Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2016., 00:51   #1
Osjećam se...čudno?

Evo proslo je 2 tjedna otkako sam navrsio 17 rodendan a ja se jos uvijek osjecam kao da sam jucer imao 13,14. Abnormalno mi je sve sto je mojim vrsnjacima normalno :cigarete, alkohol, odlazak na kavu , odlazak po noci vani... Znam da to zvuci cudno ali jednostavno si ne mogu pomoci kao da sam premlad za te stvari.
Zanima me imali ikog da se osjeca poput mene il ste svi vec odrasli ? Moze li se to nekako ispraviti
Zmajko10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 01:21   #2
zakaj mislis da su odrasli ako cugaju i puse cigare svaki dan, i idu van stalno, ja sad sa skoro 23 mogu reci da mi se od toga nista neda vise, radi sto se tebi radi ne sto drustvo forsira, sva ta forsanja mladenacka dosade na kraju krajeva
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 10:22   #3
kao i random, potpisujem, nisam probao pušit niti bi ikad dao kunu za to, alkohol samo ako je neka prigoda (rođendan, fešta i sl.), odlazak na kavu samo zato jer mi je dosadno također ne prakticiram

imaš svoj život i to je to, ako ne ideš van s ekipom to ne znači da nemaš frendove...
__________________
Jebeš potpis na kojem ništa ne piše.
deni-15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 14:23   #4
Odrasti ćeš onda kad dobiješ prvu platu.. Tada ćeš shvatiti što znači biti odrastao.
woow123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 18:10   #5
krajem godine također navršavam 17 i nisam ni blizu takvim "normalnim" mladenačkim sranjima i nikaj mi ne fali... opusti se i doći će sve na svoje vrijeme.. tako ja to radim
CarloTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 15:04   #6
Ja sam se isto tako osjećao sa 17 (i još neko vrijeme iza toga)
To nije ništa čudno ni abnormalno, neki klinci jednostavno kasnije krenu s tim šemama (ako uopće i krenu)
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 15:42   #7
Potpisujem svih.

Pa evo ja ti imam 22, ne pusim ne pijem (tj pijem ali ful malo za gust a ne radi opijanja) ne drogiram se ne partijam, bio sam po klubovima mozda 2-3 puta uopce i umro od dosade haha, i nista mi ne fali.

Nasao sam si ekipu koja mi je slicna po tom pitanju, kucna druzenja, povremene vecerice i festice kod nekog doma kad je prigoda, ili rostilj kod nekog na selu, ili movie night, odlazak u pizzeriu, na palacinke koji put, đir po gradu malo setat, neki koncertici na ulici ic slusat usput, odlasci na more (ako si na jadranu, kod mene obavezni bar svaki drugi dan )..

Tako nesto mi odgovara osobno, a svako je svoj. Zapravo samo treba nac ekipu koja ti paše i kod koje se neces morat pretvarat da si nesto sto nisi.

Najbitnije: nemas zasto to 'ispravljat', radi ono sto volis i budi svoj, a ne zato jer moras zato sto to svi drugi rade, ionako svi upadaju u neke šablone 'kakav treba bit'. Npr. Pogledas malo izlaske mladih, svi su isti: cure.decki. tocno se zna kako se treba ponasati i izgledati da budes prihvacen u drustvu. U takvoj ludnici treba pazit da te svijet ne ucini jos jednim tipicnim šabloniziranim tinejdzerom nego da se prilagodis, a ostanes svoj
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 01:35   #8
Ja se u isto vrijeme osjecam kao da imam 15 i 55.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.