Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2017., 22:55   #1
Je li jos neko odustao?

Imam 28 god... Oduvijek sam obozavao zene.. Bio Sam sa dosta njih.. Iako samo u jednoj dugotrajnoj vezi u kojoj sam skoro 5 godina zivio sa tom curom... Situiran Sam, obrazovan, zdrav, bacim se sportom.. Nema previse da mogu radit na sebi.. slobodno vrijeme treniram ili se bavim psom... Od kad sam prekinuo sa tom bivsom nisam naisao niti na jednu curu da mi se svida. Poceo sam zsne gledat drugim ocima, vise mi nisu predmet obozavanja.. Americka propaganda da se treba bez muskarca pocinje polako zivjeti I kod nas.. barem u zg.. cure se trose koliko mogu I onda se kao idu smirit. Ne znam zasto bi skupljao necije otpatke.. na kraju su opet muskarci za sve krivi.. seks I grad sheme... Je li to samo u Zg ili? Bi li boljje prosao da trazim u siromasnijim djelovima nezz Srbije, Makedonije IL BiH.. Postoje li jos zene koje zele biti zene I majke?
whitepowder is offline  
Old 12.02.2017., 22:58   #2
Zasto protiv svoje volje da budem svetica? Kad je dolje bolje... Kad je dolje akcija
horadic_cube is offline  
Old 12.02.2017., 23:13   #3
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Imam 28 god... Oduvijek sam obozavao zene.. Bio Sam sa dosta njih.. Iako samo u jednoj dugotrajnoj vezi u kojoj sam skoro 5 godina zivio sa tom curom... Situiran Sam, obrazovan, zdrav, bacim se sportom.. Nema previse da mogu radit na sebi.. slobodno vrijeme treniram ili se bavim psom... Od kad sam prekinuo sa tom bivsom nisam naisao niti na jednu curu da mi se svida. Poceo sam zsne gledat drugim ocima, vise mi nisu predmet obozavanja.. Americka propaganda da se treba bez muskarca pocinje polako zivjeti I kod nas.. barem u zg.. cure se trose koliko mogu I onda se kao idu smirit. Ne znam zasto bi skupljao necije otpatke.. na kraju su opet muskarci za sve krivi.. seks I grad sheme... Je li to samo u Zg ili? Bi li boljje prosao da trazim u siromasnijim djelovima nezz Srbije, Makedonije IL BiH.. Postoje li jos zene koje zele biti zene I majke?
Znaci ok je ak si ti bio s njih 50 ali na kraju ocekujes da te ceka djevica?
Ti neces njihove "odpatke" a sto si ti nakon opsirnog.. "trosenja"?

Nije picka sapun pa da se potrosi.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 12.02.2017., 23:18   #4
Ruralna područja siromašnijih zemalja koja još nemaju struje. Takve mikrolokacije ti trebaju.
calea is offline  
Old 12.02.2017., 23:25   #5
Bravo, samo potvrdujete iskrivljenost stvarnosti I koliko je propaganda zatrovala sve. Mozda ja mogu pisat gluposti, Ali statistike ne lazu.. Poznajete li zenu koja je kvalitetna a da bi je ispunilo da bude necija supruga I majka?
whitepowder is offline  
Old 12.02.2017., 23:29   #6
Imaš pravo. Iskrivljujemo. Tvoja slika je skroz ispravna
Osim toga ko je još vidio da je žena s više od 5 frajera u životu postala supruga i majka. Ti, dakako, trebaš mijenjati ženske, da znaš poslije napraviti dijete.
calea is offline  
Old 12.02.2017., 23:34   #7
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Bravo, samo potvrdujete iskrivljenost stvarnosti I koliko je propaganda zatrovala sve. Mozda ja mogu pisat gluposti, Ali statistike ne lazu.. Poznajete li zenu koja je kvalitetna a da bi je ispunilo da bude necija supruga I majka?
Na ovo pitanje nema smisla odgovarat.

Quote:
Nema previse da mogu radit na sebi..
Procitaj svoja dva bogata posta na ovoj temi, shvatit ces da si tu u krivu.


Moje pitanje tebi:
Zasto ti mislis da ti vrijedis vise, iako si bio s dosta zena od zene koja je bila sa dosta muskaraca?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 12.02.2017., 23:34   #8
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Imaš pravo. Iskrivljujemo. Tvoja slika je skroz ispravna
Osim toga ko je još vidio da je žena s više od 5 frajera u životu postala supruga i majka. Ti, dakako, trebaš mijenjati ženske, da znaš poslije napraviti dijete.
Ne mjenjan ja nista... Rano sam krenuo s time jer su mi zene bike predmet obozavanja... Od kad sam prekinuo sa bivsom nisam bio niti sa jednom..
Ne razumijem zasto ne bi trazio sta zelim ako imam prakticki sve da serviram nekome... Samo nemam zivaca za igrice I kvazi kompromise
whitepowder is offline  
Old 12.02.2017., 23:37   #9
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zasto ne bi trazio sta zelim ako imam prakticki sve da serviram nekome... Samo nemam zivaca za igrice I kvazi kompromise
A to je? Sto tocno ti nudis? Primitivan egoistican pogled na stvari?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 12.02.2017., 23:40   #10
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Bravo, samo potvrdujete iskrivljenost stvarnosti I koliko je propaganda zatrovala sve. Mozda ja mogu pisat gluposti, Ali statistike ne lazu.. Poznajete li zenu koja je kvalitetna a da bi je ispunilo da bude necija supruga I majka?
Poznajem.
I iskreno se nadam da će pronaći nekog jednako kvalitetnog tko bi ispunio ulogu supruga i oca. Poznaješ li ti nekog takvog?
horadic_cube is offline  
Old 12.02.2017., 23:42   #11
Kakav si, s takvim si.

Možeš tražiti drugdje, ali što ti vrijedi kada ćeš morati muljati i pretvarati se da si nešto drugo. Dobre žene ostavi onima koji će ih cijeniti.
Zek0slav is offline  
Old 12.02.2017., 23:43   #12
A bokte koji vrag je ovim muskarcima danas onaj zove zene kujama ovaj otpacima ...
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 12.02.2017., 23:45   #13
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
A bokte koji vrag je ovim muskarcima danas onaj zove zene kujama ovaj otpacima ...
To samo sad od kad mu više nisu predmet obožavanja.
calea is offline  
Old 12.02.2017., 23:45   #14
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
A to je? Sto tocno ti nudis? Primitivan egoistican pogled na stvari?
Zasto Sam ja primitivan, a ne ti? Ja Sam spreman nekome ponuditi ljubav, iskrenost I toplinu... Prezirem svijet u kojem se sve pocelo vrtit oko seksa...

Imam posao, obrazovan sam, imam svoj stan, auto I dobro izgledam.. naravno to da dobro izgledam ne mora biti u ocima svake.. Jel znas puno ljudi u hr da imaju sreden zivot?
whitepowder is offline  
Old 12.02.2017., 23:46   #15
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
A bokte koji vrag je ovim muskarcima danas onaj zove zene kujama ovaj otpacima ...
Hmmm...

Di ti vidis muskarce?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 12.02.2017., 23:49   #16
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Hmmm...

Di ti vidis muskarce?
A i to kaj velis,
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 12.02.2017., 23:51   #17
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
A bokte koji vrag je ovim muskarcima danas onaj zove zene kujama ovaj otpacima ...
Nemas pojma sta se nudi i kakve sam upoznavao.. a sta su Onda? Prave se drage I fine pa ti ispricaju Kako se za njih lijepe samo kreteni, a Eto ona je morala probat bas sve njih... Na kraju pricaju Kako su se opametile, a shvatit da ih mogu odvest u krevet u Roku of 20 minuta... I tako ispocetka... Curama od 25-30 godina I dalje je spica ic po narodnjackim klubovima I sl.. ajde jbt Kako da ih nazovem
whitepowder is offline  
Old 12.02.2017., 23:51   #18
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post

Imam posao, obrazovan sam, imam svoj stan, auto I dobro izgledam.. naravno to da dobro izgledam ne mora biti u ocima svake.. Jel znas puno ljudi u hr da imaju sreden zivot?
Sta ti vrijedi to sve kad razmisljas tako kako razmisljas i nemas emocionalne inteligencije?
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 12.02.2017., 23:51   #19
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Zasto Sam ja primitivan, a ne ti? Ja Sam spreman nekome ponuditi ljubav, iskrenost I toplinu... Prezirem svijet u kojem se sve pocelo vrtit oko seksa...

Imam posao, obrazovan sam, imam svoj stan, auto I dobro izgledam.. naravno to da dobro izgledam ne mora biti u ocima svake.. Jel znas puno ljudi u hr da imaju sreden zivot?
Ljubav i toplina isijavaju iz tebe.

IMAM, JA, JA, JA, upravo je u tome tvoj problem.

Jos uvijek cekam odgovor na svoje pitanje.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 12.02.2017., 23:53   #20
Imam i ja auto ....stan .....posao i ja bi se udao.


E da i skoro sam nevin
the33 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.