Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2012., 14:16   #181
Isto. To se radi kada se polira ispun.
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 23:09   #182
Quote:
Jujigatame kaže: Pogledaj post
Isto. To se radi kada se polira ispun.
A kakve su cijene okvirno?
labrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 17:01   #183
Pa ovo ti je ukljuceno u cijenu ispuna i obavezno se radi, a ono drugo sam ti napisao
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 13:51   #184
Koliko košta vađenje korijena zuba (mislim da je donja petica u pitanju) ako osoba nema dopunsko, buraz je dobio uputnicu za bolnicu u dubravi-oralna kirurgija ?
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 14:59   #185
Nisam siguran, najbolje nazovite Oralnu kirurgiju pa provjerite (mislim da je oko 100 kn ali nemojte me uzeti za riječ)
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 15:26   #186
hvala na odg
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 14:53   #187
kolika je cijena totalne gornje i donje proteze kod privatnika
novka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 15:33   #188
Minimalno 6-7000 kn
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 21:58   #189
Spremam se lagano kod zubara, svi zubi su mi super, al od malena ima problema s donjim kutnjacima, imaju skroz rupu i ljevi i desni. Pred jedno 10g sam isao vaditi lijevi ali pritom je zub puko i ostao tek dio koji viri izvan mesa i naravno bilo mi je rečeno sad na operaciju. Naravno bol je prisutna svako malo i vec mi pun kufer toga i skupljam hrabrost da odem to rijesiti. Ja bi to najrađe izvadio, pa me interesira postupak cijena i dal smijem popiti ibrufen 600mg granule prije vađenja jer mi to jedino pomaže uz lokalnu

e da imam dopunsko..

lp
fatalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 00:45   #190
Ovisno o težini slučaja, zub može izvaditi opći stomatolog ili specijalist kirurgije. Ako stvar obavlja opći, besplatno je (preko HZZO-a). Ako stvar obavlja specijalist; privatni naplaćuju 700-1000 kn, na redu ste odmah, a preko uputnice besplatno na par mjesta (ZG) - ako je potrebna operacija, čeka se po mjesec-dva, u suprotnom ste na redu kada dođete. Ostalo molim pogledajte/pitajte na za to predviđenoj temi (poslužit će Umnjaci, Kirurgija i sl)
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 20:13   #191
pozzzz ) koliko dode cijena novog zuba (implatanta ako se tako zove ) ,imam problema sa dvojkom
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 18:08   #192
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
pozzzz ) koliko dode cijena novog zuba (implatanta ako se tako zove ) ,imam problema sa dvojkom
Implantat košta sveukupno oko 10.000 kn, ali možda ti i ne treba takav zahvat, pitanje je kakvih problema imaš.
bill-jobs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 08:59   #193
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
pozzzz ) koliko dode cijena novog zuba (implatanta ako se tako zove ) ,imam problema sa dvojkom
Bill-jobs je napisao da je 10k, frendica ga je prije godinu dana platila 7k (i to baš dvojku). Ne znam da li su se cijene u godinu dana drastično promijenile ili cijena toliko ovisi od stomatologa do stomatologa.

Kako god, sretno.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 13:45   #194
Znate li okvirnu cijenu za 'ljuskicu' sto bi dosla na gornje jedinice? Nisam nigdje nasla nesto novijeg datuma po forumu, cisto da se znam psihicki pripremit prije nego mi opali cijenu

Sent from my U20i using Tapatalk 2
__________________
albumčić unikata
heky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 10:42   #195
Zamolila bi,koliko je okvirno cijena krune?
Nadam se da se radi o kruni...

Ako jedan zub fali i susjedni do njega se brusi a u prazninu se umetne novi zub.O takvom zahvatu se radi...
Zahvaljujem
__________________
Sometimes...
Big sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 12:21   #196
cijena udlage na jednu vilicu ?
molim vas
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 12:56   #197
Problem s plaćanjem kod zubara

možda nije ovo pravo mjesto za ovu temu ali ako netko zna koje je tamo ću pisati

Uglavnom krenula sam kod privatnog zubara i postavila fiksni aparat za zube. Platila sam 6000 kuna na rate i nemam pismenu potvrdu.
Međutim trebala sam aparat skinut u trecem mjesecu ali je dotični doktor preminuo.
nitko ga nije naslijedio i sada? kćer mu je zubarica i kad sam nazvala njezina sestra rekla je da nema ništa od toga.
ja sad moram kod drugog privatnika koji ce mi opet uzeti sve te novce ako ne i više...
da li je to normalna praksa? da li ja tu imam ikakvih prva?
5rica87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 19:52   #198
Nemas jer ona nije orotodont i ne moze raditi specijalistiku. Procedura je takva da se mora naci drugi ortodont koji ce zavrsiti terapiju tj skinuti bravice i dati retenciju. To ne kosta 6000 kn. Osim toga i tako si prosla debelo ispod cijene, ja se ne bi pjenio
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 22:26   #199
Nemam dopunsko.
Moj zubar nije mogao riješiti problem nateklog zuba , poslao me kirugu/specijalistu/ koji me pred kraj prošle godine naručio za operaciju(vađenje ili liječenje korijena-tako nešto su govorili...) koja će biti ovih dana(uzeo sam uputnicu kod svog zubara).


Koliko će biti cijena?
josip yyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 20:02   #200
Obzirom da ne idem često zubaru danas sam se iznenadio računom od svog stomatologa, koji radi preko HZZO-a, pa mi, molim vas, recite slijedeće:

- je li cijena od 200,00kn za ortopan (rentgen, slikanje svih zubi) realna?
- jel li cijena za bijelu plombu na petici od 220,00kn previsoka (5 kompozitna ispuna)?
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.