Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2008., 20:33   #1
Djevojke i oženjeni muškarci

evo htio bi cuti vase misljenje o tom vidu druzenja
indigocakra is offline  
Old 21.04.2008., 20:34   #2
__________________
Ne vrijeđaj krokodila prije nego što prijeđeš rijeku.
Burmanska mačka is offline  
Old 21.04.2008., 20:35   #3
ajooooj....

moderatori pozor.....

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 21.04.2008., 20:43   #4
htio bi da naznacim da ova tema propagira protubracni blud
i zelim da pozdravim sve koji su negde na moru
__________________
sve sto kazem bice upotrebljeno protiv mene.
abuxl is offline  
Old 21.04.2008., 20:46   #5
Quote:
abuxl kaže: Pogledaj post
htio bi da naznacim da ova tema propagira protubracni blud
i zelim da pozdravim sve koji su negde na moru


A koliko je već ovakvih tema otvoreno. Možda čak više nego onih o analnom seksu.
__________________
Ne vrijeđaj krokodila prije nego što prijeđeš rijeku.
Burmanska mačka is offline  
Old 30.03.2010., 11:03   #6
Quote:
Burmanska mačka kaže: Pogledaj post


A koliko je već ovakvih tema otvoreno. Možda čak više nego onih o analnom seksu.
Još jedan dokaz tomu što zaokuplja naciju u ovakvom prijelomnom trenutku...
Nije ni čudo da smo tu gdje jesmo
BigChill is offline  
Old 21.04.2008., 21:07   #7
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

dajte zatvorite ovo, jer mi je samo muka čitati.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 21.04.2008., 21:16   #8
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

dajte zatvorite ovo, jer mi je samo muka čitati.
možda joj je to tata.
aryna is offline  
Old 21.04.2008., 21:36   #9
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
možda joj je to tata.
jel tebe tvoj tata liže, žvalji, gladi po vratu i miluje ti koljeno?

NOT
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 25.04.2008., 23:50   #10
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
jel tebe tvoj tata liže, žvalji, gladi po vratu i miluje ti koljeno?

NOT
joj ova ti je dobra
Lacky Luck is offline  
Old 22.04.2008., 16:55   #11
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
možda joj je to tata.
trendseterica is offline  
Old 21.04.2008., 21:31   #12
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

dajte zatvorite ovo, jer mi je samo muka čitati.



Tako jeee!!!! Zivio govorniiiik!!!

Radi takvih ozenjenih kriminalaca koji brste nas vinograd mi slobodni Veliši od 30+ ne mozemo nit grozdja omirisat nit vina radit. Eventualno kad oni sve pokvare mozemo smuckat ocat....Samo nek saznam za kojega, slijedi ga hitna kaznena prijava njegovoj bracnoj druzici.
Halo Effect is offline  
Old 21.04.2008., 21:47   #13
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

dajte zatvorite ovo, jer mi je samo muka čitati.
Heheh

Od kud toliki bijes ... neki oženjeni starkelja od 35+ ti pokupio malu ... oli?

__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Old 21.04.2008., 22:17   #14
Quote:
posmatrač kaže: Pogledaj post
Heheh

Od kud toliki bijes ... neki oženjeni starkelja od 35+ ti pokupio malu ... oli?

ma noo

jednostavno ne znam ko mi se više gadi. te trule cure koje su fakin sponzori i gledaju samo dubok džep, i da ima auto

iliti frajeri, koji hoće kuronju umočit u mlado meso.

patetično
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 23.04.2008., 21:13   #15
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
ma noo

jednostavno ne znam ko mi se više gadi. te trule cure koje su fakin sponzori i gledaju samo dubok džep, i da ima auto

iliti frajeri, koji hoće kuronju umočit u mlado meso.

patetično
Prije nekoliko mjeseci išla sam sa svojim starim u grad, da mi kupi mobitel. I šta se desilo? Primjetila sam te neke poglede uglavnom muške, cure me nisu gledale toliko. Skužila sam da me gledaju zato šta misle da mi je ljubavnik! Ajde, bolesno šta nije?! Neki su me vjerojatno onda gledali i s gađenjem kao šta ti gledaš svaku takvu curu! Ne mora svakoj curi biti stariji muškarac ljubavnik, znaš!

Zadnje uređivanje Janis Jo : 24.04.2008. at 02:07.
Janis Jo is offline  
Old 18.03.2010., 19:14   #16
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
ma noo

jednostavno ne znam ko mi se više gadi. te trule cure koje su fakin sponzori i gledaju samo dubok džep, i da ima auto

iliti frajeri, koji hoće kuronju umočit u mlado meso.

patetično
Pa ne umire se iznad 30 godina.Sve sto je ljepo oku je drago a niko nikog ane tjera da bude snekima ako nece.Bar se meni tako cini a zeljeti biti sa ljepom mladom curom ili damom sto je tu lose.Ili ....
45mije is offline  
Old 18.03.2010., 19:19   #17
Djevojke se lijepe na situirane, zabavne i potentne darivatelje ljubavi. Ako imaju prethodno navedene kvalitete brak nije nepremostiva prepreka.
kokocha is offline  
Old 22.04.2008., 11:53   #18
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina.
eh da imam 35...
__________________
RJ
robertj is offline  
Old 22.04.2008., 18:30   #19
Quote:
robertj kaže: Pogledaj post
eh da imam 35...
ej, da ne bi bilo, nemam ja ništa protiv vas 35+. Najljepše godine. Ljudi smo, zar ne? Ne kažem, nikad nisam sve trpao u isti koš... nisu svi isti.

nego, nije valjda da imaš neku od 20?

jooj, sad sam tek skužio da sam krivo pročitao. no nema veze, neka stoji post. možda se nađe netko sa tim godinama, pa da ne vidi da sam netko ko ima nešto protiv onih 35+
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 21.03.2010., 21:47   #20
na pocetku

Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

dajte zatvorite ovo, jer mi je samo muka čitati.
a sada
Quote:
Pa zar nije najljepša stvar na svijetu voljeti i biti voljen zauzvrat? Maziti i ljubiti osobu do koje vam je stalo, stisnuti se uz nju, razgolititi se do srži, pokazati sve svoje mane i vrline, strahove i nade, pa makar nakratko i makar u ukradenim trenucima zajedničke sreće?
zivjela raznovrsnost

evo, na primjer, moja bivsa ima kcer, 22 godine. taman pupoljak iz moje perspektive. ponekad ju odvedem van na veceru i nakon toga provedem noc kod nje. shoot me ali meni je to dobro.
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger