Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 17:00   #4381
Istina je da se najvise komentiraju turske serije.ja ne mogu nista komentirat na voli me zauvijek kad sam 10 epizoda u zaostatku.a to je u biti jedino sta ide na tv-u.
jeste se naklopale za uskrs?kod mene cijeli stan smrdi na jaja i luk.jedva cekam da se to sve pojede...😨koliko sam ja toga kupila,trajat ce cijeli tjedan...
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Old 17.04.2017., 17:04   #4382
a ha ja pojma nisam imala za te gifove, tek sad otkrila, zaostala sam stas

a brate ovi Turci brijem isto postali ko Televisa presenta meni ova moja doma gleda Sudbinu neku tursku seriju i glavna junakinja ko Marisol, malo je siromasna, pa je neki bogatas spasi i vrati medu zive, pa je sad bogata, pa je otmu, pa sazna da sin ne zna ko je, pa je otmu..... koji je to ku... a dodem u stan kod nje i pogledam s njom na dvije minute dok se dogovaramo za rucak

kreno je Prison Break 5 sezona, za sad izasle dvije epke koje su odlicne tak da
x files agent is offline  
Old 18.04.2017., 01:10   #4383
Kaputicu ja sam bila umjerena u hrani donekle

Iksice nisi jedina vidjela sam ja te gifove koji se odmah pokazu a kasnije skuzila da mozes staviti
sta hoces kad utipkas milina jedna nema cega nema

Ja rijetko bacim pogled na Turke bolje reci nikad ne bacim pogled
cim vidim prebacim kanal ali vjerujem da je to isto kao Televisa
sapunica kao sapunica samo u drugom pakiranju

Gledam ovu meksicku ali ima nekih likova za popizdit koji toliko zivciraju
s svojim postupcima da mi dodje da odustanem od gledanja ali zao mi onih dobrih pa i dalje gledam a i jedina je meksicka pa bolje ista nego nista
a i tu je najdraza tipka za spas FF
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥

Zadnje uređivanje pipa : 18.04.2017. at 01:22.
pipa is online now  
Old 21.04.2017., 19:32   #4384
@pipa-sta se tice turaka,razlikovali su se od meksikanosa po tome sto su im serije bile daleko realnije,pa rekla bih cak i surovo realne.njihove serije nisu onako za pustit mozak na pasu i uzivat.
Ali eto sa ovom "sudbinom"su srusili sve sta sam do sad napisala.bilo je svakakvih nebuloza,od privremene nepokretnosti,poroda djevice,nekoliko otmica,par mrtvaca i tako...
Izgleda da su se vec svi iscrpili s dobrim serijama.i turci i latinosi.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Old 21.05.2017., 20:13   #4385
I eto, nastavlja se vladavina Bandinja

S druge strane, nakon 11 godina, završava vladavina Dinama

E da, pozdrav svima
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 21.05.2017., 21:41   #4386
Znači Bandinjo pobijedio..... On mi je puno draži i simpatičniji lik nego ona neka babuskara

I točno mjesec dana nakon zadnjeg posta se netko na ovoj temi javio .
mislim da svi uletimo al da nitko ne piše

Kumek
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 22.05.2017., 10:45   #4387
Ha ha sigurno svi misle,ma necu ja prva,neka netko drugi napise prvi post,pa cu onda ja...
Nema veze glavno da se tu i tamo pojavimo...
Rijeka je jucer gorila.ja zivim dosta blizu stadiona,pa cujem navijanje.a u gradu je bila ludnica...
Pozdrav svim sapuncicima,ovdje prekrasan dan.pravo ljeto.
Jos malo pa cu vam javit kakvo je more...😆

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Old 22.05.2017., 17:33   #4388
Pozzz i od mene

Kaputiću baš sam te mislila pitati iz prve ruke kakva je atmosfera u gradu s slavljem novih prvaka

I kod nas na kontinentu je lijep i sunčan dan
samo nas izazivaj s tim kupanjem
dovoljno što me frendica izaziva s slikama i statusom da se okupala samo još i ti niste fora

Nije još pobjedio Bandinjo ušao je u drugi krug ali bit će pobjednik
Anka nema šanse
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 22.05.2017., 19:52   #4389
Je, da baš je simpatičan, jednu suvislu rečenicu ne zna složiti. Samo daje lažna obećanja. Što je on dobro učinio za Zagreb u ovih 17 godina? Sam je gradio fontane u vrtićima se gomilaju djeca, ima ih sve više, a vrtića nema dovoljno. Previše praznih prostora u Zg-u ima.Davnih dana je obećao da će obnoviti simbol Zagreba (Dinamov stadion), a on je i dalje ruglo. Samo laže čim zine.Jedino što je napravio je da su pojeftinile tramvaj karte i to nekoliko tjedana prije početka predizborne kampanje. Baš me zanima hoće li vratiti stare cijene. Hebiga što nisu bile jeftine dok sam bila nezaposlena. Sad mi je tako svejedno jer imam pokaz. Ne znam niti jednog rođenog Zagrepčanina koji ga može smisliti, za njega glasaju dotepenci.Opet 4 godine čekanja i nadanja da će ga netko maknuti.

Ma ova Mrakača je također antipatična baba, baš zlobno izgleda. Nisam glasovala niti za jednog od njih dvoje, a u drugom krugu ne bum niti izašla na izbore.

Jučer je prekinuta Dinamova dominacija nakon 11 godina, valjda će jednom i Bandiću doći kraj.

Baš mi je drago za Rijeku, konačno da je netko drugi osvojio naslov, a da to nisu Dinamo i Hajduk Vjerujem da će dostojno predstavljati Hrvatsku u Ligi prvaka, da se neće sramotiti ko Dinamo.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 22.05.2017., 21:25   #4390
Ne bi se bas slozila s tobom ni ti da glasaju dotepenci(malo ruzna rijec) za njega
ali dobro svatko ima pravo na svoje misljenje

Meni je bolji izbor od Mrakice i Svaljekice
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 22.05.2017., 22:19   #4391
A cure moje tako vam je svugdje.i rijeka je opet glasala za obersnela,a ni on nije bog zna sta napravio za rijeku.tj.nista.
Ja nemam pojma da li je bandic nesto napravio za zbg jer na vjestima se uglavnom spominju fontane,vrtici i skolski udzbenici.
A nas obersnel nije napravio ni fontane.u rijeci se bas nista ne dogada,nista ne gradi.poslovni se prostori zatvaraju.turizma nema u rijeci.jedino sta imamo to je ona medunarodna povorka maskara.jednom godisnje.😩

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Old 23.05.2017., 21:59   #4392
evo i mene malo ma ja sam isto glasala ali realno skuzila sam po svima mladima da nece izaci na glasovanje tako da svi seru a nista ne rade da to promjene, ovaj put recimo ja sam glasala za Zagreb je Nas, to je ekipa tu iz Novog Zagreba i drago mi je da su usli u gradsku skupštinu,bar imaju pravo srat

za drugi krug iskreno mozda bolje Bandic nego ova Mrakica,ta se jos nije toliko nakralal pa joj je sad idealna prilika

za Rijeku mi je ok drago, ajde malo nes novo iako nema sanse da oni nesta naprave u Europi pogotovo ne u Ligi Prvaka. Iako je meni to otpocetka nes smrdilo,ono Mamic se naprodaje,dobi hrpu para i onda ne kupuje nis kvalitetno nego ide u prvenstvo sa klincima, od pocetka mi to licilo ko neko popustanje. Uglavnom i nakon ovog prvenstva bas i nebih rekla na kraju da se svih ovih godina navlacilo za Dinamo vec da su svi ostali bili nespoobni ga pobjedit,Rijeka je dokazala da se moze uz trud i rad a ne kmecanje na suce.

by the way ovo brukanje za Meksiko bas jadno,mislim ides sa D postavom igrat i naguzit se da dobis pare,jos sa tim Meksikom s kojim bi bilo gust odigrat tekmu sa A sastavom da im pokusamo vratit za poraz a ne ovako

kaj sapunjara nikakavih novih nema,neka kemija nis haaa?
jel svi i dalje delate?
x files agent is offline  
Old 23.05.2017., 22:20   #4393
Oooo gdje si Iksice...moja bivša draga...nestala bez traga

Ništa se ne gleda i da...dela se. Barem kod mene.
Ma vidim sad kad mi na fb kumek lajka ili komentira tamo neke usporedbe i biranje....ova glumac-ica vs. ovaj ili serija a meni to sad sve nešto ko da to nije bio i moj svijet. Uopće više ne osjećam da "pripadam tamo".
Al meni se ne gleda ništa ni druge produkcije..američko i tako to.
Ja sam se samo nakačila na yt i ostao mi prst na repetanju Joksimovićeve Nerado

By the way...evo kumeku kad sam je već spomenula
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 24.05.2017., 20:21   #4394
O Iksice kolko te dugo ne vidjeh

Da, da, dela se još uvijek, i krepana sam, radim u smjenama. U išćekivanju sam godišnjeg i to je pitanje dal bum dobila u vrijeme koje sam tražila

Bila sam danas kod zubarice, već me neko vrijeme boli zub i konačno ošla nenajavljeno, jer si mislih ak nazovem, naručit će me za mjesec dana, a kad ono, prazna čekaona, žive duše nije bilo, za 5 minuta ušla unutra. Pomislim, konačno ću se riješiti zubobolje, a kad zubarica nema pojma bez slike što mi je, pretpostavlja, ali nije sigurna. A slikat se mogu tek u drugom Domu zdravlja i to ću sutra obaviti, a prekosutra odo opet kod zubarice. Hebote, trebam promijeniti zubara, totalno sam nezadovoljna s njom. Samo ne znam kod koga otići.
Prije koju godinu ošla kod dežurnog zubara u subotu jer me strašno bolio zub cijelu noć, i prošla me zubobolja samo tak bez ikakve slike.

Ja trenutno ne gledam niš latino, ali ubrzo kroz koji dan počinjem s čileanskom serijom Machos koja se prije 10-ak godina emitirala na RTL-u. Mislim Iksice da bi serija mogla biti po tvom ukusu. Postavljene su sve epke na yt-u.

Netko prevodi i La hija del mariachi, trenutno je prevedeno 90 i neš epizoda i kad sve epke budu prevedene bacam se ponovno na gledanje nakon 3 godine, ali ovog puta će biti veći gušt jer će biti prijevoda
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 24.05.2017., 21:49   #4395
a nis EX glavno da se dela to je u onom ducanu jel tak? Ha ha eto ko bi reko nakon svega da to vise nece biti tvoj svijet, pretpostravljam da Silviju i Sergia vise ni ne pratis,negdje decku cudno sta mu se ne javljas

Paloma ma gledala sam ti ja te Machosa do pola,bila je ta serija na RTL-u,znam da je ok samo je bila u terminu za skolu a i mislim da nije bio neki sad vauuu par pa me nije nakacilo, ali ok mi je ostala u sjecanju serija.

LHDM sam skuzila da je prevela cura do 92,pratim ja nju,znam da je prevela ovaj dio kad se pomire iako trebat ce njoj jos vise od godinu da to do kraja prevede jer je ovo skoro vise od godinu prevodila mislim svaka joj cast,meni je drago da je dosla bar do Lagune,iako mi se trenutno ne gleda serija. Ovi kaj su radili na toj seriji su napisali novu zove se la ley del corazon i gledala sam prvih 50 epki i serija je odlicna ali ipak sam prestala (ne znam zas) sad cekam da zavrse pa cu u miru ako je nisu zasrali. Glavni frajer je prezgodan

a ni od americkih ne znam kaj bi,nabrijala sam se na novi Prision Break pa sam pocela skidat stare epke,mislim prve dvije sezone su mi odlicne samo sam cula da su sad ovu novu sezonu zasrali tak da nis me niti kod Amera bas ne privlaci
x files agent is offline  
Old 25.05.2017., 23:17   #4396
Da, Ex u dućanu je. I danas si razmišljam....plaća je bila prije 5 dana....trebam čekati do idućeg 20tog. a ja u novčaniku imam još nepunih 100 kn, treba hebate jesti svaki dan za gablec, da ništa drugo ne kupim, opet nemam dosta. Love nikad dosta.
Na twitteru se ne sjećam kad sam zadnji put ulazila.....a vjerovatno mu je bilo čudno...al znaš kako pjeva Sevka...."odbolovat ću te ja, s čašom tuge u rukama i sa društvom sa twittera koje i ne poznajem" . Velik je on momak, preživjet će.
A Silva ionako ima ko Ekrem, kuća, poso, žena, djeca...aaah pardon..nema žene ima onog papka
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 26.05.2017., 17:57   #4397
a jebiga frajer je valjda svjestan da fan ljubavi nisu za cijelu vjecnost a dobro valjda nis jedina koja ga je ostavila mozda mu se jednom ponovo javis

znaci placa je jebenica a nis sa tih 100 kuna do 20-og, pa jedi svaki dan slanac izdržat ces

a kaj nema vise ni traga ni glasa od pipicinog Levya,kaj taj radi? jel konacno ocelavio ?jel pipa jos zaljubljena ko prvi dan? kad ce repriza?
x files agent is offline  
Old 26.05.2017., 21:38   #4398
E ovo je bilo jako utješno...mislim za njega, ovo da valjda nisam jedina koja sam ga ostavila
Ma vraga ću se javiti, ne znam više ni koja mi je šifra za dotičnu mrežu haha.

Misliš ti Ex da je jedan slanac dovoljan za ovakvu grdosiju poput mene? . Da barem imam tvoju ljubav koju nikad nisam imala, pa da živim od nje..mislim od ljubavi

Koliko ja znam i imam infose Ljevi nije oćelavio ali je kod Pips i dalje jako aktualan. Išla čak i u kino da vidi njegovo pojavljivanje od 10 sekundi u neko filmu :roifl: Sad će me ubiti zbog ovoga

Kumek
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 27.05.2017., 01:09   #4399
Nasle ste mene prcati ali necete imuna sam

I kao prvo nije "neki" film od 10 sekundi nego zadnji dio Residenta Evila
za tvoj info SogiSis poznata fransiza s Millom Jovovich i imao je dobru minutazu

Kao drugi nije ocelavio jos

I kao trece ja sam vjerna fanica nisam kao neke druge
"izdajice" ne ostavljam ih tako brzo bez obzira na Ely s njom ljubav cvjeta sve u sesnaest
sad se slikaju non stop zajedno i pokazuju svoju ljubav svima ali opet ne smeta toliko
koliko sam mislila da hoce omeksala sam

Trenutno ne radi nista osim sto promovira svoj novi parfem po Latinskoj Americi
do slijedeceg filma

Ja sam jos uvijek u latino svijetu kao sto rekoh vjerna ne dam se tako lako iz njega
bez obzira sto nema mi grande amor hehe...
gledam ovu meksicku u 12.30
nije losa zanimljiva prica jedini minus sto nema para za slinit
ali dobro ima drugih likova koji privlace paznju kad vec nema zanimljiv glavni par

A i u americkom svijetu sam ali sve serije mi ukidaju bezobraznici jedni
s losim ukusom

Ajde bar jos nisu ukinuli Jane NOT the Virgin jos
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥

Zadnje uređivanje pipa : 27.05.2017. at 01:25.
pipa is online now  
Old 27.05.2017., 09:38   #4400
cek EX koje su to optuzbe da nisi imala moju ljubav znala sam malo svrljat ali svako vece sam ti se vracala,cak sam dopustila da gledas,nisam skrivalal ko neki

ma daj pips kaj glumi u Resedent E. to nisam znala, ko ni ovo da je opet sa onom Elly pa onda se fakat vole ako se stalno vracaju jedan drugome, moras priznat da je to prava ljubav,inace ekipa prekine i ide dalje a oni stalno jedan drugom,slatko je to
x files agent is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.