Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2008., 02:46   #1
zene i avanture

zasto mi zene-tj vecina nas,u avanturu unesu srce i emocije umjesto samo prosto uzivanje u sexu s nekim ko te opasno pali,na ovaj ili onaj nacin????
zasto nismo ko muskarci,digne im se ,potrose,uzivaju i misle da je to to.kao-pa sto zelis,htjela si avanturu,dobila sto si htjela i sad je dosta do kad se ne sretnemo opet..ako nam se bas potrefi ono,da se nademo na istommjestu u isto vvrijeme sa istim mislima...mislim,svacam ja takav pogled isto,jer AVANTURA JE AVANTURA..sama rijec kaze,hehe..ali kako se ipak ograditi od daljih zelja,umjesto ostati fokusiran na nesto lijepo sto smo htjeli(a znali smo i sta zelimo,hehe) i dobili i ostati na tome.bez da kvarimo i najmanji dijelic te neke lijepe,zeljene avanture...
drugo je kad zelis vezu a desi se avantura al drugo je kad zelis avanturu jer postoje razlozi zasto ne mozes zeljeti drugo,i sam sebi obecas da je to i samo to zto zelis al posle prekrisis obecanje..bilo sebi,a jos gorje drugome...

mozda je to zato sto,neke zene ne idu u krevet zato jer su na neki nacin nekog zavoljele,ili su se rodili neki osjecaji..nego iz pijanstva,zajebancije i sl situacija...i naravno,njima samima,kad je cin svrsen, nije jasno sto,gdje i kako su dospele tu gdje jesu,niti posle misle o tome. to im je nekako usput...ne pricam o takvima jer nisam jedna od njih i bez osjecaja nebi mogla ni sa kime lec u krevet...pa cak i da sam najpijanija.ali da je pametnije biti totalno-osjecajno odresen-kad se upustis u tako sto-je!
samo,kako to postic?
ono,ne kanim ja postizat,ne zanima mene ali cisto da pitam,da znam.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 03:05   #2
A ima i zena koje su emotivno hladne i spremne na avanturu.

Imam ja frendicu jednu koja ladno moze lec bilo s kim u bilo koje doba dana ili noci cist onako..

A ima i muskih koji nebi neku zenu izoliranim stapom takao ako nije u nju zaljubljen.

Ja sam isto ko i ti, ne mogu bas sa svakim u krevet, nije bas da moram bit zaljubljena al mora mi tip bit cist i psihicki i fizicki, ne neki prljavac ili ludjak hehe ili osoba bez stava ili netko priglup i stajaznam sto sve ne
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 12:17   #3
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto ko i ti, ne mogu bas sa svakim u krevet, nije bas da moram bit zaljubljena al mora mi tip bit cist i psihicki i fizicki, ne neki prljavac ili ludjak hehe ili osoba bez stava ili netko priglup i stajaznam sto sve ne
slazem se, mada desilo se nekad i da je bo sex na ex bez da znas puno o osobi

al ono sto afro pita, jebiga kad nisam zaljubljena bilo veza bilo sex ne sjedaju dobro, nemogu na duze staze, gubim interes totalno, ma kako on bio zlatan
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 14:44   #4
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
A ima i zena koje su emotivno hladne i spremne na avanturu.

Imam ja frendicu jednu koja ladno moze lec bilo s kim u bilo koje doba dana ili noci cist onako..
Pa i za avanturu ti treba bit napet, privlačan, kako s nekime bilo kime?
Ono, sad neki tip prolazi po cesti, prijebalo ti se i što, hop?

A za ovo drugo, kako isključiti emocije? Pa lijepo, ne razmišljaš o tome, ne tražiš avanturu ako ti je u životu jako dosadno jer onda imaš previše vremena i sama počneš bit dosadna.

I mislim da ako već ideš za time da to bude samo seks, ne trebaš previše komunicirat s tipom, jer ne daj bože da ti postane zanimljiv. Onda ćeš se zaljubit.
A onda moraš brzo pobjeć, što naravno, većina žena ne napravi.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 23:58   #5
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Pa i za avanturu ti treba bit napet, privlačan, kako s nekime bilo kime?
Ono, sad neki tip prolazi po cesti, prijebalo ti se i što, hop?

A za ovo drugo, kako isključiti emocije? Pa lijepo, ne razmišljaš o tome, ne tražiš avanturu ako ti je u životu jako dosadno jer onda imaš previše vremena i sama počneš bit dosadna.

I mislim da ako već ideš za time da to bude samo seks, ne trebaš previše komunicirat s tipom, jer ne daj bože da ti postane zanimljiv. Onda ćeš se zaljubit.
A onda moraš brzo pobjeć, što naravno, većina žena ne napravi.
nazalost avantura kadkad dode nakon duboke komunikacije..dakle kad ti je uvelike zanimljiv da samo cekas da sve to okrunis sexom...e to je lose onda...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 00:06   #6
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
nazalost avantura kadkad dode nakon duboke komunikacije..dakle kad ti je uvelike zanimljiv da samo cekas da sve to okrunis sexom...e to je lose onda...
Kod mene ne.
Avantura je avantura, s nekime koga ne znaš tako dobro. Nije da baš avanturišem na sve strane, ali eto.

Obično ako čekaš neki određen vremenski period, već znaš da ćeš se zaljubiti. A čemu onda riskirati?
Možda sam ja u fazi kada bježim od emocija bilo kakve vrste pa mi takav odnos odgovara.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 00:40   #7
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Kod mene ne.
Avantura je avantura, s nekime koga ne znaš tako dobro. Nije da baš avanturišem na sve strane, ali eto.

Obično ako čekaš neki određen vremenski period, već znaš da ćeš se zaljubiti. A čemu onda riskirati?
Možda sam ja u fazi kada bježim od emocija bilo kakve vrste pa mi takav odnos odgovara.

a sta ako ne mislis da ces se zaljubiti pa te prevari i to pred avanturu?hahaha.pa onda tek zelis avanturu...i mislis da ce na tome ostati a svatis da nece?ha?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 19:42   #8
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
nazalost avantura kadkad dode nakon duboke komunikacije..dakle kad ti je uvelike zanimljiv da samo cekas da sve to okrunis sexom...e to je lose onda...
zakaj bi to bilo lose?

meni bas ima nekaj privlacnog u tome... i to jako... ne znam zakaj... al ako s nekim pricas o svem i svacem i ocito ima neke kemije medju vama jer inace nebi razmisljala o tome... zakaj ne.... dapace... al samo ako i jedna i druga strana to zele...
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 00:22   #9
Quote:
tockicha kaže: Pogledaj post
zakaj bi to bilo lose?

meni bas ima nekaj privlacnog u tome... i to jako... ne znam zakaj... al ako s nekim pricas o svem i svacem i ocito ima neke kemije medju vama jer inace nebi razmisljala o tome... zakaj ne.... dapace... al samo ako i jedna i druga strana to zele...
pa naravno da mora biti kemija i da nije lose,dapace.i da kad oboje to zelimo i cekamo.super je,nema sta.al lose je posle kad zbog nekih drugih razloga ne mozes ponoviti bas kad zelis...inace fakat nema nista lose dok jest i traje.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 23:12   #10
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
A ima i zena koje su emotivno hladne i spremne na avanturu.
Spremnost zene na avanuturu nije nuzno znak hladnoce. To je znak hrabrosti. Nema nista privlacnije od zene koja ima muda...ovo govorim u metaforickom smislu i molim zene s anatomijom muskarca da mi se ne javljaju na pm.

Quote:
odnos se gradi bar neko vrijeme i onda ljudi postanu intimni, jerbo spavati s nekim je INITMNI ODNOS.

Svoju intimu dijeliti sa nekim nepoznatim ljudima znaci degradirati svoju intimu, narusavati svoje osobne granice, svoje dostojanstvo i srozavati svoju vibraciju
Jelena, jebanje nije cin svetinje. Svodis seks na nesto sto nije.
Ne sjecam se da sam se nakon seksa sa nepoznatim zenama osjecao ponizeno. A ni te zene nisu svele taj cin na nesto ponizavajuce.
Link is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 00:08   #11
[QUOTE=Link;14300148]Spremnost zene na avanuturu nije nuzno znak hladnoce. To je znak hrabrosti. Nema nista privlacnije od zene koja ima muda...ovo govorim u metaforickom smislu i molim zene s anatomijom muskarca da mi se ne javljaju na pm.


znaci,po tebi je pozitivno kad zena ima muda i radi avanture(koju oboje zele) prevali milje i milje???i ne smeta joj nista sto se desava oko njega i oko nje,samo zeli da tada se sve svede na njega i nju i tu avanturu???
mislim,nekima je to 'kurvanjski'a vidis ti kazes da je privlacno.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 00:10   #12
Zar je avantura samo kad se pojebete dva puta?

Što ako poželiš još? Ali čisto seksa radi?
Pa zar se ne možeš poseksat jednom tjedno barem, a da to ne preraste u nešto više od toga što je?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 00:18   #13
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Zar je avantura samo kad se pojebete dva puta?

Što ako poželiš još? Ali čisto seksa radi?
Pa zar se ne možeš poseksat jednom tjedno barem, a da to ne preraste u nešto više od toga što je?
cuj,avantura je obicno kratkog roka.ne kazem da se ne moze ponoviti nakon nekog vremena ali avantura je to sto je.ovo sto ti kazes,svaki tjedan,svaki mjesec i sl je ljubavnistvo...hehe...nazalost neki zbog raznoraznih razloga ne mogu odrzavati ljubavnistvo nego imati samo avant.(recimo velika udaljenost )pa ili ostane na 2,3 puta ili kolko vec...ili se ponovo nakon ko zna kolko ako ste jos pod istim interesom....jebiga.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 03:10   #14
cuj,ovo o cistini i ostalom,pa to naravno da mora a bude,al ako nema kemije,pa da je ljep ko apolon,nema sanse.dakle nesto mora da bude izmedu nas da mene uopce i zanima za tako dubok sport,kao izmjenjivanje izlucevina,hahaha.no,problem je taj da neke emocije bas i nisu pozeljne kod avanture i to je poanta topika.da njih nema-ja avanturu nebi ni htjela.ma ni "a" da mi padne napamet.a kamoli avantura.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 10:58   #15
Zato sto zene u svakom muskarcu traze konja na bijelom princu.

A veze bez emocija nisu nesto posebno. U takve relacije ulaze nemastoviti, prosti ljudi. Kako muskarci tako i zene.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 11:18   #16
Smile

Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
zasto mi zene-tj vecina nas,u avanturu unesu srce i emocije umjesto samo prosto uzivanje u sexu s nekim ko te opasno pali,na ovaj ili onaj nacin????
.
Ajde molim te najlepše kaj se može moliti, daj mi javi odgovor kad saznaš, to me muči celi život (ne pali ono: žene su takve, ili žene su glupe, ili su s Venere i slično). Baš, zakaj većina (po nekim autorima 96%) žena još misli da ima i pravih veza i slično, i niš od seksa ako ne ljube.
Znam jednu koja je sasula liku u lice: Kaj si živčan, oš ti p....? Naravno da je htel, al se tak ukekio kad mu je to rekla pred svima (još na poslu, a manjak muškaraca na odjelu) da još danas ne razgovaraju. Da ju je pital daj, ona bi
rekla izvoli i dala bi mu. Aj da ne gnjavim, pa javi, ha? Hvala!
sekasmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 14:10   #17
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
AVANTURA JE AVANTURA...

Jedan tip, nakon moje tužne priče, mi se sam ponudio da bude moja ljetna avantura. Problem je što to nije ozbiljno shvatio pa je kasnije malo popizdio.
Poruke zaljubio sam se, zaručio sam se, ženim se nek zabije si u guzicu.
Znam da čitaš i pozdravljam te.
crna-pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 23:56   #18
Quote:
crna-pantera kaže: Pogledaj post
Jedan tip, nakon moje tužne priče, mi se sam ponudio da bude moja ljetna avantura. Problem je što to nije ozbiljno shvatio pa je kasnije malo popizdio.
Poruke zaljubio sam se, zaručio sam se, ženim se nek zabije si u guzicu.
Znam da čitaš i pozdravljam te.
e taj je fakat pokvaren.narocito ako se ti nisi slozila na avanturu znajuci da on ima nekog...sovinisticka svinja,kako bi rekla moja frendica.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 00:07   #19
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
e taj je fakat pokvaren.narocito ako se ti nisi slozila na avanturu znajuci da on ima nekog...sovinisticka svinja,kako bi rekla moja frendica.

Ja sam njemu i predložila avanturu , a poslije kad sam mu rekla e sad je fakat dosta - neda mi se više, on je meni nagovorio gluposti kroz zezanciju kao; ti voliš iskorištavat druge pa ih ćušnut nogom, ja sam uvijek bio iskren i otvoren a pogledaj sebe.
Zašto se moramo vrijeđat ako sam igrala otvorenih karata od početka.

Pokvario mi je čitav doživljaj "avanture" jer je trebalo biti kako smo se i dogovorili poseksamo se jednom dva put i svak na svoju stranu sa finim sjećanjima
crna-pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 00:14   #20
Quote:
crna-pantera kaže: Pogledaj post
Ja sam njemu i predložila avanturu , a poslije kad sam mu rekla e sad je fakat dosta - neda mi se više, on je meni nagovorio gluposti kroz zezanciju kao; ti voliš iskorištavat druge pa ih ćušnut nogom, ja sam uvijek bio iskren i otvoren a pogledaj sebe.
Zašto se moramo vrijeđat ako sam igrala otvorenih karata od početka.

Pokvario mi je čitav doživljaj "avanture" jer je trebalo biti kako smo se i dogovorili poseksamo se jednom dva put i svak na svoju stranu sa finim sjećanjima

aha..dakle on je tu bio kao te o kojima pisem...ne ti.e sad ti meni kazi nesto-kako si uspjela tako da razmisljas?mislim ovo-jednom,dva puta tri puta se posevimo i svako sebi sa lijepim sjecanjima...kako to mozes?pa jel nije bilo emocija? niste se znali? kako uspjet u tome,da fakat nesto bude ssamo lijepo sijecanje bez da onaj emocionalni dio kvari tu ljepotu???????????????
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.