Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2016., 01:04   #1
Nikola Grmoja

O svim bitnim politicarima ima tema a trebala bi i o Nikoli.Ali Grmoje se i ovdje na forumu nekako opet izvlači.Jel on samo dobar spin doktor ili se ne smije o njemu pricat.

Mod edit:

Quote:
Nikola Grmoja: Profesor povijesti i sociologije koji je stvorio projekt Most
http://www.vecernji.hr/izbori2015/ni...t-most-1037410

Quote:
Dogradonačelnik Metkovića Nikola Grmoja za Bitno.net: Žrtvujem se za svoj grad jer je to put koji mi je pokazao Krist
http://www.bitno.net/vijesti/hrvatsk...pokazao-krist/

Quote:
Imovinsko stanje dužnosnika - Nikola Grmoja
https://www.sukobinteresa.hr/hr/imov...-nikola-grmoja

Quote:
Tko je Nikola Grmoja, 'bombarder' Bože Petrova?
http://www.tportal.hr/vijesti/parlam...e-Petrova.html

Zadnje uređivanje Cuka : 06.01.2016. at 11:05.
Asgard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 01:13   #2
Quote:
Asgard kaže: Pogledaj post
O svim bitnim politicarima ima tema a trebala bi i o Nikoli.Ali Grmoje se i ovdje na forumu nekako opet izvlači.Jel on samo dobar spin doktor ili se ne smije o njemu pricat.
Možeš o njemu ali bi mi bili sretniji kad bi tema bila otvorena malo bolje jer ovako nije to to. Malo se potrudi u narednom postu i sve 5 a ako misliš da je ovo dovoljno dobro morat ćemo je zaključat i čekat nekog drugog.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 01:59   #3
Talking

Grmoja je na TV. Bozu Petrova malo vidimo,Tko će reći da je Božo bio više na TV od Nikole kad je bilo nešto bitno.Grmoja odgovora medijima bez zadrške iz glave.Petrov se razmišlja dali reći ili ne Grmoja ne, čovjek je uvijek tu i sve zna kako reći.Grmoja vlada politickom scenom i zaslužio je mjesto na forumu.
Asgard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:12   #4
Grmoja je mali seljacic. Misli da sa svojim seljackim forama moze neprestano zavitlavati naciju.
Da predsjednica ima malo dostojanstva, prekinula bi ovaj Mostov cirkus i raspisala nove izbore.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:14   #5
Grmoja? Ocito je sto MOST želi-naći razlog za nove izbore.
On je samo dio toga
Strahimir Idol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:16   #6
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Grmoja je mali seljacic. Misli da sa svojim seljackim forama moze neprestano zavitlavati naciju.
Da predsjednica ima malo dostojanstva, prekinula bi ovaj Mostov cirkus i raspisala nove izbore.
Strpi se još malo.
Ovu situaciju još nismo imali.
SDPHDZ konačno nisu slobodni raditi što žele,dobro je da je MOST došao na našu političku scenu...Koliko je to dobro na duge staze,vrijeme će pokazati.
Strahimir Idol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:22   #7
Odgovor na facebooku Ostojiću na poziv za sučeljavanje (koji u biti nije bio namijenjen njemu, ali on se očito prepoznao) je ispod svake razine ozbiljnog političara, ponio se ko neka bijesna i uvrijeđena srednjoškolka.

Baš sam se razočarala

neću quotati status, ne znam jel smijem uopće - koliko je to privatan profil, al frend od frenda lajkao i ja vidila, tako da valjda može svatko
__________________
No pasaran!
pomidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:25   #8
Quote:
pomidora kaže: Pogledaj post
Odgovor na facebooku Ostojiću na poziv za sučeljavanje (koji u biti nije bio namijenjen njemu, ali on se očito prepoznao) je ispod svake razine ozbiljnog političara, ponio se ko neka bijesna i uvrijeđena srednjoškolka.

Baš sam se razočarala
A u Milanovića,Sanadera,Bandića i slične se nisi razočarala?
Ljudi moji,od politike narod nema kruha.
Bit će nam isto kako kod okreneš..
A MOST-u dajmo malo vremena,HDZSDP su imali 20 godina.
Strahimir Idol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 10:17   #9
Odgovor Grmoje preko FB:

Pristajem na sučeljavanje s Rankom Ostojićem. Predlažem da se održi u stanu gospodina Kotromanovića. Na sučeljavanju ce se citirati isključivo članci s dnevno.hr. Zavjese po izboru
-----
Jbt., nekima pubertet traje do 40te. Nezrel komentar Grmoje.
Stvarno si HDZ i Most pašu.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 10:20   #10
Takve jeftine doskočice ovdje dobro prolaze. Sjetimo se Meskea.
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 10:28   #11
Ranko Ostojic je velika seljacina i od Grmoje je dobio odgovor tocno onakav kakav je svojim trkeljanjem i trazio.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 10:30   #12
Provincijski egotriper, uživa u svojih 5 minuta slave.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 10:31   #13
Quote:
ZorroD kaže: Pogledaj post
Ranko Ostojic je velika seljacina i od Grmoje je dobio odgovor tocno onakav kakav je svojim trkeljanjem i trazio.
Pusti ti sada Ostojića.
Grmoja je taj koji bez dokaza optužuje Ostojića.

U trenutku seljačina Ranko je vjerodostojniji od finog gospodina Nikole.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 10:32   #14
Quote:
Strahimir Idol kaže: Pogledaj post
A u Milanovića,Sanadera,Bandića i slične se nisi razočarala?
Ljudi moji,od politike narod nema kruha.
Bit će nam isto kako kod okreneš..
A MOST-u dajmo malo vremena,HDZSDP su imali 20 godina.
A kojeg to vremena, kojega nemamo? Lažljivi glasnogovornik drugog lažljivca kojem bi sada kao trebali dati dvije godine da nešto krenu raditi, MOST je u ovo kratko vrijeme dostigao i HDZ i SDP po količini lažljivosti, pa koji kufer im treba dati šansu???
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 10:36   #15
Grmoja je tipični i klasični izdanak one najgore vrste bahatog i neukog političara kakve je HDZ proizvodio u devedesetima, kada je u mnogim trenucima u drugoj polovici 90-tih razlika između mafijaške organizacije i HDZ-a bili toliko mala da je se gotovo nije ni primijetilo. Grmoja bi se trebao učlaniti u HDZ, tamo mu je prirodno mjesto obitavališta.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 10:57   #16
Quote:
Strahimir Idol kaže: Pogledaj post
Grmoja? Ocito je sto MOST želi-naći razlog za nove izbore. On je samo dio toga
poprilično sam sigurna da bi most želio izbjeći nove izbore pod bilo koju cijenu..
svjesni su da rezultat ne bi ponovili..

Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Odgovor Grmoje preko FB:
Pristajem na sučeljavanje s Rankom Ostojićem. Predlažem da se održi u stanu gospodina Kotromanovića. Na sučeljavanju ce se citirati isključivo članci s dnevno.hr. Zavjese po izboru
on vjerojatno misli (u suprotnom to ne bi stavljao) kako je ispao super uber duper kul i domišljat sa ovim statusom bože, kakav panj..


inače, baca mi na velimira..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:00   #17
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Grmoja je mali seljacic. Misli da sa svojim seljackim forama moze neprestano zavitlavati naciju.
Da predsjednica ima malo dostojanstva, prekinula bi ovaj Mostov cirkus i raspisala nove izbore.
Predsjednica ne može raspisati izbore dok ne isteknu svi rokovi.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:08   #18
Sa Facea putem Dnevnik.hr
Quote:
Na ministrov poziv putem Facebooka osvrnuo se Grmoja.

'Pristajem na sučeljavanje s Rankom Ostojićem. Predlažem da se održi u stanu gospodina Kotromanovića. Na sučeljavanju će se citirati isključivo članci s dnevno.hr. Zavjese po izboru', napisao je Grmoja.
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/n...---422085.html

Međutim ima tu jedan štos jer je Ranko ponudio-pozvao na sučeljavanje Božu a ne njega.............šta se on javlja????

Ranko će barem, prema istom izvoru:

Quote:
A o 'navodnim praćenjima čelnika Mosta' Ranko Ostojić govorit će i na konferenciji za medije koja će se održati u srijedu u 12 sati.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:24   #19
Štemer s Trnja je dobio pandan

Btw, dok je isti godinama baljezgao iste ovakve pizdarije, onda je to bilo kul, onda je bio faca jer je s pravom podjebavao HDZ i Karamarka i cijeli narod.
Ali Grmoja je u k. On je bezobrazan, otkud mu ideja i pravo takve gluposti javno izjavljivat

Ah
Blank Page is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:26   #20
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Sa Facea putem Dnevnik.hr
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/n...---422085.html

Međutim ima tu jedan štos jer je Ranko ponudio-pozvao na sučeljavanje Božu a ne njega.............šta se on javlja????

Ranko će barem, prema istom izvoru:

E to sam ja htio reći oteo si mi riječ iz usta, kako se Grmoja brže bolje javio kad je Ostojić na sučeljavanje zvao Božu.Božo opet šuti bar dok ne promisli odgovor, a Nikola je već u eteru.
Upravo to je ono što sam htio reći kad sam otvorio ovu temu o Nikoli.
Asgard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.