Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Pogledaj rezultate ankete: kao ženi, ako je muškarac normala i ok važniji mi je
njegov izgled od ostalog 14 19.44%
ostalo je ispred izgleda 58 80.56%
Glasovatelji: 72. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2014., 16:01   #1
Muške dobrice i odhebi

E da, naslov dosta govori. Prije 1god. pukla mi je dugogodišnja veza. Uzeo sam si pola godine odmora i onda krenuo zvati na kave. I redom sam dobio odhebe. Izgovori su bili: tek sam izašla iz veze, nisam za vezu na daljinu, vidim te kao prijatelja. Sve tri su me u fino odj. Ok, bilo je na tim kavam ugodnog druženja, bilo je i šetnji i sl., al ni jedna od njih nije kliknula na mene na način da završimo u vezi. Pitam se zašto? Visok sam, crn, bivša mi govorila da imam muške crte lica, obrazovan sam, a eto dugo sam imao i zgodnu curu. Tako da sam došao do zaključka da nije problem u izgledu. Mislim da mi nedostaje muškog nastupa, drskosti, odlučnosti, oštrijeg pogleda, jednostavno muškog garda. Previše u meni vide dobricu, ja to tako vidim. Griješim li u ovoj procjeni? Kako izaći i ovog filma - dobar al ne za vezu?

Zadnje uređivanje senattor : 29.12.2014. at 16:15.
senattor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 16:36   #2
Ljudi vole zloceste

I muskarci i žene.

Dominantnije malo nastupaj
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 16:43   #3
Quote:
senattor kaže: Pogledaj post
E da, naslov dosta govori. Prije 1god. pukla mi je dugogodišnja veza. Uzeo sam si pola godine odmora i onda krenuo zvati na kave. I redom sam dobio odhebe. Izgovori su bili: tek sam izašla iz veze, nisam za vezu na daljinu, vidim te kao prijatelja. Sve tri su me u fino odj. Ok, bilo je na tim kavam ugodnog druženja, bilo je i šetnji i sl., al ni jedna od njih nije kliknula na mene na način da završimo u vezi. Pitam se zašto? Visok sam, crn, bivša mi govorila da imam muške crte lica, obrazovan sam, a eto dugo sam imao i zgodnu curu. Tako da sam došao do zaključka da nije problem u izgledu. Mislim da mi nedostaje muškog nastupa, drskosti, odlučnosti, oštrijeg pogleda, jednostavno muškog garda. Previše u meni vide dobricu, ja to tako vidim. Griješim li u ovoj procjeni? Kako izaći i ovog filma - dobar al ne za vezu?
Čemu takvo pojednostavljeno tumačenje? Valjda nisi njihov tip, fizički ili karakterno, a možda su imale u glavi nekog drugog. Pa i dale su ti neka objašnjenja koliko vidim..
Ako misliš da si dobrica, traži one koje to vole, a takvih sigurno ima.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 16:45   #4
A da nisi malo previse puta bivsu spomenio?
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:01   #5
sve je u igrama. ponuda-potražnja. dobrice su za ugodno druženje, nemaju ništa poželjno za partnera...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:02   #6
Napij se i potuci u birtiji koji put.
buđola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:13   #7
Ne, o bivšoj nisam ni s jednom pričao i to namjerno jer znam da bi to bila greška. Zaboravio sam reći da nisam baš puno mlad. Imam 31. Kažete karakterno da nisam odgovarao, ne znam nisam stekao dojam kakvog muškarca traže, nekako nisu mi se otvarale u tom pravcu. A ovi argumenti......Pa tri za redom imaju neki razlog, nemoguće.
senattor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:20   #8
Quote:
senattor kaže: Pogledaj post
E da, naslov dosta govori. Prije 1god. pukla mi je dugogodišnja veza. Uzeo sam si pola godine odmora i onda krenuo zvati na kave. I redom sam dobio odhebe. Izgovori su bili: tek sam izašla iz veze, nisam za vezu na daljinu, vidim te kao prijatelja. Sve tri su me u fino odj. Ok, bilo je na tim kavam ugodnog druženja, bilo je i šetnji i sl., al ni jedna od njih nije kliknula na mene na način da završimo u vezi. Pitam se zašto? Visok sam, crn, bivša mi govorila da imam muške crte lica, obrazovan sam, a eto dugo sam imao i zgodnu curu. Tako da sam došao do zaključka da nije problem u izgledu. Mislim da mi nedostaje muškog nastupa, drskosti, odlučnosti, oštrijeg pogleda, jednostavno muškog garda. Previše u meni vide dobricu, ja to tako vidim. Griješim li u ovoj procjeni? Kako izaći i ovog filma - dobar al ne za vezu?
Nakon tri odjeba već pišeš po forumu..?
Vidim samopouzdanje ti je na visokom nivou...
Nitko ne voli dobrice.. eventualno za brak odnosno za po doma..dosadni su...
Malo muške dominacije, spontanosti, iskrenosti, dosta šale i zajebancije, malo love, fine večere, koncerti, flert i akcija u krevetu..
Ne trudi se previše oko žena, ne budi ljigav, ne uvlači se, ne liži guzu... samo "prezentiraj sebe" i baci udicu...pusti da sama zagrize.. kad i ako zagrize onda se bori...ali nikad ne dopusti da žena manipulira tobom zato što ima malu među nogama...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:20   #9
Ja se palim na dobrice i ne vidim ništa loše što si takav. Al se trebaš znati nositi, a ne biti njonji njonji. To što su te tri cure odbile ne znači ništa. Teško je naći nekoga da oboje kliknete i imate kemiju tako da nije do tebe, jednostavno se stvari nisu posložile.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:23   #10
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja se palim na dobrice i ne vidim ništa loše što si takav. Al se trebaš znati nositi, a ne biti njonji njonji. To što su te tri cure odbile ne znači ništa. Teško je naći nekoga da oboje kliknete i imate kemiju tako da nije do tebe, jednostavno se stvari nisu posložile.

Via Tapatalk
Ne treba klik i kemija da bi bili u vezi. To bi se nazvalo zaljubljenošću.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:25   #11
Ne volim muške dobrice i žene koje za sebe tvrde da su emotivne. Niko me nije tako zajebao u životu ko emotivci.
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:28   #12
Treba reći i to da je zaključak o mojoj osobnosti - moj zaključak. Ali karkterno ja definitivno nisam dominantni mužjak. Ok, nisam ni totalna suprotnost od toga. Usput da dodan, nisam od onih koji zavode i puno se trude, tek kad vidim povratni klik onda se više aktiviram.

Zadnje uređivanje senattor : 29.12.2014. at 17:39.
senattor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:40   #13
Quote:
senattor kaže: Pogledaj post
Treba reći i to da je zaključak o mojoj osobnosti - moj zaključak. Ali karkterno ja definitivno nisam dominantni mužjak. Ok, nisam ni totalna suprotnost od toga. Usput da dodan, nisam od onih koji zavode i puno se trude, tek kad vidim povratni klik onda se više aktiviran.
Moj prijatelj koji je igrač rekao je da je u zavođenju suprotnog spola važan dobar karakter.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:46   #14
Quote:
Laison kaže: Pogledaj post
Moj prijatelj koji je igrač rekao je da je u zavođenju suprotnog spola važan dobar karakter.
A šta je to dobar karakter? Ništa ti nije rekao. Floskula.
senattor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 17:57   #15
Anketa ti je poput HTVovskih pitanja DA ili NE na sučeljavanju predsjedničkih kandidata.

Kako bi ti definirao "mušku dobricu" i sebe u odnosu na tu definiciju?

Normalne žene vole asertivnost. Muškarci često u slučaju neuspjeha kod suprotnog spola pribjegavaju razmišljanju o nekakvoj snazi (moći) i što je još gore, borbi (u glavi) sa cijelim spolom. Moguće je da ima žena koje se pale na psihopatske crte ali to i nije neki gušt, biti sa takvom ženom, jer to sugerira partnericu s puno osobnih problema i kasnije probleme u vezi. Te sjebane nisu loše za seks na neko kratko vrijeme.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 18:02   #16
Nisi napisao koliko imaš godina.
Stvarno, moguće je da mlađe curke vole muške koji su malo zajebaniji, koji nemaju kompromisa već sve mora biti po njihovom, da je glavni u društvu i tak...
Starije, da se bolje izrazim, zrelije žene to baš ne smatraju privlačnim jer im to stvara stres.

Aljehin, zadnja rečenica



__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 18:30   #17
Napisao je Zvone, nemoj tako letit kroz postove. U tridesetima je.
Mislim da i starije pali uloga u društvu, žena je žena, bila ona u "starim" - tridesetima ili kao curica u ranim dvadesetim.
Samo im nije toliki prioritet u ukupnoj slici kao kad ima 18.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 18:35   #18
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Napisao je Zvone, nemoj tako letit kroz postove. U tridesetima je.
Mislim da i starije pali uloga u društvu, žena je žena, bila ona u "starim" - tridesetima ili kao curica u ranim dvadesetim.
Samo im nije toliki prioritet u ukupnoj slici kao kad ima 18.
Pa pročitao sam prvi post

Ne znam.
Mislim da je to karakteristično za osobe koje su mlađe.
Ono, hormoni i ostalo
Recimo, ja nisam nikada htio biti sa zajebanom ženskom
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 18:57   #19
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Nisi napisao koliko imaš godina.
Stvarno, moguće je da mlađe curke vole muške koji su malo zajebaniji, koji nemaju kompromisa već sve mora biti po njihovom, da je glavni u društvu i tak...



ne volim, nit sam ikad takve voljela - eto čisto da pokažem da se usprotivim generalizaciji koja ne znam dal je uopće osnovana
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 18:58   #20
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ne volim, nit sam ikad takve voljela - eto čisto da pokažem da se usprotivim generalizaciji koja ne znam dal je uopće osnovana
Kolegice, zato sam i napisao "moguće"

Naravno da to nije pravilo.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.