Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 22:54   #121
Da, da, napredovanje i noviteti poticu na kreativnost {samim time postize se dinamicniji stil zivota}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 17:21   #122
Meni je ova tema smijesna zato sto ja kazem jedno i onda se to pobija haha To je MOJE misljenje i tacka. Ti pokusavaj biti vrh drugima i privlaciti druge stvari i ljude odlukom. Ne kazem da neces postici rezultate radom na svojoj licnosti ali da ces nauciti karizmu: neces. No, ti pokusaj bez pobijanja drugih pa nam javi rezultate. Jedno je biti licnost koja radi na sebi, drugo karizmaticna. Sretno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 22:19   #123
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
@kika
Po čemu je smrt pravedna?
Ako pretpostavimo (nikada ne znamo a sigurnošću) da je smrt konačna (trenutno; u budućnosti neće biti konačna, ali to je već druga tema) prekida tu putanju življenja bilo koga koji svoj život percipira negativno, kroz patnju i sl.
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Misliš da nije moguće biti objektivan prema sebi bez "uplitanja" sa strane?
Dakle, kada nemaš apsolutno nikoga koga bi voljeo/la ili tko bi tebe voljeo na ovoj planeti, da li je moguće živjeti nesebično?
Moguća je objektivnost, ali ne uvijek i u svim situacijama, pa čak niti u istim situacijama koje se ponavljaju.
Ali, ako bi težili nekom obliku kolektivnog društva, onda bi prihvaćanje i uzimanje u obzir tuđe pecepcije našeg ja bio jedan od prvih koraka.
Što znači voljeti točno?
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Odluci, evo, od jutros da ces zraciti i da ce te cijeli grad odjednom primjecivati.
....ili bar ulične žarulje ako ništa drugo
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 22:23   #124
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Ako pretpostavimo da je smrt konačna, ona prekida tu putanju življenja bilo koga, tko svoj život percipira negativno, kroz patnju i sl.
Malo sam ti uredio upis, nadam se da se ne ljutiš. Dobar je.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 12:19   #125
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Meni je ova tema smijesna zato sto ja kazem jedno i onda se to pobija haha To je MOJE misljenje i tacka. Ti pokusavaj biti vrh drugima i privlaciti druge stvari i ljude odlukom. Ne kazem da neces postici rezultate radom na svojoj licnosti ali da ces nauciti karizmu: neces. No, ti pokusaj bez pobijanja drugih pa nam javi rezultate. Jedno je biti licnost koja radi na sebi, drugo karizmaticna. Sretno.
Ali karizmaticnost nije robotska, a ja nisam robot tako da ja vjerujem da ja mogu biti karizmatican {mozda vec djelomicno i jesam i zahvalan sam sto sam uporani sto znam da cu radit na sebi}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 17:38   #126
Takvi ljudi se rode se s takvim osobinama, kao śto su dijamanti u prirodi, a ako su i mudri, uspiju te svoje vrline obraditi tako, da postaju pravim briljantima

Ja sam żiv predstavnik te skupine (ekstrovertika). Uz to me je priroda obdarila i joś* nekim drugim dobrim i żeljenim osobinama.
Na mene se "lijepe" odrasli ali i mala djeca i żivotinje

Bivśa to nije mogla smisliti, jer npr gdje god smo bili na većem prijemu (svadba itd), većina djevojaka i żena se je skupljala oko mene, jer volim prićati i śaliti se, a mnoge od njih to vole , a eks je kuhala od ljubomore

STOP! bez event napada molit ću neke, jer nisam rekao da sam skroman, nego sam odgovorio na pitanja autora teme

Ako se neki rode kao introvertne osobe, teśko da će im neśto pomoći, da poprime taj "lijepak", koji privlaći druge. Ne każem da se s njima neće drużiti ljudi, ali ih neće "privlaćiti".

*-ima ljudi, koji ne vole ekstrovertike, ali mogu cijeniti njihove druge dobre osobine, ako ih takvi posjeduju.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.