Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2010., 20:35   #1
Dečko mi se nije iživio i bojim se da njegov prijatelj utječe na ishod naše veze

prije 3 dana prekinula sam s deckom, on je to inzistirao... zeli slobodu, zeli jos proci malo zivota...znamo se 3 godine, u vezi smo godinu i pol! veza nam je lijepa bila jako, jako smo se dobro slagali, imamo puno toga zajednickog....volimo se! znamo se nekada svadati no to je normalna stvar, seksualni zivot isto nije za zaljenje! on nije osoba koja ce izrazavati osjecaje, no pretprosli tjedan je isto doslo do prekida...kada sam pocela spremati svoje stvari ( znala sam spavati kod njega...ajmo reci zivjeli smo zajedno) rastuzio se, razgovarali smo, rekao da me jako voli, da mi sa mnom zelio djecu imati, da s nikim ovakvu vezu nije imao kao sa mnom, ali da on jos zeli toga proci u zivotu! no isto tako je rekao da nebi prekidao sa mnom jer me voli, boji se da mu netko drugi ne preotme mene, jer me ne zeli izgubiti! na kraju smo se pomirili! ima jednog neozibljnog prijatelja koji se vratio u nas grad, inace ga pretjerano en volim jer kada je on tu onda su kao prst i nokat, stalno su zajedno i mislim da ga taj njegov prijatelj stalno nesto huska i govori mu da sta ce mu veza ovo ono ( mozda sam u krivu, ali nakon tog druzenja slijedi razg o prekidu)!i evo u pon smo prekinuli, danas smo razg...ista prica, on zeli da ostanemo dobri bla bla ali da on sada ne zeli vezu! s njegovom mamom sam jako dobra, rekla mi je da me ne zeli izgubiti i da sam ne zna sto bi sa sobom! oprostite na dugackom postu, ali vas molim za savjet...
moje je pitanje: sto ce biti NA KRAJU?
ja ga jako volim...on mi je prijatelj, decko, brat, otac ... sve zajedno, za nista na ovome sviejtu ga nebi mijenjala, ali isto tako nisam lutkica s kojom ce se netko igrati kada mu pase...
kaze mi da ljubav nema veze s tim sto on zeli jos zivjeti, kaze da me voli da me ne zeli izgubiti zeli se druziti i dalje sa mnom i rekao mi je da bi mi se kao vratio? ali da li bi se ja vratial njemu? molim vas pomozite mi i recite sto mislite i sto ce na kraju biti ? unaprijed hvala
Pile malo is offline  
Old 31.03.2010., 20:37   #2
Quote:
Pile malo kaže: Pogledaj post
prije 3 dana prekinula sam s deckom, on je to inzistirao... zeli slobodu, zeli jos proci malo zivota...znamo se 3 godine, u vezi smo godinu i pol! veza nam je lijepa bila jako, jako smo se dobro slagali, imamo puno toga zajednickog....volimo se! znamo se nekada svadati no to je normalna stvar, seksualni zivot isto nije za zaljenje! on nije osoba koja ce izrazavati osjecaje, no pretprosli tjedan je isto doslo do prekida...kada sam pocela spremati svoje stvari ( znala sam spavati kod njega...ajmo reci zivjeli smo zajedno) rastuzio se, razgovarali smo, rekao da me jako voli, da mi sa mnom zelio djecu imati, da s nikim ovakvu vezu nije imao kao sa mnom, ali da on jos zeli toga proci u zivotu! no isto tako je rekao da nebi prekidao sa mnom jer me voli, boji se da mu netko drugi ne preotme mene, jer me ne zeli izgubiti! na kraju smo se pomirili! ima jednog neozibljnog prijatelja koji se vratio u nas grad, inace ga pretjerano en volim jer kada je on tu onda su kao prst i nokat, stalno su zajedno i mislim da ga taj njegov prijatelj stalno nesto huska i govori mu da sta ce mu veza ovo ono ( mozda sam u krivu, ali nakon tog druzenja slijedi razg o prekidu)!i evo u pon smo prekinuli, danas smo razg...ista prica, on zeli da ostanemo dobri bla bla ali da on sada ne zeli vezu! s njegovom mamom sam jako dobra, rekla mi je da me ne zeli izgubiti i da sam ne zna sto bi sa sobom! oprostite na dugackom postu, ali vas molim za savjet...
moje je pitanje: sto ce biti NA KRAJU?
ja ga jako volim...on mi je prijatelj, decko, brat, otac ... sve zajedno, za nista na ovome sviejtu ga nebi mijenjala, ali isto tako nisam lutkica s kojom ce se netko igrati kada mu pase...
kaze mi da ljubav nema veze s tim sto on zeli jos zivjeti, kaze da me voli da me ne zeli izgubiti zeli se druziti i dalje sa mnom i rekao mi je da bi mi se kao vratio? ali da li bi se ja vratial njemu? molim vas pomozite mi i recite sto mislite i sto ce na kraju biti ? unaprijed hvala
Zavrsi srednju skolu prvo...pa onda, ako moze, i fakultet...poslije ce ti se samo kazati...
el-ing is offline  
Old 31.03.2010., 20:38   #3
Quote:
Pile malo kaže: Pogledaj post
prije 3 dana prekinula sam s deckom, on je to inzistirao... zeli slobodu, zeli jos proci malo zivota...znamo se 3 godine, u vezi smo godinu i pol! veza nam je lijepa bila jako, jako smo se dobro slagali, imamo puno toga zajednickog....volimo se! znamo se nekada svadati no to je normalna stvar, seksualni zivot isto nije za zaljenje! on nije osoba koja ce izrazavati osjecaje, no pretprosli tjedan je isto doslo do prekida...kada sam pocela spremati svoje stvari ( znala sam spavati kod njega...ajmo reci zivjeli smo zajedno) rastuzio se, razgovarali smo, rekao da me jako voli, da mi sa mnom zelio djecu imati, da s nikim ovakvu vezu nije imao kao sa mnom, ali da on jos zeli toga proci u zivotu! no isto tako je rekao da nebi prekidao sa mnom jer me voli, boji se da mu netko drugi ne preotme mene, jer me ne zeli izgubiti! na kraju smo se pomirili! ima jednog neozibljnog prijatelja koji se vratio u nas grad, inace ga pretjerano en volim jer kada je on tu onda su kao prst i nokat, stalno su zajedno i mislim da ga taj njegov prijatelj stalno nesto huska i govori mu da sta ce mu veza ovo ono ( mozda sam u krivu, ali nakon tog druzenja slijedi razg o prekidu)!i evo u pon smo prekinuli, danas smo razg...ista prica, on zeli da ostanemo dobri bla bla ali da on sada ne zeli vezu! s njegovom mamom sam jako dobra, rekla mi je da me ne zeli izgubiti i da sam ne zna sto bi sa sobom! oprostite na dugackom postu, ali vas molim za savjet...
moje je pitanje: sto ce biti NA KRAJU?
ja ga jako volim...on mi je prijatelj, decko, brat, otac ... sve zajedno, za nista na ovome sviejtu ga nebi mijenjala, ali isto tako nisam lutkica s kojom ce se netko igrati kada mu pase...
kaze mi da ljubav nema veze s tim sto on zeli jos zivjeti, kaze da me voli da me ne zeli izgubiti zeli se druziti i dalje sa mnom i rekao mi je da bi mi se kao vratio? ali da li bi se ja vratial njemu? molim vas pomozite mi i recite sto mislite i sto ce na kraju biti ? unaprijed hvala
Nemoj slušati tuđe savijete kad su tvoje emocije u pitanju. Ja ti mogu reći što bih ja napravila, no to ne znači da bi i za tebe bilo tako najbolje. Dobro razmisli o svemu i slijedi svoje srce. Sama najbolje znaš cijelu situaciju, koliko se volite, koliko je veza ozbiljna, kakav je on čovjek.... pa iz svega toga sama možeš zaključit što trebaš učiniti.
La Bucka is offline  
Old 31.03.2010., 20:39   #4
žao mi je al dečko ti je neozbiljan ,totalno
jesi ti sigurna u to da je ta veza bila tako lijepa ako je imala takav kraj ?
imam i ja prijateljice koje imaju drukcije razmisljanje u vezi momaka,ali ako ti imas svoje misljenje niko ne moze utjecat na njega ...tako da taj njegov prijatelj ne moze okrenuti njega protiv tebe ako on tebe voli toliko koliko prica...pusti ga,kad tad ce shvatit što je izgubio...bit ce ti puno teško sada,ali vjeruj mi ako je to bio u stanju napravit sad,i ako je to razlog njegovog prekida,NE ZASLUŽUJE TE !!!
plavusa 23 is offline  
Old 31.03.2010., 20:40   #5
na kraju ces postat kokos. s njim ili bez njega.
a po ovome sto pises mislim da ce bit bez njega. samo je pitanje koliko ce ti vremena trebat da to shvatis.
druga je mogucnost da se on ipak uozbilji, no to ce se vjerojatno dogodit tek kad ti povuces granicu i drzis je se.
 
Old 31.03.2010., 20:43   #6
Quote:
Pile malo kaže: Pogledaj post
prije 3 dana prekinula sam s deckom, on je to inzistirao...

kaze mi da ljubav nema veze s tim sto on zeli jos zivjeti, kaze da me voli da me ne zeli izgubiti zeli se druziti i dalje sa mnom i rekao mi je da bi mi se kao vratio? ali da li bi se ja vratial njemu? molim vas pomozite mi i recite sto mislite i sto ce na kraju biti ? unaprijed hvala
Pa sad, nije bas fer tebe staviti na standby dok se on "izivljava". Iako, sudeci po svemu sto si napisala, vjerujem da je i njemu to jasno.

Sorry, meni se nekako cini da to ipak nije "to", jer da si ti stvarno ona prava, on se ne bi osjecao neizivljenim. Ti bi mu, barem u tom pogledu, bila dovoljna i pretpostavljam da bi bio fokusiran (i) na vasu buducnost bez osjecaja pritiska i/ili ogranicenosti.

Sto ce na kraju biti? Zao mi je, ali to ti moze reci samo Vidoviti Milan.
Hatsepsut is offline  
Old 31.03.2010., 20:44   #7
i da...žao mi je osoba koje pod iživljavanje smatraju cesto mjenjanje partnera...
plavusa 23 is offline  
Old 31.03.2010., 20:47   #8
Toliko vidoviti pa nismo da znamo kaj ce na kraju bit od vas.
Mislim da ste oboje jos mladi pa ga cak u jednu ruku razumijem. Valjda se covjek misli ispucat...za mene shvatljivo. I pametnije je da se ljudi u mladim godinama ispucaju nego u zrelim godinama kada su obitelj i ostale obaveze u pitanju. A i on se valjda boji da ne bi nekaj propustio u zivotu.
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Old 31.03.2010., 20:48   #9
imam zavrsenu srednju i 21 god on 24! nama je stvarno lijepo, stvar je kod njega sto ej on od svoje 18god stalno bio u vezama, samo je jednu godinu pauzirao i opet veze! mi smo pogrijesili sto smo ozbiljno krenuli zajedno no to nam je pasalo, ali ejdnostavno kaze da sad zeli malo razmisliti...ne znam stvarno ne znam! ne zeli se suociti sa mnom, pokusava me izbjegavati jer zna da bi se pomirili..ne znam tesko mi je jer ga jako volim i samo se s njim vidim
Pile malo is offline  
Old 31.03.2010., 20:53   #10
i jos nesto kaze da je svjestan da bolju od mene nece naci, imala sam tezak zivot pa sam bila primorana brzo toliko toga nauciti! tako da sam vriejdna marljiva i nisam neozbiljna, jos je tu i faks i posao...i moja najveca ljubav ON ! mi imamo stvarno SVE al idoslovno SVE, i svjestan ej da sa mnom moze puno postici u zivotu, to i sam kaze...i zato ne zna da li se treba pomiriti sa mnom ili ne! a on ocekuje da cu se ja njemu vratiti kada bude htio, ali tako to en die kod mene...tesko mi je jako ali ne smijem to dopustat
Pile malo is offline  
Old 31.03.2010., 20:54   #11
Quote:
Pile malo kaže: Pogledaj post
imam zavrsenu srednju i 21 god on 24! nama je stvarno lijepo, stvar je kod njega sto ej on od svoje 18god stalno bio u vezama, samo je jednu godinu pauzirao i opet veze! mi smo pogrijesili sto smo ozbiljno krenuli zajedno no to nam je pasalo, ali ejdnostavno kaze da sad zeli malo razmisliti...ne znam stvarno ne znam! ne zeli se suociti sa mnom, pokusava me izbjegavati jer zna da bi se pomirili..ne znam tesko mi je jer ga jako volim i samo se s njim vidim
OK, sad je jasno. Moj odgovor: odustani od "projekta". Jednostavno, njemu fali jos "oprasivanja cvjetova", i mozda da budes sretna jer ti je to (indirektno) i nagovijestio (a ne sarao tebi iza ledja).

BTW, kako se to "ozbiljno krene" a kako "neozbiljno"?
el-ing is offline  
Old 31.03.2010., 20:55   #12
Quote:
Pile malo kaže: Pogledaj post
sto mislite i sto ce na kraju biti ? unaprijed hvala
"prije 3 dana prekinula sam s deckom,"

Nije li se kraj dogodio pred 3 dana?
Lord Byron is offline  
Old 31.03.2010., 20:56   #13
Quote:
Pile malo kaže: Pogledaj post
i..ne znam tesko mi je jer ga jako volim i samo se s njim vidim
Jasno da ti je tesko i da se trenutacno samo s njim vidis.
No, tko zna, mozda na kraju ispadne da je covjek za oboje ucinio pravi potez u pravo vrijeme.

Recimo da se on sada predomisli i ostanete zajedno. Bi li ta njegova potreba nestala odjednom preko noci? Ne bi li se ti svako malo pitala sto se u njemu dogadja i hoce li ti jednom ponovno doci s istom pricom?

Mozda je stvarno najbolje da svatko ode svojim putem. Cim on ima crve ovakve vrste u guzici i to dovoljno jake da zbog njih prekine s tobom, nije dobro. Nazalost.
Hatsepsut is offline  
Old 31.03.2010., 20:58   #14
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
"prije 3 dana prekinula sam s deckom,"

Nije li se kraj dogodio pred 3 dana?
sto ce biti na kraju? pod time sam mislila, hoce li me traziti da mu se vratim ili nesto slicno
Pile malo is offline  
Old 31.03.2010., 20:58   #15
Quote:
Pile malo kaže: Pogledaj post
i jos nesto kaze da je svjestan da bolju od mene nece naci, imala sam tezak zivot pa sam bila primorana brzo toliko toga nauciti! tako da sam vriejdna marljiva i nisam neozbiljna, jos je tu i faks i posao...i moja najveca ljubav ON ! mi imamo stvarno SVE al idoslovno SVE, i svjestan ej da sa mnom moze puno postici u zivotu, to i sam kaze...i zato ne zna da li se treba pomiriti sa mnom ili ne! a on ocekuje da cu se ja njemu vratiti kada bude htio, ali tako to en die kod mene...tesko mi je jako ali ne smijem to dopustat
pile malo, pa koji ti je vrag? ok, ako uzmemo u obzir da ga volis, jasno je da ga ne zelis izgubiti, sve je jasno, ali...nemate SVE ako dotični želi iživiti se, i ako ode..
nemoj idealizirati vezu u kojoj te voljena osoba suptilno nagovara da ju ostaviš? okej? ima onih koji će protrnuti od same pomisli da nisi njihova, kuzis?

furaj dalje, pusti ga.

a sto ce biti na kraju? ja brijem da ce ti on doletit plačući kak ne moze bez tebe, a onda opet ovo ponovit, i tak par puta. dok ti ne pukne film.

budi jaka, i glavu gore
djavoljaodvjetnica is offline  
Old 31.03.2010., 20:59   #16
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Jasno da ti je tesko i da se trenutacno samo s njim vidis.
No, tko zna, mozda na kraju ispadne da je covjek za oboje ucinio pravi potez u pravo vrijeme.

Recimo da se on sada predomisli i ostanete zajedno. Bi li ta njegova potreba nestala odjednom preko noci? Ne bi li se ti svako malo pitala sto se u njemu dogadja i hoce li ti jednom ponovno doci s istom pricom?

Mozda je stvarno najbolje da svatko ode svojim putem. Cim on ima crve ovakve vrste u guzici i to dovoljno jake da zbog njih prekine s tobom, nije dobro. Nazalost.
u pravu si i hvala ti, samo eto, bojim se istina, sama sebe lazem...sama sebe...ali nisam kriva sto volim, razum ej jedno srce je drugo
Pile malo is offline  
Old 31.03.2010., 21:01   #17
Quote:
djavoljaodvjetnica kaže: Pogledaj post
pile malo, pa koji ti je vrag? ok, ako uzmemo u obzir da ga volis, jasno je da ga ne zelis izgubiti, sve je jasno, ali...nemate SVE ako dotični želi iživiti se, i ako ode..
nemoj idealizirati vezu u kojoj te voljena osoba suptilno nagovara da ju ostaviš? okej? ima onih koji će protrnuti od same pomisli da nisi njihova, kuzis?

furaj dalje, pusti ga.

a sto ce biti na kraju? ja brijem da ce ti on doletit plačući kak ne moze bez tebe, a onda opet ovo ponovit, i tak par puta. dok ti ne pukne film.

budi jaka, i glavu gore
hvala ti puno, lako je reci glavu gore no sada mi je to trenutno nezamislivo...ali jaka sam ja izdrzat c u ito nadam se
Pile malo is offline  
Old 31.03.2010., 21:03   #18
Quote:
Pile malo kaže: Pogledaj post
u pravu si i hvala ti, samo eto, bojim se istina, sama sebe lazem...sama sebe...ali nisam kriva sto volim, razum ej jedno srce je drugo
Vecina prolazi kroz ove iste osjecaje, pitanja i dileme nakon prekida. To je normalno, ali i prolazno.

Ako ti se kojim slucajem zeli vratiti, postavi mu ova pitanja koja sam ja postavila tebi, pa vidi reakciju. To bi ti puno toga trebalo reci.
Hatsepsut is offline  
Old 31.03.2010., 21:05   #19
Quote:
Pile malo kaže: Pogledaj post
i jos nesto kaze da je svjestan da bolju od mene nece naci, imala sam tezak zivot pa sam bila primorana brzo toliko toga nauciti! tako da sam vriejdna marljiva i nisam neozbiljna, jos je tu i faks i posao...i moja najveca ljubav ON ! mi imamo stvarno SVE al idoslovno SVE, i svjestan ej da sa mnom moze puno postici u zivotu, to i sam kaze...i zato ne zna da li se treba pomiriti sa mnom ili ne! a on ocekuje da cu se ja njemu vratiti kada bude htio, ali tako to en die kod mene...tesko mi je jako ali ne smijem to dopustat
Sve je to u redu kaj si napisala, ali on je u tim godinama da ne misli dalje od sutra. On zeli sada disati punim plucima a to znaci da se nece bazirat na nekoga. Zeli svoju slobodu, zeli radit kaj hoce i sa kim hoce.
Bar mislim da je tako.....
Budi sretna da je iskren prema tebi i da te ne vara iza ledja.
Trenunto jako boli i sigurno ce jos neko vrijeme tako bit, ali skulirat ces se i naci ces nekoga i onda se bus samoj sebi smijeskala...
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Old 31.03.2010., 21:16   #20
Quote:
nasmijana17 kaže: Pogledaj post
Sve je to u redu kaj si napisala, ali on je u tim godinama da ne misli dalje od sutra. On zeli sada disati punim plucima a to znaci da se nece bazirat na nekoga. Zeli svoju slobodu, zeli radit kaj hoce i sa kim hoce.
Bar mislim da je tako.....
Budi sretna da je iskren prema tebi i da te ne vara iza ledja.
Trenunto jako boli i sigurno ce jos neko vrijeme tako bit, ali skulirat ces se i naci ces nekoga i onda se bus samoj sebi smijeskala...
iskreno se nadam ali tesko jer znam samu sebe....
Pile malo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger