Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2008., 16:49   #81
Quote:
Blizard kaže: Pogledaj post
HTV prenosi oko 2:30 iza ponoci mec dr bandera - Sjeverni
bandera u tom mecu nema sta traziti
sjeverni to dobiva bez pol beda, 3-0 ili 3-1

a Cilic protiv Gonzaleza nema ni 20 psoto sanse, ovaj ce ga ubiti servisima jakim i forhendom
A ja baš mislim drukčije,da će obojica proći dalje...A vidjet ćemo...
lambo is offline  
Old 17.01.2008., 17:57   #82
Quote:
Blizard kaže: Pogledaj post
ziceri na kladionici su sljedeci
Cilic - Melzer 1-3
Sjeverni - Karlovic 3-1

Vidovnjak bez glave i repa ponovno omanuo jer je Silič razbio "austrijsku nadu". Ostaje im još jedna - "matori" Koubek. Navijam za Stefana u 3. kolu!

Izgleda da bi teniski laik Blizard mogao i pogoditi pobjednika u dvoboju tenisača sa sjevera i tenisača s juga, ali ja se nadam da će Banderas razbiti Južnijev ritam. Rus vrlo brzo gubi živce, a sumnjam da će mu beskrajna Karlova rezanja odgovarati. Možda će Miha izlaziti na mrežu , ali to su u zadnje vrijeme radili Berdych (Berdih) u Baselu, Haas i Tomas Johansson (Tumas Juhanson) u Stockholmu, Safin i Kiefer u Madridu, Baker i Sela u Melborneu. Slavio je samo Kiefer, ali tada je Karlo platio danak mijenjanju svjetskih prijestolnica i napravio mnogo netipičnih pogrješaka. U Australiji je odmoran, riješio se parova i mogao bi iznenaditi jer je red da proradi i servis!

Čilić ima šanse protiv Gonzáleza (Gonsales) bude li napadao na bekhend i dobro zatvarao prolaze na mreži. Činjenica jest da je Fernando popravio bekhend, ali daleko je to od Južnijeva ili Federerova udarca. Marin je noćašnjom pobjedom ušao među pedeset najboljih na ATP-ovoj ljestvici i doista može igrati rasterećeno!
DrŠ is offline  
Old 17.01.2008., 18:18   #83
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu pa je Cile poceo napredovati divovskim koracima tako da se najtoplije nadam da ce faza Hrvatskog tenisa u kojoj je najbolje plasirani Hrvatski tenisac uvrijedljivi 207cm visok cudak,lakom na pare i u najjacoj formi kapaciteta jedva potiho pokucati na vrata Top20,kratko trajati.

Ajde Ancho odi pomoli par krunica da te se ostave sve te pegule...
Baš sam se pitao kada će se javiti gospodin koji ne može preboljeti što pohlepni porezni izbjeglice doživljavaju najgore trenutke u karijeri. Kada čovjek mrzi, ne može spoznati istinu. Davno sam ja pisao kako će se razvijati situacija, ali mi slijepci nisu vjerovali!

Autsajderi Banderas i Silič dobivali su u reprezentaciji mrvice, a monegaški gadovi uzimali lavovski dio u Davisovu kupu i u Svjetskomu momčadskomu kupu. Na pravedniju su raspodjelu mogli pristati barem zbog Marina kojemu treba svaki dolar. I ove su godine naši izborili nastup u Düsseldorfu, ali Ljubo će igrati u jednoj drugoj državi njemačkoga govornoga područja.

I onda je Karlović lakom...
DrŠ is offline  
Old 17.01.2008., 19:51   #84
cestitke ciletu

nocas ivo protiv juznog, cile sutra protiv gonzaleza
Serse is offline  
Old 17.01.2008., 20:02   #85
Na žalost, Dušanović ne zaslužuje čestitke.

Najavio je da se Karlov protivnik zove MihaEl Južni!

"Južni" mu se može i oprostiti, ali da Rusa Mihajila pretvori u Nijemca Michaela...
DrŠ is offline  
Old 17.01.2008., 20:06   #86
Quote:
Blizard kaže: Pogledaj post
HTV prenosi oko 2:30 iza ponoci mec dr bandera - Sjeverni
bandera u tom mecu nema sta traziti
sjeverni to dobiva bez pol beda, 3-0 ili 3-1

a Cilic protiv Gonzaleza nema ni 20 psoto sanse, ovaj ce ga ubiti servisima jakim i forhendom

__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 17.01.2008., 20:11   #87
Quote:
DrŠ kaže: Pogledaj post
Na žalost, Dušanović ne zaslužuje čestitke.

Najavio je da se Karlov protivnik zove MihaEl Južni!

"Južni" mu se može i oprostiti, ali da Rusa Mihajila pretvori u Nijemca Michaela...
kako si dosadan više s tim jebote, u tome i leži mićina legendarnost što svačije ime krivo pročita
a tek oni uzdisaji
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 17.01.2008., 20:15   #88
sto se ovih majmuna ovdje tice.. zna se na koga mislim jel aj neojte se svadjat s njima, opcija ignore je vrlo korisna i ustedit ce mi puno posla
Serse is offline  
Old 17.01.2008., 22:08   #89
Quote:
Blizard kaže: Pogledaj post
HTV prenosi oko 2:30 iza ponoci mec dr bandera - Sjeverni
bandera u tom mecu nema sta traziti
sjeverni to dobiva bez pol beda, 3-0 ili 3-1

a Cilic protiv Gonzaleza nema ni 20 psoto sanse, ovaj ce ga ubiti servisima jakim i forhendom
I što sad? I ako izgubi, nitko mu neće zamjerit osim tebe
Steinbrenner is offline  
Old 17.01.2008., 22:13   #90
Quote:
DrŠ kaže: Pogledaj post
Davno sam ja pisao kako će se razvijati situacija, ali mi slijepci nisu vjerovali!
Ajde sada prognoziraj kada će Čilić preteći Karlovića. Ozbiljno te pitam pa se nadam da ćeš odgovoriti.

Da vidimo koliko si objektivan...
Steinbrenner is offline  
Old 17.01.2008., 22:21   #91
Quote:
DrŠ kaže: Pogledaj post
Autsajderi Banderas i Silič dobivali su u reprezentaciji mrvice, a monegaški gadovi uzimali lavovski dio u Davisovu kupu i u Svjetskomu momčadskomu kupu. Na pravedniju su raspodjelu mogli pristati barem zbog Marina kojemu treba svaki dolar. I ove su godine naši izborili nastup u Düsseldorfu, ali Ljubo će igrati u jednoj drugoj državi njemačkoga govornoga područja.
Kraljica Torcide is offline  
Old 17.01.2008., 22:33   #92
gledao sam jutros malo prvi set hewitt - istomin, vidim da je hewitt dobio ali uzbekistanac se jako dobro držao s obzirom da je prije 2 godine imao prometnu nesreću iz koje je jedva živu glavu izvukao. zapamtite ime denis istomin
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 17.01.2008., 23:32   #93
u 3h je prijesnos Karlovića na HTV2
marq.fcb is offline  
Old 17.01.2008., 23:55   #94
Quote:
Ajde sada prognoziraj kada će Čilić preteći Karlovića. Ozbiljno te pitam pa se nadam da ćeš odgovoriti.

Da vidimo koliko si objektivan...
Onaj tko imalo razumije princip funkcioniranja rang liste kuži da je ćilić sad u dobroj poziciji jer od 18 turnira koji se računaju za istu ima bodove sa 15 turnira koji nisu ni masters ni grand slam. To je zato jer mu je ovo prva godina kad je uvijek u "glavnom turniru". Kad počne igrat masters turnire koji se ždrijebaju na 32 ili 64 teško da će tamo prolaziti po nekoliko kola a svi ti turniri se boduju bez obzira na rezultat tako da će mu gro bodova sa čelinđera nestat i na kraju će mu ostat od prvotnih 15, minimalno 5 seoskih turnira za bodovanje + onoliko koliko ne odigra masters turnira a njih je 9. Prema tome ako na svim mastersima ne bude prolazio po nekoliko kola utaborit će se u donjem domu TOP 100. Za ilustraciju njegova pobjeda na čelinđeru u kasablanki nosi isto bodova kao 4. kolo mastersa u indian welsu, a tamo ne igraju papani koji se vrte oko 150 mjesta. Osobno još nisam siguran u njegove mogućnosti za ozbiljne visine jer ovo je sve još pumpanje renkinga. On je 50 a nema još nikakve da velim ozbiljne, velike rezultate dok je Bandera prošle godine osvojio 3 turnira igrao jedno finale i još 4 polufinala pa je 25. Sve ćemo vidjeti kad počnu otpadati seoski turniri i rang lista postane "realna" i kakvu imaju svi u TOP koliko već. Prema tome Bandera još dugo neće imati konkurenciju.
__________________
U duh potpuno slobodan
od svih misli i osjećaja
čak ni tigar ne nalazi mjesta
da zabode svoje oštre kandže
ovac is offline  
Old 18.01.2008., 06:53   #95
Juzni je razbio Karlovica.
matematicar is offline  
Old 18.01.2008., 06:57   #96
Yep. Satrao ga je. Vjerujem da će DrŠ napisati puno opsežniji i sadržajniji osvrt, od mene samo kratko. Karlovića danas nije slušalo - apsolutno ništa. Previše pogrešaka u igri, servis nije proradio kako su se Ivini simpatizeri nadali, Južnij je jednostavno od početka do kraja kontrolirao meč, niti jednom nisam imao osjećaj da bi Karlo mogao 'okrenuti'.

Iskreno, bilo bi i čudno da je nakon fantastičnog drugog dijela prošle godine u istom tonu nastavio i sada. Mala kriza se i očekivala. Vidjet ćemo što možemo od njega očekivati ove sezone, a prije toga: idemo Marine!
Nimoy is offline  
Old 18.01.2008., 08:07   #97
Quote:
ovac kaže: Pogledaj post
Onaj tko imalo razumije princip funkcioniranja rang liste kuži da je ćilić sad u dobroj poziciji jer od 18 turnira koji se računaju za istu ima bodove sa 15 turnira koji nisu ni masters ni grand slam. To je zato jer mu je ovo prva godina kad je uvijek u "glavnom turniru". Kad počne igrat masters turnire koji se ždrijebaju na 32 ili 64 teško da će tamo prolaziti po nekoliko kola a svi ti turniri se boduju bez obzira na rezultat tako da će mu gro bodova sa čelinđera nestat i na kraju će mu ostat od prvotnih 15, minimalno 5 seoskih turnira za bodovanje + onoliko koliko ne odigra masters turnira a njih je 9. Prema tome ako na svim mastersima ne bude prolazio po nekoliko kola utaborit će se u donjem domu TOP 100. Za ilustraciju njegova pobjeda na čelinđeru u kasablanki nosi isto bodova kao 4. kolo mastersa u indian welsu, a tamo ne igraju papani koji se vrte oko 150 mjesta. Osobno još nisam siguran u njegove mogućnosti za ozbiljne visine jer ovo je sve još pumpanje renkinga. On je 50 a nema još nikakve da velim ozbiljne, velike rezultate dok je Bandera prošle godine osvojio 3 turnira igrao jedno finale i još 4 polufinala pa je 25. Sve ćemo vidjeti kad počnu otpadati seoski turniri i rang lista postane "realna" i kakvu imaju svi u TOP koliko već. Prema tome Bandera još dugo neće imati konkurenciju.
Evo jos jednog objektivnog
Cilicu predbacujes seoske turnire i govoris kako nema rezultate na Mastersima a u isto vrijeme uzdizes banderu?!?

Pa kakve to bandera ima rezultate na Mastersima?

Trece kolo Madrida,dva druga kola i sve ostalo ispadanje u prvim kolima ukljucujuci i ispadanja u prvim kolima u Wimbledonu,US openu i AO te drugo kolo RG-a.
Maestralno....zaista nedostizno za Cileta.

koja komedija
Carlos is offline  
Old 18.01.2008., 10:21   #98
Quote:
ovac kaže: Pogledaj post
Onaj tko imalo razumije princip funkcioniranja rang liste kuži da je ćilić sad u dobroj poziciji jer od 18 turnira koji se računaju za istu ima bodove sa 15 turnira koji nisu ni masters ni grand slam. To je zato jer mu je ovo prva godina kad je uvijek u "glavnom turniru". Kad počne igrat masters turnire koji se ždrijebaju na 32 ili 64 teško da će tamo prolaziti po nekoliko kola a svi ti turniri se boduju bez obzira na rezultat tako da će mu gro bodova sa čelinđera nestat i na kraju će mu ostat od prvotnih 15, minimalno 5 seoskih turnira za bodovanje + onoliko koliko ne odigra masters turnira a njih je 9. Prema tome ako na svim mastersima ne bude prolazio po nekoliko kola utaborit će se u donjem domu TOP 100. Za ilustraciju njegova pobjeda na čelinđeru u kasablanki nosi isto bodova kao 4. kolo mastersa u indian welsu, a tamo ne igraju papani koji se vrte oko 150 mjesta. Osobno još nisam siguran u njegove mogućnosti za ozbiljne visine jer ovo je sve još pumpanje renkinga. On je 50 a nema još nikakve da velim ozbiljne, velike rezultate dok je Bandera prošle godine osvojio 3 turnira igrao jedno finale i još 4 polufinala pa je 25. Sve ćemo vidjeti kad počnu otpadati seoski turniri i rang lista postane "realna" i kakvu imaju svi u TOP koliko već. Prema tome Bandera još dugo neće imati konkurenciju.
Znam ja dobro kako se boduju turniri.

Čilić je napokon prošao prvo pa sad i drugo kolo na Grand Slamovima i psihološka barijera je razbijena.

Zato mi nije jasno zašto misliš da to ne može na Mastersima.

Ali ionako sam pitao DrŠ-a, a on se ne javlja
Steinbrenner is offline  
Old 18.01.2008., 11:21   #99
Eh da...Karlo spušio, ovi u parovima isto...

PESCHKE K./STUBBS R. KOSTANIC T. J./MULLE 6-1 6-1

CLEMENT A./LLODRA M. FOGNINI F./LJUBICIC 6-2 6-3

Cro-ekspedicija se raspada, ostao je još samo Marin koji igra protiv favoriziranog Gonzaleza.

Rod Laver Arena
Čilić - Gonzalez

Dake, TV prijenos će sigurno biti.

Ždrijebani su mješoviti parovi, neših nema.
Luyindula is offline  
Old 18.01.2008., 13:33   #100
Jel može jedan picajzlasti post?
Već tjedan dana u novinama (jutarnjem, SN, možda i u drugim) stoji oglas za KIA-u preko cijele strane sa Nadalom gdje piše aktualni trostruki pobjednik turnira Australian Open
e već mi lagano ide na živce pa ak netko zna idiota koji je to napisao nek mu kaže da je glup..
__________________
Ako ovu rečenicu vidiš u plavoj boji, čitaš prebrzo
arecibogk is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.