Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2011., 14:44   #1
Nesretna bivša ljubav.. ali ja bih ponovo s njim

Ima taj jedan tip za kojim sam jako dugo patila i nisam imala pojma da mu se sviđam, ali onda se ispostavilo drugačije. Pa smo neko vrijeme bili skupa, ja zaljubljena ko mali majmun, ali teška za čitat (nikad to nije mogao ni po čemu skužit), on još teži za čitat i općenito zatvoreniji od mene.
Prekinuli...više se i ne sjećam iz kojeg razloga, davno je to bilo.
Sto ljudi i s jedne i s druge strane u međuvremenu, a mi smo se nakon godinu-dvije skroz prestali družit jer smo se konstantno svađali, ko da smo u braku. Nesretno prijateljstvo proizišlo iz nesretne ljubavi.
Mene u ostvarivanju novih odnosa, između ostalog, stalno kopa što to s njim nekako nije dorečeno. Da, ok, prekinuli smo, ali koliko se ja sjećam tog prekida, ni jedno ni drugo nismo bili ful iskreni po pitanju onoga što nam smeta – bili smo dosta mladi. I s dosta manje iskustva nego sad.
I ja stalno osjećam potrebu da se vratim i vidim ima li tu još išta. Ne, ne zabrijavam se da je on ljubav života moga ni da ćemo bit hepili evr aftr, ali me jednostavno zanima ima li tu još šta...

Prije koji dan sam ga iz vedra neba pozvala na cugu. Mislim, ne baš iz vedra neba jer se znamo tu i tamo vidjet kad zajednički frendovi nešto organiziraju, ali nikad se solo ne dogovaramo za kavu ili izlazak. Što sam ja sad napravila i on je jedva dočekao. Otišli na cugu, super bilo, pričali o svemu – o bivšima, o potencijalnima...jako mizerno se dotakli nas. Ali je to stalno bilo prisutno.
Pratio me doma i pristojno smo se pozdravili, kasnije izmijenili još par poruka i bok.

Što se mene tiče, ja sam svoje napravila i sad ćemo vidjet zabrijavam li da je njemu toliko lijepo viđat me i družit se sa mnom (and possibly more), ili je to stvarno tako.
Znam, razapnitie me – svi bivši su s razlogom bivši, ali nas dvoje...smo stvarno bili dosta mladi tada i drugačiji smo sad... Oboje... A iz nekog razloga se očito i dalje privlačimo i morala sam mu bacit kost...

Koliko vremena da mu dam? Ima li to uopće neko ograničenje? Što biste sad napravili da ste ja?
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 15:28   #2
daj mu 3(tri) dana, nakon toga ga nazovi i stavi karte na stol, ako ne trzne, pozdravi ga i zaželi puno uspjeha u životu i radu...

sve ostalo je agonija, život ide dalje kao vlak i nikoga ne čeka.
Alphons is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 16:03   #3
Ma samo promjeni jastuk na kojem spavaš i sve bude dobro
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 20:42   #4
Thumbs up

Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
Ma samo promjeni jastuk na kojem spavaš i sve bude dobro
hahaha mnogo dobra solucija
__________________
'' Nije onome kome je namjenjeno, nego kome je suđeno ''
winning women is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:59   #5
u vezi sam godinu i pol,,i prošli tj smo pričali da li to još ima smisla,, u subotu smo se vidjeli i naravno pukli se , pitala sam ga ako hoće prekinuti,rekao je da nezna,, svaki dan se i dalje čujemo... volim ga, njemu je isto stalo,al kaže da ne želi ozbiljnu vezu jer nije za to! kaj da radim :/
kikach2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 00:31   #6
mislim da ne trebaš gubiti vrijeme na njega i odugovlačiti, znam da je teško ali ako se već sada pitate ima li smisla ići dalje, što ide dalje to je i gore.. nemoj se zavaravati da to što ste se pukli može išta popraviti... ljudi se pucaju i kad nisu u vezi i nemaju osjećaje za drugu stranu
__________________
...bolje je kajati se što si nešto učinio, nego što nisi...
bootylicious25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 01:44   #7
Quote:
bootylicious25 kaže: Pogledaj post
mislim da ne trebaš gubiti vrijeme na njega i odugovlačiti, znam da je teško ali ako se već sada pitate ima li smisla ići dalje, što ide dalje to je i gore.. nemoj se zavaravati da to što ste se pukli može išta popraviti... ljudi se pucaju i kad nisu u vezi i nemaju osjećaje za drugu stranu
Evo, kad je već oživljena tema - da, dogodilo se svašta, da, opet smo se spetljali, da, bilo je divno, da, super smo si, ne, nisam zabrijala da nije gotovo, da, bio je sav sretan i na koncu - da, i dalje se oko nekih stvari temeljno ne slažemo te je stoga priča završena.
Al meni je drago da sam probala jer je stvarno, konačno, jako ugodno hodat gradom ili ići vani ili petljat s nekim drugim ili uopće pomišljat na nekog drugog, a da mi negdje u primozgu nije ovaj.

Eto, možete zatvorit temu.
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 16:06   #8
Joj,te nedorecene stvari jako muce.
Nesto te ipak ponukalo da ga vidis,znaci nesto ipak ima?
Ako je zainteresiran za bilo kakav kontakt s tobom,mislim da ce te potrazit,tako bi trebalo biti.
Sto ti ocekujes od vaseg daljnjeg odnosa?
Prijateljstvo,vezu ili mozda avanturu?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 16:41   #9
I ja se slazem da su te nedorecene stvari najgore... zato kreni slobodno prva ali pazi da ne budes napadna...radi to k´o fol opusteno
samo naprijed, ne gledaj na to koliko ces mu vremena dati... ako se javi super, ako ne - lagana ofanziva ...neki jednostavno trebaju 2-3 koske dok se ne navuku... mozda njemu ta jedna kost sto si bacila nije dovoljna... mozda on konta: ona je mene zvala onako, mozda joj je bilo dosadno, mozda u tome nema nista, ako ja nju sad odmah nazovem mogu ispast´ majmun...

sad se " slucajno" nadji blizu njegovog stana, nesto poslom i pozoves ga na pice, onako spontano
jedem kupus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 17:16   #10
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Joj,te nedorecene stvari jako muce.
Nesto te ipak ponukalo da ga vidis,znaci nesto ipak ima?
Ako je zainteresiran za bilo kakav kontakt s tobom,mislim da ce te potrazit,tako bi trebalo biti.
Sto ti ocekujes od vaseg daljnjeg odnosa?
Prijateljstvo,vezu ili mozda avanturu?
Pa da, ima nešto, ponukalo me, kažem, to što sve likove uvijek u neku ruku uspoređujem s njim i što mi, zapravo, nije s nekim nakon njega bilo bolje, a prošlo je dosta vremena. Jednostavno sam s njim najopuštenija u komunikaciji, jedino oko čega tada nisam bila opuštena je bilo to pokazivanje emocija, a sada sam i to prerasla. Ali što se tiče drugih stvari, imamo totalno iste moralne vrijednosti, isti način zajebancije, isti ljudi nam se sviđaju kao prijatelji...i nas dvoje smo najprije bili frendovi, dio istog društva... dovoljno dobro smo se znali da bismo krenuli u nešto.
A onda je taj kontakt nestao i neko se vrijeme nismo viđali. I ja sam kužila koliko mi fali, on je još i pokušavao to održati na životu, ali me nije više forsirao jer je vidio da se udaljujem. Tada je to stvarno bilo potrebno. Napravili smo ogromnu grešku jer nismo ni pokušali jedno bez drugoga. A sada smo vidjeli kako je to nemati ono drugo u životu i meni se čini da to oboma fali...

Ja očekujem...što ja očekujem?
Ajmo ovako: nisam se vratila po "ljubav života" jer ne mislim da je to bio, ne vjerujem u te stvari... Ali me se nitko nije toliko dojmio i sve drugo sam, prije ili kasnije, završila. Ovo se jedino poroteže godinama. Možda on tako ne misli, ali ne znam s kim iziđaš vani na cugu pa onda ostaneš do 4.00 ujutro na klupici, smrzavat se, jer više ništa ne radi, a ne da vam se rastat.
Htjela bih vidjeti što tu još ima. Ako pukne - pukne. Puklo je i prije pa smo preživjeli. Sad samo treba ili definitivno puknut, ili pokušat opet, ali pametnije. Iskrenije. Odraslo.

Quote:
jedem kupus kaže: Pogledaj post
I ja se slazem da su te nedorecene stvari najgore... zato kreni slobodno prva ali pazi da ne budes napadna...radi to k´o fol opusteno
samo naprijed, ne gledaj na to koliko ces mu vremena dati... ako se javi super, ako ne - lagana ofanziva ...neki jednostavno trebaju 2-3 koske dok se ne navuku... mozda njemu ta jedna kost sto si bacila nije dovoljna... mozda on konta: ona je mene zvala onako, mozda joj je bilo dosadno, mozda u tome nema nista, ako ja nju sad odmah nazovem mogu ispast´ majmun...

sad se " slucajno" nadji blizu njegovog stana, nesto poslom i pozoves ga na pice, onako spontano
Ma pustit ću ja njega da se on sad javi. Jer ako sam ga i zvala jer mi je bilo dosadno, vidio je da mi to nije samo ubijanje vremena. Zna da mi to nije samo ubijanje vremena. Poslala sam mu sms kad sam došla doma, odgovorio je odmah. Ne bih baš slala sms čim smo se rastali i otišli kućama samo zato što mi je dosadno.
Pustit ću ga da se javi... Ne mora odmah, ne mora sutra ni preksutra, ali ako se bude dosta premišljao, ne znam koliko moram vjerovat da mu je baš bilo toliko super koliko je nekoliko puta tijekom večeri ponovio...


Ali sam baš skužila koliko mi je falio... Fakat ne mogu s drugim ljudima tako lijepo komunicirat, nitko mi nije takav, stvarno nitko...
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 18:04   #11
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Ma pustit ću ja njega da se on sad javi.
Aaaaaaaaaaa!!!!!

Zašto, o, zašto se upuštaš u igrice? Jel' ga 'oćeš? 'Oćeš. Onda lijepo nemoj zajebavat' nego se primi posla. WTF, što će on misliti o tebi ako mu se opet javiš? Oćeš li ispast' laka žemska? Nećeš više moći pisati po US-u? Šta? Šta? ŠTA???
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 18:22   #12
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Aaaaaaaaaaa!!!!!

Zašto, o, zašto se upuštaš u igrice? Jel' ga 'oćeš? 'Oćeš. Onda lijepo nemoj zajebavat' nego se primi posla. WTF, što će on misliti o tebi ako mu se opet javiš? Oćeš li ispast' laka žemska? Nećeš više moći pisati po US-u? Šta? Šta? ŠTA???
Ne slažem se. Ako je zainteresiran javit će se sam. Nisu to igrice nego je blesavo ako jedna strana mora opetovano inicirati kontakt. Trebalo bi biti uzajamno.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 18:35   #13
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne slažem se. Ako je zainteresiran javit će se sam. Nisu to igrice nego je blesavo ako jedna strana mora opetovano inicirati kontakt. Trebalo bi biti uzajamno.
A ona je opetovano inicirala kontakt - koliko puta? Pedeset?

Ne postoji mogićnost da je on u tim stvarima smotan? Da je nesamopouzdan? Da misli kako su joj u glavi ostali neki repovi i kosturi stare veze?

Uostalom, zašto ga ne bi pitala nešto kao "a dobro, stari, jel' tebi netko rekao da će ti se pimpek skratiti ako nazoveš?".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 20:20   #14
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Ma pustit ću ja njega da se on sad javi. Jer ako sam ga i zvala jer mi je bilo dosadno, vidio je da mi to nije samo ubijanje vremena. Zna da mi to nije samo ubijanje vremena. Poslala sam mu sms kad sam došla doma, odgovorio je odmah. Ne bih baš slala sms čim smo se rastali i otišli kućama samo zato što mi je dosadno.
U redu, možda je i shvatio da to za tebe nije bilo samo ubijanje vremena, ali nitko ne čita misli. Zna samo ono što ste izrekli. Napisala si ranije da ste samo "izdaleka" dotakli temu vas dvoje, ili tako nešto. Možda i on sada negdje razmišlja na isti način kao i ti, pita se dal' ti se javiti ili ne.
Quote:
Pustit ću ga da se javi... Ne mora odmah, ne mora sutra ni preksutra, ali ako se bude dosta premišljao, ne znam koliko moram vjerovat da mu je baš bilo toliko super koliko je nekoliko puta tijekom večeri ponovio...
Nije da ti sad savjetujem da budeš psiho i zasipaš ga porukama , ali zašto se ti njemu ne bi javila i dogovorila ponovni susret? Nakon tog sutra i prekosutra, recimo, ako baš tako hoćeš. A možda se i on tebi u međuvremenu javi.
Što ti se može dogoditi ako se javiš? Eventualno ti ponos može malo dobiti po nosu , no barem ćeš znati na čemu si, bez obzira na ishod.
Eve Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 17:30   #15
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
ali ne znam s kim iziđaš vani na cugu pa onda ostaneš do 4.00 ujutro na klupici, smrzavat se, jer više ništa ne radi, a ne da vam se rastat.
ovo je bila ta cuga. nije baš da je uobičajena.

iskreno, mislim da je ovdje savjet o promjeni jastuka bolji od insistiranja na onome : a jel i tebi bilo lijepo kao meni?
LutonjicaTopork is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 17:42   #16
Quote:
LutonjicaTopork kaže: Pogledaj post
ovo je bila ta cuga. nije baš da je uobičajena.
ma kakva "ta cuga"??? daj me nemoj jebat. kad se s nekim poznaš jakojako dugo, toliko ste kompatibilni jedno drugom da vam je uvik dobro, onda s tim čovikom moš ić i na kraj svita i on s tobom, ali ka dva odlična frenda koja se i vole na taj način.

znači, to što su oni zabrijali do četiri ujutro ne znači ništa. ljudi su očito na istim valnim duljinama i mogu se družiti. nije svako druženje potencijalna ljubav. ona ni sama ne zna što sve njemu može značiti to druženje, unatoč tome što im ide jako dobro, što se vremenski protegne, i što se kao super kuže. po meni je to znakovito, ak bereš.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 15:12   #17
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Pa da, ima nešto, ponukalo me, kažem, to što sve likove uvijek u neku ruku uspoređujem s njim i što mi, zapravo, nije s nekim nakon njega bilo bolje, a prošlo je dosta vremena. Jednostavno sam s njim najopuštenija u komunikaciji, jedino oko čega tada nisam bila opuštena je bilo to pokazivanje emocija, a sada sam i to prerasla. Ali što se tiče drugih stvari, imamo totalno iste moralne vrijednosti, isti način zajebancije, isti ljudi nam se sviđaju kao prijatelji...i nas dvoje smo najprije bili frendovi, dio istog društva... dovoljno dobro smo se znali da bismo krenuli u nešto.
A onda je taj kontakt nestao i neko se vrijeme nismo viđali. I ja sam kužila koliko mi fali, on je još i pokušavao to održati na životu, ali me nije više forsirao jer je vidio da se udaljujem. Tada je to stvarno bilo potrebno. Napravili smo ogromnu grešku jer nismo ni pokušali jedno bez drugoga. A sada smo vidjeli kako je to nemati ono drugo u životu i meni se čini da to oboma fali...

Ja očekujem...što ja očekujem?
Ajmo ovako: nisam se vratila po "ljubav života" jer ne mislim da je to bio, ne vjerujem u te stvari... Ali me se nitko nije toliko dojmio i sve drugo sam, prije ili kasnije, završila. Ovo se jedino poroteže godinama. Možda on tako ne misli, ali ne znam s kim iziđaš vani na cugu pa onda ostaneš do 4.00 ujutro na klupici, smrzavat se, jer više ništa ne radi, a ne da vam se rastat.
Htjela bih vidjeti što tu još ima. Ako pukne - pukne. Puklo je i prije pa smo preživjeli. Sad samo treba ili definitivno puknut, ili pokušat opet, ali pametnije. Iskrenije. Odraslo.



Ma pustit ću ja njega da se on sad javi. Jer ako sam ga i zvala jer mi je bilo dosadno, vidio je da mi to nije samo ubijanje vremena. Zna da mi to nije samo ubijanje vremena. Poslala sam mu sms kad sam došla doma, odgovorio je odmah. Ne bih baš slala sms čim smo se rastali i otišli kućama samo zato što mi je dosadno.
Pustit ću ga da se javi... Ne mora odmah, ne mora sutra ni preksutra, ali ako se bude dosta premišljao, ne znam koliko moram vjerovat da mu je baš bilo toliko super koliko je nekoliko puta tijekom večeri ponovio...


Ali sam baš skužila koliko mi je falio... Fakat ne mogu s drugim ljudima tako lijepo komunicirat, nitko mi nije takav, stvarno nitko...
premda je istina da nedorečene veze najviše bole, kod vas ste oboje pokušali nešto bolje pa ste izgleda oboje 'popušili' i sada pokušavate vraćanjem spasiti što se spasiti da.

Po meni loša osnova, a i neiskrena za dugotrajniju vezu. Nema tu iskrenosti već spašavanja namjerno propuštenog
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 21:15   #18
cuj ako nesto zelis, potrudi se oko toga.

napraviti prvi korak pa opet baciti transformaciju u kozmo djevojku koja ceka x dana prije nego proglasi kapitulaciju (ili da je lik gej) nekako nije ok.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 00:36   #19
Ne zazirem ja od toga da se javim niti mislim da ću zbog toga ispast nekakva ili nikakva, niti uopće kategorički tvrdim da se neću javit.
Ako mi se bude javljalo, naravno da hoću... Samo želim znat da bi se i on isto javio, čak i da ja to ne forsiram.
I naravno, neću ga zaspipat psiho pozivima i porukama ako se ne javi.
Dala sam mu do znanja da sam tu i da se želim čuti i družiti s njim... Mislim da loptica sad JE na njegovom terenu... Što ne znači da mu neću ukazat na nju ako je slučajno ne ugleda

Hvala svima, divni ste
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 09:29   #20
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Dala sam mu do znanja da sam tu i da se želim čuti i družiti s njim... Mislim da loptica sad JE na njegovom terenu... Što ne znači da mu neću ukazat na nju ako je slučajno ne ugleda
Drugim riječima, kao što sam rekao: igrice.

Ja sam prestar za te stvari, ali mogu ti reći samo jedno: što je to tako nametljivo i jednostrano i svakakvo u pozivu i negdje usred komunikacije nehajno ispaljenoj rečenici "a jel' bi ti mene ikad nazvao da ti se nisam javila?"?

Mislim, kad je čovjeku do loptanja, ode se istrest na tenis ili se prihvati nekih drugih loptica - kud si se počela loptati s nekim tko ti je više od trenutnog crasha?

Quote:
Hvala svima, divni ste
Ne znam za ostale, ali ja neću biti divan još zadugo. Ako sam ikada i bio, jel'te. Imaš još jako malo vremena do mojih vrlo nedivnih rečenica .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger