Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 03:28   #21
kaj, gleda ko srbu na eurosportu?
__________________
n/a
paučko is offline  
Old 15.01.2008., 03:40   #22
Gleda naravno!!
Nego gledaj i ti pazljivo , jer gledas u novog sampiona aus-opena!
joe enter is offline  
Old 15.01.2008., 03:50   #23
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Gleda naravno!!
Nego gledaj i ti pazljivo , jer gledas u novog sampiona aus-opena!
Možda, kad se Roger povuče jednog dana.
Za Nalbandiana već nisam siguran, taj bi mogao i ove godine napravit štete...do kraja.
__________________
lundov parkić
lund is offline  
Old 15.01.2008., 04:33   #24
Quote:
lund kaže: Pogledaj post
Možda, kad se Roger povuče jednog dana.
Za Nalbandiana već nisam siguran, taj bi mogao i ove godine napravit štete...do kraja.
A da , povuce se Fedja , evo sad uskoro kad izgubi u polu-finalu od Noleta.
Ispunice ti se zelja vrlo brzo!
joe enter is offline  
Old 15.01.2008., 07:18   #25
Posaugao Ljuban od Haasea...
Nimoy is offline  
Old 15.01.2008., 07:49   #26
Ljuba truba, ostavi se corava posla
vrijeme je za mirovinu luzeru!
Blizard is offline  
Old 15.01.2008., 07:50   #27
kao sto sam i rekao, Ljuba truba zvan luzer i jadnik popio je kvrgu od Haasea, a to sam rekao da ce se dogoditi
Blizard is offline  
Old 15.01.2008., 08:06   #28
Ljudi sta vam je , zasto pljujete po Ljubicicu? , pa covek je u antickim teniskim godinama , a i kao da on ne bi za sebe dobro odigro' turnire.
joe enter is offline  
Old 15.01.2008., 08:25   #29
Kao što sam napisao na ATP topicu, Truba može popit 0-6 od Haasea.

I to se i desilo.

Trubetina nije iznenadio.

Čilić rutinski prema pobjedi.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 15.01.2008., 08:27   #30
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Ljudi sta vam je , zasto pljujete po Ljubicicu? , pa covek je u antickim teniskim godinama , a i kao da on ne bi za sebe dobro odigro' turnire.
Vjerojatno je po pravom rodnom listu stariji i dosta ekipe sa Senior Toura.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 15.01.2008., 13:01   #31
...današnji kreten dana je štepanek, nakon uvjerljivih 2-0 (6-2,6-2) protiv spadea (!?) on izgubi... protiv spadea pobogu!!!
...a nije se proslavio niti guccione, domaća nada... lee ga je lagano prizemljio 3-0 nakon australčevog izvrsnog prošlog tjedna...
...izgleda da se safin napokon uozbiljio, 3-0 uvjerljivo protiv talentiranog i nebezazlenog gulbisa...
...ludi tursunov preokrenuo 0-2 protiv malissea...
dr. van Nostrand is offline  
Old 15.01.2008., 13:03   #32
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Kao što sam napisao na ATP topicu, Truba može popit 0-6 od Haasea.

I to se i desilo.

Trubetina nije iznenadio.

Čilić rutinski prema pobjedi.
Probudih se ujutro i ne mogu vjerovati. Mislio sam da Ljubo ne može dobiti novo "jaje", a kad ono treće u posljednjih sedam dana. Usto i debakl u srazu s Haaseom. Bolton je bio u pravu, a ja sam doista trčao pred rudo napisavši da stariji Monegašanin sigurno ne će dobiti novu "kvrgu".

Tješim se da i ja moram negdje pogriješiti. Da je po Boltonu, Čilić bi ovih dana igrao challengere...

Pronađoh i ovo na jednomu od foruma: "A few more numbers regarding Ljubičić's Grand Slam career. Of his 34 losses only 8 were to top 20 players. Out of his 32 victories only 3 of them have been against top 30 players. Ivan Ljubicic has never beaten a top 10 player in a Grand Slam."
DrŠ is offline  
Old 15.01.2008., 13:17   #33
0:6 potvrdjuje se sta smo znali vec dosta vremena, ljubo je bivsi tenisac
Serse is offline  
Old 15.01.2008., 13:24   #34
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
...današnji kreten dana je štepanek, nakon uvjerljivih 2-0 (6-2,6-2) protiv spadea (!?) on izgubi... protiv spadea pobogu!!!
...a nije se proslavio niti guccione, domaća nada... lee ga je lagano prizemljio 3-0 nakon australčevog izvrsnog prošlog tjedna...
...izgleda da se safin napokon uozbiljio, 3-0 uvjerljivo protiv talentiranog i nebezazlenog gulbisa...
...ludi tursunov preokrenuo 0-2 protiv malissea...
Safin se bavi planinarenjem. Ja kao njegov veliki navijac moram reci da ce izletjeti vec u prvom tjednu.
Kraljica Torcide is offline  
Old 15.01.2008., 14:11   #35

Pa što mi se to događa?

Bravo za Čilića. Prva pobjeda na Grand Slamu
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 15.01.2008., 14:24   #36


Kraljica Torcide is offline  
Old 15.01.2008., 14:46   #37
Quote:
barca fan kaže: Pogledaj post
probaj, osramoti se šta te briga
Zašto bi se osramotila?

Sorry DrŠ, mislila sam da ti to ozbiljno..:lakovjernapapiga:

Ono što mene baca u očaj je činjenica da naše igrače očito dovoljno ne motivira mogućnost osvajanja nekog Grand Slama..
Kad je Ljubo bio među prvih deset, pa čak i Ančić, redovno su gubili u trećem(max) kolu nekog Grand Slama..Kao da ih više fascinira Doha od jednog AO
Eh, blago Srbima, dobre su igrače isklesli u zadnje vrijeme
Emo§ion:D is offline  
Old 15.01.2008., 16:11   #38
Karlović će 4. veljače postati službeno najbolji hrvatski tenisač.

Dogura li na Australian openu do 4. kola, bit će to sedam dana prije!

Malo sam gledao kalendar i vidio da Ljubo, budući da ne će igrati prije 18. veljače, zbog nenastupanja na zagrebačkomu turniru (igra se tek 25. veljače) gubi 60 bodova (120 brani, ali dobiva bečkih 60). Tako će ih imati 1380.

Karlović je već zaradio 30 (35 - 5 prošlogodišnjih) i sada ima već 1390 bodova, 10 više od starijega Monegašanina!

Čestitke Banderasu!
DrŠ is offline  
Old 15.01.2008., 16:48   #39
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti...0115_35012.php
__________________
a mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama,
...lipa naša silovana...
US marines is offline  
Old 15.01.2008., 16:49   #40
Quote:
DrŠ kaže: Pogledaj post
Probudih se ujutro i ne mogu vjerovati. Mislio sam da Ljubo ne može dobiti novo "jaje", a kad ono treće u posljednjih sedam dana. Usto i debakl u srazu s Haaseom. Bolton je bio u pravu, a ja sam doista trčao pred rudo napisavši da stariji Monegašanin sigurno ne će dobiti novu "kvrgu".

Tješim se da i ja moram negdje pogriješiti. Da je po Boltonu, Čilić bi ovih dana igrao challengere...

Pronađoh i ovo na jednomu od foruma: "A few more numbers regarding Ljubičić's Grand Slam career. Of his 34 losses only 8 were to top 20 players. Out of his 32 victories only 3 of them have been against top 30 players. Ivan Ljubicic has never beaten a top 10 player in a Grand Slam."
Varaš se. Pogledaj malo bolje što sam točno pisao o Čiliću.
Uvijek u kondicionalu.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.