Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2008., 02:53   #81
Ja sam dogurao do Civilization doba i ne znam... igra je čudna. Možda prođem 2 put, nakon toga se izgubi sav smisao ponavljanja. Sve u svemu, razočanje u usporedbi sa najavama.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 13:56   #82
Ja je evo instaliram i cekam da vidim ste ce nakraju biti. Nikad prije za tu igru nisam cuo al buduci da je hit na svim trackerima skinuo sam je da vidim o cemu je rijec. Dojmovi malo kasnije.
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 16:48   #83
Na Leechu su napisali da šljaka, al da se nesmije ići na net. Kaj to znači? Da moram fizički iskopčat kabel dok dok igram?
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 16:51   #84
Ne. Nemoj dopustiti da ti instalira download manager prilikom instalacije. Ja sam instalirao i radi ko beba. Igra je ok. Graficki nije zahtjevna (meni najbitnije )
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 10:24   #85
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Na Leechu su napisali da šljaka, al da se nesmije ići na net. Kaj to znači? Da moram fizički iskopčat kabel dok dok igram?
ne nego nemoj selogirat na one EA pizdarije i ne koristi online opcije u igri i sve ce bit ur redu

Inace igra i nije nesto posebno ocekivao sam da ce se veci dio igre fokusirati na evoluciju likova a ne tamo neko dizajniranje zgrada i ostalih gluposti, hvala bogu pa se moze odabrati iz sporepedije jer bi inace izbrisao igru. Cini mi se da pocetni dio sa evolucijom traje nekako prekratko.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 13:33   #86
Ja sam jucer dogurao do Tribal perioda. Igram mi je sasvim ok. Nije neka za kojom cu bit lud 10ak godina(PES, FM, MGS i GT serijali) al je necu bas tako brzo obrisati sa kompa. Cini mi se da dobro dode za opustanje. Toliko za sada. Kasnije mozda stavim neki SS sta sam kreirao. Ako tko bude zainteresiran
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 18:56   #87
Samo malo objašnjenje: sve faze razvoja do zadnje su samo prilično dugi tutorijal za pravu igru.
Tek u svemiru počinje zabava.
__________________
Inside every old person there is a young person wondering what the hell hapened.
Zabushant is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 15:26   #88
Quote:
Kelly17 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ce to biti hit.
Evo,skinula i počela igrat, nije baš neki Hit pretjerano mislim, slatkička je igra al niš special. zabavno je prva 2 sata al mi je kasnije dosadilo. Neznam ak je neko još skinul pa da podjeli iskustva
_Sylvanas_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 18:32   #89
koliko citam treba sam dogurat do space agea.
jer tek tad kao igra pocinje.
bas sad idem pocet igrat
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 02:33   #90
dosao sam do onog djela di si grad radis, ali dosta komplociraju sa "uradi sam" na svakom kutku
inace je super igra. Vec me dugo nije nesto prikeljilo za ekran ko ovo
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 08:03   #91
došel sam do onog doba gdje su otkrili vatru, i postala mi dosadna, nije baš ono kaj sam očekival od igre...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 11:28   #92
Mislim da će s vremenom Spore biti jedna od onih "love it or hate it" igara.
Zaigrah preko vikenda i zadovoljan sam sa svime. Istina je da u početku može biti jednilična, no s vremenom nudi sve više.

Savjet: Nikako ne žurite iz creator faze u sljedeću... pa ni kasnije. Istražujte svijet u kojem se nalazite jer ima puno skrivenih questova..

Space stage je gdje zaista prava igra počinje jer tada ste ju tek naučili igrati.
klobukovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:08   #93
Nabavio, igrao 5-6 sati i zaboravio. Prvi stage je zabavan, drugi je zabavan neko vrijeme, ali sam se već osjećao kao nadam se da bu sljedeći bio bolji.
Treći stage je prejednostavan za neku RTS wannabe. Ali još djelomično zabavan. Četvrti je fakat već debilan, do petog mi se nije dalo igrati. Čuo sam da je taj najkompliciraniji ali i prenaporan.

Ono igra mi se čini dobra za one kojima je zabavnije kreirati biće i zgrade i takve gluposti, ostalima preporučam za zaobiđu. Šteta vremena i GB potrošenih.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 15:14   #94
Quote:
klobukovski kaže: Pogledaj post
Mislim da će s vremenom Spore biti jedna od onih "love it or hate it" igara.
Zaigrah preko vikenda i zadovoljan sam sa svime. Istina je da u početku može biti jednilična, no s vremenom nudi sve više.

Savjet: Nikako ne žurite iz creator faze u sljedeću... pa ni kasnije. Istražujte svijet u kojem se nalazite jer ima puno skrivenih questova..

Space stage je gdje zaista prava igra počinje jer tada ste ju tek naučili igrati.
slazem se vec je sad love it or hate it.
mislim da imam bug, dosao sam u space stage i nikak da zavrsim quest onaj kad se trebas vratiti na homeworld nakon sto si skeniral onaj brod kad se srusil na nekoj tam planeti.
kaze mi da imam incoming transmission al mi nece prihvatit kad kliknem.
bum vidio navecer sad mi se neda igrat vise
e da skuzih da ima oko 1600 itema vec kreiranih od strane maxisa tak da se netrebaju raditi zgrade ako ti se neda
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 15:27   #95
Quote:
Mini Me kaže: Pogledaj post
slazem se vec je sad love it or hate it.
mislim da imam bug, dosao sam u space stage i nikak da zavrsim quest onaj kad se trebas vratiti na homeworld nakon sto si skeniral onaj brod kad se srusil na nekoj tam planeti.
kaze mi da imam incoming transmission al mi nece prihvatit kad kliknem.
bum vidio navecer sad mi se neda igrat vise
e da skuzih da ima oko 1600 itema vec kreiranih od strane maxisa tak da se netrebaju raditi zgrade ako ti se neda
Primjetih i ja bug kod pokušaja da sejvam himnu. Igra se jednostavno sruši. Mislim da je to boljka novih igara i da bi takve stvari trebalo prijavljivati odmah. Nadam se da će to s vremenom riješiti raznim patchevima.
klobukovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 00:42   #96
Evo vam screenshota space stage-a
http://img504.imageshack.us/img504/5056/sporsf2.jpg

Ja sam došao pred kraj igre, ali postane tako dosadno da...
Ovaj zadnji dio, space stage, traje puno više nego svi ovi prije njega zajedno.

Bilo bi još sve u redu da nisu napravili da svake 3 minute netko napada neku od vaših planeta, ili neku od vaših alliesa, pa se morate iz 3pm vraćat, a svemir je stvarno velik. Ima nekoliko tisuća planeta po mojoj procjeni. Al dosadi jako brzo, čim vidite ono bitno

Zadnje uređivanje Nex : 25.03.2009. at 22:53. Reason: prevelika slika
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 13:26   #97
Da, ali moras priznat da je igra jako zabavna i ispolirana vise manje do zadnjeg detalja,a i imam osjecaj da imaju neku expanziju u planu ili neki veliki patch.
Jer se stvarno brzo dodje do space stagea. Ja jos nisam ni prvu kucicu napunil u space stageu tak da imam jos kaj za igrati.
Iz ove igre bi se odlican MMO dao napraviti
daj zabrij dodjes liku na planet u tribal stageu i abductas mu cjelo pleme
il mu pofarbas planet u rozo

Edit evo mojih "Ameba Boys"




evo slikica dok su plivali u "pool" i zderali ostale organizme
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 14:41   #98
aha,omg...al nema veze uglavnom ja pokusa pokrenit to sta san skinia i neradi mi radi grafičke(kaže da je preslaba)
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 14:44   #99
prebrzo napadaju na planet.
taman zumiram van i opet neko napada.
neki puta taman zavrsim sa branjenjem i onda opet neko
izgleda neki bug...
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 15:09   #100
Ja imam orig verziju skinutu s EA managera i igra radi savrseno.
Piratsih napada jedva da ima, mozda 1 svakih 25-30 min. Tu i tamo se na krato zalomi pa su 2-3 za redom al do sada mi se samo 1 to dogodilo.

Jos nije doso ni jedan update ali navodno se na forumu prica da dolazi neki uskoro u kojem ce se vratiti odosta izvornih stvari koje su npr bile i u omom filmicu 2005.
Moci ce se mozag sam kupovat za dna i sl...
Beo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.