Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2007., 11:46   #41
Jednom sam bivšeg slučajno nabila.

Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
U školi smo ja i prijateljica to redovno radile svim dečkićima koji bi nam digli živac. To nam je jedno vrijeme skoro pa bio hobi. Bilo ih je fino gledati kako plaču.
Kako zlo!
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 11:52   #42
Quote:
visa_sila kaže: Pogledaj post
..........
zakaj to pitam,kak smo mi onda slabiji spol???ak ih mozemo iz jednog suta odvalit
Aha da te vidim kada stitnike obucem tko je jaci. Onda mozes lupati do sutra ako hoces a ja cu te zaljubljeno gledati i mastati o setnji suncanom obalom u smiraj dana nekom pjescanom stazom .... i tako dalje
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 12:10   #43
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
To bi bilo izvedivo kad bi muškarci znali gdje je klitoris
Jedino ak je tebi na celu pa onda nebi...
keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 16:35   #44
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
Ja treniram kick-boxing i prva stvar kaj nas je trener naucio (cure u klubu) da ako nas netko napadne da udarac sa djelom dlana iznad zapesca u jagodicu moze izazvat potres mozga i covjek pada u nesvjest... Naravno treba znat udarit ali bome ako i ne znas sto jace to bolje, mogucnost da ubijete neko je jako mala jer zena bi morala bit body bilder da slomi kost i nabije mu u neki dio (nisam bas zapamtila).... A i naravno tu je udarac nogom u jaja, ili ako dobijete priliku istim djelom ruke u nos i da se sagne nabit mu glavu na koljeno..
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 20:55   #45
pa je,postoje takvi udarci,udarac sakom u nos,je vrlo opasan,i u tom je fazonu,da se moze hrskavica slomit,ili pak sto rece onaj frajer,iznad uha,sve je to tip udaraca koji onesposobljuje,stoga uputan za zene u opasnim situacijama
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 22:26   #46
Ja brata u svadji, dobro sam ga udarila...nije bas mogao sebi doci...
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 23:19   #47
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
Ja treniram kick-boxing i prva stvar kaj nas je trener naucio (cure u klubu) da ako nas netko napadne da udarac sa djelom dlana iznad zapesca u jagodicu moze izazvat potres mozga i covjek pada u nesvjest... Naravno treba znat udarit ali bome ako i ne znas sto jace to bolje, mogucnost da ubijete neko je jako mala jer zena bi morala bit body bilder da slomi kost i nabije mu u neki dio (nisam bas zapamtila).... A i naravno tu je udarac nogom u jaja, ili ako dobijete priliku istim djelom ruke u nos i da se sagne nabit mu glavu na koljeno..
Vrlo jednostavan recept za mozda cak i ubit nekoga - saka u adamovu jabucicu
Zivina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 19:05   #48
to je vec opasna stvar...sto bi decki rekli za to,kad se za sut u jaja toliko bune
ili je najbolje da se mi ne branimo,a oni rade sto im se hoce
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 13:05   #49
Jos imam traume iz srednje koje me progone i dan danas, kada smo mi decki morali sa kokosima igrati nogomet, ja sam bio golman, toliko sam suteva dobio u "vocnjak" da sam kasnio s pubertetom, do 18 god. sam pricao ko Becki djecaci i hodao cudno, a bio sam dobar decko i nisam nikoga zadirkivao... Zene i nogomet su grehota od Boga...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 12:59   #50
zar su u tvojoj srednjoj skoli djevojke igrale nogomet???
koje je struke ta skola ako nije tajna?
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 11:55   #51
strojarstvo... bilo je cura u mom smjeru... katkad smo zajedno imali tjelesni a kasnije i traume...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 14:59   #52
ALooo bre devojke-zene! Pa je l' znate vi kako to boli!
Osmi_Putnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 20:52   #53
pa kaj naaaas diraaateee ondaaa
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 21:27   #54
Cure, nemojte to radit ako baš ne morate. To užasno boli.

Sjećam se jednom kad sam igrao nogomet košarkaškom loptom s burazom (starijim 6 godina). Slučajno me opalio svom snagom tom loptom u jaja. Pola sata sam ležao zgrčen na podu.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 21:50   #55
ha ha ha!
I mene je jednom tako buraz udario loptom iz sve snage i pao sam, nisam disao jedno 4-5 min. i posle 3 meseca sam morao na operaciju! Nesto se muckalo unutra! Naravno, hvala Bogu imam ih jos!
Osmi_Putnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 10:50   #56
Quote:
pa kaj naaaas diraaateee ondaaa
To je nase obiteljsko blago i naslijedje koje se prenosi dalje dok ti jedna needucirana cura to ne polomi samo zato sto si joj recimo slucajno rekao da ima veliku rit...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 23:08   #57
eeh pa pazi sto pricas salim se,pa nije valjda to tako lomljivo??
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:16   #58
pa ovisi od snage udarca i je li "sjeo" na pravo mjesto, ali u svakom slucaju jako, jako bolno... Neke cure se izgleda osjecaju mocno kada opale nekog dobrog decka, primjerice mene u jaja i onda gledat ga nemocnog na podu gdje se kotrlja lijevo, desno i umire od bolova...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 16:51   #59
o.k

Savjet... Nemora se sve svoditi na udarac nogom ili koljenom.. Vidim da sve pričate o koljenu i o razdaljini ,šta ako vas ulovi u mraku ili odostraga i slično.. Šta ste zaboravile da imate ruku.. A ženska ruka inače ima fine dugačke nokte. Dovoljno je samo da ih stisnete iz sve snage i gotovo je... Nasiljem na nasilnika
__________________
Glosy
Glosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 17:35   #60
brrrrr ostrim noktima ih stisnut, kakva okrutnost... ja se necu zezat sa tobom....
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.