Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2011., 15:59   #41
sorry, pukla me tema pa ne znam stat
LutonjicaTopork is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 16:11   #42
Quote:
LutonjicaTopork kaže: Pogledaj post
e, al ima tu jedna kvaka (uvijek ima kvaka ). postoji mogućnost, ne velim da je ovdje takav slučaj, al postoji mogućnost da ona na njemu nije ostavila tolki pečat (nenenene nemojte me razapet, al fakat postoji i ta mogućnost) i čemu čovjeka maltretirat njenim neponovljenim/nedoživljenim čime god. ak je njemu isto bilo tak lijepo, bude se on već javio, pogotovo ak mu je dala na znanje, a čini se da je, da bi opet i još.
da, postoji mogućnost da ona njemu nije ni približno onoliko koliko je on njoj. još jedan razlog da napokon stavi stvar na pravo mjesto i krene dalje. point je da je malo teško u takvim situacijama čitati između redaka. i jako je nezahvalno k tome. a igrati ping-pong i bazirati sve na pravilima serviranja loptice, zna dovesti do bespotrebnog rastezanja i poslije toga još mučnijih spoznaja.

prošlo je previše vremena za takve šeme. sad je potrebno matematički jasno razjasniti što i kako stvari stoje.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 16:18   #43
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
da, postoji mogućnost da ona njemu nije ni približno onoliko koliko je on njoj. još jedan razlog da napokon stavi stvar na pravo mjesto i krene dalje. point je da je malo teško u takvim situacijama čitati između redaka. i jako je nezahvalno k tome. a igrati ping-pong i bazirati sve na pravilima serviranja loptice, zna dovesti do bespotrebnog rastezanja i poslije toga još mučnijih spoznaja.

prošlo je previše vremena za takve šeme. sad je potrebno matematički jasno razjasniti što i kako stvari stoje.
pa ona je to, ak se ne varam učinila, jednom. šta treba, nacrtat njemu što ona želi od njega i stavljat ga u situaciju da on njoj mora crtat jel on to želi il ne želi
LutonjicaTopork is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 16:26   #44
Quote:
LutonjicaTopork kaže: Pogledaj post
pa ona je to, ak se ne varam učinila, jednom. šta treba, nacrtat njemu što ona želi od njega i stavljat ga u situaciju da on njoj mora crtat jel on to želi il ne želi
što? jedna cuga i druženje gdje su pričali o svemu i svačemu i citiram:

Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
...jako mizerno se dotakli nas.
su crtanje??? ne znam baš. ljudi znaju sebi svašta umislit kad imaju osjećaje i kad im je lijepo s nekim, a pogotovo kad pucaju na nekoga ka kokica. govorim iz iskustva, btw. ne valja prevoditi tuđe riječi i ponašanje s predumišljajem da si stručnjak za strane jezike. kod emocija se gubi većinom sva objektivnost prosudbe situacije. to nam je barem svima poznato.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 16:30   #45
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
ali ne znam s kim iziđaš vani na cugu pa onda ostaneš do 4.00 ujutro na klupici, smrzavat se, jer više ništa ne radi, a ne da vam se rastat.
ovo je bila ta cuga. nije baš da je uobičajena.

iskreno, mislim da je ovdje savjet o promjeni jastuka bolji od insistiranja na onome : a jel i tebi bilo lijepo kao meni?
LutonjicaTopork is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 16:42   #46
Quote:
LutonjicaTopork kaže: Pogledaj post
ovo je bila ta cuga. nije baš da je uobičajena.
ma kakva "ta cuga"??? daj me nemoj jebat. kad se s nekim poznaš jakojako dugo, toliko ste kompatibilni jedno drugom da vam je uvik dobro, onda s tim čovikom moš ić i na kraj svita i on s tobom, ali ka dva odlična frenda koja se i vole na taj način.

znači, to što su oni zabrijali do četiri ujutro ne znači ništa. ljudi su očito na istim valnim duljinama i mogu se družiti. nije svako druženje potencijalna ljubav. ona ni sama ne zna što sve njemu može značiti to druženje, unatoč tome što im ide jako dobro, što se vremenski protegne, i što se kao super kuže. po meni je to znakovito, ak bereš.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 18:00   #47
@morcego: ako ti je lik napet, daj mu do znanja, ako se pojavi 'trenutak' - iskoristi ga i onda vidi kamo vas voda odnese
Za drame i kompliciranja imaš sasvim dovoljno vremena dok mu budeš ležala u naručju

Ovo 'dati do znanja' je prilično individualno - radiš ono što TEBI odgovara, može to biti da ga dirneš po ruci, nozi, nagneš se nad njega i šapneš mu na uho nešto, ili mu kažeš 'sviđaš mi se', 'pališ me', itd.

Ako ti se čini da on 'trza' na tebe ili čak ako je to jasno dao do znanja, al' se ti boriš sama sa sobom i treba ti neki poticaj, kad vidiš neku malo neobičnu situaciju - pitaj ga da ti kaže što mu se mota po glavi, ako ti kaže 'ti', onda je to svakako 'trenutak'
Ili ga pitaj 'jel me želiš'... be creative

Ima mali milijun načina za mrdnuti dupe i napraviti nešto (i pobrati odjeb, ili pak uživati skupa), pitanje je samo koliko jako ti zbilja želiš saznati na čemu si.

Ovo s lopticama, i terenima, meni osobno je vrtićki, ja volim otvoreno, iskreno i direktno koliko god mogu u određenom trenutku...
Ako nekoga želim, onda ga želim dok mi jasno i glasno ne kaže 'ne'. Ako mi dopizdi 'trčanje' za nekim - to znači da sam se ohladila, prošla baba s kolačima i tako to. No, ja radim ono što meni odgovara do jasne 'zabrane'. Ako se 'potrefi' da oboje radimo nešto što odgovara i onom drugom - znači da smo se dobro našli

Generalno - vodim se za time da ne želim donositi odluke u tuđe ime - ako me zanima nešto - pitam. Pretpostavka jest majka većine zajeba, a ne pada mi na pamet prepotstaviti da nekoga ne zanimam i onda se pokopati time - poradim na tome da saznam pravo stanje stvari
__________________
A rose by any other name would smell as sweet.
Ashtaroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 00:34   #48
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Ima taj jedan tip za kojim sam jako dugo patila i nisam imala pojma da mu se sviđam, ali onda se ispostavilo drugačije. Pa smo neko vrijeme bili skupa, ja zaljubljena ko mali majmun, ali teška za čitat (nikad to nije mogao ni po čemu skužit), on još teži za čitat i općenito zatvoreniji od mene.
Prekinuli...više se i ne sjećam iz kojeg razloga, davno je to bilo.
Sto ljudi i s jedne i s druge strane u međuvremenu, a mi smo se nakon godinu-dvije skroz prestali družit jer smo se konstantno svađali, ko da smo u braku. Nesretno prijateljstvo proizišlo iz nesretne ljubavi.
Mene u ostvarivanju novih odnosa, između ostalog, stalno kopa što to s njim nekako nije dorečeno. Da, ok, prekinuli smo, ali koliko se ja sjećam tog prekida, ni jedno ni drugo nismo bili ful iskreni po pitanju onoga što nam smeta – bili smo dosta mladi. I s dosta manje iskustva nego sad.
I ja stalno osjećam potrebu da se vratim i vidim ima li tu još išta. Ne, ne zabrijavam se da je on ljubav života moga ni da ćemo bit hepili evr aftr, ali me jednostavno zanima ima li tu još šta...

Prije koji dan sam ga iz vedra neba pozvala na cugu. Mislim, ne baš iz vedra neba jer se znamo tu i tamo vidjet kad zajednički frendovi nešto organiziraju, ali nikad se solo ne dogovaramo za kavu ili izlazak. Što sam ja sad napravila i on je jedva dočekao. Otišli na cugu, super bilo, pričali o svemu – o bivšima, o potencijalnima...jako mizerno se dotakli nas. Ali je to stalno bilo prisutno.
Pratio me doma i pristojno smo se pozdravili, kasnije izmijenili još par poruka i bok.

Što se mene tiče, ja sam svoje napravila i sad ćemo vidjet zabrijavam li da je njemu toliko lijepo viđat me i družit se sa mnom (and possibly more), ili je to stvarno tako.
Znam, razapnitie me – svi bivši su s razlogom bivši, ali nas dvoje...smo stvarno bili dosta mladi tada i drugačiji smo sad... Oboje... A iz nekog razloga se očito i dalje privlačimo i morala sam mu bacit kost...

Koliko vremena da mu dam? Ima li to uopće neko ograničenje? Što biste sad napravili da ste ja?



definitivno mu je stalo neki način i mislim da će se javiti, ti ni u kom slučaju ne smiješ prva, svoje si napravila...jer znam x slučajeva di su cure pozivale na piće, naravno bile su odbijene jer tipa nije niti malo više briga....(puno sam se raspitivala, s masu cura pričala o njihovim prekidima, razmjenjivala iskustva itd...) SEX-NI u LUDILU, prije FORMIRANJA VEZE!!!!! ovo podcrtavam i boldam, jer bi ja sa svojim davno ponovno bila u vezi da se nisam upustila u ta sranja.....tako da sad zna da me ima iako nismo skupa!!!!!!!!
P.s. Koliko imaš godina??? prije koliko ste prekinuli???
__________________
Žena razmišlja prije, muškarac poslije....
brigita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 08:41   #49
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
SEX-NI u LUDILU, prije FORMIRANJA VEZE!!!!! ovo podcrtavam i boldam, jer bi ja sa svojim davno ponovno bila u vezi da se nisam upustila u ta sranja.....tako da sad zna da me ima iako nismo skupa!!!!!!!!
Zvuči kao ribički savjeti: ono, ne zateži prije nego što dobro zagrize mamac, ako previše "popustiš" nećeš uloviti trofejni primjerak i vratit ćeš se kući bez ulova - a to je, kao što znamo, sramota...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 10:30   #50
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zvuči kao ribički savjeti: ono, ne zateži prije nego što dobro zagrize mamac, ako previše "popustiš" nećeš uloviti trofejni primjerak i vratit ćeš se kući bez ulova - a to je, kao što znamo, sramota...


I dakle, autorice, jel riba na udici ili još pliva zbunjena okolo ne znajući da je mamac odavno bačen?
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 10:47   #51
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
I zli modovi, zašto ste mi promijenili naziv teme? Ovo tako patetično zvuči
A gle, slijedeći put opet nazovi topik Što sad.
Nemamo ni mi uvijek inspiraciju. Pogotovo ako ju ni vi nemate. A o vama se radi
Patetika.. a jel?

Nesretno prijateljstvo nastalo iz nesretne ljubavi
.. haloooooo....
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 15:11   #52
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zvuči kao ribički savjeti: ono, ne zateži prije nego što dobro zagrize mamac, ako previše "popustiš" nećeš uloviti trofejni primjerak i vratit ćeš se kući bez ulova - a to je, kao što znamo, sramota...



znam zašto i što govorim prema tome ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Žena razmišlja prije, muškarac poslije....
brigita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 15:13   #53
nisi stavila dovoljno uskličnika
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 16:45   #54
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
znam zašto i što govorim prema tome ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Znam i ja. Otrgnuo ti se tvoj kapitalac i sve je postalo besmisao.

Sasvim je nemoguće da te, naprimjerprimjera, nije uopće volio - a, ne: nisi bila dovoljno mudra u lovu, inače bi sad visio preprairan na zidu.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 17:07   #55
Quote:
ljudoliki kaže: Pogledaj post
Ne kužim. Pa što je najgore što ti se može dogoditi?

Trenutno nemaš ništa, samo naznaku da bi nešto moglo biti.

Ajmo napraviti malu računicu prema stvarima koje TI možeš napraviti da ti život bude bolji, da vidimo:

Ništa (što sad imaš) + Ništa (ono što nećeš napraviti) = Ništa

ili kako bi Mate i Tika rekli:

0 + 0 = 0

Ajmo vidjeti ako probaš napraviti nešto:

Ništa + Nešto = Nešto

ili

0 + x = x , x # 0

A sad zaboravi ovo i jednostavno nešto poduzmi. Pusti igrice i loptice, jer i on je čovjek koji može biti smotan, ne-telepat ili jednostavno sa trenutnim fokusom na drugim stvarima. Možda bude super, možda bude ne-super, bar ćeš biti na miru i znati da ti život nije film na televiziji kojeg ne možeš dodirnuti zbog staklene barijere.

Ako se ipak odlučiš igrati sa tom "lopticom" i to ne upali, onda mu je nemoj spominjati za par godina kad/ako se opet nađete na piću. Šanse su da će te, ako je stvarno osjećao nešto prema tebi, poslati u kurac skupa sa tom lopticom.
Ti ko da si s kruške pao/la pa ne kužiš da emocije nisu uklesane u kamenu nego da su velikim dijelom reakcija na podržaje. Ako nas druga strana forsira i navaljuje, onda zauzimamo obrambeni stav... Ako poštuje naše vrijeme i dopušta nam da razmišljamo (i pritom se ne ponaša ko da zadnji vlak/baba s kolačima/rijeka/bujica nepovratno prolazi...), možda se zaželimo ugodnog društva. Ukratko, tip je debil ako ne kuži da bi mogao poduzet neki korak jer je na njemu red (ne zato što tako propozicije igrica nalažu nego jer nije ugodno hodat/seksat se/ručat/večerat/gledati film s gljivom...).
Hvala na pažnji, doviđenja.
Morcego ionako zna...
mila_p is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 21:15   #56
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Znam i ja. Otrgnuo ti se tvoj kapitalac i sve je postalo besmisao.

Sasvim je nemoguće da te, naprimjerprimjera, nije uopće volio - a, ne: nisi bila dovoljno mudra u lovu, inače bi sad visio preprairan na zidu.
ohohoh bio je on i to kako prepariran na zidu....ali kasnije su se dogodile kojekakve stvari.....a inače svakog kojeg sam takla jedva sam odljepila od sebe......uvijek sam znala igrati igru!!!!
__________________
Žena razmišlja prije, muškarac poslije....
brigita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 21:30   #57
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
.....uvijek sam znala igrati igru!!!!


mogu još (bar) jedan metit?
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 23:51   #58
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post


mogu još (bar) jedan metit?



siroto moja, imam sve na što muškarci padaju kao kruškice, od obrazovanja, para do izgleda......a najbitnije imam spiku!!!!! Samo jedan me sjebo....ali izvući ču se i iz toga kao pobjednik....ne znam kakva je situation s tobom???
__________________
Žena razmišlja prije, muškarac poslije....
brigita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 23:53   #59
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
siroto moja, imam sve na što muškarci padaju kao kruškice, od obrazovanja, para do izgleda......a najbitnije imam spiku!!!!! Samo jedan me sjebo....ali izvući ču se i iz toga kao pobjednik....ne znam kakva je situation s tobom???
Ništa ne tražim, samo se hvalim.
You go girl.. vaaau, ovo je totaLno nešto što bih mogLa Lajkat, awwwwwww, supač, onak toutaLi.

aha ček., XD, Xd, xD.. jao, laaajkammmmm
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 23:57   #60
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ništa ne tražim, samo se hvalim.
You go girl.. vaaau, ovo je totaLno nešto što bih mogLa Lajkat, awwwwwww, supač, onak toutaLi.

aha ček., XD, Xd, xD.. jao, laaajkammmmm



ne ne hvalim se nego ne podnosim, kad mi se ovako obraća, pa valjda ja znam procjeniti da li dobro igram igru!!! uostalom zašto se vatati na moj odgovor, zašto ga uopće komentirati??
__________________
Žena razmišlja prije, muškarac poslije....
brigita22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger