Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2012., 22:38   #61
Trebali bismo malo i slikama dočarati HOT i NOT stilove, ali meni neće ubacivati ni slike ni smajliće, (ne reagira na kliktanje ) a ne znam točno kako se ručno upiše kod. Damn.
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:45   #62
To je sve stvar mode. Što globalne, što lokalne koja slijedi prethodnu s malim varijacijama. U mojoj generaciji (teen i dvadesete dalekih osamdesetih) čak su i drolje izgledale kao opatice kad ih se usporedi s prosječnom curom danas. Nosile se dolčevite, duksevi, tatine izblijedjele majice, pa opet tatine flanelske košulje, levisice... a suknje su bile višeslojne, dozlaboga dugačke s volanima skoro do poda, na nogam sajmonice. Gdje ćeš tu vidjet i koljeno, a kamoli dekolte.

Pretjerivanja koja vidimo danas (tipa cipele za oko štange na poslovnom meetingu, a dama je prezenterica, dakle uglavnom ima stajati dok prezentira ili, sva ta već spomenuta prehlađivanja jajnika i mjehura kad se ide u disco) stvar su modnog diktata, a prosjek će ga slijepo slijediti i postati mu žrtvom. Druga stvar je to što netko tko ima malo soli u glavi sebi to ne želi priuštiti, tako da se ipak dobiva dojam kakve-takve raznovrsnosti.

Moda je vrlo moćna. Čak i one koje tvrde da je ne slijede ili da je preziru ipak nose traperice spuštenog struka (objektivni promatrač će lako ocijeniti da ta moda koja je već desetljeće i više prisutna zapravo poništava žensku figuru - negira struk, ističe salo, čak i mali višak izgleda kao "muffin top" kad se prelije preko niskog struka. A oni džepovi, postavljeni tako da skraćuju noge...Kome to uopće stoji osim sitnom postotku visokih i mršavih. No, pretpostavljam da populacija koja ovdje obitava u preko 95 posto slučajeva traperice koje idu do struka (pravog struka) smatra bapskim. Dakle te traperice koje ističu struk, sakrivaju višak (ako ga ima malo) postale su ružne, ne zato što su to cure rekle nego zato što im je nametnuto. Ovo pišem samo radi ilustracije prve rečenice u pasusu.

Kako onda očekivati da se prosječna cura bori protiv mode, makar se radilo o neukusnom "cajka looku", kada moda lijepo pretvara u ružno i vice versa u percepciji velike većine. Uzmimo samo ovaj biser - linija gaćica koja ide preko guze ne smije se vidjeti (zato se nose tange koje žuljaju šupak ili bokserice koje vizualno skraćuju noge) ali je zato jednog ljeta bio hit da se gornji dio tangi vidi iznad hlača (spuštenog struka dakako . Ajd da ne bude kako samo pljujem novije vrijeme, kad se pogleda kako je Zdravko Čolić pjevo sa ženskom plesnom grupom a svi obučeni u dvobojne dolčevite (crno - dijagonalno - crveno ...Ali imala sam i ja dijagonalno dvobojni duks, ubijte me. Ne zbog Zdravka Čolića, nego je to bila epidemija iz ranih osamdesetih. I ajd da ne ispadne kako mislim da ništa u današnjoj modi ne valja - meni su ove visoke čizme super. Posebno kad su malo dignute punom petom ili sl.
Zimska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:46   #63
Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
Hvala hvala
Hey Von

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Psih, kakve ti to fejsbuk prijateljice imaš da se slikaju u grudnjacima? Ako mi je išta dno dna to je onda naslikavanje u wc-u u izazovnoj pozi, što jeftinijoj odjeći i napućenih usana.
Odlično si to opisala Exica. Baš točno tako - skine malo vestu, push up grudnjak i slika tipa "eto ga na". Jbte bez grudnjaka bi i shvatio ali ovak.. šteta baš simpa cura i onda se tako upropasti

Ja ono koji sad k...


Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post


kako to misliš pratiti?

trebam li se zabrinuti?

hvala
Ma tu na forumu čitat kaj pišeš niš strašno, pitaj Monicu klasično stalkanje hahaha


Quote:
lizaljka kaže: Pogledaj post
..mislim možda je negdje drugačije ali to se kod mene dešava najčešće pa sam po tome zaključila da tipovi kakvi god bili ne vole baš tako "gole" cure
Pa ne vole da su gole u javnosti da Lizaljka, zato ne shvaćam čemu sad toliko erotika šiklja iz njih lol..

Mislim vole.. ali ne na cesti i po internetu

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da je poanta teme debatiranje šta je kome polugolo, erotično i kol'ko je način odijevanja uzročno-posljedično vezan uz nečiji karakter, ali vidim da je zapravo prikrivena poanta jedan neformalni sajam na kojem svaki cigo svoga konja hvali
Pa ustvari to jest tema ali.. znaš kako je to ovdje, sve ode u OT lol. Anyway za ovo, za sve, to je zeza prema tebi iz simpatije.. (Y)
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO

Zadnje uređivanje Psih : 04.02.2012. at 22:53.
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:51   #64
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Ma tu na forumu čitat kaj pišeš niš strašno, pitaj Monicu klasično stalkanje hahaha
Stalkaj kolko te volja



P.S. ne buš niš pametnoga pročital
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:54   #65
Dita Von Teese sexy? Ma dajte, žena je tako pretenciozna u tim crveno - crnim - ponekad na bijele tufne tonovima.
Scarlett Johansson je sexy. Jer je prirodno seksualna i čulna.

Meni ima logike uvodni post i ovo što trkelji autor topica.
I sasvim mi je jasno što je vulgarno odijevanje, a što decentno, a sexy.
Iz osobnog iskustva plus teoretska spoznaja mogu zaključiti da sam se najseksipilnije odijevala onda kad sam bila najsjebanija i najkonfuznija. Crna uska prozirna haljina preko crnog, svilenog donjeg rublja od čega su na guzici tange, crne tanke štikle i plava kosa zalizana u rep. Da, svi su buljii u mene i da svi su me željeli povaliti i da nitko nije htio doznati što mislim o proteklim izborima.
Manje je više i kad pričamo o odijevanju.
Što je to konzervativno odjevanje? Trebali bi se nekako usuglasiti o tome. Da li je to ono kako se odjevaju pripadnice Jehovinih svjedoka?
Ili ono kako se odijeva Jadranka Kosor?

Ipak, meni je jako sexy tzv. poslovni stil koji uključuje usku suknju do koljena, fine najlonke, crne cipelice s potpeticom ili čizme, jaknicu koja prati liniju tijela, decentna šminka i sve to na zgodnom tijelu koje redovito vježba.
Odjeća u kojoj se ljepota žene ne skriva nego se nazire. Ali se niti ne otkriva do kraja.
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:56   #66
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Hmm.. dakle etiketiranje možda ipak ima smisla

a čuj,di ima dima,ima i vatre
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:58   #67
Quote:
rainbowhunter kaže: Pogledaj post
Hm...ne sve, ali većina cura koje se oblače tako kako si ti naveo, mislim da im je pimpek glavni razlog za to
No,uvijek ima iznimaka...a kaj bi ti napravio da započneš neku neobaveznu konverzaciju s takvom nekom djevojkom u nekom noćnom klubu u petak navečer, s ciljem da ju poševiš, a njoj ništa slično ne pada na pamet, nego se, eto, samo tako poželjela obući? Jer imam dojam da za takve vi muški još više pričate da su kurve, jer vam je ego povrijeđen jer vam ipak ne daju
i to što kažeš rainbow... a netko je i prethodno dobro primjetio da je prosuđivanje po odjeći prepovršno... odijelo uistinu ne čini čovjeka, no danas je instantno i površno prosuđivanje popularno i globalno ga uvježbavamo svi što putem paparazi slikica, jumboplakata, Cosmopolitanskih, jutarnjih, 24-satnih i inih senzacionalističkih članaka, explozivnih emisijica na TV-u, net-u, ukratko posvuda... pa niti ne čudi... IT-girl look, smart & sexy milf look etc... Individualnost i umjerenost postaju endemske osobine nowadays...

Sve mi to smrdi na rikverc-evoluciju no glavno da je u štiklama. : Kava:
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 23:03   #68
Quote:
Gizela_ kaže: Pogledaj post
Dita Von Teese sexy? Ma dajte, žena je tako pretenciozna u tim crveno - crnim - ponekad na bijele tufne tonovima.
Scarlett Johansson je sexy. Jer je prirodno seksualna i čulna.
Dita je ...ima odličnu liniju i uvijek je fino dotjerana, elegantna, glamurozna...al dobro ja obožavam crno-crvenu kombinaciju, netko ne.

To je burleska, glamur...pin up

Scarlett je lijepa u faci jako, al njezin stil odjevanja me se nije dojmio

Šta jest ali Little Black Dress rula.... modna ikona svih vremena Audrey Hepburn

Jedino je malo (pre)tanka bila
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 23:07   #69
i naravno,sve mlađe curice se tako oblače...a ipak mislim da nije baš došlo do toga da se curice od 14 godina već naveliko jebu okolo, pa da se zato izazovno oblače, kako bi si ulovile nekaj za između nogu...bar se nadam da nije
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 23:35   #70
Moja dobra frendica se oblači na taj pomalo fufasti način, ali zaista nije fufica kojoj je samo do seksa i sl.. Ja bih prije rekla da je željna pažnje, a iskazuje to na tako jedan pomalo čudan način. Samo je problem što joj u većini slučajeva ulijeću svakakvi debili, a ona se ne može načudit zašto nikad ne naleti na nekog finog dečka.
Općenito mislim da se većina cura na taj način oblači jer im treba pažnja i hrane se pažnjom, što baš i nije najbolja osobina ali svi smo ljudi i svašta znamo raditi kad smo nesigurni.

Dita Von Teese mi uopće nije seksipilna jer ima preružnu facu da bi bila sexy. Naravno to je sve individualno. Ali mi svakako nije jasno zašto je tolikima baš ona pojam nekakvog seksipila.

Uostalom seksipilnost i nema veze isključivo sa odjećom, seksipilnost je mnogo više do odijevanja. Neke cure su ultra seksipilne i u trenerci, dok nekima nikakva odjeća ne može pomoć.
SportsGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 00:13   #71
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Da sam musko, mnogo vise bih zazirala od onih koje su na prvi pogled naglaseno decentne. Pitala bih se zasto im je toliko bitno da drugima izgledaju konzervativno.
Budući da se ne smiju ovdje postati fotke: http://i40.tinypic.com/kc7xt.jpg.
Ukratko, možeš se ti pitati što god dok bacaš prvi pogled na drugu osobu.
Dok je zbilja ne poznaješ te ne znaš i ne razumiješ kontekst situacije u kojoj je gledaš, nećeš previše toga shvatiti o njoj.
Reče ona koja posjećuje prijame na visokoj državnoj razini, a zna navratiti i u Močvaru, npr.

Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
. modna ikona svih vremena Audrey Hepburn
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 00:32   #72
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Budući da se ne smiju ovdje postati fotke
A zato neće

Evo ova mi je seksej:
http://huntgatherfashion.com/tag/ulyana-sergeenko/
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 00:37   #73
Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post
Nice one

Netko spomenuo da je Dita ružna... pa iskreno nije neka ekstra ljepotica al nešto ima u njoj sekspilno
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 00:48   #74
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Ja nisam iznosio dojam o tebi uopće . Samo izjave :"da sam ja drugog spola ja bi tako i tako" nemaju baš smisla.
Imaju smisla, jer poznajem zensku prirodu.

Quote:
I masu muškaraca kaže da su žene da bi se ševili 24-7 samo jer mogu. Ali to baš nema nit smisla, nit veze sa poznavanjem sebe, zar ne.
A ovo govori o muskarcima. Taj stav je osnovni razlog sto onu koju percipiraju kao seksi, ujedno oznacavaju 'lakom'. Cista projekcija.

I tema je je tako postavljena, na potpuno besmislen nacin. Autor ne postavlja pitanje 'kada seksi izgled prelazi u vulgarnost', nego 'zasto djevojka na FB postavlja sliku u grudnjaku, kad ce je muski dio proglasiti 'blabla' ?

Cista nesvjest. Ne pada mu na pamet da je mozda Rebel, da je mozda ne zanima musko misljenje o njoj, da se na taj nacin oslobadja drustvenih inhibicija i stereotipa. On cisto autistickim pristupom zakljucuje : ako je to--->onda je to. U biti je zabrinut za svoj ego, jer kako to da ju je u nekom trenutku dozivio zanimljivom, avaj.

Quote:
A na Vi ćemo sad?
Mislila sam na vas; tebe i autora topica.

Quote:
Dobro, uvažavam. Nisam Vam rekao da je moj dojam stručan, nigdje. Ne znam zašto mi to imputirate.
E sad, tko se makar malo bavio sociologijom, psihologijom i sličnim nema problema vidjeti da ljudska ponašanja, ophođenje sa drugim ljudima, govor tijela i još koješta imaju određene pravilnosti i uzročno posljedične veze. Nekima nije očito i misle da su sva polja života posve nepovezana. Svakom svoje.
Psihologija se ne zanima ozbiljno korelacijom izmedju odijevanja i psihologije licnosti. Sofisticiranost u izgledu ( ali ne i ponasanju ) se da kupiti, treba samo imati dovoljno novaca i voila. Ako ne znas sta je dobro, znas sta je skupo, je li. Stil je malo teze prekopirati, jer je povezan sa interesima date individue. Poznato je da cak i vrhunski kreatori inspiraciju za slijedecu sezonu traze na ulicama metropola. Tu su trend setters, medju anonimusima koji su rodonacelnici stila, a ne u haute couture salonima.

Quote:
Ja ni u jednom trenutku nisam govorio SAMO o garderobi. Naravno da se iz ljudskog ponašanja, kretanja i ostaloga naziru razne životne navike i vrijednosni sustavi.
Plastični i grubi primjeri:
Kada se vidi žestoko nabildanog tipa, nije problem ekstrapolirati da ide u teretanu makar 4-5 puta tjedno i da unosi veliku količinu proteina.
Kada se vidi doslovno anoreksičnu osobu, nije problem zaključiti da ima problem sa percepcijom vlastitog tijela i još koječega.
Kada se vidi tipa sa špic irokezom, 7 tetovaža i 3 pirsa te "punk lives" , nije problem zaključiti kakvu glazbu sluša, na kakva mjesta izlazi i da navečer vani ne pije čaj od metvice.
Iste stvari vrijede i na puno suptilnijim razlikama, samo što treba znati što tražiti. Kao što nekima vjerojatno prolazi ispod radara da Vaše prijateljice bitno različito se nose tjednom i vikendom, ali Vama ne.
Ali ovo je topic o odijevanju, a ne ekstremnim manifesticijama Inside on the outside.

Quote:
To što postoji 4 milijarde žena na planeti, ne znači da postoji 4 milijarde načina navlačenja ženskih čarapa.


Quote:
Da postoji doista 7 milijardi posve jedinstvenih ljudi, psihologija i sociologija ne bi mogle ni postojati.
Da, sve je tako jednostavno. Let's make sweeping generalisations and all riddles are solved.

Quote:
Da se ogradim u startu u slučaju da iskrsne- ja nigdje nisam rekao da su žene slobodnijeg oblačenja i slobodnijeg morala i obratno.
Moj upis o korelaciji ponašanja i nošenja nije išao u tom smjeru.
Definiraj slobodnije odijevanje. Onda pojasni u kom smeru si isao, bas bih da ostanem paf na ovom neinspirativnom topicu. Zjev.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 00:53   #75
E a kad smo već kod slikovnih prikaza ovo je ona esencija onoga što ne treba raditi: http://farm4.static.flickr.com/3653/...e5245cb6e0.jpg

(Jel ovo neizravno ubacivanje fotki okej?)

Inače, što se tiče Dite, super mi je njen stil i prekokrasna je sva i uvijek sređena, ali ponekad zna pretjerati pa malo više bacati na transvestita nego pin up djevojku
A na onoj jednoj jedinoj slici bez (jake) izgleda predobro i puno mlađe nego pod tom sinom žbukom.
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:00   #76
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Budući da se ne smiju ovdje postati fotke: http://i40.tinypic.com/kc7xt.jpg.
Obje su u pravu.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:02   #77
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Imaju smisla, jer poznajem zensku prirodu.
Ali ne poznaješ jednako dobro mušku prirodu, zato izjava šta bi ti da si muško nema smisla.
Jednako kao što bi izjava muškarca koji pozna mušku prirodu šta bi on da je žena bila promašena.
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
A ovo govori o muskarcima. Taj stav je osnovni razlog sto onu koju percipiraju kao seksi, ujedno oznacavaju 'lakom'. Cista projekcija.
Možda neki muškarci. Ja doduše ne poznam vrlo dobro nijednog takvog. Štoviše, većini koju znam seksi i laka su bliže opreci nego sinonima.
Fina demonstracija uskogrudne generalizacije protiv koje se rado boriš.
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Mislila sam na vas; tebe i autora topica.
Aha. Pa solidan fail pošto moje mišljenje sa autorovim nema baš neke veze, štoviše rekao sam da mu je osnovna hipoteza faulty. Krivo upereni rogovi bojim se To bi moguće vidjela da čitaš šta je napisano umjesto tko piše.
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Da, sve je tako jednostavno. Let's make sweeping generalisations and all riddles are solved.
Neke stvari jesu jednostavne i neke generalizacije su sasvim utemeljene. Ako ti život vidiš stohastički, tvoja stvar.
Svi su jedinstvene pahuljice i ne možeš ništa nikad pretpostavit i dedukcijom analizirat je također generalizacija i simplifikacija. Samo forsirano korektna i koja ne iziskuje nikakvo razmišljanje. Štoviše gotovo ga zabranjuje iza kontingencijskog štita.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:08   #78
Mislim da je bit, da se žene žele uklopiti u društvo i biti in, da ih društvo prihvati. Nekada se od njih očekuje određeno ponašanje pa to i čine iz straha, da ih se ne odbaci. Nema to puno veze s muškima, više da ih druge žene ne odbace.
Wiiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:14   #79
Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post
E a kad smo već kod slikovnih prikaza ovo je ona esencija onoga što ne treba raditi: http://farm4.static.flickr.com/3653/...e5245cb6e0.jpg

(Jel ovo neizravno ubacivanje fotki okej?)

Inače, što se tiče Dite, super mi je njen stil i prekokrasna je sva i uvijek sređena, ali ponekad zna pretjerati pa malo više bacati na transvestita nego pin up djevojku
A na onoj jednoj jedinoj slici bez (jake) izgleda predobro i puno mlađe nego pod tom sinom žbukom.
Ovo je definitivno

Meni su sexy one vintage haljinice gore uske, a dole od struka idu na široko s vrpcom oko struka koja se iza veže u mašnu....ajme takooo su slatke (imam takvu ) i rukavice su mi bomba ( niske, visoke, satenske )

__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:20   #80
Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post
E a kad smo već kod slikovnih prikaza ovo je ona esencija onoga što ne treba raditi: http://farm4.static.flickr.com/3653/...e5245cb6e0.jpg
Zakaj bi za neki, recimo ljetni tulum to bila esencija onoga sto se ne radi?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger