštati, neka pati do suza...
nakon toga vidjet šta će reć.
pa ako i dalje tvrdi da neće više nikad, super, lakše ćeš je nogirat...
a osjećaj će biti prekrasan.
Upravo tako. Kolo sreće se vrti i nema smisla odustajati kad si na dnu. Treba se vratiti na vrh i onda laganini odšetati.

U međuvremenu naravno otkriti vlastita muda, odgojiti djecu u cjelovite osobe i rekreativno poševiti barem dvadeset dvadesetogodišnjakinja, a s nekima imati i ozbiljne veze (njam!).

Autore, nije tebi zapravo ni loše, vidi samo kakve sve opcije u životu imaš. Imaš službenu licencu za biti playboy i opaki igrač. Go for it!
HeavenAndHell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 18:39   #34
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
Meni se cini da mnogo ljudi ovdje nastupa iz pozicije komoditeta..U smislu da imaju stabilnije veze ili brak,gdje vjeruju da je takvo nesto nemoguce ili nisu uopce u braku ili vezi..Pa mogu hladno predlagati rastavu kao najnormalniju stvar..
Ljudi pobogu,nije to jednostavno..Godine su tu iza njih..Djeca..Uspomene..Svojevrsna simobioza svega i svacega..Nije lako samo tako napraviti rez...On je i dalje duboko emocionalno povezan sa svojom zenom i voli je..
Sve da je to sto govorite i 100% istina,opet je enormni sok dovesti u racionalni mod razmisljanja,kako je sve dosad sa tom zenskom bila jedna imaginarna stvar..Njegova neka projekcija njihove veze,koja i nema stvarno uporiste i temelje..

Koliko sam skuzio iz autorovog upisa,njemu cak nebi bio problem oprostiti poradi nekih principa preko kojih ne zeli preci u zivotu,nego radi onog tupog osjecaja kad se sjeti svega..A to su strasno truli temelji za dalje..Nemoguci..
Pravi put za dobivanje jos jednog cira ili nedaj Boze necega gore..
Koliko god je lakse ostati kraj njegove supruge poradi stotinu razloga,toliko je tezi put koji bi izabrao rastavom,ispravniji na duge staze i zdraviji po njega..

edit..jos nesto..ove djecije fore o inacenju i ostajanju radi djece,izbacivanju iz kuce itd..mislim,infantilno do bola..ne radi se tu o komadu namjestaja,pa da "lupa" o isti ili ga izbacuje samo tako..treba ostati covjek i kad mozes biti dzubre i vracati podmuklo..on od toga ionako nema nista..trenutno neko zadovoljstvo koje ce jako brzo splasnuti
Znam jednog koji je isto tako opraštao svojoj ženi nevjeru, njene eskapade s Iskricama, koji je na koljenima molio da ga ne ostavi kada je htjela otići s ljubavnikom... predomislila se i ostala kao zbog djece ... par godina kasnije prokurvao se on... malo ozbiljnije i žena ga spakirala i izbacila iz kuće da bi ga par dana kasnije ipak primila natrag, kao djeca trebaju oba roditelja... on i dalje s istom ljubavnicom a ona... pa valjda i ona ima nešto sa strane... e kako se nositi s prevarom u braku... pa vjerojatno tako što oboje imaju nekog sa strane...
margarita39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 18:51   #35
Quote:
HeavenAndHell kaže: Pogledaj post
Nema tu nikakve misterije. Ti "fatalni" tipovi su samo najbolji jebači.
Ne znam kako da ti to obazrivo priopćim no malo si precijenio moći sexa. Hoću reći, sex nikako ne treba podcijeniti, on contraire... no fatalnost u sebi uključuje još neke komponentice...

Quote:
HeavenAndHell kaže: Pogledaj post
Svaka žena ima najboljeg jebača kojem se vraća i to je to.
Taj problem se rješava tako da postaneš novi najbolji jebač. Točka.
To baš i nije to, malo je kompleksnije nego što misliš.


Quote:
HeavenAndHell kaže: Pogledaj post
Žene uvijek sve kažu, samo muškarci često ne slušaju. Točka još jednom.
Čini ni se da si ovdje u pravu.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 14:20   #36
Teško je prijeći preko prevare i znaš i sam da joj nikad nebudeš oprostio, možda ćeš prijeći preko toga radi djece,obitelji,svega zajedničkog šta stekli u 18 g, al uvijek će te mučit to i vrtit ćeš taj film godinama.
i onaj izgovor da si nekad bio odustan, vlasnik si firme pa kužim šta sve ide uz to, pa šta je svrha braka onda ak si nećemo bit potpora i u teškim trenucima, to joj nije nikakav izgovor, baš te tu trebala podržat jer održavaš firmu, donosiš novac obitelji,djeci budućnost.
mariocro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 23:05   #37
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
čuvaj se žena koje imaju "fatalnu" ljubav u prošlosti... kod mnogih želja pritajeno tinja u dubinama i uvijek postoji mogućnost da se razbukta, kao što se i tebi dogodilo...
slazem se
vrijedi,,, ali ne samo za zene...
skoro svi imaju neke svoje fatalne, neizzivljene ljubavi
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 00:08   #38
kraj

Pročitaj "Seksualni život moje ujne"....Najozbiljnije...
egzotična is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 15:53   #39
Preljub

Evo zbog svega što mi se dogodilo zadnjih par dana i zbog nemogućnosti da s nekim bliskim podijelim osjećaje,a podijeliti ih moram da ne poludim odlučio sam na ovaj način saznati kako ostali ljudi (čiste glave) gledaju na to i što bi učinili u takvoj situaciji.Da krenem od početka.Kao dečko (a dečko sam bio dugo – do 36godine) ne mogu se pohvaliti nekim uzornim životom.Više sam bio vani nego doma i bilo je tu svega(za napisati knjigu),a najmanje nečeg s čim bi se mogao ponositi.Bio sam sa jako puno žena,bez ljubavi (obostrano),za jednu noć,s nekima i dulje ali opet za jednu noć i nijednoj nikada nisam obećao ništa što nisam mislio samo kako bi je odveo u krevet.I nikad nisam vukao repove za sobom,pa i danas mogu svakoj pogledati u oči čista srca i bez grižnje savjesti.
U to vrijeme upoznajem djevojku(12 godina mlađu) s malim djetetom, koja je radila u jednom lokalu(naravno) i počinjemo izlaziti(isključivo sex).Izlazimo slijedećih 6 godina u nekim periodima češće,nekad rjeđe(opet samo sex).Vremenom sam saznavao o njenoj prošlosti i znao sam da je bila i s drugima dok smo mi „kao“ hodali,ali bio sam i ja(pa tko će bacit kamen prvi).Želio bi samo ukratko objasniti kakva je to veza bila.Dakle nakon cijele noći lumpanja(žena)dolazio sam k njoj i spavao s njom i svaki sam joj put rekao s kim sam bio.Nije joj bilo drago,ali smo i dalje ostali zajedno(bez obveza).Nakon 5 godina takvog druženja,na moru,kao da sklapamo poslovni ugovor,odlučujemo se vjenčati.
Ona dolazi s djetetom živjeti kod mene i nakon dvije godine imamo još dvoje djece.
Kako je vrijeme prolazilo prepoznao sam u svojoj supruzi izuzetno brižnu,vrijednu i osjećajnu osobu,kojoj smo djeca i ja bili osnova svega(u to vrijeme nije radila).Vremenom supruga mi postaje oslonac i moji osjećaji prema njoj prerastaju u nešto veliko.
Radio sam takav posao gdje sam,eventualno,jednu noć tjedno bio doma.I tako s prekidima skoro 10 godina.Noći i noći proveo sam tisuće kilometara daleko od obitelji(u inozemstvu vozeći kamion) s knedlom u grlu gledajući druge kako sa svojom djecom provode vikende.I jedino što me je u tim trenutcima držalo bio je trk moje djece u moj zagrljaj uzvikujući:“Tata,Tata“ kad bi se vratio doma,Propustio sam odrastanje svoje djece(klinaca koji su mi sve na svijetu i to je nešto što si ne mogu oprostiti).
Nakon 10 godina takvog života zapošljavam ženu u firmi u kojoj sam nekad radio i nakon kratkog vremena i ja počinjem tamo raditi.
Kako sam imao određeni kapital u dionicama,a znajući za sposobnosti moje žene,odlučujemo
uložiti novac u vlastiti posao.Ja dajem otkaz i pokušavam pomagati u poslu(2 lokala i restoran).
Nakon određenog vremena dio posla propada i ja više ne radim,ali radi supruga,vodi 2 lokala.
Ja sam na burzi.Žena mi kupuje cigarete.
*Ovo do sada sam pisao bez daha i stao,i sad kad sam pročitao,vidim da uopće nisam dotaknuo bit i da najmanje pišem o njoj,o njoj koja mi u stvari najviše znači*
Pa da kažem:volim je,to je činjenica,volim je više nego što sam volio ikoga,ma naravno,da nije tako,ne bi ovo ni pisao.
E sad kreće.Prije 3 godine primam sms:“kako žena“(anonimni naravno) i počinjem neku svoju amatersku istragu.Šaljem joj fake poruke kao bivši dečko(dok je još bila cura) i ona mi odgovara:“Šalji mi poruke od 6-15 kad sam na poslu,poslije bi mogao pročitatai muž“.Nakon ovakvog i onakvog objašnjavanja uvjeri me da nisam u pravu i da ona nikad ne bi otišla s bilo kim.
I to tako funkcionira do prije tri dana kad dobijem poruku:“Da li znate gdje vam je žena i s kim?“Isti trenutak uzmem njezin telefon i pročitam poruku,njenu:“Volim te ljubavi“i dolaznu:“I ja tebe mila“.Nakon suočenja s činjenicama ona me uvjerava da nije bilo ništa više od par kavica i traženja utjehe u razgovoru s nekim tko ju razumije i da smo se udaljili,pa joj je falilo pažnje.Kasnije mi priznaje da ta veza traje oko 2 mjeseca i da je bilo seksa (iako ona veli da joj je užasno zbog svega,a ja joj čak i vjerujem jer znam da nije loša osoba),dakle postavlja se pitanje:“Kako dalje?“
Moram nakon svega reći da tražim najbezbolnije rješenje za sve.Imam djecu(zbog kojih ću istrpjeti i nemoguće),a i dalje volim svoju suprugu,ali kako ,da sve trenutno stane,da joj oprostim,pa i ako oprostim,kako da znam da se neće ponoviti jer nešto slično sasvim sigurno ne bih mogao podnijeti?
Hvala vam
kajreć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 16:04   #40
A tko ti je poslao poruku Znate li gdje vam e zena?
__________________
Moje srce pripada samo jednoj osobi - meni :D !
PerfectBitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.