Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2010., 16:56   #201
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Robben kad se približiva golu uvijek isto....trče pa uspori, nagla promjena smjera ulijevo i pokušaj udarca. PA daj probaj nešto drugo jbte
Triba bi se ugledat na Anasa, ne uć u sredinu nego na stranu i centaršut vanjskom
DPMM is offline  
Old 02.07.2010., 16:57   #202
Ja stavljam lovu na nizozemce
__________________
...
metamorph is offline  
Old 02.07.2010., 16:57   #203
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Nizozemska zapravo igra kako je igrala od pocetka, ocito da nema nikakve rezerve u njihovoj igri, vec im je ovo limit sa ovakvim izbornikom (necu reci kadrom jer mogu oni puno bolje)

Napadacka igra im je tako smusena i nedefinirana, da i nemaju sta drugo nego cekati da Robben nesto uradi sam, ako onih 5 Brazilaca slucajno zaboravi stati mu u blok na njegovu jedinu opciju, ili ce Kuyt eventualno nesto ukrasti u olicevskom stilu.

Persie isto ko Torres, karina nad karinama.
Jbt, ne mogu vjerovati da je došao dan da izgovorim da je Nizozemska limitirana ekipa. Ode nogomet k vragu.
Grunf is offline  
Old 02.07.2010., 16:58   #204
Quote:
daze kaže: Pogledaj post
Brazil najkompletnija ekipa na ovom Svjetskom. Ne vidim tko ih može zaustaviti do naslova.
Njemačka i Argentina mogu.
Grunf is offline  
Old 02.07.2010., 16:58   #205
Pasmater, netko mi ispred zgrade duva u vuvuzelu


Di su kumpiri?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 02.07.2010., 16:59   #206
Nizozemska je OK momčad na europskoj razini.

Evo Grba je uočio Robbenov problem s driblingom. Zna Grba, valjao je braniče Newcastlea.
Grupa Queen is offline  
Old 02.07.2010., 16:59   #207
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Ja mislim da Robihno neće taknuti loptu danas.
__________________
Tarzan. Parazit. Ubleha.
Los_Pajaritos is offline  
Old 02.07.2010., 16:59   #208
Nizozemska zakurac. Brazilci i Dunga se čude suđenju kao Dule Vujošević.
the edge is offline  
Old 02.07.2010., 17:00   #209
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Jbt, ne mogu vjerovati da je došao dan da izgovorim da je Nizozemska limitirana ekipa. Ode nogomet k vragu.
I dobro kažeš jedino što imaju je Robben koji stalno koristi istu fintu i Sneijder ostatak karina teža.
Oni mogu igrati totalni nogomet protiv Škota,Norvežana,Makedonaca i takvih koji su im činili grupu u kvalama.
Euro mi nemojte vadit jer se tamo vidilo protiv Rusije da Nizozemci nisu ništa posebno samo ih treba dobro proučiti,a Guusu to hvala Bogu nije bio problem i dobivaš ih garant normalno ako imaš dovoljno kvalitete.
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 02.07.2010., 17:00   #210
Ocekivano Brazli vodi. Nadam se jos boljoj igri Brazlia u drugom poluvremenu, mogu oni to.
Otkaceni Decko is offline  
Old 02.07.2010., 17:01   #211
http://visboo.com/img/15062010/56991.jpg

Sad kad izađu u drugom djelu
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Old 02.07.2010., 17:01   #212
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Jeste vidli Robbena? Kopira Raketu i Petrića

http://www.youtube.com/watch?v=9nBoKNy7j0Y
Ali Petrić je to bolje odglumio,za ovog se odmah skužilo...

Brazil je moćan u obrani,igra Nizozemske se svodi na traženje Robbena,a on kad primi loptu,odmah su najmanje dva igrača u blizini.Ne vidim način kako probiti ovaj brazilski blok.A nizozemska obrana nimalo nije sigurna,tako da bi se trebao dogodit veliki preokret da Nizozemska ovdje izvuče neki pozitivni rezultat.A i Brazilci znaju tko je najveća opasnost,tako da Robben dobiva po nogama od Bastosa pri svakom primanju lopte.Općenito Brazilci danas igraju dosta prljavo,udaraju dosta,a bune se i vrše pritisak na suca kod svake odluke.

Predviđam pobjedu Brazila od najmanje 2 razlike,iako bi najradije da Nizozemci to preokrenu jer mi se Dungin stil nimalo ne sviđa,pa neka ga razapnu u Brazilu.Što je najgore nemaju Nizozemci ni jaku klupu,ne vidim baš puno igrača koji bi mogli promijeniti tijek utakmice.Eventualno probat s Elijom,koji se pokazao dobrim u zadnjih par puta što je ušao,ali pitanje je kako bi se snašao protiv Maicona.

Teško da će ovakav Brazil itko dobit,prejaki su u obrani,a napad uvijek može uvalit barem jedan.
cantona007 is offline  
Old 02.07.2010., 17:01   #213
Ako ništa drugo, barem je Karlo dobio svoj kamion pive.
Grupa Queen is offline  
Old 02.07.2010., 17:01   #214
di te suce nađu, u pizdi materinoj
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 02.07.2010., 17:02   #215
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
I dobro kažeš jedino što imaju je Robben koji stalno koristi istu fintu i Sneijder ostatak karina teža.
Oni mogu igrati totalni nogomet protiv Škota,Norvežana,Makedonaca i takvih koji su im činili grupu u kvalama.
Euro mi nemojte vadit jer se tamo vidilo protiv Rusije da Nizozemci nisu ništa posebno samo ih treba dobro proučiti,a Guusu to hvala Bogu nije bio problem i dobivaš ih garant normalno ako imaš dovoljno kvalitete.
Pa je. Sad sam se sjetio da bi mogli uvesti Van der Vaarta i Babela. Mislim da bi puno bolje igrali s njima.
Grunf is offline  
Old 02.07.2010., 17:02   #216
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
di te suce nađu, u pizdi materinoj
Sudac je odličan.
Grunf is offline  
Old 02.07.2010., 17:03   #217
Mozda ako udje Elia, pa dobiju Robbena i na drugoj strani, ovako ne vidim kako ce on proci kroz 5 Brazilaca.

Persija ne trebaju ni cuvati, on sam sebe opstruira.
Vanjushka is offline  
Old 02.07.2010., 17:03   #218
Braziiiiiiil nanananananaaa,Braziiiiiiiil nanananananaaaaaa,Braziiiil.....

mogu lagano dati nasiti sestu zvizdu na dresove
freemann is offline  
Old 02.07.2010., 17:03   #219
Šteta što nema onog Ramiresa dobar igrač pari i oće otići naprijed lik što je čudo kod ovog Brazila da zadnji vezni ode naprijed jeli
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 02.07.2010., 17:04   #220
Ovaj robben je majke mi u k... malo...
Road_Warrior is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.