Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2006., 13:55   #1
Spore

http://video.google.com/videoplay?do...559198&q=spore

Dakle, ono što ovdje imamo je 35 minutni videoclip prezentacije nove Maxisove igre... Simse mrzim , Sim City sam volio... no ova igra je puno dublja. Igra bi se mogla opisati kao nekakva mješavina Populousa, Sim Cityja, Civilizationa, pa čak i Pacmana, Creaturesa, Star Controla...

Ovako rečeno čini se da nije riječ o posebno originalnoj igri, no prvo što upada u oči je vrlo intuitivan engine i brojne mogućnosti editiranja, načini igranja... općenito čini se da su svi najbolji elementi iz prijespomenutih igara elemeti uspješno objedinjeni na dosad neviđen način

Ako imate DSL, pogledajte clip s komentarima Willa Wrighta na nekoj konferenciji game developera... isplati se barem pogledati jer bi ovo mogla biti jedna od najboljih igara ikad
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 15:45   #2
zanimljivo od bakterije do borga
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 16:10   #3
Sve Maxisove igre su spore.

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 09:37   #4
bio sam čito o sporama negdije prije pol godine u PCchipu, i odma mi se svidjelo
al več dugo nisam čul nikake novosti tak ovo ljepo dođe
burny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 11:11   #5
Spore - zvuči prejebena igra

Ste čuli za ovu novu igru? Mogućnost doslovnog početka stvaranja života u obliku onih DNK -a ili kako se već zove, mogućnost stvaranja raznih oblika pomoću editora, tisuće planeta. Cure imaju Sims serijal, a mi muški ćemo imati Spore.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 19:02   #6
čitao sam neke male članke i zvuči stvarno orginalno i zabavno. a i pokupila je više-manje sve nagrade.
Dex is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 19:21   #7
Čini se meni da ipak cure imaju nove Simse.
W3DR4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 20:17   #8
Ja sam mislio da će biti šema: Grad. Sa ljdima. Mnogo njih. Ti. Sa 90 vrsta oružja. Mogućnost ulaska u svaku kuću. Ubijanja svega.



A ti biš se igrao biologa
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 13:04   #9
Quote:
Ken kaže:
Grad. Sa ljdima. Mnogo njih. Ti. Sa 90 vrsta oružja. Mogućnost ulaska u svaku kuću. Ubijanja svega.
Ja bi to..ja bi toooo..
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 20:29   #10
Još igranja velikog šefa...

Zašt ne postoji igra u kojoj si kamen i moraš se namjestit ljudima da se spotaknu na tebe i padnu i razbiju glavu i posvuda frca krv i komadići lubanje?
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 21:41   #11
...Zašt ne postoji igra u kojoj si kamen i moraš se namjestit ljudima da se spotaknu na tebe i padnu i razbiju glavu i posvuda frca krv i komadići lubanje?[/QUOTE]

ahhhh da bar...
Dex is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 01:46   #12
Quote:
Dex kaže:
...Zašt ne postoji igra u kojoj si kamen i moraš se namjestit ljudima da se spotaknu na tebe i padnu i razbiju glavu i posvuda frca krv i komadići lubanje?
i to u flashu
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2006., 01:14   #13
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Još igranja velikog šefa...

Zašt ne postoji igra u kojoj si kamen i moraš se namjestit ljudima da se spotaknu na tebe i padnu i razbiju glavu i posvuda frca krv i komadići lubanje?
Kad smo kod toga probaj Stubbs the Zombie i Postal 1 i 2.
 
Odgovori s citatom
Old 06.06.2006., 07:15   #14
Quote:
Crazy kaže:
Kad smo kod toga probaj Stubbs the Zombie i
E, ta igra je prejebena! A kada si me već podsjetio na razbijanje glave kamenom, onda igraj još i ARMED AND DANGEROUS. Tu ima ono najluđe oružje u igri: bušilica kojom se zabiješ u zemlju, a svijet se okrene naglavačke. I onda normalno, a svi popadaju na zemlju i razbiju se. Prejebeno!
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 14:50   #16
Ma niste skužili poantu. Zar nitko od vas nije maštao o tome da postane novi Dr. Moreau? Umjesto da stvorite otok nakaza, sada možete stvoriti cijeli planet monstruma, nakaza, izroda, čudovišta. Tko kaže da biologija nije zabavna?
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 02:52   #17
Quote:
Constantine kaže:
Ma niste skužili poantu. Zar nitko od vas nije maštao o tome da postane novi Dr. Moreau? Umjesto da stvorite otok nakaza, sada možete stvoriti cijeli planet monstruma, nakaza, izroda, čudovišta. Tko kaže da biologija nije zabavna?
Od bakterije do Hitlera.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 15:25   #18
Quote:
kozz kaže:
Od bakterije do Hitlera.
Da te ispravim, od bakterije do Dr. Mengela.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:53   #19
Auuu...robin viliams je pravi gejmer...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 01:31   #20
Quote:
Constantine kaže:
Ste čuli za ovu novu igru? Mogućnost doslovnog početka stvaranja života u obliku onih DNK -a ili kako se već zove, mogućnost stvaranja raznih oblika pomoću editora, tisuće planeta. Cure imaju Sims serijal, a mi muški ćemo imati Spore.


...KAJ...A DI TO IMA...AKO IMA UOPĆE ??..tek bu izašlo ili kaj??
__________________
Uspori malo! Već sutra ćeš biti samo ime na spomeniku!
merllin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.