Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2016., 00:46   #1
Mislim da se više ne volimo?!

Bok svima!
Već neko vrijeme se osjećam užasno. Da budem točna, već dvije godine. I sad već mislim da ću eksplodirat. Osjećam knedlu u grlu, mučninu u stomku. A riječi nikako iz mene.
Naime, već sam četiri godine u braku, prije toga smo bili 5 godina u vezi. Bilo nam je super u vezi, dok nišno došli do one faze (glupo je to tako nazvat, ali...) kada je bilo, ili prekinit ili se vjenčat. I eto, vjenčali se. Onda nas je držao taj elan od vjenčanja, pa sam nakon godinu zatrudnila, pa beba... I onda sam se razbolila. Ništa strašno, u redu sam sada... ali od te bolnice, sve je krenulo nizbrdo. On se povuka u sebe (a i onako je bija povučen), pa sam ja pokušala razgovarat, ali svaki naš razgovor bi završio njegovim odlaženjem, napušatanjem rasprave... zapravo svaka rasprava završava njegovim zatvaranjem u sebe... njegovom šutnog... a ponekad i vrijeđanjem i odlaženjem iz sobe...
U zadnju, ne mogu uopče ne te njegove ludosti ni glasa pustit, riječi ne izlase iz mene. A, nisam šutljiv tip i znam reći šta te spada. Ali ne njemu... Muk...
Da me krivo ne razumite, nije on neki nasilnik. Dapače, odličan je suprug za ove kučne poslove, za dijete... Ali emocionalno, seksualno.... ništa...
Trudila sam se, ali nemam snage više. Ne mogu upravljati svime, i djetetom, i kućom, i poslom, i brakom... umorna sam...
Ne znam kad me zadnji put, onako spontano zagrlija, kada smo se zadnji put onako strastveno ljubili eto tako jer nam je došlo, jer smo željni jedno drugoga... A seks... ako ga bude, on iskreno obavi svoje, a mene ko j... I sve sam mu to iznjela, i kao da sam zidu rekla. Prvih par dana sve super, a iza... pada u zaborav...

Strah me da je to to... a teško je jer imamo dijete... sigurno bi sve bilo lakše da smo samo nas dvoje... ali ovako...
Samo se nerviram, plačem kada sam sama, ne mogu drugima pokazat svoje emocije... jer nemam i nikog bliskog ovdje gdje živimo... svi su u gradu odakle sam...

Razmišljala sam o nekom dugom pismu, da mu detaljno iznesem sve svoje osjećaje. Da ga osvijestim o situaciji u kojoj smo. Da mi nema onda prilike pobjeć i napustit razgovor (jedino ako prestane čitat... :/ ). Evo, opet ja pokušavam spasit nešto....

Zbilja sam na rubu da ekplodiram.
squik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 01:02   #2
Quote:
squik kaže: Pogledaj post
Bok svima!

Zbilja sam na rubu da ekplodiram.
Kako mislite raditi na svom braku ako već dvije godine uopće ne komunicirate. U te dvije gdoine skupili ste toliko smeća u sebe da su potrebni mjeseci iskrenog razgovora da se to riješi.
Brak bez komunikacije ne može preživjeti, osuđen je na propast, nema iskrenosti, intimnosti, spontanosti, zajedništva, povezanosti, prisnosti, sexa, emocija...
Tako ne možete dalje, moraš povući oštru granicu i prestati negativne osjećaje trpati u sebe, stradati ćeš psihički, dotući će te to...

Da sam na tvom mjestu ja bih igrao oštro i odgovorno, dakle iznesu mu probleme, što te smeta i brine, i reci da ako to ne kanite rješavati da ideš ća iz veze, ali ako on izrazi jaku želju da se potrudi stobom da si spremna da zajedno poradite na tome, bračni savjetnik, psihijatar i slično...
Vaši problemi su duboki, a njegovi izviru iz njegovog karaktera, to treba mjenjati, sami će te to teško napraviti, savjetujem stručnu pomoć...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 01:07   #3
Hvala ti na odgovoru.
No, razgovarali jesmo... barem pokušali dok se on nebi okrenija... predložila savjetovanje jesam, što je njemu glupo i za luđake.... tenzije jesu, nervoza je... riješenje tražim...
squik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 01:22   #4
Quote:
squik kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru.
No, razgovarali jesmo... barem pokušali dok se on nebi okrenija... predložila savjetovanje jesam, što je njemu glupo i za luđake.... tenzije jesu, nervoza je... riješenje tražim...
Tja,
ako on odbija komunikaciju,smatra da je bila čija pomoć za luđake...
rješenje je nažalost samo jedno.
Pa ako djetetu i sebi želiš dobro...
morat ćeš i ti u vode razvoda..
No meni upada u oči ova tvoja rečenica:

.. I onda sam se razbolila. Ništa strašno, u redu sam sada... ali od te bolnice, sve je krenulo nizbrdo.

Ovo je očito prelomna točka.
Kakva je to bolest,koju on ne može ni shvatiti ni prihvatiti?
Ako je kojim slučajem kirurški zahvat,koji je nešto promijenio na tvom tijelu,ali ti si eto na taj način spašena,onda je njegova reakcija,krajnja mizerija od partnera i čovjeka.
Tim više imaš razlog da završiš brak s takvom osobom.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 01:49   #5
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Tja,
ako on odbija komunikaciju,smatra da je bila čija pomoć za luđake...
rješenje je nažalost samo jedno.
Pa ako djetetu i sebi želiš dobro...
morat ćeš i ti u vode razvoda..
No meni upada u oči ova tvoja rečenica:

.. I onda sam se razbolila. Ništa strašno, u redu sam sada... ali od te bolnice, sve je krenulo nizbrdo.

Ovo je očito prelomna točka.
Kakva je to bolest,koju on ne može ni shvatiti ni prihvatiti?
Ako je kojim slučajem kirurški zahvat,koji je nešto promijenio na tvom tijelu,ali ti si eto na taj način spašena,onda je njegova reakcija,krajnja mizerija od partnera i čovjeka.
Tim više imaš razlog da završiš brak s takvom osobom.
Bok. U tome i je dvojba, što malcu ništa ne fali. Što smo sa njim super, on je sa njim super. I kako to sad prekinit... Mi nismo dobro. Možda on sebi poriče, ali ja sam svjesna.
S bolnicom je gotovo (nadam se da je), ali da, to je bila prelomna točka.... i od tada se povlači..
squik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 04:18   #6
Prema prvome dijelu tvoga posta djeluješ kao žena koja se više vodi raciom, a manje emocijama: "Emocije su popustile, ali si ušla u brak; u sebi trpiš i to traje već dvije godine..."

I onda ide onaj dio, "i sve sam mu to iznjela, kao da sam zidu rekla".

Kako si to iznjela? Muškarci imaju potreba za emocijama, a ako si ti hladna vjerojatno je i on.
A on kao muškarac ima još manje "koketiranja" s emocijama nego ti. Društvo nas uvjetuje.

Sto posto sam siguran da ljubav nije nestala, ako je bila prisutna. Mislim da treba pokrenuti emocije - jednom kada ih pokreneš kod njega strašno ćeš se iznenaditi.

Evo kako bih to ja napravio:

Pokušaj mu namjestiti neki "koncert" dalmatinskih klapa ili slavonskih tamburaša, ili nešto u tom emotivnom smislu (ljupko ljubavnom, jednostavno pjevnom).

Ključni korak: taj dan ili neposredno prije (nakon što si ga unaprijed počastila ili ulaznicama ili druženjem s dečkima) mu reci sve što ti je na duši. Slobodno budi emotivna, sjeti se svega što ste prošli skupa, lijepih trenutaka i teških koji ste prebrodili. Rasplači se i otjeraj ga, iz želje da se lijepo provede.

Nakon toga više neće biti ravnodušan.

To ne bi trebalo trajati vječno i to bi trebala ponavljati s vremena na vrijeme: buđenje emocija.

To je često kada se dvoje ljudi koji su manje skloni iskazivanju emocija sastanu.

Slobodno budi emotivna, slobodno plači pred njim. Niti jedan muškarac koji nije bio izrazito razočaran u ljubavi nije i ne može biti ravnodušan na suzu.

Edit: sretno i nemoj se predati.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 04:51   #7
Moraš shvatiti da je bilo kome sa strane teško procijeniti,ono što ti sama ne imenuješ,(na što svakako imaš pravo),no mene i dalje kopka taj omniozni boravak u bolnici.
Ako je to bio dulji boravak,uz neku ozbiljniju dijagnozu,što se to događalo s njim u to vrijeme?
Šutljivost kao osobina,još uvijek nije dovoljan razlog za ovakvo udaljavanje s njegove strane.
A iskače i njegovo vrijeđanje ,kad inzistiraš na razgovoru.
Moralo se dogoditi nešto drugo.
Nažalost kroz mnogobrojna iskustva razvedenih ljudi,nameće se sumnja,da su njegovi osječaji prema tebi u potpunosti nestali,da se osječa okovan brakom tj životom s tobom i da nije isključeno da je angažiran negdje drugdje,tj da se dogodilo baš u vrijeme tvog liječenja.
Njegovo ponašanje i emocije prema djetetu,nisu mjerilo vašeg međusobnog stanja,kao niti eventualna usklađenost vas oboje kad je dijete u pitanju,
to su samo emocije i reakcije roditelja.
To što se tebi nameće dvojba radi djeteta,tj za njegovu dobrobit je dvosjekli mač.Dijete raste i sve će više shvačati i osječati hladnoću i pomanjkanje ljubavi između roditelja.To ostavlja kod djeteta duboke tragove.
Kažeš da se osječaš kao da ćeš eksplodirati pod pritiskom situacije,te i tu postoji opasnost da se to dogodi u krivo vrijeme i na pogrešnoj osobi ne isključujući i vlastito dijete.
Kako zamišljaš da će teći godine i godine u kojima si ti usamljena i zapostavljena,sve depresivnija?
To ne može dobro završiti.
Za nijedno od vas troje.
Očigledno da si razmišljala o razvodu,moje je mišljenje,da bi bio bolji no život kakav vodiš.Dok je dijete malo, lakše će podnijeti razdvajanje roditelja,osobito ako se ljudski i odgovorno dogovorite.
No ipak,otiđi ti sama kod psihijatra,(a ne bračnog savjetnika jer bez njegovog prisustva,a koje on odbija,ne koristi tako i tako) ,da ti pomogne razriješiti tvoje osobne dvojbe i tvoje psihostanje.I to nemoraš saopčiti suprugu.Nećeš dobiti razumijevanje,a ne možeš to koristiti kao oružje.
Pisanje pisma suprugu ti ne bih preporučila iz jednostavnog opreza,ako bi na kraju došlo do bitke za skrbništvo.
Iskrenost je kao bumerang.

.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 28.09.2016. at 05:02.
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 08:46   #8
pokušaj se prvo stabilizirati, sama ili uz pomoć psihoterapeuta,
znam da je teško u takvoj situaciji, ali okreni se sebi,
svojim zadovoljstvima...
kada budeš snažnija ozbiljan razgovor, ovako kao si nama napisala,
bez optuživanja i ograda, ali sa jasnim i čvrstim stavom da tako više ne ide,
samo moraš biti sigurna da onda možda više nema natrag...

evo još jedne situacije gdje će on vjerojatno biti iznenadjen odlaskom jer je sve bilo naglo
i bez razloga, vjerojatno u PMSu
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 10:32   #9
Ako dobro pamtim iz teme pred par mjeseci, jedan od glavnih problema je bio taj što nije htio podmititi doktora nekim whiskeyjem?

Sent from my B1-850 using Tapatalk
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 14:39   #10
Bok svima,
evo redom ću napisati. Jako sam emorivna. Romantik sam i zanesenjak, dok je on taj racionalni i svaka kuna na svon mistu tip... Uz njega, doduše, sam se drastično spustila na zemlju što je dobro ali i nije. I tu smatram da sam mu puno dopustila... pustila... A naše problema bi mu iznijela tako da bi nas dvoje bili sami, lijepo bi ga sjela, nema televizije nema mobitela... i priča bi krenula polagano, dok nebi došli do srži kada... booom... zid... pali se televizija i uzima se mobitel u ruke i "talk to the hand"...
Koncert sam pokušala, i bila sam luđakinja koja je potrošila tolike pare na kartu, pa koliko će nas doć put do Zagreba, pa di ćemo sa malin.. pa ovo pa ono... eto to je on... i naravno, da se sve lipo izorganiziralo i da smo otišli na koncert i da mu je bilo super... ali meni i nije bilo baš fora kad je usra odma u startu....
Bolnica... da već sam prije pisala.. i prihvatila vaše prijedloge i savjete... i evo, haha, vračamo se na početak... zbilja mi je lakše se obratit ovako potpunim neznancima, jer će vaši odgovori biti iskreniji...
Dakle, bolnica... nije bilo podmičivanja viskijem, već zahvala doktoru koji mi je spasija život i koji se stavija oko mene... On nije htija dat malo skuplji whiskey iz kredence jer će on to jednom popit i kupija je jeftiniji... eto... to je to... a u bolnici sam bila dva miseca, upala žući, pa gušterača... i izvukla sam živu glavu... jedva zahvaljujući tom doktoru... a on je za početak, kada su krenuli bolovi i kada smo par puta bili na hitnoj dok mi nisu napokon skontali što mi je, zna samo reć (dakle ja umiren od bolova, ne bi ni neprijatelju poželila) da budem pristojnija prema doktoru dok pričan... znači... reagirat nisam mogla tada ni ta dva miseca, ali sam mu kasnije dala do znanja da mu zamjeram to... i bilo je još par situacija no s time bi otišla pre daleko... bit svega, nije mi bija potpora kakva je triba bit... nije se borija za mene (a znate kakvi tribate bit u bolnicama)...

Eto tu je sve krenulo... o razvodu sam razmišljala, i kako bi to izgledalo s malcem... i gdje bi živila... sve sam scenarije prošla u glavi... ali ona misao, kada ih vidim skupa kako se igraju, neće imati ovo, onda pomisao o razvodu nestane...

U psihoterapeuta sam bila, ali nije mi puno pomogla... više je ona pričala nego ja... preko HZZO-a... za privatnika nemam novaca....

Ljubavnica, ne znam... on je onaj tip za kojeg svi misle da je dobrica, i je... ali je težak za popizdit i to znam samo ja... i njegovi bliži... i onda kad je riječ o nevjeri, ma di bi on... no pomislila sam na to, jer radi posao da ga nekad nema po cile dane... i moža svašta izmislit... a i seksa ima točno jednom misečno... ako ga i ima... tako da... da, sumnjam i na to... i iskreno, volila bi da doznam, da je ima... jer bi mi mnogo toga olakšalo...
Živim u mistu, i u obitelji sam di je žena kriva za sve... već sam se naslušala priča di bi žena ostavila muža jer ga više ne voli... pa onda komentari "ali on je dobar, on nju voli, kakva glupača..." i tako to... on on on... ona i njeno mišljenje i emocije ne postoje... ne pita se nju... dosta cura koje znam, pa i njegova sestra, trpe svakakve ludosti u braku... i tako treba... kad se neko rastavi jer nije išlo.. komentar "vidi mene kako ja mogu bit snjim" i onda mi dođe da se bacin sa balkona....

Joj, otišla sam daleko... ali ne znam šta više mogu tu napravit... teška je ovo odluka ali ja nisam dobro.. depresivna sam i živčana... kreću sada zimske aktivnosti, joga pilates i sl... pa se veselim tome da rasčistim glavu, i onda sve ove misli nestanu... ali kada stanem, i kada nisam zaokupirana... eto ih... Mislim se i sve majci reč... ali, obzirom da je ona s ocem imala gadan razvod, nisam ni u to potpuno sigurna... jer znam da bi ona odma skočila ka puma...
squik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 15:17   #11
I ja se sjecam da si pisala ranije ,pred neko vrime ali ako se ne varam bio i problem da ne provodi vrijeme sa tobom i sinom ,nece na plazu ,vani prosetat malo zajednickog vremena opcenito .
Znaci ipak se nesto pomaklo nabolje ,provodi vrijeme sa sinom .

U maloj sredini si ,ako je jos i takav patrijahalni mentalitet, nije ti laka .Pred pucanje si komunikacija losa ,ti nesretna i to traje vec neko vrijeme .
Dali je momoguca opcija razgovor s njim iskreni i da mozda da ides kod matere s malim (ako nije skolarac )a da on razmisli o svemu a i ti .Mozda kada se odmaknes od svega od njega od te sredini i pogledas situaciju iz drugog kuta ,razbistris glavu a mozda se i on trgne kad vidi kako je bez vas .
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 17:28   #12
Sad ću ti malo secirati post

Quote:
squik kaže: Pogledaj post
Bok svima,
evo redom ću napisati. Jako sam emorivna. Romantik sam i zanesenjak, dok je on taj racionalni i svaka kuna na svon mistu tip... Uz njega, doduše, sam se drastično spustila na zemlju što je dobro ali i nije. I tu smatram da sam mu puno dopustila... pustila... A naše problema bi mu iznijela tako da bi nas dvoje bili sami, lijepo bi ga sjela, nema televizije nema mobitela... i priča bi krenula polagano, dok nebi došli do srži kada... booom... zid... pali se televizija i uzima se mobitel u ruke i "talk to the hand"...
Koncert sam pokušala, i bila sam luđakinja koja je potrošila tolike pare na kartu, pa koliko će nas doć put do Zagreba, pa di ćemo sa malin.. pa ovo pa ono... eto to je on... i naravno, da se sve lipo izorganiziralo i da smo otišli na koncert i da mu je bilo super... ali meni i nije bilo baš fora kad je usra odma u startu....
Znači ipak ste išli, ali našla si razlog da kvocaš i nakon kaj ti je uspio tvoj naum s odlaskom na koncert? Nisi se mogla opustiti jednom nakon što ste otišli?

Quote:
squik kaže: Pogledaj post
Bolnica... da već sam prije pisala.. i prihvatila vaše prijedloge i savjete... i evo, haha, vračamo se na početak... zbilja mi je lakše se obratit ovako potpunim neznancima, jer će vaši odgovori biti iskreniji...
Dakle, bolnica... nije bilo podmičivanja viskijem, već zahvala doktoru koji mi je spasija život i koji se stavija oko mene... On nije htija dat malo skuplji whiskey iz kredence jer će on to jednom popit i kupija je jeftiniji... eto... to je to... a u bolnici sam bila dva miseca, upala žući, pa gušterača... i izvukla sam živu glavu... jedva zahvaljujući tom doktoru... a on je za početak, kada su krenuli bolovi i kada smo par puta bili na hitnoj dok mi nisu napokon skontali što mi je, zna samo reć (dakle ja umiren od bolova, ne bi ni neprijatelju poželila) da budem pristojnija prema doktoru dok pričan... znači... reagirat nisam mogla tada ni ta dva miseca, ali sam mu kasnije dala do znanja da mu zamjeram to...
OK, možda je bio malo grub, ali ja bih mu to jednom spomenuo, ali ne bih pravio dramu oko toga. Nije ni on znao što ti je ni kako te boli, a možda si i bila više bezobrazna nego što ti misliš. Uglavnom, premala stvar po meni za kvocanje i pijenje krvi.
Za viski - doktor je radio svoj posao - možete i ne morate mu dati poklon, on ga već dobiva u obliku plaće i poštovanja. Srati mužu jer je dao ovaj, a ne onaj viski je nepotrebno kvocanje i pijenje krvi. Ako mu i to zamjeraš, nešto puno voliš zamjerati u životu.

Quote:
squik kaže: Pogledaj post
i bilo je još par situacija no s time bi otišla pre daleko... bit svega, nije mi bija potpora kakva je triba bit... nije se borija za mene (a znate kakvi tribate bit u bolnicama)...
Nemamo dovoljno informacija iz ovog što si pisala za izvođenje zaključaka još. Možda da ih napišeš.

Quote:
squik kaže: Pogledaj post
Eto tu je sve krenulo... o razvodu sam razmišljala, i kako bi to izgledalo s malcem... i gdje bi živila... sve sam scenarije prošla u glavi... ali ona misao, kada ih vidim skupa kako se igraju, neće imati ovo, onda pomisao o razvodu nestane...

U psihoterapeuta sam bila, ali nije mi puno pomogla... više je ona pričala nego ja... preko HZZO-a... za privatnika nemam novaca....

Ljubavnica, ne znam... on je onaj tip za kojeg svi misle da je dobrica, i je... ali je težak za popizdit i to znam samo ja... i njegovi bliži... i onda kad je riječ o nevjeri, ma di bi on... no pomislila sam na to, jer radi posao da ga nekad nema po cile dane... i moža svašta izmislit... a i seksa ima točno jednom misečno... ako ga i ima... tako da... da, sumnjam i na to... i iskreno, volila bi da doznam, da je ima... jer bi mi mnogo toga olakšalo...
Živim u mistu, i u obitelji sam di je žena kriva za sve... već sam se naslušala priča di bi žena ostavila muža jer ga više ne voli... pa onda komentari "ali on je dobar, on nju voli, kakva glupača..." i tako to... on on on... ona i njeno mišljenje i emocije ne postoje... ne pita se nju... dosta cura koje znam, pa i njegova sestra, trpe svakakve ludosti u braku... i tako treba... kad se neko rastavi jer nije išlo.. komentar "vidi mene kako ja mogu bit snjim" i onda mi dođe da se bacin sa balkona....

Joj, otišla sam daleko... ali ne znam šta više mogu tu napravit... teška je ovo odluka ali ja nisam dobro.. depresivna sam i živčana... kreću sada zimske aktivnosti, joga pilates i sl... pa se veselim tome da rasčistim glavu, i onda sve ove misli nestanu... ali kada stanem, i kada nisam zaokupirana... eto ih... Mislim se i sve majci reč... ali, obzirom da je ona s ocem imala gadan razvod, nisam ni u to potpuno sigurna... jer znam da bi ona odma skočila ka puma...

Meni tu malo nedostaje mesa. Pišeš u prvom postu da ne možeš razgovarat s njim, ali nisi napisala ništa od detalja što ti njemu kažeš, na koji način i što onda on kaže/napravi. Malo mi ima rupa u tekstu ko da nas ne želiš opterećivati detaljima, a u stvari ne želiš da se ne otkrije možda i druga strana priče koja i ne ide baš tebi toliko u korist. Nekako je sve preopćenito tipa "Ja pokušavam njemu nešto reći, a on me ne želi slušati."
Ne kažem sad da nije ružno što te on otkantava, ali ako mu cijelo vrijeme krv piješ sa stvarima poput kakvog je viskija dao doktoru ili kako ti je jednom rekao da budeš pristojnija, onda nije problem samo u njemu i to bi ga moglo značajno ohladiti od tebe.
Daj sad malo više napiši o situacijama koje se događaju i daj primjere da dobijemo malo bolji feeling što se događa.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 17:41   #13
I opet taj viski...pa što nisi to još preboljela...
Drugi nick?? ili nije...ista tema...isti viski
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 18:38   #14
Slažem se s Pangom, kažeš kako u jednom trenutku razgovora on samo upali tv. Mene zanima kako ste točno razgovarali prije tog trenutka, odn. što je dovelo do toga da se u jednom trenutku zatvori i upali tv.

Sent from my B1-850 using Tapatalk
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 21:37   #15
Mislis da se vise ne volite. Ti ustvari znas, jel tako?
Emotivno i seksualno te ne nadopunjuje. Nije ti podrska u bolesti.

Sta je jos potrebno?
Stvari su nekad tako jednostavne. Treba samo (malo) hrabrosti.

Precesto i predugo ocekujemo da se drugi mijenjaju i pruze nam ono sto nam treba. Prerijetko damo sebi ono sto nam treba.
__________________
Zar nije divno kad naidje netko i ucini nas "slabima"? To ne znaci da nismo jaki nego da smo zivi.
vrludava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 21:47   #16
Autorice, ova tvoja rečenica mi je zapela za oko - Bilo nam je super u vezi, dok nišno došli do one faze (glupo je to tako nazvat, ali...) kada je bilo, ili prekinit ili se vjenčat. I eto, vjenčali se.
Meni to ispada kao da ste ušli u brak zbog drugih - što će oni reći ako se nakon 5 godina ne vjenčate?
Ne djeluje mi kao da ste u brak ušli iz ljubavi, nego 'reda radi'.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 21:56   #17
Zanima me kako idu ti vasi razgovori? Docekas ga hladna dok ti cigareta drhti u rukama uz ozbiljno:"Moramo razgovarati", razgovor krene skoro pa spontano nakon rucka ili kako? Koliko cesto se ti trudis, u onom zenskom stilu, da si mazna, da mu pruzis ljubav i podrsku itd? Poznajem neke zene kojima je samo falilo da lupe sakom o stol i narede muzu-izvoli me voljeti i biti kako ja kazem!

Tesko je ako ste upali u taj krug zamjeranja, ja bih prije pakiranja ipak probala drugi pristup, da ti omeksas, da se ponovo zaljubite jedno u drugo itd. Puno je bitniji taj neverbalni i verbalni dio od marke cuge za mito doktoru. Obicno ljudi reflektiraju ponasanje od druge osobe pa me zapravo samo zanimalo imas li ti neki bitchy stav ili si vise dobrica, a njemu treba neka rospija?
Naravno, uvijek postoji mogucnost da bi on van tog braka, mozda i ima neku drugu, ali prvo se fokusiraj na vas odnos.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 22:18   #18
zapravo, sve je rečeno u naslovu. ''Mislim da se više ne volimo''.

I ja mislim da se više ne volite. Dva svijeta, negdje ste se razišli.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 23:24   #19
Ja mislim da je on shvatio da se više ne volite puno prije tebe i iz toga sve prolazi.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 01:18   #20
Malo mi je čudno da u pola razgovora samo ustane i ode. Za to mora biti ili potpuno nenormalan ili da mu je svega dosta ono preko guše.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.