Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2006 (sezona 3)

Big Brother 2006 (sezona 3) Danijel, Yameisy, Keko, Violeta, Ante, Tanja, Tomislav,

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2006., 21:49   #1
parovi...

tanja&ante
dobila sam dojam da se ante dosta udaljio od tanje otkad je dobio "zeleno svijetlo"...ne znam,ali kao da ga je stisnuo s**ak...-e sad da li je sad osjetio neki presing da "mora"biti s njom jer su se sve stvari prije toga odvijale u tom pravcu,ili mu je odgovaralo da se s nekim bezobavezno moze natezati(znao je da ce se ona vratiti decku kad izade,a on ostaje slobodan),pa je sve dobilo novu tezinu...ne znam.mozda tanja nije tip cure s kojom bi bio vani...ali nesto se tu desava(bar imam takav dojam)...dok s druge strane cak i po tanji vidim da osjeca da se ante udaljuje u ljubavnom smislu i da joj to bas ne sjeda(danas su joj se zacaklile oci u ispovjedaoni kada je pricala kakoje divno sto su violeta i niksa zaljubljeni,kao da je pomislila na nju&antu i kako toga zapravo nema vise)...ne znam to je moj dojam i mislim da odnos definitivno nije ko prije...
violeta&niksa
mislim da ih je ova nominacija zblizila,jer su svjesni da ce se rastati i da ce tome doci kraj,sad da li se niksa stvarno zaljubio ili je osjetio strah od neke odbacenosti(za nju je jedino siguran da ga nije nominirala)te se boji da ce ona"promjeniti"strane i okrenuti se od njega(to mu je neka fobija zadnjih dana)-ne znam,ali da se on promjenio je i da ju je stisnuo je.ona mi je ista-ne pokazuje mi bas neke znakove dublje zaljubljenosti...
ana&zoki
uzas od samog pocetka.on nezreo i vjerovatno mu je ona samo seksualno napeta,a ona bi ga vjerovatno htjela vrtiti oko malog prsta i igrati se s njegovim emocijama,ali luduje sto joj to ne bas ne ide od ruke.i izmedu njih osjecam najmanje kemije(osim seksualne,naravno).mislim da su vise isforsani no sto su se odabrali-moj dojam o parovima...

kakvi su vasi dojmovi o parovima u kuci?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 08.11.2006., 21:58   #2
mislim da si sve jako lijepo opisala da se nema što dodati

ne mogu vjerovat, al zadnjih dana što sam vidjela još su mi Violeta i Nikša nekako najsimpatičniji par...
vendella is offline  
Old 08.11.2006., 22:20   #3
Lianne, sve je rečeno u tvom postu. Stvarno se nema što dodati. Kod Onte i Tonje je baš sad tužno gledat kako su se od one početne i prve euforije nakon kontakta s vanjskim svijetom udaljili,a tome je kumovao upravo Onte. Ne znam šta se s tim tipom događa, ali zadnji put kad su prikazivali njih dvoje, on je njoj nešto stalno predbacivao u vezi njenog ponašanja. Ali, naravno, pola toga nisam čuo jer Onte priča sebi u bradu i totalno je nerazumljiv.
Kod Nikše i tete Violete je prisutan međusobni interes. Prava simbioza!
Dobro si napisala da Ana pokušava Zokija vrtit oko malog prsta jer misli da je mlad i neiskusan. Međutim, malo se zajebala, pa na momente ima histerične napadaje. Ne uspjeva joj baš!!!
cronos is offline  
Old 08.11.2006., 22:32   #4
Quote:
lianne kaže:
tanja&ante
dobila sam dojam da se ante dosta udaljio od tanje otkad je dobio "zeleno svijetlo"...ne znam,ali kao da ga je stisnuo s**ak...-e sad da li je sad osjetio neki presing da "mora"biti s njom jer su se sve stvari prije toga odvijale u tom pravcu,ili mu je odgovaralo da se s nekim bezobavezno moze natezati(znao je da ce se ona vratiti decku kad izade,a on ostaje slobodan),pa je sve dobilo novu tezinu...ne znam.mozda tanja nije tip cure s kojom bi bio vani...ali nesto se tu desava(bar imam takav dojam)...
To ti se tako čini jer su izmonitrali taj prilog. Na streamu se lijepo može vidjeti kako plaze jedno po drugom cijeli dan, hvataju se, maze, ljube (naravno, jezik na DE neće nikad prikazati),...

Na streamu možeš vidjeti samo Antu i Tanju, a Keka i Violetu nigdje. A u dnevnoj emisiji vidiš kako se Keko i Viola ližu, a ovo dvoje prikažu kao da su odnosi zahladili. E pa sad razmisli da li je to stvarno tako ili BB hoće drugačije prikazati situaciju jer su uvidjeli da Ante dok je god u kući neće nategnuti Tanju...


Što se tiče Kekove i Violine "simbioze" od kad je on nominiran ta "simbioza" je naglo eskalirala.

A Anino vrćenje Zokija oko prsta je glupost... Ana je željna pažnje, dok bi ga Zoki htio samo umočiti
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 08.11.2006., 22:51   #5
stinger hvala s informacijama s streama.ja ga nemam,pa pricam kako vidim po montiranim emisijama,ali svjesna sam da manipulacije itekako ima-pa ne sudim po videnom nego po nekoj zenskoj intuiciji,pogledu para,gestikulacijama i sl.
dovoljno mi je da vidim par skupa te da iz govora tijela iscitam neke zakljucke.mozda su pogresni,ali su moji-razlikujemo se,zato i jesmo tu da bi razmjenili misljenja...
normalno da je ana zeljna paznje,ali sam je shvatila kao osobu koja voli manipulirati nekim tj,kada dobije tu dobivenu paznju zeli nesto vise,ali ne zeli pruziti nesto vise.mislim da ona zapravo ne zna sta zeli sa zokijem i da joj se zapravo on toliko ni ne svida,ali tu je,sladak je,a drugi parovi su se vec oformirali,pa eto rado bi njega zavrtila(a i fale joj emocije u kuci jer se ona s nikim nije pretjerano zblizila).osobno mislim da bi ona rade u ljubavnom smslu se "predala2(mislim na emocije)anti,ali jednostavno je kasno jer je vec ante "ukaparen".
i salje neke cudne signale-kao trazi njeznost,ali je ne daje!daje samo svadu,hladnokrvnost i cistu tjelesnost bez emocija..za to sigurnone moze dobiti emocije pogotovo od djecarca koji postaje decko a nije ni m od muskarca.i mislim da ona ako se u ljubavi predaje ne preda se do kraja,uvijek je tu neka doza suzdrzanosti i zelje da je druga osoba voli "vise."-bji se predati do kraja.mozda je to posljedica njene zivotne traume ili neke tuzne ljubavne price,ali te signale iscitavam iz nje.a namecila se definitivno na krivog,jer kako tanja manipulira(ili je manipulirala)antom to ona zeli od zokija,ali zoki je katasrtrofa zatvoren sto se tice emocija(tipicno nezreo,a i mozda mu se ana ni ne svida na neki drugi nacin osim fizickog-jos je u onoj fazi di dekima su samo bitne ciceguzice,a ne ono nesto sto curu cini posebnom)...
to je moj dojam-eto.
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 08.11.2006., 22:53   #6
Quote:
STINGer kaže:
To ti se tako čini jer su izmonitrali taj prilog. Na streamu se lijepo može vidjeti kako plaze jedno po drugom cijeli dan, hvataju se, maze, ljube (naravno, jezik na DE neće nikad prikazati),...

Na streamu možeš vidjeti samo Antu i Tanju, a Keka i Violetu nigdje. A u dnevnoj emisiji vidiš kako se Keko i Viola ližu, a ovo dvoje prikažu kao da su odnosi zahladili. E pa sad razmisli da li je to stvarno tako ili BB hoće drugačije prikazati situaciju jer su uvidjeli da Ante dok je god u kući neće nategnuti Tanju...


Što se tiče Kekove i Violine "simbioze" od kad je on nominiran ta "simbioza" je naglo eskalirala.

A Anino vrćenje Zokija oko prsta je glupost... Ana je željna pažnje, dok bi ga Zoki htio samo umočiti

e,ovome se nema što dodati - slažem se
monnyy is offline  
Old 08.11.2006., 22:54   #7
Ante-Tanja
Mislim da bi malo trebalo citati između redova pismo koje je Ante dobio od sestre, upozoren je da ne padne u iskusenje. Pismo je dobro smisljeno i postiglo je svrhu. Antu jako grize savjest jer je razocarao sam sebe.
Ana-Zoran
Mislim da je netko spavao kad je Zoran Ani rekao da on nju ne voli niti da zeli sex, jer ona ocekuje vise od njega a on joj to ne moze pruziti. To sto je mala mislila da ce on poludjeti za njom kad se puknu to je njen problem (vecina cura zivi u toj zabludi, na zalost).
Violeta-Nikša
Nije Nikši ni do koga, cijelo vrijeme ju je ismijavao i omalovažavao, ali sad gubi tlo pod nogama pa se hvata za slamke. Ona je tu pozornost oduvijek zeljela pa joj to imponira. Zapravo mi je zao, od svih kretena na svijetu nasla je njega. A on je fakat proracunat, skidam kapu nema mu ravna. Mislim da ce netko tu jako da pati i opet ce poceti s prejedanjem...
seka is offline  
Old 08.11.2006., 22:56   #8
joj koliko postove pisem..
ipak sam zena i jos trljezgam o ljubavnim parovima(koda ces goru kombinaciju ),pa mi valjda oprastate(to je nase podrucje-emocije&c.o. )
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 08.11.2006., 23:15   #9
OD TANJE I ANTE NEMA NISTA....ISTI SU KO DRAGANA I IVAN U SRPSKOM BB-u TANJA OCE AKCIJU I OTVARA SE A ANTE COOLIRA
Baya_Rober is offline  
Old 08.11.2006., 23:30   #10
Iskreno-najzanimljiviji par mi je Tanja-Ante.Od samog početka pratim taj njihov odnos,i zbilja su do prije 10-ak dana bili zanimljivi i simpaticni,sve je izgledalo nekako neobvezno...Ali od Tanjinog pisma,ona se totalno prominila,došlo je do zamjene uloga.Tanja se neprestano baca na Antu,ljubomorna je na sve ženskog roda šta se nalazi u njegovoj blizini,dok se on poprilično distancira.Mislim da je svatija da mu nema spasa od nje,jer kada bi joj on dao potpunu kontrolu u njihovom "odnosu",Tanja ne bi mogla dočekat sat privatnosti...Mada mi je draža njihova situacija,nego od preostala dva para,koja su totalno zamorna i redovito ljigava (posebice onaj Keko i Ana)...Ipak,nadam se da će po izlasku iz BB kuće Tanja&Ante pokušat definirat njihov odnos u smjeru veze,jer su mi zbilja SLADAK par,a i osjeti se da im je stalo jednom do drugog...
Sandrinjo is offline  
Old 08.11.2006., 23:34   #11
Quote:
monnyy kaže:
e,ovome se nema što dodati - slažem se
Istina,na live streamu se može samo vidjeti Antu&Tanju kako se valjaju jedan po drugom (uglavnom na njenu inicijativu),al očito Bigiju nije u interesu to puštati na dnevnima...A zanimljivije mi je sve od ONE vIOLETE&ljigavog Kekezovića...
Sandrinjo is offline  
Old 09.11.2006., 00:49   #12
Quote:
seka kaže:
Ante-Tanja
Mislim da bi malo trebalo citati između redova pismo koje je Ante dobio od sestre, upozoren je da ne padne u iskusenje. Pismo je dobro smisljeno i postiglo je svrhu. Antu jako grize savjest jer je razocarao sam sebe.
Ne pušim to... Ante želi Tanju, ali je ne želi pred cijelom hrvatskom (i šire). Danas je rekao da ne želi da njegova mater od srama propada u zemlju zbog toga što je on radio u kući.

Pitanje za sve, iskren odgovor molim... koliko bi se vas u BB kući pred kamerama popeglali s nekim?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 09.11.2006., 00:52   #13
ne bi se peglala,ali bi javno iskazivala njeznosti.ako sam slobodna i netko mi se svida,a i ja njemu-tako bi se ponasala...sex bi ostavili za van kuce,a ionako sam tip koji voli biti par mjeseci u vezi prije konzumacije,tako da bi to taman sjelo...
i sad sam gledala live prijenos-naravno tanja i ante-vise ona po njemu nego on po njoj...
mislim i ja da je zeli,ali ni sam ne zna na koji nacin
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 09.11.2006., 01:58   #14
Quote:
lianne kaže:
i sad sam gledala live prijenos-naravno tanja i ante-vise ona po njemu nego on po njoj...
mislim i ja da je zeli,ali ni sam ne zna na koji nacin
Njoj je lako kad nema "stojka" koji se stalno diže kao Antin
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 09.11.2006., 10:42   #15
Ja mislim da se Ante Tanje srami...i tek je sad toga svjestan.
Nazalost.
Gzena is offline  
Old 09.11.2006., 11:11   #16
Quote:
Xena2000 kaže:
Ja mislim da se Ante Tanje srami...i tek je sad toga svjestan.
Nazalost.

Zašto bi je se sramio. Misliš zbog bistrine??!!
Ma ona je toliko blesava da se to vidi odma, nije ona ništa odjednom počela valjat te gluposti i debilnoće.
A njemu je to pasalo dok je ona bila zauzeta, sad odjednom više nije baš zainteresiran!
splicanka4zagreb is offline  
Old 09.11.2006., 11:43   #17
Quote:
splicanka4zagreb kaže:
Zašto bi je se sramio. Misliš zbog bistrine??!!
Ma ona je toliko blesava da se to vidi odma, nije ona ništa odjednom počela valjat te gluposti i debilnoće.
A njemu je to pasalo dok je ona bila zauzeta, sad odjednom više nije baš zainteresiran!
Kako nije zainteresiran, pa svaki se dan maze i ljube (maloprije su se počeli ljubiti u boravku pa je kamera brzo prebacila na kuhinju), samo što se to uopće ne vidi u DE.
Tamo se forsiraju Keko i Fifi, koji oboje glume (posebno Keko) .
vanja82 is offline  
Old 09.11.2006., 12:54   #18
Quote:
vanja82 kaže:
Kako nije zainteresiran, pa svaki se dan maze i ljube (maloprije su se počeli ljubiti u boravku pa je kamera brzo prebacila na kuhinju), samo što se to uopće ne vidi u DE.
Tamo se forsiraju Keko i Fifi, koji oboje glume (posebno Keko) .
Ma i bolje da ih ne prikazuju. Dosta mi ih je!

Prošlih par tjedana su nas udavili s njima!!!
Šta vam još nije toga dosta. Ne znam jesu li mi zanimljiviji kad šute il pričaju o nečemu što ni oni sami ne kuže. Moroni!
splicanka4zagreb is offline  
Old 09.11.2006., 15:28   #19
meni su od navedenh ipak najsimpatičniji par violeta i nikša, a za nkšu ne vjerujem da taktizira jer je preplitak- što god to značlo
puž is offline  
Old 09.11.2006., 15:36   #20
Quote:
splicanka4zagreb kaže:
Zašto bi je se sramio. Misliš zbog bistrine??!!
Ma ona je toliko blesava da se to vidi odma, nije ona ništa odjednom počela valjat te gluposti i debilnoće.
A njemu je to pasalo dok je ona bila zauzeta, sad odjednom više nije baš zainteresiran!

Pa da...u pocetku je to bilo cak i simpaticno, al s vremenom Ante otkriva koliko je cura glupa. I jos je sad slobodna, pa je dobila zeleno svijetlo da navali na njega....a njemu sestra spominje kusnje i slobodnu volju koju nam je dao Bog, u pismu...pa se on sad necka, vrijedja ju...pa ljubi...pa vrijedja...(isto kao ona njega donedavno....hmmmm, mozda joj samo vraca?)

Mozda se varam, al to je moj dojam.
Mislim da od njih nece biti nista, kliknuli su se u pocetku, sad to jenjava, al kad izadju...'kud koji mili moji'.
Gzena is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.