Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2005., 18:01   #1
Kozmetički tretmani za mršavljenje i oblikovanje

Kakvi sve tretmani celulita postoje, koji su unčikoviti i koje su cijene? Ovaj na koji bi ja trebala ići košta oko 600-kn i kažu da je bolan.....
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 18:44   #2
ako si baš navalila da trošiš lovu, go ahead, idi na sve tretmane

ali celulit će ti ostati... jedini način da se rešiš napasti je da se preseliš u manastir
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 18:51   #3
a kakav je to tretman od 600 kn koji uz to i boli, a vjerovatno nije dovoljno samo jednom otici na njega, kako to obicno i biva s takvim stvarima, ne?
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 20:45   #4
da zaista, koliko tih tretmana treba i što rabe? koju metodu? razbijaju narančinu koru narančama umotanima u ručnik?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 22:59   #5
Re: razbijanje celulita

Quote:
stvarna-mishka kaže:
Kakvi sve tretmani celulita postoje, koji su unčikoviti i koje su cijene? Ovaj na koji bi ja trebala ići košta oko 600-kn i kažu da je bolan.....
ja sam mislila to u cro jeftinije jebote
toliko je ovdje
koji konkretno ? LPG?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 08:39   #6
ako ce ti radit anticelulitnu masazu, boli uzasno, ivjerojatno ce ti ostat modrice, ali stvarno ima efekta
doslovno ga razbije
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 10:23   #7
Quote:
tepsija kaže:
ako ce ti radit anticelulitnu masazu, boli uzasno, ivjerojatno ce ti ostat modrice, ali stvarno ima efekta
doslovno ga razbije
jel ga masaza stvarno razbija? jel ti to radis ili su na tebi radili i koliko puta je potrebno ici na masazu?
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 09:46   #8
Quote:
Tigrica kaže: Pogledaj post
jel ga masaza stvarno razbija? jel ti to radis ili su na tebi radili i koliko puta je potrebno ici na masazu?
jedina ucinkovita metoda za uklanjanje celulita je upravo rucna masaza..i mogu reci da se definitivno vide rezultati nakon par tretmana..istina Bog, boli..ali barem znas da je ucinkovito..

Svi ovi aparatici na struju, na vakum, laser i ostale pizdarije, trenutno rijese problem..ali nista ucinkovito...

Sto su mi potvrdili i sami kozmeticari...ali jebiga, oni te pizdarijice prodaju ko ludi..jer je ugodnije lezati i uzivati i zavaravati se da celulit nestaje
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 14:27   #9
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
jedina ucinkovita metoda za uklanjanje celulita je upravo rucna masaza..i mogu reci da se definitivno vide rezultati nakon par tretmana..istina Bog, boli..ali barem znas da je ucinkovito..

Svi ovi aparatici na struju, na vakum, laser i ostale pizdarije, trenutno rijese problem..ali nista ucinkovito...

Sto su mi potvrdili i sami kozmeticari...ali jebiga, oni te pizdarijice prodaju ko ludi..jer je ugodnije lezati i uzivati i zavaravati se da celulit nestaje
imaš li iskustvo sa body wrappingom? naime, uzela sam i tih sedam tretmana zajedno sa 15 odlazaka na antic.masažu pa me zanima ima li tko iskustva
barbie5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 21:42   #10
Quote:
barbie5 kaže: Pogledaj post
imaš li iskustvo sa body wrappingom? naime, uzela sam i tih sedam tretmana zajedno sa 15 odlazaka na antic.masažu pa me zanima ima li tko iskustva
Imam ja iskustva, sigurno ćeš imati neki rezultat. Sad kakav ovisi o tome koliko celulita imaš, te koliko uz tretmane vježbaš, piješ vode i paziš na prehranu. Anticelulitne ručne masaže bi trebalo raditi redovito tokom cijele godine onda bi rezultati bili puno bolji nego kada se to radi samo pred ljeto.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 23:57   #11
Quote:
barbie5 kaže: Pogledaj post
imaš li iskustvo sa body wrappingom? naime, uzela sam i tih sedam tretmana zajedno sa 15 odlazaka na antic.masažu pa me zanima ima li tko iskustva
moje iskustvo sa body wrappingom je loše, sorry
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 20:10   #12
Može mi netko preporučiti dobar salon za anticelulitnu masažu i wraping, negdje u centru Zga?
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 16:23   #13
Quote:
barbie5 kaže: Pogledaj post
imaš li iskustvo sa body wrappingom? naime, uzela sam i tih sedam tretmana zajedno sa 15 odlazaka na antic.masažu pa me zanima ima li tko iskustva
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
jedina ucinkovita metoda za uklanjanje celulita je upravo rucna masaza..i mogu reci da se definitivno vide rezultati nakon par tretmana..istina Bog, boli..ali barem znas da je ucinkovito..

Svi ovi aparatici na struju, na vakum, laser i ostale pizdarije, trenutno rijese problem..ali nista ucinkovito...

Sto su mi potvrdili i sami kozmeticari...ali jebiga, oni te pizdarijice prodaju ko ludi..jer je ugodnije lezati i uzivati i zavaravati se da celulit nestaje
slazem se s tobom,nista nema ucinak kao anticelulitna masaza.bili mi mogla preporucit neki salon ili maserku da radi u fusu,u zagrebu
korina 20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 10:38   #14
Quote:
tepsija kaže:
ako ce ti radit anticelulitnu masazu, boli uzasno, ivjerojatno ce ti ostat modrice, ali stvarno ima efekta
doslovno ga razbije

E valjda je ta jer su spominjali nekakvu masažu i uz te još bolna..... Uglavnom meni bi trebalo 4-5 tretmana i sve ukupno bi koštalo sa nekakvim popustima, karticama oko 2000 kn, i cure mi pričaju da stvarno ima efekta, em izgubi se celulit donekle i smanji se obujam, i nekakve soli su spominjale ne znam koliko valja stim kemikalijama imat posla.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 15:26   #15
s 4-5 tretmana masaze je nemoguce skinut celulit!
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 15:29   #16
Quote:
Samantha kaže:
s 4-5 tretmana masaze je nemoguce skinut celulit!


Naravno da učinak nije 100%-tni, al ja sam svjedok da se curama smanjio obujam stomaka, bedara....
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 17:00   #17
Quote:
tepsija kaže:
ako ce ti radit anticelulitnu masazu, boli uzasno, ivjerojatno ce ti ostat modrice, ali stvarno ima efekta
doslovno ga razbije


Ja se masiram sama.Svako jutro i svaku vecer nakon tusiranja. Nema modrica, koza zategnuta.
Imam malo celulita ali nista sto bi mi toliko zagorcavalo zivot da nosim modrice po nogama.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 17:05   #18
ja ne znam kaj vi brijete tolko za taj celulit...ako je zenska zgodna i ima lijepo tijelo, celulit mi nije nis gadno...skoro svaka zena ga ima...big deal
monolit x is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 17:10   #19
Quote:
monolit x kaže:
ja ne znam kaj vi brijete tolko za taj celulit...ako je zenska zgodna i ima lijepo tijelo, celulit mi nije nis gadno...skoro svaka zena ga ima...big deal


Meni smeta, pogotovo za skinut se na moru, ili obučeš kratku suknjicu i prebaciš nogu preko noge a ona koža na nozi koja je ispod se smežura, pa gadno za vidit....
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 10:17   #20
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Meni smeta, pogotovo za skinut se na moru, ili obučeš kratku suknjicu i prebaciš nogu preko noge a ona koža na nozi koja je ispod se smežura, pa gadno za vidit....
Ja imam malo celulita ono kada se zgjneči bedro ali mene to baš i ne brine, meni je sexy vidjet na nekoj zgodnoj tipici celulit, puno ljepše od onih prozirnih kostura oko kojih pleše kupaći....
snoopy8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.