Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2004., 15:58   #61
Quote:
AxMi-24 kaže:
Platiš ga skupo
pa sad, skupo je relativan pojam...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2004., 16:26   #62
Quote:
el Duderino kaže:
pa sad, skupo je relativan pojam...
Steam je zajeban pojam isto tako. Pogotovo što nemožeš igrat SP bez njega ako ikad probaš MP preko njega....

Skraćeno: Valve su idioti i stoka kakve nema
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 21:55   #63
Half-Life 2

Ej,ljudi,upravo sam vidio da izlazi Half-Life 2!
Jedva cekam da i to zaigram.Imam jedinicu i odusevljen sam igrom.
Igram je vec dugo vremena ali je jos nisam prosao.
Siguran sam da ce me dvojka impresionirati.
Sto mislite kakva ce biti dvojka i jeste li igrali jedinicu i do kud ste dosli?
Half-Life 2=

Half-Life rulez
__________________
Don't worry,be happy
Elektron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 22:41   #64
Re: Half-Life 2

Quote:
Elektron kaže:

Sto mislite kakva ce biti dvojka i jeste li igrali jedinicu i do kud ste dosli?
Half-Life 2=

Half-Life rulez
nadam se da ce bit bar ko jedinica
a proso ju prije nekoliko g.
 
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 00:15   #65
Ja sam siguran da nece biti kao jedinica, tesko je to napravit vise, tako dobru igru kao sto ja HL bio za svoje vrijeme dobra igra.
Svi od nastavka neke ultrapopularne igre ocekuju isto tako dobar nastavak ali to je nemoguce napravit vise, ona mozda bude najbolja igra kad izađe ali nece ponovit uspjeh kao HL.

Igrao sam jedinicu, kolko sam skuzio prosao sam nekih 55-65% igre, zao mi je sto to nisam nikad zavrsio, al stignem jos.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 13:49   #66
Izlazi, da, ali još se ne zna točno kad. Nešto se priča da je VU (distributer) poručio prodavaonicama da se spreme za kraj jedanaestog mjeseca, ali sve je to neslužbeno. S druge strane, Valve je završio sav preload igre preko steama sa svoje strane, samo čekaju da se igra krene prodavat pa da ljudi mogu otključati stvar i zaigrat. Jedino službeno što se sada zna je da je verzija igre na testiranju kod VUa, ako ju ovi odobre, to je onda i gold verzija. Tako da bi od tada mogli igrat u ruku nekih 2-3 tjedna. Sad, moguće je da će distributer namjerno stvar još malo pokasniti, nebili termin približio amričkom thanksgivingu, odnosno praznicima.

Što se recenzija tiče, prve službene su počele izlaziti po časopisima. Gameplay (NL) mu dade 90%, PCZone (UK) 97%, PCGamer (UK) 96%, PCFormat (UK) 96% , ako to nekome nešto znači... američki PCGamer se očekuje za koji dan...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 18:07   #67
Exclamation

Quote:
rossonero kaže:
Igrao sam jedinicu, kolko sam skuzio prosao sam nekih 55-65% igre, zao mi je sto to nisam nikad zavrsio, al stignem jos.
Koliko sam skužio, izaći će i stari Half-Life u novoj Source tehnologiji (vjerojatno će modeli i nivoi biti isti ali će imati bolje texture, efekte, bump mapping i što sve još ne) pa je to savršena prilika da svi ljubitelji HL-a ponove gradivo
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 22:15   #68
Imam srece da je faks zbavljen. Sada imam vremena da prodem cijeli serijal u novom izdanju
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 01:07   #69
Quote:
rossonero kaže:
Svi od nastavka neke ultrapopularne igre ocekuju isto tako dobar nastavak ali to je nemoguce napravit vise, ona mozda bude najbolja igra kad izađe ali nece ponovit uspjeh kao HL.
Prijatelju, to ne stoji... Ili je mozda Fallout2 iznimka koja potvrdjuje pravilo...
Feelipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 21:03   #70
POZLATIO!!!!

Za više informacija posjetite bilo koji gamerski site koji drži do sebe a možete i na vivendi


16.11.2004, jedva čekam. A možda dočekam i par dana ranije.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 22:09   #71
Nadam se da je moj frend nije bacil papire koji su mu došli s grafičkom karticom - jer na njim je pisalo da može besplatno dobiti HL2 kad izađe.
Zapravo, s tom karticom trebao je dobiti i HL2, ali zbog sranja koje u međuvremeno desilo, dobil je samo garanciju.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 19:30   #72
re:

HALF LIFE 2 NAPOKON "GOLD" (dok ga ponovo ne zajebu).
Sad je službeno, a najoćekivaniji datum je

16 studeni

EVO dokaza:

http://www.planethalflife.com/

THX VALVE
Mistyk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2004., 02:02   #73
Post

3.12.2004 Izlazi CE u metalnom izdanju (Collectors Edition) sa H-L 2, CS:S, Half-Life, Half-Life 1 Source, H-L 2 T-Shirt, Strategyguide. ~63$.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 16:48   #74
Citao sam tekst u Njemackom magazinu cini mi se gamestar i dali su po prvi puta ocjenu 96 za neku igricu!!!!!!! 90 poena je dosada vec bila vrhunska igrica a 96 ni blizu nikada nije bilo dodjeljeno iako magazin postoji vec 8 godina!!! Svi redakteri su se slozili da je rijec o najboljoj igrici svih vremena a odlikuje je 20 sati igre(sto je za 10 sati vise nego doom3), nevjerovatna igranost, raznovrsnost misija, veliki i fantasticni vanjski areali, bez trunke dosade i mogucnost skaliranja od najbrzih do srednjih i sporih pc sistema. Ukratko sve najnajnaj stvarno sam poceo razmisljati da kupim tu igru iako sam nedavno uzeo Rome-total war.
Crni Guber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 17:28   #75
u guglu uradite:
Half Life 2 review scan
prvi link...
Feelipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2004., 15:23   #76
Quote:
Crni Guber kaže:
Citao sam tekst u Njemackom magazinu cini mi se gamestar i dali su po prvi puta ocjenu 96 za neku igricu!!!!!!! 90 poena je dosada vec bila vrhunska igrica a 96 ni blizu nikada nije bilo dodjeljeno iako magazin postoji vec 8 godina!!! Svi redakteri su se slozili da je rijec o najboljoj igrici svih vremena a odlikuje je 20 sati igre(sto je za 10 sati vise nego doom3), nevjerovatna igranost, raznovrsnost misija, veliki i fantasticni vanjski areali, bez trunke dosade i mogucnost skaliranja od najbrzih do srednjih i sporih pc sistema. Ukratko sve najnajnaj stvarno sam poceo razmisljati da kupim tu igru iako sam nedavno uzeo Rome-total war.
u novom PC GAMES-u koji sam si kupio jucer je Farcry dobio 94%, a H-L 2 96%... Btw imam i novi broj Gamestar-a ^^.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2004., 08:00   #77
-= Half Life 2 =-

Jao. $55 platih i ne kajem se. Nevjerovatan ambijent, grafika, realnost, nivo detalja. DOOM3 je sprdnja za ovo.

Covjek bira do da zastane na svakom detalju da razgleda oko sebe jer je nevjerovatno detaljno. rdja, fizika, truo plafon, prljave ulice, zvuk razbijenih flasa... da ne nabrajam vise.

a da..i odlicna zastita protiv piraterije. fajlovi su hash-ovani dok ne posjetite Steam server.
Naravno to ce neko probiti, ali to nije bitno.
__________________
KPGS
Lopuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2004., 12:29   #78
Cek malo do chaptera 3. Neces moci bas na miru razgledavat
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2004., 15:23   #79
Jel to stiglo kod "domaćih ovlaštenih dilera već"?
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2004., 16:20   #80
Nek netko stavi ovdje link na stranicu sa crackom sto prije. Ili neka mi ga pm-a. Pretty please
Quiksilver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.