Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2012., 14:00   #21
Quote:
no good kaže: Pogledaj post
Meni nije ništa posebno.
Kaoko je negdje pisalo Stier, Jandroković, Jasen Mesić su lijeva struja u HDZ-u. Zato ga je valjda i Milanović zadržao ili ga posao baš nije zanimao pa ga je pustio da radi.
Ček,ček,ček...kakve veze ima Stier s Milanovićem?Kaj ga je ovaj zaposlio u MVP dok je sam tamo radio?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:00   #22
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Nego,kada se već boji komunjara i kada je došao '90.-tih natrag,kako je prošla ta njegova borba protiv istih?

Ili ih se toliko bojao da ga je strah bilo uzeti pušku?
Bio je stranac. Zašto Milanović i Josipović nisu išli u rat?
Već si dosadan Klametom, moramo vjerovati Bajiću kao u slučaju Riječke tržnice gdje je normalno da gradonačelnik i njegova pročelnica iznajme bivšem SDP-ovom zastupniku tržnicu i naplaćuju najam i komunalnu naknadu za 30-50% manje prostora kojeg su eto bili nesposobni izmjeriti.
Ako Bajić nije ništa našao protiv Kalmete i optužio ga zašto bi ga HDZ micao.
__________________
- Danas je najvažnije da muškarac ima posao. Ljudi koji ne rade jako su dosadni i drugima i sebi. Morate biti strastveni, angažirani i pridonositi zajednici, ali i svijetu - dizajner Tom Ford.

I cheated myself, Like I knew I would, I told you I was trouble,You know that I'm no good....
no good is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:04   #23
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ček,ček,ček...kakve veze ima Stier s Milanovićem?Kaj ga je ovaj zaposlio u MVP dok je sam tamo radio?
Dao mu je zaduženja i promovirao ga.
__________________
- Danas je najvažnije da muškarac ima posao. Ljudi koji ne rade jako su dosadni i drugima i sebi. Morate biti strastveni, angažirani i pridonositi zajednici, ali i svijetu - dizajner Tom Ford.

I cheated myself, Like I knew I would, I told you I was trouble,You know that I'm no good....
no good is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:07   #24
Quote:
no good kaže: Pogledaj post
Bio je stranac. Zašto Milanović i Josipović nisu išli u rat?
Već si dosadan Kalmetom, moramo vjerovati Bajiću kao u slučaju Riječke tržnice gdje je normalno da gradonačelnik i njegova pročelnica iznajme bivšem SDP-ovom zastupniku tržnicu i naplaćuju najam i komunalnu naknadu za 30-50% manje prostora kojeg su eto bili nesposobni izmjeriti.
Ako Bajić nije ništa našao protiv Kalmete i optužio ga, zašto bi ga HDZ micao, po nečijoj želji.
Zašto na temi o Stieru trollaš s drugima? Jel ti drugi lupetaju da se boje komunizma? Ako se nečeg bojiš,onda se protiv toga i boriš...

Ako puške nije vidio,a ima obraza lupetati o strahu protiv komunizma i povratku u mračno doba,onda je licemjer par exellance...

A i ispada smiješan...

Kažeš stranac je?Zanimljivo...imamo sam i ja 1991.g.,a imam ju i danas,CH putovnicu...

Jedino kada je razlika između te '91. i danas je kaj imam malo više gelera u sebi nego onaj klinjo od nepunih 19 godina iuz '91....a isto sam bio STRANAC...

I zato mi nemojte prodavati patetiku o strancima,Josipoviću i Milanoviću...puca mi za njih,kao i za Stiera...

Ali mi je pun kufer ljudskih govana bez obraza koja laprdaju i prodaju demagogiju,a muda nemaju za nešto poduzeti...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:08   #25
Quote:
no good kaže: Pogledaj post
Dao mu je zaduženja i promovirao ga.
Onda će sada sigurno HDZ-ovci koji su Zokicu napadali da ga je Sanader uveo u politiku navaliti na temu i oplesti po Stieru...

Ili ipak neće?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:40   #26
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Nego,kada se već boji komunjara i kada je došao '90.-tih natrag,kako je prošla ta njegova borba protiv istih?

Ili ih se toliko bojao da ga je strah bilo uzeti pušku?
Vidiš Milanović nije htio obilježiti 23.8. kao ne želi dijeliti i svađati hrvatski narod i građane. Budući da se obilježava Jasenovac, ukinuto je pokroviteljstvo nad Blieburgom, a nije na taj dan službeno položen nijedan vijenac za komunističke žrtve....Što nam to govori?
__________________
- Danas je najvažnije da muškarac ima posao. Ljudi koji ne rade jako su dosadni i drugima i sebi. Morate biti strastveni, angažirani i pridonositi zajednici, ali i svijetu - dizajner Tom Ford.

I cheated myself, Like I knew I would, I told you I was trouble,You know that I'm no good....
no good is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:42   #27
Quote:
no good kaže: Pogledaj post
Milanović je zlopamtilo. I da mene ne zanima što je netko iz Švicarske došao braniti Hrvatsku, bogzna što je tamo radio, a proziva nekoga tko je dosta mlađi i nije rođen i živio u Hrvatskoj.
Ni mene zanima,ali me zanimaju dje su se patetičari koji se boje komunjara borili protiv isith...

Na ostatak neinteligentnog pokušaja diskreditacije neću reagirati,ali probaj si zamisliti što je netko od 18 godina mogao raditi u CH...vodio sam međunarodni narko kartel,a prostitucija mi je bio side line posao...pa sam morao bježati...

Inače,može te biti sram...

Jedina razlika između mene i Stiera je što i dan danas ne lupetam da se bojim komunjara,nego sam bilo gdje je grmilo kada je trebalo...dok ni ti ni Stier o ratu ni sanjali niste...

Inače,Stier je od mene MLAĐI 5 DANA...dakle,da j htio,mogao je...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:43   #28
Quote:
no good kaže: Pogledaj post
Vidiš Milanović nije htio obilježiti 23.8. kao ne želi dijeliti i svađati hrvatski narod i građane. Budući da se obilježava Jasenovac, ukinuto je pokroviteljstvo nad Blieburgom, a nije na taj dan službeno položen nijedan vijenac za komunističke žrtve....Što nam to govori?
To nam govori da je pokroviteljstvo za Bleiburg uveo pokojni Račan...

Jesu to te komunjare kojih se Stier boji ili?

A Tuđman u kojeg se kune nije ni primirisao ni Bleiburgu ni Jasenovcu,koliko me pamćenje služi...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:59   #29
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
To nam govori da je pokroviteljstvo za Bleiburg uveo pokojni Račan...

Jesu to te komunjare kojih se Stier boji ili?

A Tuđman u kojeg se kune nije ni primirisao ni Bleiburgu ni Jasenovcu,koliko me pamćenje služi...
Znači Milanović i njegov SDP se odriču ostavštine Račana.
Spremni su preuzeti Tuđmanov sporazum o granici sa BIH i i braniti Tuđmana.
Tuđman je bio Titov general, antifašist, bio je pomirbu pa nije sa tih osnova trebao posjećivati ta spomen-područja.
__________________
- Danas je najvažnije da muškarac ima posao. Ljudi koji ne rade jako su dosadni i drugima i sebi. Morate biti strastveni, angažirani i pridonositi zajednici, ali i svijetu - dizajner Tom Ford.

I cheated myself, Like I knew I would, I told you I was trouble,You know that I'm no good....
no good is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 15:18   #30
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Hajde,budimo otvoreni,zar je normalno izgubiti vlast zbog kriminala i nesposobnosti i onda pobjednike izbora napadati drvljem i kamenjem samo zato jer su pobijedili,na foru kako nisu otvorili nijedno radno mjesto,ali da bi HDZ to znao učiniti?!
Normalno je, pa ne bazira se valjda politika na istini, cinjenicama i iskrenosti

Ni u jednoj jebenoj "narodnoj" Lesarovoj strancici ne mozes javno prdnut mimo onoga sto odredje PR strucnjaci, mos mislit kako je u HDZ-u puno drugacije
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 15:36   #31
Milanović vs. Stier
http://www.youtube.com/watch?v=gg3hi...xsIskFwuKKGxhw
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 16:07   #32
Quote:
no good kaže: Pogledaj post
Ovo je anonimni forum i iza ekrana može biti bilo tko. Idi na temu o Milanoviću pa piši zašto on nije išao u rat i budi dosljedan.
Opet trolkanje i jadan spin...

Onog trena kada Zokica počne laprdati o strahu od komunizma,onda ću krenuti pisati o tome...

A dok to radi tip koji se "borio" protiv komunjara iz Minken bojne ismijavati ću njegov strah kao i njegove apolgete po temi...

Dakle,mogao je Stier itekako pokazati kako se treba boriti,samo,treba imati muda za to...lakše je fino iz toploga pametovati...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 21:42   #33
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
... gdje se lijepo vidi kakva je ustvari Milanović bahata primitivčina koja se izvlači na najinfantilniji mogući način n bi li odgovoio na pitanje.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 08:35   #34
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Opet trolkanje i jadan spin...

Onog trena kada Zokica počne laprdati o strahu od komunizma,onda ću krenuti pisati o tome...

A dok to radi tip koji se "borio" protiv komunjara iz Minken bojne ismijavati ću njegov strah kao i njegove apolgete po temi...

Dakle,mogao je Stier itekako pokazati kako se treba boriti,samo,treba imati muda za to...lakše je fino iz toploga pametovati...
A što će Zokica laprdati o strahu od komunizma kada on samo plaće za voljenom izgubljenom "otađbinom" i onda se pod skutima HDZ-a sakrio u ministarstvo vanjskih poslova da nebi slučajno išao braniti domovinu
vrmenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 17:05   #35
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
... gdje se lijepo vidi kakva je ustvari Milanović bahata primitivčina koja se izvlači na najinfantilniji mogući način n bi li odgovoio na pitanje.
...gdje se lijepo vidi kako je Davoric popio kajlu.

Al istina, podsjeća na nekoga. Koji je znao reći: ''Ja da vama odgovaram na pitanje?''
__________________
Nisam bio punoljetan kad su se kupovale dionice
sepeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 17:33   #36
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Normalno je, pa ne bazira se valjda politika na istini, cinjenicama i iskrenosti
Dakako.

Ni u jednoj jebenoj "narodnoj" Lesarovoj strancici ne mozes javno prdnut mimo onoga sto odredje PR strucnjaci, mos mislit kako je u HDZ-u puno drugacije [/QUOTE]Što je to-paranoja..?Kako objašnjavaš to nenormalno stanje u partijama?Jedan vođa,ćvrsta ruka,i slična sranja ili što?
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 17:35   #37
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
bahata primitivčina .
Skroz si fulao..Može biti štošta,ali to sigurno nije.
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 21:26   #38
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Što je to-paranoja..?Kako objašnjavaš to nenormalno stanje u partijama?Jedan vođa,ćvrsta ruka,i slična sranja ili što?
Nije paranoja, samo politicki aktivna rodbina

Nije cvrsta ruka nego priroda posla. Ako oces prodat pjesmu neces pjevat sto zelit niti radit kvalitetnu glazbu nego obuc minjaka i pjevat pizdarijice koje prolaze. olozika u osnovi isto prodaje proizvod i image pa clanovi stranke isto moraju pratit zacrtani program samoprezintacije
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 16:37   #39
Vidas: U sporazumu Tuđman-Izetbegović poluotok Klek se uopće ne spominje

Stručnjak za međunarodno pravo Davor Vidas, direktor Odjela za pravo mora Instituta Fridtjof Nansen u Oslu, izjavio je danas za Hinu da pri ratifikaciji Ugovora o državnoj granici između Hrvatske i BiH nije riječ o rješavanju nekoga gorućeg pitanja, budući da se taj međudržavni ugovor, nakon što je potpisan 1999., privremeno primjenjuje, jer je tako određeno samim ugovorom, pa ne može biti govora o nekom “otvorenom graničnom pitanju” koje bi trebalo hitno “zatvarati”.

Isto tako, kako napominje, ne može se govoriti o pitanju vjerodostojnosti, zbog kojeg bi sada taj ugovor trebalo ratificirati. Dapače, po članku 22. ugovora, svaka ga stranka može jednostrano otkazati, tako da bi i otkaz ugovora značio vjerodostojno ponašanje, tj. u skladu s onim što je ugovoreno.


Nije mi jasno kako se došlo do toga da će se davati neki otočići. taj sporazum je najvjerojatnije donesen da rješava stanje na terenu budući da je došlo do incidenta 1998. u Martin Brodu, znači javjaju se i potrebe o graničnim prijelazima o nekim interesima i polagano se rješava metar oni dijelovi koji su problematični, ako je granica na Uni utvrđena onda se nema što ponovno otvarati jedino ako nas Dodik zamali za neke ustupke za koje ćemo sklopiti posebni ugovor i nešto ćemo dobiti.

I svi ti sporaumi kažu su sklopljeni ili su trebali biti sklopljeni (Dimnik SLO, Prevlaka , Šarengradska ada ne znam) tako da mi iako imamo ili smo bili u posjedu teritorija kao da nešto dajemo susjedima. Ni se nemamo što odricati nešeg teritoija, a sa susjedima možemo sklopiti privreme posebne ugovore gdje im mi kao nešto dopuštamo, ali da za to nešto dobimo od njih i zadovoljimo naše prije svega ekonomske interese. To bi bolje izgledalo mi kao ''popuštamo'' našim susjedima, a zapravo imamo koristi i ničega se ne odričemo.
__________________
- Danas je najvažnije da muškarac ima posao. Ljudi koji ne rade jako su dosadni i drugima i sebi. Morate biti strastveni, angažirani i pridonositi zajednici, ali i svijetu - dizajner Tom Ford.

I cheated myself, Like I knew I would, I told you I was trouble,You know that I'm no good....
no good is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 23:42   #40
čitam tamo na nekom forumu ovo:

Uostalom, ova epizoda sa Stierom je osobni obračun iz epohe MVP - iz kojeg je Milanović izbačen jer nije bilo razumijevanja tamo za njegovu prepotenciju. Nema to veze sa sadašnjom politikom!

jel zna netko nešto više o tome, neku konkretniju i provjerenu info? meni je nešto u magli samo to da Milanović jest radio u MVP (pod Sanaderom?) pa da ovaj nešto nije bio zadovoljan njime....?
IQ007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.