Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2014., 16:18   #1
zeludac

prije 2 tjedna mi se dogada svaki put kad jedem bude mi muka dok se ne smirim jer imam psihzu f23 i ne uzimam terapije..
prije 4 dana sam iso na pizzu s prijateljem, kad smo je pojeli nakon 2 sata osjetili smo oba dvojica jaku mucninu trajala je 2 sata
odma sutra dan ujutro na prazan zeludac sam krenio popit mal cokoladnog mljeka i onda me opet jaka mucnina uhvatila, a prijatelja su uhvatili grcevi u stomaku.. par dana nisam nista jeo pa su mi u hitni dali metropan pola sata prije dorucka/rucka/vecere i to mi je bas puno pomoglo i sad je sve oke samo nekad osjetim da mi se stomak stisne kad jedem il pijem.. doktorica mi je rekla da idem na djetu da krenem lagano jest i da popijem tablete ako mi bude malo lose i rekla je ako me nastavi tako mucnina i bolovi il nes slicno da cu morat na gastrokopiju a sto nebi iso na.. kad bi mi to stavili u usta polomio bi im ruke nevolim povracat ni da mi mucnina bude... nisam povraco vec 3-4godine i sad simptome imam:
1. osjecaj ko da mi je zeludac uvucen (na dijeti sam)
2. lagani bolovi slika - http://postimg.org/image/x9uun60i7/ -
3. cudan osjecaj u stomaku
4. nekad lagana tupa bol u gore u zeludcu.
5. zedan sam xd inace sad pljuckam cesto vode
6. u grlu osjetim ko da krenes plakat nije da boli neg sjebano onak i nije mucnina

o meni: 17 godina 63kg 181cm.. pusim cigarete. ne pijem. ne drogiram se, jeo sam burek s mesom skoro svaki dan vec 1 godinu (cesto) i to je to
Šimevk is offline  
Received Infraction
Old 08.07.2014., 19:10   #2
netko?
Šimevk is offline  
Old 08.07.2014., 20:09   #3
Poštovani,

lijepo Vas još jednom molim da prestanete otvarati jedno te istu temu te ponavljati svoje upise o jedno te istom jer je to u suprotnosti u s pravilima pdf-a Zdravlje. Već ste više puta otvarali teme "zeludac", "mucnina poslije svakog jela", "pomoc" itd. Sada je vrijeme da prestanete i da pričekate na odgovore na temi na kojoj se nalazi Vaš upit, a naziv teme je Problemi s probavom.

Zahvaljujem na razumijevanju.

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 08.07.2014. at 20:37.
El Gato Félix is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.