Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2010., 13:34   #1
Odjel za matematiku - Osijek

na početku pozdrav svima, jer sam se tek registrirao

zanimaju me iskustva ekipe, ako naravno takvih ima, koji studiraju ili su studirali na matematičkom odjelu u osijeku. pogotovo me zanima kako izgleda ovaj, ajmo reć novi, znanstveni preddiplomski i diplomski studij - kakva je mogućnost zaposlenja poslje istog ?

unaprijed se zahvaljujem na odgovorima i ispričavam ako je topic već bio otvoren
tomi991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 13:02   #2
ima li ovdje studenata matematike u osijeku? izgleda da više nitko ne koristi forum...

razmišljam o tome da nagodinu upišem matematiku ili fiziku u osijeku, za upad se ne bojim, već ono poslije jer imam 24 godine i završila sam već jedan faks (filozofski)... nisam imala većih problema s tim predmetima u srednjoj, ali nisam ni bila nešto super (klas. gimnazija)... brinem se jesam li sposobna za takav poduhvat i koliko su zapravo zahtjevni fakulteti jerbo na ovom dosad faksu se nisam nešto previše namučila. nikad u životu baš nisam morala previše učiti za nešto i nemam navike rješavanja zadaće, no motivirana sam i vjerujem da bih se mogla natjerati kad bih htjela... koliko je zapravo teško položiti neke predmete i koliko truda ulažete? imam osjećaj da sam zaboravila sve iz srednje
lolavie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 02:37   #3
MATHOS - Matematika i Računarstvo

Planira li netko Matematiku i racunarstvo upisat?



Cini se dosta dobar program
JayVu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2019., 21:34   #4
Ima li studenata? Razmišljam upisati, pa jel moze netko podijeliti svoje misljenje o faksu. Ima li neke prevelike razlike između OS i ZG?
TrueCroatian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.