Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2010., 19:42   #81
Quote:
jura_68 kaže: Pogledaj post
A ne, benzinac. Zanima me ima li netko broj za djelove ukolko ustrebaju, može i za zamjenske djelove
Dijelova ima, nije frka. Pogledaj ovdje pa pronađi najbližeg zastupnika, a onda izaberi servis.
Dijelovi nisu preskupi, a vjerujem da su zamijenski još jefitniji. Možda da pogledaš kod Tokića.

Pozz i sretno !
cortom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 08:41   #82
Quote:
cortom kaže: Pogledaj post
Dijelova ima, nije frka. Pogledaj ovdje pa pronađi najbližeg zastupnika, a onda izaberi servis.
Dijelovi nisu preskupi, a vjerujem da su zamijenski još jefitniji. Možda da pogledaš kod Tokića.

Pozz i sretno !
Zahvaljujem, ako se moj mehaničar pokaže i kod kie dobar svakako ću ga preporučit....inače za rovere je bio pravi znalac....
jura_68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 18:34   #83
Quote:
jura_68 kaže: Pogledaj post
ako se moj mehaničar pokaže i kod kie dobar svakako ću ga preporučit...
To ću znati cijeniti , svakako javi.
cortom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 20:03   #84
Quote:
cortom kaže: Pogledaj post
To ću znati cijeniti , svakako javi.
Postavio bih još jedno pitanje. Želio bih staviti krovne nosače, no nisam vidio mjesto gdje bi se mogli pričvrstiti. Dali zna netko kako se oni montiraju i što je najvžnije prodaje li netko rabljene ili zna za nove. Naravno, kolika je cijena?
jura_68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 22:03   #85
Quote:
jura_68 kaže: Pogledaj post
Postavio bih još jedno pitanje. Želio bih staviti krovne nosače, no nisam vidio mjesto gdje bi se mogli pričvrstiti. Dali zna netko kako se oni montiraju i što je najvžnije prodaje li netko rabljene ili zna za nove. Naravno, kolika je cijena?
Moj ima krovne nosače i montirani su (pošto nema žljeba na krovu) tako da su pričvršćeni za karoseriju tj. kad se otvore vrata kuke idu ispod. Ne znam je li me kužiš ili sam zakomplicirao .

Moram vidjeti koliko je bivši vlasnik platio i gdje pa javim.
cortom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:51   #86
Quote:
cortom kaže: Pogledaj post
Moj ima krovne nosače i montirani su (pošto nema žljeba na krovu) tako da su pričvršćeni za karoseriju tj. kad se otvore vrata kuke idu ispod. Ne znam je li me kužiš ili sam zakomplicirao .

Moram vidjeti koliko je bivši vlasnik platio i gdje pa javim.
Jasno mi je. Hvala na trudu pa se čujemo....
jura_68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 14:26   #87
Quote:
jura_68 kaže: Pogledaj post
Jasno mi je. Hvala na trudu pa se čujemo....
Ne mogu trenutn naći, ali u Ilici (Kustošija) preko puta policije, pokraj Yamahinog dućana - prema Vrapču.
cortom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 17:15   #88
Evo našao sam - Vindor.
cortom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 20:44   #89
Quote:
cortom kaže: Pogledaj post
Evo našao sam - Vindor.
Baš ti hvala.... navratit ću kad me put nanese i ZG....
jura_68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:53   #90
Ovo je zaista smiješno.... Izmjena ulja, filtera, antifriza, svječica, kontrola kočnica i "lagani" pregled kiice 500 kn sa poslom. Moj je jedino bio antifriz(3l)-investicija 67 kn. Majstorr mi potvrdio da definitivno kuži i kie te da mogu računati na njega....
jura_68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 19:15   #91
zna li netko gdje mogu potraziti opcije boja za kiju pride u koju su se serijski farbale i nudile na trzistu?hitno mi treba taj podatak,posebno koje su bile plave!?
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 20:27   #92
Quote:
LAV-LAV kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje mogu potraziti opcije boja za kiju pride u koju su se serijski farbale i nudile na trzistu?hitno mi treba taj podatak,posebno koje su bile plave!?
vjerojatno misliš na kod boje? recimo to ti tak ništa ne vrijedi ako ovi u mješaonicama tih boja nemaju podatke za kia-u, al i nebitno nekad u tom slučaju prilagodi se to po uzorku boje s auta
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 20:57   #93
Quote:
nenocutlas kaže: Pogledaj post
vjerojatno misliš na kod boje? recimo to ti tak ništa ne vrijedi ako ovi u mješaonicama tih boja nemaju podatke za kia-u, al i nebitno nekad u tom slučaju prilagodi se to po uzorku boje s auta
To mi treba jer sam nasao branik u plavoj boji koji mi treba,ali sad sam u dilemi jer nisam siguran da li je to tocno ta boja jer postoji mogucnost da si bile 2 ili 3 plave boje.Ne mogu usporediti s autom jer sam branik nasao preko neta,a na slici se ne moze tocno prokuziti nijansa.Ta nijansa mi je sumnjiva iako se vidi da je boja original na autu.Znam da postoji jedna tamno plava i jedna svjetlo plava (ljubicasta).Ova mi se cini nesto izmedju!?
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:13   #94
vjerojatno nema razlike u nijansama, samo razlika jel metalik ili ne i koliko je apšisala boja za tu klasu auta i starost mnogo komplikuješ
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 08:42   #95
Quote:
jura_68 kaže: Pogledaj post
Ovo je zaista smiješno.... Izmjena ulja, filtera, antifriza, svječica, kontrola kočnica i "lagani" pregled kiice 500 kn sa poslom. Moj je jedino bio antifriz(3l)-investicija 67 kn. Majstorr mi potvrdio da definitivno kuži i kie te da mogu računati na njega....
Da nije puno !
cortom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 12:03   #96
Vidim ima jos novih vlasnika prajdice

I ja sam odnedavno vlasnik jedne, 1.3 GLXI, nabavio sam nedavno knjigu ali za standardni model i pise da se gume pumpaju na 2.0/2.0, sto mi je malo cudno? Jel vrijede informacije iz te knjige i za glxi model? Zar ne bi prednje trebale ici malo jace zbog motora (imam model sa 3 vrata)?

I ako mi netko moze reci koji akumulator po defaultu ide u nju, te u cemu je fora sa skripanjem/zujanjem plastike, najvise se cuje kod kocenja motorom, tj. pri visim okretajima u 2. i 3. brzini... vidim da neki nemaju tih problema pa pretpostavljam da je problem rjesiv...
Shole Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:51   #97
Quote:
Shole wannabe kaže: Pogledaj post
Vidim ima jos novih vlasnika prajdice

I ja sam odnedavno vlasnik jedne, 1.3 GLXI, nabavio sam nedavno knjigu ali za standardni model i pise da se gume pumpaju na 2.0/2.0, sto mi je malo cudno? Jel vrijede informacije iz te knjige i za glxi model? Zar ne bi prednje trebale ici malo jace zbog motora (imam model sa 3 vrata)?

I ako mi netko moze reci koji akumulator po defaultu ide u nju, te u cemu je fora sa skripanjem/zujanjem plastike, najvise se cuje kod kocenja motorom, tj. pri visim okretajima u 2. i 3. brzini... vidim da neki nemaju tih problema pa pretpostavljam da je problem rjesiv...
Da, ja sam isto novi vlasnik. I meni kao da škripi ili vibrira plastika iznad pretinca kod suvozača. Napravio servis i prezadovoljan sam. Gume na 2.0 i ne sekiraj se....
jura_68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:52   #98
Quote:
Shole wannabe kaže: Pogledaj post
Vidim ima jos novih vlasnika prajdice

I ja sam odnedavno vlasnik jedne, 1.3 GLXI, nabavio sam nedavno knjigu ali za standardni model i pise da se gume pumpaju na 2.0/2.0, sto mi je malo cudno? Jel vrijede informacije iz te knjige i za glxi model? Zar ne bi prednje trebale ici malo jace zbog motora (imam model sa 3 vrata)?

I ako mi netko moze reci koji akumulator po defaultu ide u nju, te u cemu je fora sa skripanjem/zujanjem plastike, najvise se cuje kod kocenja motorom, tj. pri visim okretajima u 2. i 3. brzini... vidim da neki nemaju tih problema pa pretpostavljam da je problem rjesiv...
Da, ja sam isto novi vlasnik. I meni kao da škripi ili vibrira plastika iznad pretinca kod suvozača. Napravio servis i prezadovoljan sam. Gume na 2.0 i ne sekiraj se....

Zadnje uređivanje jura_68 : 04.11.2010. at 14:52. Reason: dodati
jura_68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:56   #99
Quote:
jura_68 kaže: Pogledaj post
Da, ja sam isto novi vlasnik. I meni kao da škripi ili vibrira plastika iznad pretinca kod suvozača. Napravio servis i prezadovoljan sam. Gume na 2.0 i ne sekiraj se....
Ja imam akumulator od 75 ah. Tak sam ga kupio....
jura_68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:02   #100
Quote:
Shole wannabe kaže: Pogledaj post
Vidim ima jos novih vlasnika prajdice

I ja sam odnedavno vlasnik jedne, 1.3 GLXI, nabavio sam nedavno knjigu ali za standardni model i pise da se gume pumpaju na 2.0/2.0, sto mi je malo cudno? Jel vrijede informacije iz te knjige i za glxi model? Zar ne bi prednje trebale ici malo jace zbog motora (imam model sa 3 vrata)?

I ako mi netko moze reci koji akumulator po defaultu ide u nju, te u cemu je fora sa skripanjem/zujanjem plastike, najvise se cuje kod kocenja motorom, tj. pri visim okretajima u 2. i 3. brzini... vidim da neki nemaju tih problema pa pretpostavljam da je problem rjesiv...
gume se pumpaju na 1.9 prednje i zadnje,ali ih ja pumpam na 2.0 od prvog dana.Pogledaj si kod prednjih vozacevih vrata te inf. Kupio sam taj auto nov tako da imam sve original podatke.Ja imam akumulator od 45Ah iako je kod nekih od 40 Ah (tvornicki) .Mislim da je prva verzija bolja.Kod mene nista ne zujia,li se davno prije cula lagana buka prilikom kocenja motora na oko 2500 okretaja.Svasta se kemijalo,a na kraju sam sam skuzio sta je.Cula se rezonanca kod katalizatora,stavio podlosku,dotegao maticu na selni i problem rijesen,a krteteni u "renomiranom"auspuh servisu mi rekli da je krepao i lonac i katalizator i da se to cuje...plastika je kod mene milina od tisine!

Zadnje uređivanje LAV-LAV : 04.11.2010. at 15:11.
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.