Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 10:39   #1
LG G3 i LG G4

Dakle, na tele2 stranici uz mobitele iz naslova stoji "Uređaj trenutno nije raspoloživ u webshopu. Molimo potražite ga na Tele2 prodajnim mjestima.". Kontaktirao sam službu za korisnike i oni su mi rekli da nemaju na prodajnim mjestima niti jedan uređaj koji nije na webu pa tako ni ove. Ok, nisu najnoviji mobiteli, izlazi uskoro i G6 i ne očekujem možda da imaju (ne samo tele2, nego bilo tko od operatera) G3, ali G4 stvarno nije tako star mob, a prodaju i neke starije i daleko lošije krševe.
S obzirom da mi iskustvo govori da u SZK često melju gluposti, može li mi netko reći kako stvari stoje u praksi s ponudom uređaja jer se na forumu saznaju daleko korisnije stvari o operaterima i ponudama nego od SZK, konkretno s ova dva modela koji me zanimaju? U obzir dolaze svi hrvatski operateri (niti jedan ih nema u webshopu).
ying69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:56   #2
ne znam zašto baš kod operatera. našla sam jednu trgovinu koja nudi G3
a G4 ima više trgovina.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 11:08   #3
iz jednostavnog razloga - račun mi je blokiran (ne mojom krivnjom) oko čega se trenutno sporim na sudu tako da nisam kreditno sposoban, a hoću uzeti mobitel na rate jer nemam toliko keša, odnosno ne volim davati toliko keša, što ne znači da si mobitel ne mogu priuštiti. zato je opcija proći nešto skuplje i uzeti ga kod operatera. ionako imam trenutno strašno nepovoljnu tarifu i ne može biti sigurno gore i skuplje nego do sada, a ugovor je pri kraju.

p.s. ovo nije lg g3 nego g3 s, i to strašno precijenjen. no nebitno, trgovina ionako nije opcija iz već navedenih razloga.
ying69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 11:23   #4
Imaš G3 u Tia mobiteli, iako ne znam koliko se isplati uz cijenu G4 kakva je.
Operateri nemaju G3 jer je stariji, a G4 možda jer prodaja nije baš išla (vjerojatno i zbog crkavanja matičnih).
I u ovim dućanima možeš na rate (zato ti je Duba stavila link) i uglavnom je jeftinije nego kod operatera.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 11:28   #5
ma hvala na savjetu, ali znam ja za dućane i gdje što ima i po kojoj cijeni. nije u tome stvar. ionako bih radije g4 jer znam da se više isplati s obzirom na cijenu. nego je stvar u tome što si hoću uzeti na rate, a to bez kartice ne mogu osim kod operatera. tema je otvorena iz razloga što sam se možda ponadao da će netko reći "ma da, szk priča gluposti, ja sam prije 2 tjedna bio u toj i toj poslovnici ili kod tog i tog partnera operatera i uzeo sam g4 na pretplatu". objasnio sam situaciju, tj. zašto ne mogu na rate u trgovini trenutno. jer da mogu, ne bih ni otvorio ovu temu nego kupio ono što hoću i to povoljnije nego kod operatera. razumiješ sad?
ying69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 11:30   #6
Aha, meni je "na rate" automatski "kartica".
Kužim sad
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:50   #7
Probat nazvat direktno u ducan i pitat. Vidit na njihovoj str koji su, pise broj i zovi
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.