Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2008., 14:44   #21
Evo i popisa svih SŠ sa smjerovima, bodovima...

Bili su to upisi u šk.g. 2008/9. (i bilo je dosta smjerova s pragom do 40 b.)

Zadnje uređivanje BiNebi : 12.12.2008. at 14:54.
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 16:08   #22
Ujbt sada stvarno nezz u koju školu ,prvo sam mislo da idem u selsku zanimanje automehanicar jer mi susjed ima automehanicarski obrt i zaposlio bi me,al sad kad ste rekli da su trogodišnje loše,a ja imam oko 38,39,40 bodova jer 7 razred sam imao mat:2 hj:2 eng:3 teh:5 fiz:2 PA SAD NEZZ U KOJU ŠKOLU DA IDEM ??
HRCO88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 10:53   #23
ljudi meni treba pomoc...ovako ja bi u primjenjeni jer neam bas bodova...u 5 mie prijamni...a zante li jos koe skole tipa ove da su u zgu...i jos nes dal u primjenjenoj ima smjer za novinara?????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????''
happymawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 12:08   #24
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam poboldao po svojim preferencijama i iskustvu iz privrede.
Hm, kad sam ja upisivao splitsku matematicku gimnaziju, cura koja je bila zadnja na listi je imala 44 boda. Strasna je ta inflacija ocjena...
ne znam zašto si poboldao uredno sve strojarske tehničare i obrađivače na CNC strojevima? S prvim zanimanjem si nitko i ništa osim ako poslije ne završiš strojarstvo jer te u školi natrpaju hrpom nepotrebnih gluposti. Ne pomaže ti ni autocad u školi a ni da ga završiš u Algebri jer ćeš s tim u najboljem slučaju radit za tri soma i nešto ili bit nezaposlen a tu lovu možeš zaradit i kao noćni čuvar spavajuć cijelu noć. Kao obrađivač na CNC-u bit ćeš običan operater na tom stroju, programe izrađuju inženjeri i nikad ti se neće ukazat prilika da ti to sam radiš već ćeš samo kontrolirat rad stroja a tu ak dobiš 2500-3000 možeš bit presretan, druga stvar je kasnije, jednog dana možeš navuć al u početku nećeš imat ni za gablec, prijevoz, izlaske, račune itd
Dakle, bolje radit nešto bezvezno i završit faks makar izvanredno dakle četverogodišnju školu upisat samo radi kasnije mogućnosti upadanja na faks ili pak trogodišnju ako nekog baš to zanima. A ak je trogodišnja u pitanju onda je najbolje ili za vodoinstalatera, plinoinstalatera, knaufera, zidara, parketara itd dakle građevina nego strojarska zanimanja. A ak se ide u četverogodišnju najbolje je bit građevinski pa i arhitektonski tehničar jer se ovi prvi pogotovo traže za razliku od strojarskih i onda po mogućnosti završit građevinu ili arhitekturu. Lakše od strojarstva a veća lova
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 17:25   #25
zanima me sto mislite o skoli faust vrancic i smjeru racunalni tehnicar za strojarstvo...
max_payne95 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.