Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2015., 20:45   #41
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Nema se tu o cemu raspravljati, ako imas para uzet ces najboljeg advokata u muljanju plus jos ako ima veze s sucima letis iz zatvora van dok velis keks !

Znam za jedan slucaj koji nije izasao u javnost kod nas. Punoljetni ucenik je u srednjoj skoli zaprijetio bombom i naravno zavrsio je u zatvoru i pred sudom kao punoljetna osoba. I nista roditelji slucajno odabrali malo boljeg advokata jer nisu imucni niti su u tim vodama da znaju birati advokata. Tada im je advokat rekao gospodo, ako mi sutra donesete 10 000 maraka covijek ide van iz zatvora !
I nista ovi su imali ustedevinu za kupnju auta pa su taj novac ostavili advokatu i klinac je zbilja izletio iz zatvora van bez da je sudac odredio zatvorsku kaznu. Samo je dobio uvijetnu kao Horvatincic, ali na godinu dana !

Novac kupuje sve, a tek dobre veze koje ima advokat s sucima, nema bolje kombinacije. Mozete biti i teorista svejedno budete izletijeli van iz zatvora pod uvijetom da morate ici redovito na lijecenje kod psihijatra i rijesen problem.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
priča ti je malo šuplja, sorry
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 00:38   #42
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...gedije-1038265

Prilikom izricanja kazne u obzir su uzete olakotne okolnosti žaljenja, spremnosti na isplatu odštete, činjenica da prethodno nije osuđivan i da ima zdravstvene probleme. Kazneno djelo sutkinja je prekvalificirala iz neizravne namjere u nehat, odnosno, uzela blaži oblik djela za koje je kazna predviđena u trajanju od 6 mjeseci do pet godina zatvora. U zatvor ide ako u roku od tri godine ponovi kazneno djelo, no nije mu zabranjeno upravljanje brodom.

Ovaj dio mi je posebno zanimljiv. To smeće, šljam, gnjus, odvratno govno, je već ubilo dvoje ljudi, 1980. Mandu Vučković i 1989. Nadu Petrović.

I tadašnje Općinsko javno tužilaštvo je obustavilo postupak protiv njega, a smeće se tada branio svojim bijegom sa nesreće - jer se boji krvi, za čega je dao i vještačenje psihijatra.

Dakle dragi moji forumaši, pričamo o smeću koje je nekažnjeno ( da, nekažnjeno, jer uvjetna kazna u ovom slučaju je retardirana ) prošlo sa ubojstvom 4 ( slovima: četvero ) ljudi.

Mene zanima kako mi ijedan pravnik može ovo opravdati i kakve su to olakotne okolnosti ( valjda zato što nije osuđen tada, ali nema veze što je ubio dvoje ljudi? )?

Ovo je eklatantni primjer korumpiranosti sudstva i nejednakosti pred sustavom. Bitno da hvataju klince koji puše travu i trpaju ih u zatvore, a ovo govno, smeće najodvratnije slobodno šeće, kao četverostruki ubojica. Bonus, može nastaviti drkariti sa svojom jahtom.

Nadam se da će mu slučajno presjeći put Jadrolinijin trajekt, dok ga bude prala sinkopa.
To je stvarno katastrofa od sudstva. Ako je optuženik patio od sinkopa, to je njemu automatski otežavajuća okolnost. Jer kako osoba koja zna pasti u nesvjest iz čista mira može voziti brod od 1000 ks. Nisam baš siguran da tako bolesne osobe smiju voziti i auto:http://www.zagreb.info/wp-content/up...ic-660x330.jpg

A i ona fora što su rekli stručnjaci: da jedrilica koja je išla brzinom od 4.5 mn/h nije trebala skretati po propisima o izbjegavanju sudara na moru (u desno) jer bi jahta od Horvatinčića prošla pored nje na oko 6 m. Bogami, moraš imati jako dobar kompjuter u glavi da izračunaš kada vidiš da ti neka jahta šiba sa 50 km/h prema tebi , da nema opasnosti od sudara, nego da će proći pored tebe na možeš pljunuti kapetana jahte u lice.

Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
priča ti je malo šuplja, sorry
Ali ova nije šuplja: https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=214

U nastavku svog govora, Šestan je još naglasio kako mu je doista čudna i neobjašnjiva brzina kojom je sud zakazao prvu raspravu u ovom slučaju jer je privatna tužba podnesena 7., a već 14. ožujka ja zakazna prva glavna rasprava što njemu nije ostavilo dovoljno vremena da nađe odvjetnika jer ga nitko ne želi braniti, a i oni koji su to htjeli "mislili su preko njegovih leđa skupljati političke bodove" što on nikome neće dopustiti.


Radi se o tužbi tajkuna protiv autora karikature.

Zadnje uređivanje krena : 20.11.2015. at 00:48.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 00:50   #43
Da ne pričam da je brodica bila na autopilotu. Tko je ikada vozio brodicu od 10tak metara, ajmo reći, neku manju jahtu, zna šta znači brzina od 26 čvorova koliko je on išao.

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...gedije-1038265

U obrazloženju presude istaknuto je kako je, iako svjestan da može ugroziti, lakomisleno vozio automatskim pilotom, glisirao sa 26,3 čvora te nije promatrao promet.

To ne da je bahaćenje, lakomisleno i bezobrazno ponašanje, to je idiotizam prve klase.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 01:15   #44
Zakljucak, zakoni su pisani za male ljude, dok za bogate s debelim vezama je nista drugo nego mrtvo slovo na papiru koje nije nuzno postovati. Ako i dode do toga bude vec advokat rijesio taj problem i to je to.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 07:16   #45
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Nema se tu o cemu raspravljati, ako imas para uzet ces najboljeg advokata u muljanju plus jos ako ima veze s sucima letis iz zatvora van dok velis keks !

Znam za jedan slucaj koji nije izasao u javnost kod nas. Punoljetni ucenik je u srednjoj skoli zaprijetio bombom i naravno zavrsio je u zatvoru i pred sudom kao punoljetna osoba. I nista roditelji slucajno odabrali malo boljeg advokata jer nisu imucni niti su u tim vodama da znaju birati advokata. Tada im je advokat rekao gospodo, ako mi sutra donesete 10 000 maraka covijek ide van iz zatvora !
I nista ovi su imali ustedevinu za kupnju auta pa su taj novac ostavili advokatu i klinac je zbilja izletio iz zatvora van bez da je sudac odredio zatvorsku kaznu. Samo je dobio uvijetnu kao Horvatincic, ali na godinu dana !

Novac kupuje sve, a tek dobre veze koje ima advokat s sucima, nema bolje kombinacije. Mozete biti i teorista svejedno budete izletijeli van iz zatvora pod uvijetom da morate ici redovito na lijecenje kod psihijatra i rijesen problem.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
Jebeš takvu zemlju....

Imamo Hrvackoooooooooo....
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 11:31   #46
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Zakljucak, zakoni su pisani za male ljude, dok za bogate s debelim vezama je nista drugo nego mrtvo slovo na papiru koje nije nuzno postovati. Ako i dode do toga bude vec advokat rijesio taj problem i to je to.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
Na žalost to je tako. I to se za sada ne mijenja.
http://blog.vecernji.hr/konceptualna...a/sinkopa-7347

Popularan satirični portal NewsBar a propos suđenja T. Horvatinčiću donio je svojevremeno, možda neprimjeren, ali bez daljnjeg ljekovit tekst pod naslovom „Sud u Šibeniku presudio: Horvatinčić nije kriv za nesreću, krivo je more!“. Na koncu teksta stoji sljedeće: „Jadransko more je tako osuđeno na 20 godina zatvora i u tom razdoblju neće smjeti napuštati prostor Republike Hrvatske.“.

Evo što kaže zakon o "sinkopi" :

3. Privremeno oduzimanje vozačke dozvole

Policijski službenik će privremeno oduzeti vozačku dozvolu i isključiti iz prometa:
• vozača koji upravlja ili pokuša upravljati vozilom ako u organizmu ima opojnih droga ili nedozvoljenu količinu alkohola ili ako pokazuje znakove alkoholiziranosti ili utjecaja opojnih droga, a odbija se podvrgnuti ispitivanju,
• vozača koji nema pomagala za koja je navedeno u vozačkoj dozvoli da ih mora koristiti tijekom upravljanja,
• mladog vozača koji upravlja vozilom B kategorije čija snaga motora prelazi 75 kW,
• koji ne postupi po zahtjevu policijskog službenika da se podvrgne ispitivanju ili stručnom pregledu radi utvrđivanja prisustva u organizmu alkohola, opojnih droga ili lijekova na kojima je označeno da se ne smiju upotrebljavati prije ni za vrijeme vožnje, odnosno postupku prepoznavanja znakova koji su posljedica prisustva u organizmu alkohola, opojnih droga ili lijekova na kojima je označeno da se ne smiju upotrebljavati prije ni za vrijeme vožnje,
• vozača motocikla ili mopeda i osobe koje se prevoze tim vozilima, ako kod sebe nemaju zaštitne kacige ili ih odbiju nositi na glavi
• vozača koji upravlja vozilom duže od vremena propisanog posebnim propisom ili ne koristi propisane odmore,
vozača koji upravlja ili pokuša upravljati vozilom ako je očito da je vozač u takvom psihofizičkom stanju (umor, stres, bolest, prisutnost lijekova u organizmu na kojima je označeno da se ne smiju upotrebljavati prije ni za vrijeme vožnje) da nije sposoban sigurno upravljati vozilom.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 11:40   #47
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Da ne pričam da je brodica bila na autopilotu. Tko je ikada vozio brodicu od 10tak metara, ajmo reći, neku manju jahtu, zna šta znači brzina od 26 čvorova koliko je on išao.

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...gedije-1038265

U obrazloženju presude istaknuto je kako je, iako svjestan da može ugroziti, lakomisleno vozio automatskim pilotom, glisirao sa 26,3 čvora te nije promatrao promet.

To ne da je bahaćenje, lakomisleno i bezobrazno ponašanje, to je idiotizam prve klase.
Pa kad je znao da će pasti u nesvijest. Zato je i stavio na autopilit. Trebalo bi mu dati još i orden za hrabrost i požrtvovanje

OK, nismo vidjelu presudu, ali iz ovoga malo što je preneseno iz nje, toliko je nesuvislih, nelogičnih i nekonzinstentnih stvari nadrobljeno ...
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 11:45   #48
Meni je stvarno pozlilo kad sam čitala da je Horvatinčić opet prošao bez kazne. Vjerojatno sam dobila i te sinkope.
To je valjda ono kad ti padne mrak na oči..

Mislim, znam da nam je pravosuđe u banani, ali ovako javno ismijavanje sa mrtvim ljudima, nedodjeljivanje kazne višestrukom dokazanom ubojici, mislim da toga nema ni u onim vječno u anarhiji, afrčkim državama.
Tamo ti pleme presudi, ako sud zakaže.
Ova odluka je neizrecivi užas, posljedice mogu biti grozne, i pravi je početak anarhije u Hrvata.
Kako to nitko u tom pravosuđu ne vidi??
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 12:03   #49
Quote:
Aleta Ogord kaže: Pogledaj post
Meni je stvarno pozlilo kad sam čitala da je Horvatinčić opet prošao bez kazne. Vjerojatno sam dobila i te sinkope.
To je valjda ono kad ti padne mrak na oči..

Mislim, znam da nam je pravosuđe u banani, ali ovako javno ismijavanje sa mrtvim ljudima, nedodjeljivanje kazne višestrukom dokazanom ubojici, mislim da toga nema ni u onim vječno u anarhiji, afrčkim državama.
Tamo ti pleme presudi, ako sud zakaže.
Ova odluka je neizrecivi užas, posljedice mogu biti grozne, i pravi je početak anarhije u Hrvata.
Kako to nitko u tom pravosuđu ne vidi??
Jedino nam ostaje crni humor (iz gornjeg mojeg linka) :

Kako se nacija štiti u ovakvim pravosudnim olujnim vremenima kojih je opisani slučaj samo simbol? Nikako. Jedina nada su joj više pravne instance Europske unije. Onima pak koji nemaju niti novca, niti snage, ni podrške gurati svoje slučajeve do samih vrhunaca europskog pravosuđa i onima koji su u konkretnim slučajevima nijemi i ojađeni promatrači ne preostaje ništa drugo osim crnog humora. Tako sam na jednoj društvenoj mreži pročitao sljedeći vic.
„Ulazi Horvatinčić u pekarnicu. – Dobro jutro gospođo!
– Dobro jutro gospon Horvatinčić.
– Imate talijana? – Kak ne, dva su mi ostala. Još su vrući.
– Super, može.
– Hoćete da Vam ih prerežem? – Ne treba, bum sam.“


Tajkuni prolaze sa uvjetnim kaznama. A naš sindikalist dobije otkaz jer je ukrao 2 kuna otpadnog željeza:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=47783747&postcount=8

Ovakva tužba je vjerovatno bila u opticaju za vrijeme druga Josifa Visarionoviča zvani STANJIN !!!!!!

To meni sliči ovome vicu :

"Kažnjava su drug Ivan progonstvom u Sibir na 10 godina jer je ukrao automobil u vlasništvu dječjeg vrtića".
"Ali časni sude to je dječji autić iz učionice"
"Tako nešto nije precizirano u optužnici"
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 12:09   #50
Treba se podsjetiti jednog lijepog satiričog, a sada i vizionarskog teksta od prije negdje godinu dana . Link
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 12:29   #51
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Zakljucak, zakoni su pisani za male ljude, dok za bogate s debelim vezama je nista drugo nego mrtvo slovo na papiru koje nije nuzno postovati. Ako i dode do toga bude vec advokat rijesio taj problem i to je to.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
nađi jedan zakon koji važi za male ljude a ne važi za velike. i kako će advokat riješiti stvar?
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 12:30   #52
Quote:
Aleta Ogord kaže: Pogledaj post
Meni je stvarno pozlilo kad sam čitala da je Horvatinčić opet prošao bez kazne. Vjerojatno sam dobila i te sinkope.
To je valjda ono kad ti padne mrak na oči..

Mislim, znam da nam je pravosuđe u banani, ali ovako javno ismijavanje sa mrtvim ljudima, nedodjeljivanje kazne višestrukom dokazanom ubojici, mislim da toga nema ni u onim vječno u anarhiji, afrčkim državama.
Tamo ti pleme presudi, ako sud zakaže.
Ova odluka je neizrecivi užas, posljedice mogu biti grozne, i pravi je početak anarhije u Hrvata.
Kako to nitko u tom pravosuđu ne vidi??
gdje mu je dokazano ubojstvo?
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 12:35   #53
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
gdje mu je dokazano ubojstvo?
Dokazano, nedokazano, nehajno, namjerno, slučajno.

Činjenica je da je taj čovjek raznim vozilima usmrtio i ranio nekoliko osoba.

Svakom normalnom sucu bi to trebalo nešto značiti. Normalna osoba koja se rukovodi logikom iz toga vidi patern, uobičajeno ponašanje.

Jer ovako ispada da je dobio olakotne okolnosti upravo zato jer je pod njegovim vozilima već stradalo nekoliko osoba. No eto, nije zbog toga osuđen, pa je sada na temelju toga što nije zbog toga osuđen još i dobio carte blanche da to ponovi opet.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 12:51   #54
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Dokazano, nedokazano, nehajno, namjerno, slučajno.

Činjenica je da je taj čovjek raznim vozilima usmrtio i ranio nekoliko osoba.

Svakom normalnom sucu bi to trebalo nešto značiti. Normalna osoba koja se rukovodi logikom iz toga vidi patern, uobičajeno ponašanje.

Jer ovako ispada da je dobio olakotne okolnosti upravo zato jer je pod njegovim vozilima već stradalo nekoliko osoba. No eto, nije zbog toga osuđen, pa je sada na temelju toga što nije zbog toga osuđen još i dobio carte blanche da to ponovi opet.
ja o jednom ti o drugom
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 13:02   #55
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
ja o jednom ti o drugom
A o čemu ti točno? O pravnoj kvalifikaciji ubojstva? O nekom od šume zakonskih članaka iza koji je TH i slični skrivaju i koji im omogućavaju da šeću i da dalje ubijaju ljude???

Ja samo znam da je 4 (ČETVERO) ljudi mrtvo, i to mrtvo zato što je DOKAZANO da je Horvatiničić vozio neko svoje vozilo i prouzročio njihovu smrt..

Šta još želiš čuti??

To su poznate činjenice koje su prepoznali vjerojatno svi u HR osim tebe i sutkinje koja TH pustila..

Tko si ti uopće da bi ti se ljudi ovdje morali opravdavati?
I kako te nije sram ovako trolati???
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 13:05   #56
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
ja o jednom ti o drugom
Ne, mi o istome. Ti me pitaš gdje mu je dokazano ubojstvo, korstiš pravnu formulaciju. I ja kažem - nigdje. Ja kažem da su ljudi koje je pregazio, neki mrtvi (većina njih) a neki ostalli ozlijeđeni.

Ja kažem da je pod čovjekovim vozilima do sada završilo nekoliko osoba koje je dotični usmrtio. To je jedina bitna činjenica, koja je neporeciva i neoboriva, i koja nema veze sa pravnom formulacijom. I ta činjenica se ne može pobiti sa nekakvom činjenicom da on do sada eto nije osuđen zbog nijednog tog slučaja, ili je osuđen sa nekom uvjetnom kaznom, ili nekom kvalifikacijom. Pa ni Horvatinčić nikada nije osporio da ih je pregazio. Osporio je samo pravnu kvalifikaciju ubojstva po kojoj bi ga strpali u zatvor na duže vrijeme

Jer, pazi, to znači da je čovjek jednostavno mogao prije kupiti suce da mu se odsudi kako mu se odsudilo (ili ga se uopće ne osudi), i sada ga sudac u ovome procesu nagrađuje zato.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 13:08   #57
Quote:
Aleta Ogord kaže: Pogledaj post
Tko si ti uopće da bi ti se ljudi ovdje morali opravdavati?
I kako te nije sram ovako trolati???
Ne trola on, dobro on pita. On samo pokazuje način funkcioniranja sustava, to je sve.

Naime, za sudstvo sve ono što je bilo prije, ne postoji u pravnome smislu, i sudac se jednostavno mora praviti da to ne postoji kao činjenice u ovome procesu.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 13:28   #58
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Treba se podsjetiti jednog lijepog satiričog, a sada i vizionarskog teksta od prije negdje godinu dana . Link
Ili ovaj na početku godine: http://www.index.hr/vijesti/clanak/k...ce/801382.aspx

DANAS na Markovu trgu najavljen je dolazak čak 88 izaslanstava te čitavog niza političkih i drugih uglednika koji će prisustvovati inauguraciji prve hrvatske predsjednice, Kolinde Grabar-Kitarović.

No, osim političara i religijskih čelnika koji će čestitati Grabar-Kitarović, na svečanosti će se naći i skupina osobitih gostiju.

Naime, u Kolindinoj VIP loži tako se nalaze Marko Perković Thompson, Velimir Bujanec, Tomislav Merčep, Tomo Horvatinčić, Milan Bandić, Đuro Glogoški te Josip Klemm, da nabrojimo samo neke.



Quote:
Aleta Ogord kaže: Pogledaj post
A o čemu ti točno? O pravnoj kvalifikaciji ubojstva? O nekom od šume zakonskih članaka iza koji je TH i slični skrivaju i koji im omogućavaju da šeću i da dalje ubijaju ljude???

Ja samo znam da je 4 (ČETVERO) ljudi mrtvo, i to mrtvo zato što je DOKAZANO da je Horvatiničić vozio neko svoje vozilo i prouzročio njihovu smrt..

Šta još želiš čuti??

To su poznate činjenice koje su prepoznali vjerojatno svi u HR osim tebe i sutkinje koja TH pustila..

Tko si ti uopće da bi ti se ljudi ovdje morali opravdavati?
I kako te nije sram ovako trolati???
Dobar advokat je tu da smisli činjenice koje će prikazati da su poginule osobe krive što su svojom nesmotrenošću poginule.
A sudac je tu da kaže da li je to istina ili nije.
Zato je Horvatinčić najprije nazvao svoga advokata.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 13:33   #59
I još jedan tekst, ali taj malo manje vizionarski, u dijelu kada kaže da će se teško za ovo izvući. Naime, ono što je u početnoj brzini postupka ispalo kao optimistično, na kraju se pokazalo i ne baš toliko dobro. Naravno, ovisno za koga gledamo, za Tomu je ispalo super

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ta/566895.aspx
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 13:37   #60
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Ne trola on, dobro on pita. On samo pokazuje način funkcioniranja sustava, to je sve.

Naime, za sudstvo sve ono što je bilo prije, ne postoji u pravnome smislu, i sudac se jednostavno mora praviti da to ne postoji kao činjenice u ovome procesu.
Znam, imaš pravo.
Samo me strašno uzrujavaju ovakvi likovi koji traže dlaku u jajetu kod preočitih stvari. Osim toga, ovo nije tema na pravu, nego na politici, pa valjda i ljudi koji nemaju veze sa pravom mogu nešto reći, a ne cjepidlačiti oko zakonskih članaka.

Stavljam se u kože žrtava takvih slučajeva, i članova njihovih obitelji, i stvarno se čudim da da sad nitko nije javno linčovan zbog ovakvih odluka.
Mislim da je smrt kao posljedica nečije obijesne i sulude vožnje jedan od najbesmislenijih načina na koji ljudi mogu završiti svoje živote.
Čak i kad se ljudi posvađaju pa netko nekoga ubije u bijesu, i to ima više smisla od ovog.

To naime i je problem našeg pravosuđa - smrt u prometu nije jednaka ubojstvu, a trebala bi biti; ignoriranje u potpunosti prijašnjih prekršaja (mislim, kad ubiješ nekog u prometu, to je PREKRŠAJ !!!!); igonoriranje u potpunosto ponavljanja djela - TH ima preko 30 zabilježenih prekršaja (Bože kako mrzim tu riječ), i tako dalje...

Ponekad mislim da živimo u Mad Maxu i samo čekam da neka budala ubije nekog meni dragog, i da nastavi dalje sa svojim životom kao da ništa nije bilo..

Vezano uz temu - nemam sad vremena guglati - ali gdje su završili onaj iz one2play-a i dečko koji je ubio oca i sina na pločniku u Zagrebu?
Nedavno je i bio članak o Marinu Čolaku, i slučaju kad je zbog njegove vožnje njegova cura izgorila u autu..
Naime, sudac je održao predavanje tužiteljstvu o pisanju optužnice i potpuno posramio tužilaštvo u tom slučaju. Dao im je 3 dana za ispravak optužnice, i sad ne znam šta je dalje bilo..
Ali bojim se da je takav sudac jedan i jedini, i da se opet neće ništa promijeniti.
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.