Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2017., 15:55   #321
Quote:
plasica kaže: Pogledaj post
U herojskim danima Domovinskog rata kada se Hrvatska iznenađujuće dobro držala, u onom zanosu ljudi su se pitali - kako to da Hrvati, ovako čvrsti, ponosni, hrabri, sposobni ..... nisu imali državu toliko stoljeća? I meni kao klincu to nije bilo jasno.
Nakon odlaska FT-a postalo mi je jasno. Narod koji dva puta bira za predsjednika Mesića ima problema sam sa sobom. Jer je dva puta birao lika koji je povijesni raritet - u povijesti je bio je prvi (i vjerujem posljednji) predsjednik koji je svjedočio protiv svoje države i koji je tajne arhive otvorio svima, bez ikakve sigurnosne provjere. Zato i razmišljem hoćemo li mi uspjeti sačuvati tu našu državu. Možda slučaj Mesić nije incident, možda je to stanje naše nacionalne svijesti. Možda jednostavno imamo previše Mesića u narodu pa moramo uništavati sami sebe.
Ni kao malodobnom ti nije bilo jasno tko je zaslužan za pljačku Hrvatske i kome je trebao rat mada je Ustav bio potpuno jasan ...

A tek otvaranje arhiva bokte sa kojeg staništa dolaziš da pišeš ovakve besmislice
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 18:26   #322
.

''Još jedno priznanje Stipi Mesiću. Iz Haaga stigao poziv da bude doživotni svjedok.''

Hodak je lud ko šiba..
.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 20:52   #323
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Ni kao malodobnom ti nije bilo jasno tko je zaslužan za pljačku Hrvatske i kome je trebao rat mada je Ustav bio potpuno jasan ...

A tek otvaranje arhiva bokte sa kojeg staništa dolaziš da pišeš ovakve besmislice
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...-roka/4555391/

Se vidimo na otvorenju?
plasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:53   #324
opet na krivu pistu ... Nit su se držali projekta za ime Tuđman terminala, a ne zračne luke Zagreb odustali od podzemnog dijela i tako si spremili hrpu novca zbog izbora imena a frend mi veli da je sve tako loše napravljeno da sa potpunim pravom nosi ime navedenog gada ... to ti je. No kakve veze ima sa Mesićem? I gdje je nestalo doktor ....
letim sa drugih destinacija, znatno je povoljnije ...
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:55   #325
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Ni kao malodobnom ti nije bilo jasno tko je zaslužan za pljačku Hrvatske i kome je trebao rat mada je Ustav bio potpuno jasan ...

A tek otvaranje arhiva bokte sa kojeg staništa dolaziš da pišeš ovakve besmislice
To je vrlo jasno kome je rat trebao - Srbiji Slobodana Milosevica kako bi ratom ostvarila svoje zacrtane ciljeve u procesu raspada SFRJ.

Hrvatskoj rat nije trebao, ali je na njega bila primorana jer je bila napadnuta.

Saugaro ne zna osnovne stvari... moze bit da je posenilio kao Mesic.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 09:23   #326
Quote:
plasica kaže: Pogledaj post

nije dugo trebalo da se vidi koja je to muljaža ...

http://www.vecernji.hr/vijesti/

Upitan datum otvorenja terminala Zračne luke Franjo Tuđman – otkriven sigurnosni problem!

Novi terminal Zračne luke Franjo Tuđman trebao bi biti otvoren krajem ožujka, no testiranja opsluživanja zrakoplova otkrila su jedan veliki sigurnosni problem


No morat će koristiti i staru jer je ispred novog terminala samo 13 stajanki dok ih je ispred starog 23.

zračna luka je i dalje aerodrom zagreb, a novi majušni terminal nosi ime giganta tuđman franje .. samo nema doktor što znamo da je pokojnik bio lažovčina teškog kalibra kao i familija mu ..
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:02   #327
.
Koliko vidim, problem je tehničke prirode i samo treba neke stvari uskladiti.. To ćeš pronaći u svakom projektu većem od ježeve kućice.

I da, ovo sa titulom je ružno.. Moglo bi nekome pasti na pamet da je Franjo bio bravar ili profesionalni šaljivđija..
.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 12:14   #328
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
.
Koliko vidim, problem je tehničke prirode i samo treba neke stvari uskladiti.. To ćeš pronaći u svakom projektu većem od ježeve kućice.

I da, ovo sa titulom je ružno.. Moglo bi nekome pasti na pamet da je Franjo bio bravar ili profesionalni šaljivđija..
.
uvijek je tehničke a nije ti znakovito kako je terminal Tuđman Franjo 13 "stajanki", a terminal pleso aerodroma Zagreb (tako se službeno i dalje zove po cijelom svijetu čak 23 mjesta za prihvat ...

a di je nestao podrum iz projekta?

znaju svi da je Tuđman Franjo niškorist i smutljivac bio ... pa tko je Tuđman Franji na pogreb došao. Jedva natjerali Demirela da se vrati ...
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 12:16   #329
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Lažovčina i govnjar je tvoj ljubimac, a svjedoči o tome cijela Hrvatska.
aha, samo dok se družio sa Tuđman Franjom ... kontaminacija
kreni od domoljublja, tipa Patria ... same laži
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 14:59   #330
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
uvijek je tehničke a nije ti znakovito kako je terminal Tuđman Franjo 13 "stajanki", a terminal pleso aerodroma Zagreb (tako se službeno i dalje zove po cijelom svijetu čak 23 mjesta za prihvat ...

a di je nestao podrum iz projekta?

znaju svi da je Tuđman Franjo niškorist i smutljivac bio ... pa tko je Tuđman Franji na pogreb došao. Jedva natjerali Demirela da se vrati ...
Ova ti je jaka, ubije svakog tvog oponenta!
Još ti samo fali jedna važna usporedba s meni osobito dragim pokojnikom.
Kad bih šetala sa suprugom, i kad bi on, nakon moje kritike dotičnog, počeo s ali, brzo sam uletila sa svojim nikakvo ali. Završetak je bio moj.
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 15:34   #331
https://www.britannica.com/biography/Stipe-Mesic
Stipe Mesić
PRESIDENT OF CROATIA
WRITTEN BY: The Editors of Encyclopædia Britannica
LAST UPDATED: 2-18-2010 See Article History


a za prethodnika pogledajte sami
https://www.britannica.com/biography/Franjo-Tudjman

toliko o važnosti ...
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 15:35   #332
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Ova ti je jaka, ubije svakog tvog oponenta!
Još ti samo fali jedna važna usporedba s meni osobito dragim pokojnikom.
Kad bih šetala sa suprugom, i kad bi on, nakon moje kritike dotičnog, počeo s ali, brzo sam uletila sa svojim nikakvo ali. Završetak je bio moj.
nije do mene ... povijest je to, samo treba pogledati istini u oči ...Tako nas "obožavanje" štetočine Tuđman Franje košta i post mortem.
Umjesto da se srame diče se još jednim promašajem. Nije li tako ... činjenice ..
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 08:13   #333
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
[url]
LAST UPDATED: 2-18-2010 See Article History[/COLOR]
bit će tu još updejtanja, kako budu izlazili video uratci.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 13:42   #334
O Mesiću sve najgore dok je bio Tuđmanov potrčko, no potom i sam vidiš da se rukovao sa mnogim predsjednicima, dok se štetočina Tuđman rukovao sa sa Miloževićem i Izetbegovićem ...
Uostalom piše ti i u linkovima lijepo, no engleski ti možda stvara problem?
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 19:07   #335
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
O Mesiću sve najgore dok je bio Tuđmanov potrčko, no potom i sam vidiš da se rukovao sa mnogim predsjednicima, dok se štetočina Tuđman rukovao sa sa Miloževićem i Izetbegovićem ...
Uostalom piše ti i u linkovima lijepo, no engleski ti možda stvara problem?
Možeš li ti išta samostalno smisliti?
Poplava citata – tuđih misli, putokaza amo, tamo, sprovoda ovog, onog, rukovanja s ovim, onim, britannica amo, tamo.
Šuplje u beskraj!
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 19:18   #336
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
pa tko je Tuđman Franji na pogreb došao. Jedva natjerali Demirela da se vrati ...
Nisu došli iz istog razloga iz kojeg danas nebi nitko došao npr. Orbanu ili Kaczynskom.

Jer se, koliko god sranja u tom procesu bilo, ipak zalagao za državu i narod.
Gle čuda, svi problemi koje su nam spočitavali izvana, ko krpom obrisani, nestali su 3.1.2000.
Je, moš mislit.
Rezultat klimoglavaca i i dupeuvlakača vidimo sad nakon 17 godina.
Porazan je.
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 08:28   #337
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
O Mesiću sve najgore dok je bio Tuđmanov potrčko,
Što ćeš, politika je prljav posao.... i Tuđmanu su za takve rabote trebali takvi tipovi kao što su Mesić, Manolić i ostali.... svoj posao su odradili.....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 08:00   #338
http://www.vecernji.hr/hrvatska/mila...-mesic-1162151

Milan Kovač odgovorio na optužbe iz NU2: 'Zapravo je posrijedi Stjepan Mesić'

Bivši zaposlenik Vindije Rajko Dondur danas je, govoreći u HTV-ovoj emisiji "Nedjeljom u dva" o kriminalu u toj tvrtki, naveo kako je Vindija kupila Koku pošto je on 1994. godine ravnatelju Fonda za privatizaciju Milanu Kovaču odnio kuvertu sa 20.000 DM.


eto i ova protuha se skriva pod parolom Mesić je kriv za sve .... pa što ga nije prijavio? No što je bio sve taj polupismeni ministar i saborski zastupnik, a kao što se vidi i kriminalac i lažni svjekok ... još jedan "todorić"

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=3255
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 13:17   #339
Taj mesić je supermen....za sve je kriv....jaoooo kaće taj dan kad ga više ne bude...a onda će biti još i više kriv za sve.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 23:51   #340
Nitko nije komentirao najnoviju Mesićevu eskapadu.

STIPE MESIĆ U ISTANBULU Bivši predsjednik države žestoko napao Ameriku, NATO, EU i kapitalizam, nahvalio Ruse i Bašara al-Asada

Quote:
Mesićevo izlaganje je zanimljivo jer je, manje-više, iznio stavove koji su u potpunoj suprotnosti s hrvatskom vanjskom politikom, i to ne samo sadašnje Vlade HDZ-a i Mosta, nego i SDP-ove, koju je vodio Zoran Milanović. Na meti kritika našli su se Amerika, EU, NATO i kapitalizam, dok su za Mesića pozitivni primjeri Rusija i sirijski autokrat Bašar al-Asad.
sjena- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.