Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2007., 20:42   #41
može li netko reći gdje je taj dućan na kaptolu?
ivagljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 18:54   #42
Tema je malo zamrla al imam pitanje. Cura mi se želi naučiti šivati i kupiti šivaču mašinu.Pošto nikad nije šivala zanima je koju da mašinu kupi (da ne bude presofisticirana) da se može učiti al da ne bude ni bez veze. naravno još i da nije preskupa - da znam previše želja pa ako joj ko može pomoć bilo bi super. Hvala!
Boris_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 09:21   #43
Upute za Bagat Slavicu

Bok

molim vas ako neko ima upute za staru Bagat Slavicu. Dobila sam ju na poklon, kuzim osnove, ali ipak bi mi upute jaaaako pomogle
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 13:52   #44
kaj to je???
__________________
...Beg 4 Me...
Lamb Of God is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 14:01   #45
Masina za sivanje
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 14:39   #46
garant

Pa nazovi direktno u tvornicu, mislim da su jako susretljivi i ljubazni, budu ti poslali upute..


Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 16:18   #47
i mislila sam si da je to to.. hehe.. je ri moja stara ima tu bagat mašinu za šivanje.. :lol
__________________
...Beg 4 Me...
Lamb Of God is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 21:04   #48
I ja trebam upute za Višnju. Treba budućoj sveki. Ima netko?
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 21:06   #49
Trebam i ja! Odnosno, za Višnju, po mogućnosti.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 09:39   #50
Pitajte u Šivanolu.
Servisiraju sve žive mašine, pa vjerojatno imaju i uputstva za njih.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:40   #51
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Evo, imam upute za Višnju 726; ova moja je kupljena 88me. Sutra ću skenirat nacrt mašine pa reci koji gumb ti treba.


Molim te ako imaš još ove upute da mi barem po nešto pošalješ. Treba mi skoro sve jer ništa ne znam. Pokušavala sam ali teško ide, pogotovo ono namotavanje kolutića i ostalo šivenje.
natašša is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 12:27   #52
Evo bi se i ja ponizno predbilježila za bilo koji dio uputa(ili sve ako je moguće).

Imam mašinu postavljenu valjda na veću debljinu tkanine, ali kad sam pokušala podrubiti tanku trenirku: katastrofa.

Zahvaljujeeeeem
Majda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 01:08   #53
Quote:
Majda kaže: Pogledaj post
Evo bi se i ja ponizno predbilježila za bilo koji dio uputa(ili sve ako je moguće).

Imam mašinu postavljenu valjda na veću debljinu tkanine, ali kad sam pokušala podrubiti tanku trenirku: katastrofa.

Zahvaljujeeeeem
ako je materijal trenerke tanji i rastezljiv,neće ti moći porubiti ravnim bodom,jer će pucati,moraš lagano namjestiti na cik-cak..
i bitna je nategnutost gornjeg i donjeg konca,gornji obično oko 2,a donji regluliraš popuštajući ili stežući konac u špuli..
eto ako nekom pomogne,imam višnju S elektronik
Veda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 10:33   #54
Quote:
Veda kaže: Pogledaj post
ako je materijal trenerke tanji i rastezljiv,neće ti moći porubiti ravnim bodom,jer će pucati,moraš lagano namjestiti na cik-cak..
i bitna je nategnutost gornjeg i donjeg konca,gornji obično oko 2,a donji regluliraš popuštajući ili stežući konac u špuli..
eto ako nekom pomogne,imam višnju S elektronik
špulu sam namotavala na ruke, mada sam jednom vidjela da se to radi na samoj mašini.
Gornji konac na 2? gdje? što? I pojma nemam gdje prebaciti na cik-cak.


upravo zato mi trebaju upute, ali hvali ti svejedno
Majda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 13:47   #55
Quote:
Boris_RI kaže: Pogledaj post
Tema je malo zamrla al imam pitanje. Cura mi se želi naučiti šivati i kupiti šivaču mašinu.Pošto nikad nije šivala zanima je koju da mašinu kupi (da ne bude presofisticirana) da se može učiti al da ne bude ni bez veze. naravno još i da nije preskupa - da znam previše želja pa ako joj ko može pomoć bilo bi super. Hvala!
I ja namjeravam kupiti šivaću mašinu.Otprilike iste želje.
Gledala sam ove u Neckermanna, na pr. Toyota.Kupnja preko kataloga mi se čini praktična jer sam daleko od grada.Ali...ne želim biti brzopleta.
Zanima me da li je netko kupio Toyotinu mašinu preko Neckermannove kataloške prodaje i kakva su vam iskustva?
AurelijaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 14:59   #56
Novije mašine su uglavnom plastične pa se može dogoditi da i djelovi brže odu, pa se svakako raspitajte za servise i tako to.
Ja sam htjela nabaviti novu mašinu,jer doma imam Slavicu staru bar 25g , ali me gospođa koja mi je vodila tečaj šivanja razuvjerila i rekla da su te stare Bagatove bolje od većine danas na tržištu. Ja nemam toliko iskustvas mašinama, ali vjerujem tome.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 15:12   #57
imam tu slavnu Bagat Slavicu, ali s onom velikom kutijom-ormarićem pa me zanima jel se samo mašina može umetnuti u prenosivu kutiju...inače mašina je korištena ukuno možda 50 puta, meni čak i traper šivala bez problema..doduše trebao bi ju majstor poštimati, jer ja sam antitalent, a stara je ju hu hu..izgleda ko nova...mislila sam je čak i prodati, ali vidim da su cifre visoke..pa tko bi ju htio tak skupu..
jel u Bagatu otkupljuju?

meni bi idealna bila mala prenosiva koja ima i endlericu sa 4 konca
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 23:46   #58
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Novije mašine su uglavnom plastične pa se može dogoditi da i djelovi brže odu, pa se svakako raspitajte za servise i tako to.
Ja sam htjela nabaviti novu mašinu,jer doma imam Slavicu staru bar 25g , ali me gospođa koja mi je vodila tečaj šivanja razuvjerila i rekla da su te stare Bagatove bolje od većine danas na tržištu. Ja nemam toliko iskustvas mašinama, ali vjerujem tome.
Ah...bagatice.Svi ih hvale.Ja imam loše iskustvo.Ili sam jednostavno imala peh.Imam Danicu( kabinet ) 30 god.Ta nije sašila 100 dužinskih metara.Nikad nije valjala.Ja sam laik ali probali su s njom i pravi meštri šivanja.Jednostavno nije išlo.Još je ko nova.Ali što mogu s njom učiniti?Da li uopće postoje bagatovi servisi?Da li odustati, kao što sam namjeravala, ili nešto pokušati s ovom?
AurelijaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 04:15   #59
ja imam isto tu, danicu, takodjer ta u tom ormaricu. isto stara, iz maminih mladih dana i meni ta masina presavrseno siva. ne znam zasto ti imas losa iskustva. i svasta sam s njom sivo, od laganih materijala do koze.
da ti nije krivo nesto narihtano?

inace sto se tice tih masina, da se sad moram prebacit na jednu od onih manjih meni bi uzasan problem bio sivat na njima jer sam naviknut bas na taj ormaric koji se rastvori pa masina ima veliku plohu za rad. a kod rada s tima obicnima mi uvijek nekako fali bas ta ploha. al dobro, to je sve navika.
ali danica meni osobno savrseno radi
serenity is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 17:23   #60
Očigledno na mojoj nešto ne štima od samog početka.Napravila sam pogrešku što još davno nisam pozvala bagatov servis da se vidi što je u pitanju.Sada više ne znam postoje li pravi servisi ( serviseri ) za njihove strojeve?
AurelijaB. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.