Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2006., 22:30   #21
Quake 4 [*]

Što mislite o Quake-u?

Meni je baš OK, ima super grafiku, super igrivost, a i dugo nisam igrao igru gdje se mogu opustiti i samo šorat po monsterima bez nekog mozganja
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 03:15   #22
baš ga nabavih danas i nemogu se skinit s nj,..... predobra igra,.. grafika odlična, oružja takođe(r),.. ma ono

zadnje slovo tehnologije
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 04:56   #23
meni se ne sviđa, kao ni Doom...

Quake3Arena rules
 
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 20:02   #24
da vidis lost planet na x360:rolleyes
klopotec8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 20:45   #25
Quote:
Zeleni kaže:
Što mislite o Quake-u?

Meni je baš OK, ima super grafiku, super igrivost, a i dugo nisam igrao igru gdje se mogu opustiti i samo šorat po monsterima bez nekog mozganja
Šta mislim? Mislim da kasniš par mjeseci sa nabavkom...

A inače ful fensi, više guta grafulje nego doom.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 21:38   #26
Quote:
The Uništavač Topika kaže:
Šta mislim? Mislim da kasniš par mjeseci sa nabavkom...

A inače ful fensi, više guta grafulje nego doom.

upravo to
A$H is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 23:07   #27
al je baš super i baš je kul i sve je naj mi bolje je
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 23:55   #28
jel slična Doomu 3?
jer baš igram trojku pa da se ne prebacim odmah na identičan tip igre: pucaj, pucaj...load....pa opet pucaj...
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 23:58   #29
Quote:
Attack kaže:
al je baš super i baš je kul i sve je naj mi bolje je




inace cista kopija dooma.
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 23:59   #30
.a doom sam odigrala..a sad ništa......moram više počet nešta igrat....moram nabavit.......
__________________
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.(Schopenhauer).....
*Domy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 08:25   #31
Igrica nije loša, konačno da vidim kako doom3 engine radi pod svjetlom.
__________________
Evo vam sig. Hebo vas sig.
yahoocom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 00:17   #32
nekako mi vrlo sliči na UT2004 - da me neko pijanog probudi iz kome pojma nebi imao razlikovati koja je koja
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 01:34   #33
Quote:
Rev kaže:
jel slična Doomu 3?
jer baš igram trojku pa da se ne prebacim odmah na identičan tip igre: pucaj, pucaj...load....pa opet pucaj...
Ima nesto vise pucanja, a manje tumaranja po mraku... i cak vidis u sto pucas.

Quote:
Attack kaže:
nekako mi vrlo sliči na UT2004 - da me neko pijanog probudi iz kome pojma nebi imao razlikovati koja je koja
Hm? Ja ne vidim bas nikakvu slicnost osim sto su obje igre pucacine.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 03:13   #34
pročitaj još jednom što sam napisao pa ćeš razumit
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 23:53   #35
Dobra igrica, prešao je dva puta.Budući da volim i igram samo FPS meni
se svidjela.I neko je pitao da li je slična doom 3, slična je samo po tome što su isti žanr i imaju isti engine.E sada pucačina ko pucačina.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 22:55   #36
Meni je Quake bolji od Doom-a, on mi je bio nekako prezamoran tako da mi ga se nije dalo niti završiti za razliku od Quake-a.
__________________
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer.
Paul Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 13:47   #37
meni je kvejk super
samo što nisam naviko na monstere da mi izađu iz kutije i zadave me

igro sam na 19' monitoru i ono ko da mi izađe iz monitora i buuuuuuu
amerix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 14:13   #38
Quote:
Paul Phoenix kaže:
Meni je Quake bolji od Doom-a, on mi je bio nekako prezamoran tako da mi ga se nije dalo niti završiti za razliku od Quake-a.
moram se složiti s tobom...upravo igram Doom 3 i negdje na 3/4 sam i pomalo mi postaje zamorno...iako je još uvijek igrivo i donekle zanimljivo, više nije toliko napeto...
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 22:20   #39
ipak je quake quake
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 12:30   #40
Thumbs up Quake 4

Što mislite o njoj? Meni je to fenomenalna igra, pogotovo kad su praznici, kad je sunčan dan, nalazite se u ulici u razvijenom naselju, kompjuter je na katu, malo je hladnjikavo, zvuk je srednji, to je uživancija! Nedostaju mi dva nivoa da je pređem.
tux_penguine is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:08.