Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2007., 18:42   #41
Pa vecina pecnica danas je tako napravljena da im se vrata nisu užarena pri pečenju. Displeji su ti komplicirani onoliko koliko si glup. Dakle, uglavnom su toliko jednostavni da imaš: uključi tad, isključi tad, stavi sat, ...

Svatko tu će ti dati neki drugi savjet, pohvalu za tip koji upravo on/ona ima.
Ti prvo vidi svoju cjenovnu mogućnost, pa onda malo prošvrljaj po modelima, odredi što ti treba, a što ne (od dodatnih opcija, displeja, mogucnosti rada (pizza, rostilj)).

Da je candy bolji od elektroluxa, ili bosh od gorenja...to je stvar osobnog iskustva. Sumnjam da doma imas vise od 1 pecnice da mozes usporediti. a to sto se punici strgala mašina, gorenje, svekru bosh brijaci aparat i sl. su bedastoce.
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 09:17   #42
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Pa vecina pecnica danas je tako napravljena da im se vrata nisu užarena pri pečenju. Displeji su ti komplicirani onoliko koliko si glup. Dakle, uglavnom su toliko jednostavni da imaš: uključi tad, isključi tad, stavi sat, ...
Istina, ali npr. Slafko se odlučio za onu kojoj se vrata ugriju do 60 °C ! Dakle koji modeli su bolji sto se temperature vrata tiče?
unkle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 13:31   #43
ja danas pičim u pefeca vidit onu candycu vulgaris šta u kompletu sa pločom i napom dođe 2500 iljade
pogledala katlog od candya, radi se o aparatima iz ove sezone.
Najjednostavnijima
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 13:45   #44
usput da pitam
znam da mrkantone ne ugrađuje aparate koje u njih kupiš, pretpostavljam da ni pljevec nije drukčiji - koga da nađem za taj posa? i koliko bi me moglo po prilici doć?
ne mislim se sama zahebavat sa tim, nemam pojma o tome (iako znam malo više od prodavač u mrkantoneu koji su prvi put čuji za tangencijalni ventilator kao i za grijač u makinji za suđe )
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 08:53   #45
Ma ja potpuno razumijem te ljude koji rade u tim centrima...rade tamo i petkom i svetkom za 2500 kuna, a onda još i kupci "gnjave" s kojekakvim pitanjima....Je*e se njima za pečnice i sve ostalo, treba ih razumijeti
konfiguracija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 09:41   #46
Quote:
konfiguracija kaže: Pogledaj post
Ma ja potpuno razumijem te ljude koji rade u tim centrima...rade tamo i petkom i svetkom za 2500 kuna, a onda još i kupci "gnjave" s kojekakvim pitanjima....Je*e se njima za pečnice i sve ostalo, treba ih razumijeti

ja mogu shvatiti da im nije lako..ali oni su tamo da bi mi odovorili na moja pitanja, da budu ljubazni i susretljivi, da znaju nešto o onome što prodaju. to je u opisu njihovog posla. to im je posao. zašto bi mene treblo zanimati kolika je njima plaća i jesu li zadovoljni?
sorry, ali to je kao da kažeš da je ok da profesor koji nije zadovoljan svojoj plaćom jednostavno preskače učenike naučiti dio gradiva...
__________________
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 11:03   #47
Quote:
konfiguracija kaže: Pogledaj post
Ma ja potpuno razumijem te ljude koji rade u tim centrima...rade tamo i petkom i svetkom za 2500 kuna, a onda još i kupci "gnjave" s kojekakvim pitanjima....Je*e se njima za pečnice i sve ostalo, treba ih razumijeti
prodavač u Kiki ima veću plaću od moje sve i da nema - nije moj problem. Stavilo te na odjel bijele tehnike - sidi i nauči. Inače koji bi ti posa bija - da me informiraš o cijeni - pa to vidim i sama
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 10:54   #48
ugradbena pećnica

gradnja kuće je pri kraju, i sad dolaze druge muke... uređivanje interijera

budući da je od danas struja još 20% skuplja , a plin se za sada dobro drži, razmišljam o tome da umjesto električne, kupim plinsku ugradbenu pećnicu... pretraživanjem na internetu otkrio sam samo jednu firmu koja ih prodaje, a oni su u Rijeci (ja u Zagrebu, pa mi baš nisu usput )

zna li netko ima li u Zagrebu ili bližoj okolici trgovina koja prodaje plinske ugradbene pećnice

zanima me također i koje su cijene tih pećnica i, ako netko ima iskustva, isplati li se umjesto električne kupovati plinsku pećnicu (malo mi je sumnjivo to što se na tržištu mahom mogu naći samo električne pećnice, ne vjerujem da je to slučajnost)

hvala svima
galija is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.07.2008., 20:28   #49
Quote:
galija kaže: Pogledaj post
gradnja kuće je pri kraju, i sad dolaze druge muke... uređivanje interijera

budući da je od danas struja još 20% skuplja , a plin se za sada dobro drži, razmišljam o tome da umjesto električne, kupim plinsku ugradbenu pećnicu... pretraživanjem na internetu otkrio sam samo jednu firmu koja ih prodaje, a oni su u Rijeci (ja u Zagrebu, pa mi baš nisu usput )

zna li netko ima li u Zagrebu ili bližoj okolici trgovina koja prodaje plinske ugradbene pećnice

zanima me također i koje su cijene tih pećnica i, ako netko ima iskustva, isplati li se umjesto električne kupovati plinsku pećnicu (malo mi je sumnjivo to što se na tržištu mahom mogu naći samo električne pećnice, ne vjerujem da je to slučajnost)

hvala svima

Ne znam da li imaš iskustva sa plinskim pećnicama, ali ja je ne bih kupio zbog slijedećeg. Moja mama je ima 15-tak godina i samo muke s tom pećnicom.
Prvo ti treba 3 mjeseca da se navikneš na tu vrstu rada jer plin gori samo odozdola i toplina se širi prema gore, znači sva pečena hrana jače je pečena sa donje strane.
Zatim da se pošteno zagrije treba ti duže nego sa električnom pećnicom i mislim da (možda subjektivno) nikada ne postigne tako visoku temperaturu kao električna (to se odnosi na pečenje kruha i pizze).
I da, još jedan problem, unatrag par godina više se ne može upaliti automatski preko iskre nego treba ručno gurnuti upaljenu šibicu kroz rupu u dnu pećnice, što je vrlo nepraktično.

Eto toliko, nadam se da neki ljudi imaju bolja iskustva.

Pozdrav, Kurtz.
Kurtz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 23:26   #50
Galija već sam pisala o tome, mi smo za tetu kupili ugradbenu plinsku pećicu usalonu namještaja Maros koji se nalazi odmah nakon malog graničnog prijelaza Bregana, proizvođač Nardi. Talijani su veliki potrošači plina i Nardi je njihov proizvođač. Teta zadovoljna pećnicom, evo već 5 godina najnormalnije radi.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 23:54   #51
da li netko od vas zna za pećnicu koja se otvara u stranu? lijevu ili desnu - kao što se otvara mikrovalka. znam samo za jednu Whirpoolovu, zanima me proizvodi li to još netko?
KAMA SUTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 08:29   #52
Ima i jedan model od Electroluxa koji se otvara u stranu, ne znam točno šifru modela, ali ćeš ga lako naći na njihovoj stranici.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 09:47   #53
Quote:
KAMA SUTRA kaže: Pogledaj post
da li netko od vas zna za pećnicu koja se otvara u stranu? lijevu ili desnu - kao što se otvara mikrovalka. znam samo za jednu Whirpoolovu, zanima me proizvodi li to još netko?


SIEMENS
miko10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:17   #54
Quote:
miko10 kaže: Pogledaj post
SIEMENS

istina. našla sam je. i....mogu ti reći prilično je skuplja od Elextroluxa. našla sam i zanussi, al ne znam cijenu još za sad...


hvala tebi i Mirelli
KAMA SUTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 11:49   #55
ima i bosch (mi smo razmisljali o kupovini iste ali sam dobila nekoliko izuzetno negativnih kritika pa smo odustali)
Novi Kolacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 12:09   #56
odabrali smo whirpool ... pa da vidimo
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 12:10   #57
Quote:
Novi Kolacic kaže: Pogledaj post
ima i bosch (mi smo razmisljali o kupovini iste ali sam dobila nekoliko izuzetno negativnih kritika pa smo odustali)
Poput kakvih to kritika? Može argumentirano?
unkle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 14:42   #58
BOSCH na Hrvatskom tržištu nema pećnice sa otvaranjem ustranu! U Njemačkoj ili nekim drugim EU zemljama ima ali u HR nema.
miko10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 17:49   #59
Quote:
Novi Kolacic kaže: Pogledaj post
ima i bosch (mi smo razmisljali o kupovini iste ali sam dobila nekoliko izuzetno negativnih kritika pa smo odustali)

imaju ih Elektrolux, Siemens i Zanussi. Bosch nema.

ja bi je uzela zbog lakšeg čišćenja, da mi ne smetaju vrata kad ih spustim, a ugrađujem je na pult. sad se dvoumim između Elektroluxove na bočno otvaranje i Blombergove s pirolizom. ali ta nema bočno otvaranje, no s pirolizom bih riješila taj problem čišćenja.

ima li netko pirolitičku pećnicu pa da kaže riječ-dvije........
KAMA SUTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 23:48   #60
Piroliza je svakako najbolji izbor ako imaš love za izdvojiti u startu. I to od bilo kojeg branda samo da piroliza radi na 500 stupnjeva. Neki imaju na 300 i to nije dobro. Ovo sam rekao misleći da ti je oprincip rada poznat.

S druge strane ovisi koliko koristiš pečnicu. U BOSCHU imaju neke modele koji imaju unutra eco clean obloge i ako pećnicu ne koristiš svaki dan ona je čista. Ne kužim točno njihovu svrhu ali nešto kao da se djelomični čisti sama. raspitaj se. I ono najbitnije nije skupo.

Eto!
miko10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.