Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2017., 14:08   #1
iPhone 7 ili Samsung S7 kamera

Dakle pitanje je: koji od ova dva modela radi bolje fotografije? Nije pitanje oko operativnog sustava niti opcenito oko samih mobitela, nego samo me zanima na kojem ispadaju bolje fotke jer ce mi to presuditi na kraju.
ps-iskljucivo ta dva modela mobitela su u igri,ne zanima me nista trece.
unaprijed zahvaljujem na odg
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 18:33   #2
S7 Zbog DuelPixel tehnologije i većih piksela za uvjete bez previše svjetla. Iako je sve to tu negdje po kvaliteti, al ove godine je Samsung napravio odličan posao sa tehnologijom.
bubimir13 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 23:04   #3
Meni je npr. Bitan format slike u s7 edge i opcenito u Androida je 16:9 znaci sirokokutni format odnosno vise ekipe stane u kadar dok je kod iPhone-a samo 4:3.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 10:38   #4
Jer na App storeu nema mali milijun aplikacija koje fotkaju u svim mogućim rezolucijama.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 13:08   #5
S7 fotka na 4:3 u 12mpx rezi, 16:9 je 9.1mpx, s6 je fotkao u 16:9 u full rezi.
I u 4:3 ti stane vise u kadar, jer 16:9 samo capne gornji i donji dio. 16:9 se prikaze prek cijelog ekrana, i laptopa i telke,na to si mislio.
Druga stvar sto je opcenito sirokokutna, pa stane vise u kadar nego na iphoneu, pogotovo prednja.

I bolja je kamera na s7, makar u dobrom osvjetljenju su obje super.



Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.