Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2006., 00:46   #21
Quote:
Noob_do_jaja! kaže:
noob my ass! prosao sam sve sta je napravljeno na infinity engineu...i to vise puta
ma ne znam sta da radim sad...da li da idem igrat dvojku ili baldurs jedinicu+tutu...ili da pocnem ucit za ispite
e, muci me ista dvojba.... samo sta kod mene ucenje za ispite nije u kombinaciji
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 17:14   #22
Pala odluka na BG1+tutu...a rokova ce bit i u 6. mjesecu!
Noob_do_jaja! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2006., 12:07   #23
meni je dvojka puno bolje od jedinice. najvise se sjecam one jebene sume. nekoliko dana sam se zajebaval s time. a napravil sam si takvu skupinu da sam sve samo gazil. cak nisam trebal ni lodirat neke borebe ko inace jer opce nije bilo problema. zadnjeg bosa sam ubil od prve (dobro od druge, al se onaj prvi put ne računa jer to bilo ispitivanje snaga i da vidim kak diše ).
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2006., 23:50   #24
a kak bi otprilike trebala zgledat ta killer ekipa?

meni je igra mrak al me ta šuma koju je već netko spomenuo tolko sjebala da sam uzeo pauzu od igre dugu 12 mjeseci
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 03:12   #25
ovako nekako... fighter, cleric, thief i 2 magea ako si noob onda stavis jos jednog fightera, al bez cilja je igrat sa 6 njih u partiju.

ja sam si napravio rangera i nazvao ga legolas ima dexterity 23 i s long bowom je pravi widowmaker.. cisto da bude zanimljivije
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 22:24   #26
pa tak sam i stavio pa se opet patim


Ja sam u svakoj igri Conan

ti rangeri su mi uvijek bili nezanimljivi, dosad nijednom nisam imao nijednog u ekipi
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 21:38   #27
i meni je ovo prvi, nisam vise znao sta da stavim... cak sam u napasti da stavim barda
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2006., 05:19   #28
Treba ti lopov, jedan dobar fighter (nemoj paladina ako ne moras), jedan ozbiljan magic user (sorceress ili mage) i lijecnik - priest (kojeg sredis da nije bas macji kasalj sa lukom i strijelom).

S ovom sam grupom odigrala prvo na normalu pa drugi puta na Heart of Fury i prezivjela.
Boby555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 15:17   #29
Quote:
ovako nekako... fighter, cleric, thief i 2 magea ako si noob onda stavis jos jednog fightera, al bez cilja je igrat sa 6 njih u partiju.
Ja sam i jedinicu i dvojku igrao sa 6 fightera i nisam uspio preć.Pomoć????
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 17:44   #30
Quote:
Ignoramus kaže:
Ja sam i jedinicu i dvojku igrao sa 6 fightera i nisam uspio preć.Pomoć????
Pa sta ti nije dosadno samo s fajterima? Ma ne mozes u zadnjoj borbi dobiti igrajuci samo s fajterima, a niti doci do kraja.
Vidugavia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 19:27   #31
Quote:
Vidugavia kaže:
Pa sta ti nije dosadno samo s fajterima? Ma ne mozes u zadnjoj borbi dobiti igrajuci samo s fajterima, a niti doci do kraja.
Pa upravo zato i u jednom i u drugom dijelu nisam ni do pola došao,jednostavno mi je glupo na početku stvoriti nekog glupok thiefa petuljka,pa kako će on u boj

Zapravo ja uopće ne kužim kako ste vi svi uspjeli preći,pročito sam neke brije tipa stvoriš paladina s visokim deksteretijem i ubijaš-kak to??

Imate još neka savjete????,jer bi s njima opet išo igrati igru
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 23:22   #32
onda?????......
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:26   #33
aj da probudim ovu temu,

nedavno sam skinul iwd2 sa torneta, krenul igrat i igra mi steka, rusi mi se, aj to je relativno ok, samo sam malo cesce sejvo i dalo se prezivit sve dok mi nije doslo do ovog:



i nejde dalje, autosejva mi dok idem u novi area i nece lodat mapu tog podrucja.
jel mogu to kako popravit ili se mogu oprostit od igre?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 18:05   #34
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
aj da probudim ovu temu,

nedavno sam skinul iwd2 sa torneta, krenul igrat i igra mi steka, rusi mi se, aj to je relativno ok, samo sam malo cesce sejvo i dalo se prezivit sve dok mi nije doslo do ovog:



i nejde dalje, autosejva mi dok idem u novi area i nece lodat mapu tog podrucja.
jel mogu to kako popravit ili se mogu oprostit od igre?
reinstralacija...
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 15:58   #35
thnx, radi (cak i bolje nego prije )
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.